>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
pele69 3

pele69

Użytkownik
CZyli jak to jest??Jezli wplace kase na moneybookers to za darmo.A jesli bede chcail wyplacic np. na czykesc konto bankowe(powiedzmy na allegro ) to zaplace 1,8 euro??

Wlasnie przeczytałem na jednej stronce ze jak wplace z moneybookers na konto to place 1% sumy wplaconej na konto maksymalnie 0,5 Euro. Czyli kiedy pobieraja 1,8 Euro bo nie czaje
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
nie wolno wyplacać pieniedzy z MB na czjeś konto bankowe. Tylko na swoje. Możesz natomiast wysylać kasę na inne konto MB i wówczas jest pobierana jakiś % od kwoty którą wysyłasz
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
No to np. moge sobie wyslac kase na konto mojego brata o potem on wyplaci pieniądze z konta i mam juz kase;D
Jeszcze jedno pytanie: Czy sa z tego jakies konsekwencje, dodatkowe oplaty??Tzn jak nie bede nic wpacał ani wyplacał moge dostac jakas kare czy cos w tym rodzaju??
 
Q 0

qwatex

Użytkownik
Konto w MB moze byc caly czas puste i jak bedziesz sie logowal to Ci nie usuną. Jak nie bedziesz robil żadnych przelewów MB nic Ci nie zabierze ani Ci konta nie usunie.
 
G 0

gruchol

Użytkownik
Bank 6.96 PLN
Czek EUR 13.53 PLN
Karta kredytowa (Tylko dla kart VISA!) 6.96 PLN

Masz takie możliwości wypłat (kwota to prowizja jaka pobiera MB)

Czyli nie musisz- mozesz czekiem na adres, ale wtedy wieksza prowizja :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom