>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Moneybookers zero zabezpieczeń

G 46

ghs

Użytkownik
a co w mojej sprawie?wchodzilem do nich na strone, i mialem juz haslo gotowe, wzialem funkcje zapamietywanie hasel w firefoxie... wszedlem do serwisu bukmacherskiego, chcialem przelac... wpisuje haslo i nic ;/ to wzialem pierwszy lepszy program, zeby sprawdzic to haslo.. podalo mi i jak wpisywalem to juz zle i zablokowali mi konto...
Ciężko Cię zrozumieć, popraw trochę polszczyznę. Jak nie pamiętasz hasła, to skorzystaj z linka Nie pamiętam hasła. Jak masz zablokowane konto, to cięższa sprawa, będziesz im musiał skanować i wysyłać dokumenty - jakie dokładnie, to nie wiem, bo nigdy nie zablokowałem sobie w ten sposób żadnego konta.
 
szakal21 0

szakal21

Użytkownik
no wiec tlumacze jeszcze raz:
1. chcialem wplacic pienaidze poprzez moneybookers do bet365.com
2. wszedlem na bet365, wybralem depozyt, wybralem moneybookers, wpisuje moje haslo i jest nieprawidlowe.
3. wchodze na moneybookers, zeby sprawdzic haslo.
4. w moneybookers mialem fukncje zapamietywanie hasla w firefoxie (gwiazdki byly w polu hasla jak wchodzilem)
5. odpalilem program do rozszyfrowania gwiazdek, rozszyfrowalo mi.
6. wpisuje to hasla i jest napisane, ze nieprawidlowe
7. zablokowali mi konot
8. chcac odzyskac haslo nie zgadza sie moj kod pocztowy z data urodzenia...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
On ma na myśli to że gdy chcesz odzyskać hasło na moneybookers trzeba podać maila kod pocztowy oraz date urodzenia by automatycznie dostać hasło na maila gdy one się nie zgadzają hasła na maila nie dostanie tak czy siak po blokadzie konta należy wysłać do nich scan dokumentów

wejdz w opcje przypomnienie hasła to zobaczysz
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to możesz czekać kilka dni chyba że zadzwonisz do nich, jednak musisz znać coś tam angielski ;)
no i screen musi być wyrazny (duży) bo dostaniesz zwrot tak jak ja napisali mi ze jest niskiej jakości mimo ze wszytko bylo widac elegancko
 
G 46

ghs

Użytkownik
W firmie pracuje polski pracownik, choć oczywiście nie we wszystkich godzinach. Można go poprosić jak się zadzwoni.
 
szakal21 0

szakal21

Użytkownik
u mnie sie wyjasnilo.. wyslali mi haslo i wszystko gra, ale troche dziwi mnie to wszystko.. wpisywalem haslo na money to gralo, a jak chcialem wplacic na bet365 i tam wpisywalem haslo z money to nie dzialalo.. i ze ten kod sie nie zgadzal z data... no ale jest dobrze;]
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
teraz jak zmienilem haslo to juz chyba po ptakach;] a kod pocztowy byl dobry.. nei weim czemu nie akceptowalo
zmiana hasla na mb nic ci nie da dopilnuj sobie maila najlepiej sobe go zmien i nikomu go nie podawaj tymbardziej nie rejestruj na niego żadnych for itp ;)
Zresztą z tego co wynika to zablokowali ci konto za zle wpisane enty raz hasło dlatego nie mogłes dostac nowego bo konto bylo zamknięte a po co ci nowe hasło jak nie da sie zalogowac ;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
u mnie sie wyjasnilo.. wyslali mi haslo i wszystko gra, ale troche dziwi mnie to wszystko.. wpisywalem haslo na money to gralo, a jak chcialem wplacic na bet365 i tam wpisywalem haslo z money to nie dzialalo.. i ze ten kod sie nie zgadzal z data... no ale jest dobrze;]
Przy wpłacie na bet365 najpierw trzeba podać hasło z bet365, dopiero później z Moneybookers.
 
Do góry Bottom