>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

moneybookers weryfikacja adresu

D 0

desperadoo

Użytkownik
Czy jest możliwość przyspieszenia weryfikacji adresu na moneybookers. Chodzi o to czy np. nie można wysłać im skanu dowodu czy tam czegoś i wtedy adres zostanie zweryfikowany. Proszę o szybką odpowiedz
 
V 256

vernix

Użytkownik
wprowadzasz w błąd ludzi.!!
a właśnie że tak można bo sam tak robiłem
Sam chciałem zweryfikować konto wysyłając im kopię dowodu osobistego. Powiedzieli, że mogę im wysłać jednak i tak do pełnej aktywacji konta potrzeba kodu z listu weryfikacyjnego.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
jja zrobiłem tak: miałem kasę na moneybookers i chciałem wypłacić na konto bankowe , poprosiłem o list weryfikacyjny więc poczekałem dwa tygodnie i mi zależało na kasie, więc kontakt z moneybookers , dostałem od nich email z numerem i wysłałem im skan dowodu osobistego, prawa jazdy oraz rachunek z ostatnich trzech miesięcy i po dwóch dniach konto zweryfikowane i kasa na koncie..
 
szef82 0

szef82

Użytkownik
jja zrobiłem tak: miałem kasę na moneybookers i chciałem wypłacić na konto bankowe , poprosiłem o list weryfikacyjny więc poczekałem dwa tygodnie i mi zależało na kasie, więc kontakt z moneybookers , dostałem od nich email z numerem i wysłałem im skan dowodu osobistego, prawa jazdy oraz rachunek z ostatnich trzech miesięcy i po dwóch dniach konto zweryfikowane i kasa na koncie..
Odnosnie kontaktu z moneybookers w celu otrzymania od nich emailu z numerem danej sprawy to pod jaki adres email trzeba do nich pisac bo na ich stronie nie moge nic znalezc?
 
Do góry Bottom