>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moneybookers - wpłata na poczcie

G 46

ghs

Użytkownik
Wpłacałem przez pocztę wielokrotnie na różne konta, zawsze działało bez problemów, limit na MB był zwiększany.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ja bym z tym uważał bo w regulaminie MB jest napisane jasno nie wolno w ten sposób wpłacać!
A później się dziwicie dlaczego nie wystarczy autoryzacja przez wpłatę z banku lub kartą i chcą wysyłać list do domu z kodem.
&quot;Dokonuja Państwo surowo zabronionej wpłaty gotówkowej, jeśli udaja się Państwo osobiście do banku i dokonują wpłaty gotówkowej na nasze konto bankowe.
Dokonuja Państwo surowo zabronionej wpłaty z konta osoby trzeciej, jeśli inna osoba przelewa pieniądze ze swojego konta bankowego na nasze konte bankowe, przy czym Pan/Pani prosi ta osobę o wpisanie w celu tranzakcji Pana/i ID klienta.
Będą Państwo zmuszeni do pokrycia wszystkich kosztów administracyjnych i opłat za przelewy zwrotne tych tranzakcji. Proszę pamiętać, że ze względu na prawo przeciwko praniu brudnych pieniędzy, nie możemy robić wyjątków od tych zasad.
WSZYSTKIE WPŁATY MUSZĄ BYĆ PRZEPROWADZANE Z KONTA BANKOWEGO, KTÓRE JEST ZAREJESTROWANE NA PAŃSKIE IMIĘ I NAZWISKO.&quot;
 
D 0

dab-bartek

Użytkownik
Czyli wg ciebie po pieniądzach? Jakie to MB jest zrąbane, co im do tego czy wpłacam pocztą, czy z konta bankowego. Podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy to mogłoby być wtedy kiedy wpłacę pocztą i od razu będę chciał wypłacić, a nie od razu kiedy tylko wpłacam kasę. Jeśli nie przyjmą tych pieniędzy to w jaki sposób mi je odeślą?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oczywiście, że można na poczcie wpłacać na swoje konto moneybookers pieniądze, ale pod warunkiem, że na blankiecie w polu zleceniodawca są dane osoby, do której należy konto w MB. Wówczas sami sobie wpłacamy kasę i o osobach trzecich czy postronnych nie może być mowy. Jeżeli np. ojciec, kolega wysyła Ci kasę na twoje konto i na blankiecie są inne dane, niż osoby na moneybookers wówczas kasy nie otrzymasz.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
odkurzam stary temat poniewaz w czwartek wplacilem przez poczte 100zl do MB, wpisując swoje dane (te same na ktore jest założone konto w MB) w polu &quot;tytułem&quot; wpisałem moj nr ID ale do dzis kasy nie ma na koncie, niewiem czy wszystko zrobilem dobrze i czy na pewno istnieje taka mozliwosc wplacania tam kasy przez pocztę?? jeśli ktoś tak wpłacał to proszę o pomoc, czy na pewno mb umozliwia takie wpłaty i ewentualnie ile czekaliście na przelew
 
G 46

ghs

Użytkownik
Minęło TYLKO 3 dni robocze. W 3 dni przez pocztę to i z wpłatą krajową miałbyś problem, a tu jeszcze zagranica i do tego Moneybookers muszą zaksięgować.
 
Do góry Bottom