>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers vs. przelew na konto

S 0

studnia1982

Użytkownik
Witam. Gram w Betclick i tam wpłaty/wypłaty odpowiadają mi: za przelew do nich płacę 1zł (przelewy24/inteligo). Za kasę od nich (wysyłają z banku w Anglii) nie mam żadnych opłat. Fakt, że kasa idzie kilka dni ale to mi nie przeszkadza poki co...
Chcę wybrać drugiego buka najlepiej na podobnych zasadach bo opcja money bookers średnio mi się podoba...:
-nie jestem &quot;zawodowym&quot; graczem z kilkoma kontami w różnych bukach
-nie chcę ponosić opłat z banku do MBookers i z powrotem (z tego co wyczytałem do 0,5 Euro za wpłatę z banku do MB i 1,8 Eurosów za wypłatę z MB na konto- a może sie mylę??????)
-kolejne hasła, formalności..nie lubię tego.
Z tego co widzę podobnie jak Betclick działa Betsson. Ma jednak średnią opinię. Myślałem o Bet365 ale tam właśnie chyba konieczny/najlepszy jest Moneybookers. Więc pytanie czy warto przekonać się jednak do MB? Czy jeśli jestem graczem rekreacyjnym to sobie darować?
A może polecicie innego buka na piłkę nozną co działa podobnie jak betclick (expekt odpada). dzięki
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Przez MB szybko idzie kasą, ale jak zapłaciłem ostatnio ponad 7zł przy wypłacie na konto 100zł to trochę się zdenerwowałem.
 
S 0

studnia1982

Użytkownik
no właśnie bo ja tak gram za małe stawki i co jakiś czas wypłacam małe sumy na konto, więc ten moneybookers to chyba nie dla mnie...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Moneybookers bardzo się przyjade, jak już założysz konto zamów sobie karte do bankomatu bo konto bez karty do niczego Ci sie nie przyda. Wcale nie jest to takie drogie jak sie wydaje jedynie wniosek o karte kosztuje 10 euro i potem za kazda wypłate z bankomatu 1,5 euro. Ale czas oczekiwania na wypłatę to zamiast kilku dni czasem kilkanascie minut lub kilka godzin. A to jest przydatne zwłaszcza gdy zbliża sie weekend i wypłacając np w środe kasa na konto moze nie dojsc do pt jeżeli nam bardzo potrzebne pieniądze na weekend. Oczywiscie zakładam że nie wypłacasz z buka po 10-20zł , zresztą nie ma chyba takich, wszędzie jest jakaś minimalna wypłata i napewno wynosi więcej. Myśle że warto poświęcić te 40zł na założenie karty i ok 7zł za wypłacenie pieniędzy jezeli mozna mieć pieniądze 5 razy szybciej.
Przez MB szybko idzie kasą, ale jak zapłaciłem ostatnio ponad 7zł przy wypłacie na konto 100zł to trochę się zdenerwowałem.
???? raz poświęcisz 40zł i w niedługim czasie Ci sie to zwróci wypłata z bankomatu tez kosztuje 7zł, a tak jeszcze musisz czekac z 2-3 dni zanim Ci na konto dojdzie, jeżeli jeszcze płacisz za wypłaty z bankomatu z twojego konta to dolicz kolejna opłate.
 
S 0

studnia1982

Użytkownik
to co piszesz to przecież zupełnie nieopłacalne. w inteligo nie mam żadnych opłat za wypłatę z bankomatu. to że kasa idzie kilka dni to nic wielkiego dla mnie. byleby doszła za darmo.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
to co piszesz to przecież zupełnie nieopłacalne. w inteligo nie mam żadnych opłat za wypłatę z bankomatu. to że kasa idzie kilka dni to nic wielkiego dla mnie. byleby doszła za darmo.
Tyle ze konto bankowe a Moneybookers to 2 rozne sprawy. Za wyplata na konto musisz czekac okolo 3 dni a na MB masz albo pol godziny po zleceniu wyplaty (w Expekt po kilku sekundach) albo jeszcze tego samego dnia.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mam pytanie chce przesłac pieniądze z Moneybookers na moje konto bankowe jednak przy wypłacie pieniędzy musze dodac numer rozliczeniowy banku dla tego musze podac NRB więc prubuje to zrobić jednak wpisuje jedynie 6 liczb dlaczego tak sie dzieje i nie mogę wpisac pełnej numeracji konta ??
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Tu nie chodzi o Numer Rachunku Bankowego tylko o Numer Rozliczeniowy Banku. Też miałem z tym problem, bo wydawało mi się, że chodzi o numer mojego konta, ale nie dało się wpisać wszystkich cyfr. Dopiero jak znalazłem w wizytówce swojego banku jego 8-cyfrowy numer rozliczeniowy i wpisałem go to wtedy przeszło dalej. Musisz sprawdzić jaki numer ma Twój bank i go wpisać.
 
Do góry Bottom