>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moneybookers i neteller

K 0

kensaj

Użytkownik
mam pytanie bo nie moge nigdzie tego znalezc a widze ze na tym forum jest paru specjalistow ;p o ch chodzi z tymi kontami moneybookers albo tez neteller jak je moze zalozyc i jakies sa kozysci i czy za zalozenie sie cos placi ;&gt;? z gory dzieki z aodpowiedz
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
No Hey Jessli chodzi o Rejestracje i Prowadzenie Konta sa Darmowe ... pobieraja drobne prowizje jesli np. wysyłasz kase do bukmacherów w MB jest to chyba 3% . MoneyBookers Jest Bardzo przydatne przelewasz tam kase ... i mozesz nia kierowac za pomoca internetu ( mozesz wplacac do bukmacherów trwa to nie wiele maksymalanie poł godziny zreszta zalezy to od bukmachera ) . Moneybookers Jest w Polskiej Wersji ... Neteller Juz nie ... w MB nic nie wysyłasz zadnych skanów a w Neteller rejestrujesz konto w banku ... Dlatego osobiscie Polecam i sam uzywam MB . Jesli masz pytania pisz w tym temacie ;) Jesli Chcesz sie Zarejestrowac masz Linka MoneyBookers-Rejestracja
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
czy mozna z neteller znajomego przeslac kase na moje konto u buka? chodzi dokladnie o iberosport
mam to samo pytanie tylko o MB. Czy jeśli mam załużmy w buku konto na siebie to mogę przelać do MB na konto np.brata?
 
Do góry Bottom