>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Moneybokers-Problem

przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Miał ktoś styczność z taką sytuacją?
Mianowicie ktoś mi przelał pieniądze z moneybokers na moje konto w mb, pierwszy raz 600 zl a drugi 300 coś. Kiedy ja chce wypłącić pieniadze z slado to tylko 88 zł, a reszta gdzie? Jakieś propozycje, podpowiedzi?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
88zł to jest twój aktualny stan konta, czyli by wychodziło że resztę jakoś wypłaciłeś ale wtedy byłoby to w Szczegółach transakcji, nikt Ci tu raczej nie odkryję gdzie jest przycisk który zwróci Ci tą kasę więc pisz do MB, a najlepiej to zadzwoń żeby nie czekać dwa tygodnie na odpowiedź.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Na pewno nie wypłaciłem, ponieważ wyskoczyło, że transakcja nie może być zrealizowana. Dzwoniłem do nich i Pani, która mówi po polsku o ukraińskim akcencie stwierdziała, że dział techniczny zbada sprawę i da mi do końca dnia znać. Zapytałem czy wypłacą pieniądzę, a ona, ze nie wiem. W ogóle jest to możliwe, żeby zabrali mi pieniądzę, jak one są moje?
 
R 0

ramzes2011

Użytkownik
Zobacz że masz odebrano 587 a zaraz obok saldo 00 i dalej odebrano ok300 saldo 88 i tyle samo co na gorze. Wyglada jak debet w koncie pko ;-)
Poczekaj az support wyjasni sprawe.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
No czekam, czekam, ale martwie się o kase, bo jakbym wiedzial to bym zatroszczyl sie o to zebym dostal te pieniadze gdzie inadziej a nie do..... no wlasnie. A w mb jak wiem nie mozna zrobic debetu, oni w ogole nie sa zadnym bankiem.
 
biechu 1

biechu

Użytkownik
Ja mam problem z wpłatą. Mianowicie 10 dni temu dokonałem wpłaty (100zł.) i pieniądze nadal nie wpłynęły mi na konto (zrobiłem przelewem bankowym - Pekao SA), pisało, że pieniądze dotrą natychmiastowo. Reagowałem już poprzez problemy i odpisali, że to może nie być od nich zależny, żebym poczekał 6 dni, więc dzisiaj znów zwróciłem się do nich z zapytaniem gdzie są moje pieniądze i czekam na odpowiedź. Zdarzyło się komuś coś takiego? Jeśli tak to jak rozwiązaliście problem?
 
Do góry Bottom