>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moneybookers - problem z weryfikacją karty kredytowej

M 0

mad85

Użytkownik
Witam!
Mam pewien problem,własnie założyłem sobie konto w moneybookers,wszystko było ok do momentu gdy musiałem zweryfikować swoją karte kredytową, po przeczytaniu poniższego komunikatu

&quot;Przypadkowa suma miedzyEUR 1.01 - 2.99 byla wlasciwa. Zakonczyl Pan/i pierwszy krok weryfikacji Panskiej karty kredytowej.

Aby zakonczyc weryfikacje karty kredytowej, prosimy o sprawdzenie sumy pobranej z Pankiej karty i wprowadzenie jej do &#39;Moje Konto&#39; &gt; &#39;Profil&#39; &gt; zweryfikuj karte kredytowa! Jesli potwierdzi Pan pobrana sume, suma pobrana z Panskiej karty zostanie skredytowana na Panskim koncie Moneybookers i Panska karta kredytowa zostanie zweryfikowana. Nie bedzie Pan/i mógl uzywac tej karty kredytowej w naszym serwisie, przed potwierdzeniem pobranej kwoty.&quot;


przeliczyłem swoją kwote pobraną z konta (7,42zł) na euro przy pomocy tej stronki http://www.money.pl/ lecz po wpisaniu kwoty 1,93EUR otrzymałem komnikat
&quot;Wprowadził Pan/Pani niepoprawną wartość. Musi Pan/Pani poczekać 24 godziny przed ponowną próbą wprowadzenia wartości. Nasz servis klienta nie jest w stanie pomóc Panu/Pani w tym czasie.

Uwaga:

Proszę sprawdzić ponownie na wyciągu z Pana/Pani karty kredytowej właściwą wartość w EUR. Jeśli Pana/Pani bank nie podaje wartości w EUR, nie bedzie Pan mógł zweryfikować swojej karty kredytowej w Moneybookers. Prosze NIE wprowadzać wartości przypuszczalnej!&quot;


Mam konto w Inteligo o ile sie nie myle nie ma tam możliwości sprawdzenia kwot obiciążeń w inne walucie niż PLN, macie może jakiś pomysł w jaki sposób moge dokończyć weryfikacje mojej karty?

Z góry dziękuje za pomoc ????
Pozdrawiam
Marek ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam konto w Inteligo o ile sie nie myle nie ma tam możliwości sprawdzenia kwot obiciążeń w inne walucie niż PLN, macie może jakiś pomysł w jaki sposób moge dokończyć weryfikacje mojej karty?
W inteligo gdy robisz transakcję kartą Visa masz na 7 dni blokadę środków. Po tygodniu Ci ściągają i masz w histori rachunku dokładnie w euro napisane ile Ci potrącili. Wtedy przechodzisz na stronę moneybookers i kończysz weryfikację karty
 
Do góry Bottom