>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

moneybookers problem pomocy

J 2

janskrzetucki

Użytkownik
witam chciałem usunąć konto na moneybookers a oni mi nie pozwalają
Są oczekujące transakcje z Państwa konta Skrill (Moneybookers) na łączną kwotę 120.00 PLN. Nie możemy podjąć żadnych czynności mających na celu zamknięcie Państwa konta Skrill (Moneybookers). W sprawie powyższych płatności, prosimy postępować zgodnie z instrukcjami naszego Działu Obsługi Klienta.

były to wpłaty od osób 3 i kasa nie doszła co zrobić żeby doszła ?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Jeżeli w ustawieniach konta nie masz zaznaczonej opcji automatycznego odbierania płatności od innych użytkowników ( Zakładka Moje Konto -&gt; Profil -&gt; AUTOMATYCZNIE PRZYJMUJ PŁATNOŚCI OD OSÓB PRYWATNYCH ), to powinna się pojawić zaraz po zalogowaniu informacja, że masz oczekujące płatności. Jeśli ją zaakceptujesz środki pojawią się na Skrill.
 
J 2

janskrzetucki

Użytkownik
tą opcję miałem zaznaczoną więc nic to nie daje te 120 zł wysłała mi kiedyś osoba z konta bankowego z innych danych niż moje więc powinni mu tą kase odesłać ale jeszcze nie doszła i do mnie i do niego co zrobić by je dostac ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
tą opcję miałem zaznaczoną więc nic to nie daje te 120 zł wysłała mi kiedyś osoba z konta bankowego z innych danych niż moje więc powinni mu tą kase odesłać ale jeszcze nie doszła i do mnie i do niego co zrobić by je dostac ?
Poprostu napisz do nich. A przez co wpłacałeś ? jeżeli przez przelewy24,to nie ma różnicy z jakiego konta wysłałeś kase. Sprawdź może czy dobrze wpisałeś kwote i numer transakcji jeżeli wpłacałes przez p24 może tu leży problem a nie po stronie MB. Jak napiszesz do nich to szybko Ci zwrócą kase
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
ok a jak do nich napisać bo tam nie mają nigdzie podanego maila polskiego? jak możesz to podaj jakiś namiar do nich z góry dzieki
Jeśli wpłata była dokonana z rachunku bankowego innej osoby niż ta, na którą zarejstrowane jest konto Skrill to oczywiście takie środki zostaną zablokowane. Musisz kontaktować się z działem pomocy. Możesz to uczynić po zalogowaniu i wybraniu zakładki &quot;Moje Konto&quot;. Następnie z menu bocznego wybierasz &quot;Pomoc drogą elektroniczną&quot;. Precyzujesz czego ma dotyczyć pomoc i możesz wysłać na stronie za pomocą formularza zapytanie w interesującej Cię sprawie.
 
Do góry Bottom