>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers nie doszła wpłata

bulwa 0

bulwa

Użytkownik
dopiero co założyłem konto moneybookers, chciałem dziś zrobić przed chwilą przelew z mojego konta mbank właśnie do moneybookers.. wybrałem opcję mtransfer po czym przekierowano mnie na stronę przelewy24 i stronę mbanku, wypełniłem formularz na przelew i zatwierdziłem przelew tylko problem jest w tym , że wpisałem kwotę 96,60 zł a miałem wpisać chyba kwotę o 0,9% mniejszą (prowizja dla moneybookers) no i po zatwierdzeniu przelewu na stronie przelewy24 wyskoczyło mi, że transakcja jest niekompletna itp... co mam teraz zrobić żeby odzyskać tą kasę na mbank lub moneybookers?? wiem, że to był napewno mój błąd bo wpisałem 96,60 ale jak miałem wpisać mniej jeżeli na swoim rachunku bankowym właśnie tyle miałem.. proszę o pomoc znawców tematu. dzięki z góry
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zadzwoń sobie na przelewy24 i Ci wytłumaczą co i jak, prawdopodobnie automatycznie Ci kasę zwrócą, ale warto się upewnić

INFOLINIA:
0-801 00 33 24
Dla telefonów komórkowych:
(061) 847 52 64
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
dzięki radek
infolinia była zajęta ale napisałem maila i w ciągu 3 minut mam kase na moneybookers ;) tak szybkiej odpowiedzi nie otrzymałem nigdy od nikogo chyba .. ogromny plus dla serwisu przelewy24
 
Do góry Bottom