>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - bukmacher - konto bankowe

I 1

icytower77

Użytkownik
Witam, podobny temat gdzieś istniał ale nie mogę znaleźć posta którego szukam więc pozwoliłem sobie założyć temat. Interesuje mnie taka rzecz: wpłacam do bukmachera przez moneybookers a następnie wypłacam bez zawierania jakiegokolwiek zakładu na konto bankowe. Jest jakiś bukmacher u którego to przejdzie?
Przykładowo wczoraj wpłaciłem do expekta za pomocą moneybookers, zagrałem jedno zdarzenie, zleciłem wypłatę na konto bankowe i mi ją dzisiaj cofneli ze względów bezpieczeństwa i kazali zlecić wypłatę na moneybookers.
Najbardziej interesuje mnie wypłata z bukmachera (po wczesniejszym depo z moneybookers) na konto bankowe bez obstawiania choćby jednego zakładu a jeśli się tak nie da to gdzie mogę wpłacić, zagrać po minimalnym kursie albo bez minimalnego kursu i potem spokojnie wypłacić na konto bankowe( nie robiąc wczesniej depozytu z banku)?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Tak praktyka, którą proponujesz to zwykłe prańsko pieniędzy i jak sądzę u żadnego bukmachera tego nie wykonasz. Suma depozytów netto musi wynieść 0 lub mniej aby skorzystać z innej formy wypłaty. Czyli wpłacając np 500pln przez MB musisz co najmniej tyle wypłacić z powrotem na Moneybookers by móc wykonać przelew bankowy.
Inna sprawa to nie wiem po co ci takie obejście (MB-bukmacher-bank) zamiast bezpośrednio z Moneybookers wypłacić.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
czekam na karte z moneybookers i sie juz doczekac nie moge tyle czasu, dlatego zalezy mi na czasie i wolabym wyplacic tak jak wyżej napisałem. Nigdy nie wyplacem z moneybookers do banku. Pierwsza wyplata to jest weryfikacja konta i trwa to troche czasu, do tego pierwsza wyplata do banku nie moze przekraczac chyba 50 pln
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wypłacałem w taki sposób (wyżej opisany) tylko i wyłącznie w UNIBECIE. Nie wiem jak to wygląda w tej chwili. O innych firmach możesz zapomnieć.
bukzaplac- nie przesadzaj z tym prańskiem ;)
 
vde 119

vde

Użytkownik
bukzaplac ma rację i nie przesadza.
//u niektórych buków tak można, ale nakładają kilka zł za taką operację, bodajże expekt tak robi//
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Zapomniałem wspomnieć o Bet3000. Tam da się wypłacać tylko poprzez przelewy bankowe przy wielokrotnych depozytach z MB. Co prawda bukmacher nowy, nie notowany w rankingach SBR i wogóle to mało jakichkolwiek opinii.
Ja gram u nich od końca ubiegłego roku. Sumy wypłat na konto bankowe (w moim przypadku) o wiele większe niż depozyty, które wyłącznie robiłem z MB. Więc takie obejście jest tu możliwe.
Kasa znajduje się na koncie bankowym już po 2 dniach roboczych. Szybkie działanie supportu, żadnych problemów z wypłatami (bodajże skan dowodu przy 1. wypłacie)
 
C 13

crucial

Użytkownik
A czy u jakiegoś bukmacher jest możliwość wpłacenia poprzez MB, normalna gra, powiedzmy 10x wpłaty, a wypłata na zwykły przelew. Nie chodzi o pranie kasy, tylko o normalną grę.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Nie wiem czego wy robicie jakies problemy, przeciez jak wplace pieniadze i obstawie jeden zaklad, obojetnie po jakim kursie to moge przeciez bez problemow wyplacic, tylko nie wiem czego wplacasz zeby potem wyplacic bez obstawiania jakiegos meczu po co tak robic przeciez jak wplacasz to zakladasz z gory ze cos obstawisz, jeszcze nie wyplacalem ale mysle ze nie powinno byc jakis problemow nawet przez moneybookers, chyba ze jest jakas weryfikacja, o tej dowiedzialem sie nie dawno , ale nie wiem ile to trwa tyle moge ci powiedziec
 
slimek 3

slimek

Użytkownik
Dlaczego wy tak kombinujecie, jaki jest problem przy wypłacie na konto bankowe bezpośrednio z moneybookers?
 
M 0

muniek1

Użytkownik
ten sposób również mnie interesuję a to dlatego (slimek napisał dlaczego) że przelałem pieniądze z bet365 na konto moneybookers i chciałem przelać na moje konto bankowe ale mają ciekawą prowizję 6,91 zł a rozwiązanie takie że wpłacasz do buka który wypłaca na konto bez prowizji zaoszczędziło by te wspomniane 6,91 obecnie szukam takiego rozwiązania jeśli takie istnieje i ktoś juz ktoś to robił może się podzielić doświadczeniem.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
A czy u jakiegoś bukmacher jest możliwość wpłacenia poprzez MB, normalna gra, powiedzmy 10x wpłaty, a wypłata na zwykły przelew. Nie chodzi o pranie kasy, tylko o normalną grę.
Tobet, wpłacałem prze MB a później wypłacałem i na MB i na konto bankowe..
 
I 0

izydor23

Użytkownik
Witam,
Przeczytałem już niemal całe forum :) i nie mogę znaleźć jednej rzeczy.
Otóż, wpłacam na MB kartą kredytową (prowizja od wpłaty 1,90%), z konta MR przelewam na konto bukmachera i teraz najważniejsze - z konta bukmachera - z depozytu - chcę wypłacić cały depozyt albo na MB albo na konto bankowe bez płacenia jakichkolwiek prowizji za przelewy.
Czy ktoś jest w stanie udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi jaki bukmacher umożliwia wypłatę depozytu bez robienia obrotu?
Proszę, bez insynuacji o pranie kasy czy &quot;po co tak robić?&quot; - jest w tym jeden sens - ominięcie prowizji i tyle.
Będę wdzięczny za konkretną odpowiedź.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I 0

izydor23

Użytkownik
Widocznie słabo czytałeś forum bo takich pytań/tematów było co najmniej kilkanaście...

Używaj opcji - Szukaj

Jeden przykład tematu Ci podam..
I w tym wątku NIE ma jednoznacznej odpowiedzi i czytałem go &quot;ze zrozumieniem&quot; jak kilkanaście innych wątków. Opcji &quot;szukaj&quot; używam cały czas - no worries.
Mi chodzi o odpowiedź: przelej kasę do booka X, tam nie musisz obracać depozytem i wypłać na konto bankowe / MB - gdzie X to właśnie poszukiwany przeze mnie book, którego NIE znalazłem na forum
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak się postarasz i poszukasz na forum to znajdziesz też inne tematy gdzie była poruszana tak kwestia. Są buki, że można tak robić bez prowizji.
Ale celowo nie daję Ci gotowej odpowiedzi a jedynie zachęcam do poszukiwań...
 
Do góry Bottom