>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje typy - MrKlucha

M 2

mrklucha

Użytkownik
Moje typy (piłka nożna) - MrKlucha
Witam
Od niedawna zacząłem bawić się w bukmacherkę, narazie niestety bez powodzenia.
Pomyślałem, że może warto zasięgnąć porady bardziej doświadczonych typerów ode mnie, więc zwracam się do was z prośbą o pomoc ;p
Zakłady obstawiam na Betclicu, to moje typy na ten weekend:

St. Eteinne - Rennes, 1 (1,58)
Tottenham - Fulham, 1 (1,48)
Real Sociedad - Espanyol, 1 (1,70)
Norwich - Liverpool, 2 (1,33)
Monaco - Nice, 1 (1,35)
FC Nurnberg - Bayer L., 2 (1,88)
Rayo Valleciano - Betis, 1 (1,95)

Kurs: 26,17
Stawka: 2 zł
Możliwa wygrana: 52,33 zł

Zastanawiam się nad meczem Rayo - Betis, nie wiem czy warto ufać drużynie z dołu tabeli.
A co wy myślicie o tych typach? Czego byście nie obstawili a który typ zamienili na inny?

Z góry dzięki za pomoc. ;)
 
raju 1

raju

Użytkownik
Skoro pozwalasz pisać w temacie to skorzystam. Jezeli chcesz poprawic swoja gre to po pierwsze graj mniej meczy na kuponie lub po wyborze typow na dany dzien podziel je sobie na jakies male grupy do max 3 meczy na kuponie, lepiej grywac male sumy jezeli grasz takimi stawkami. Jednym słowem powoli ale do celu ;) Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

mrklucha

Użytkownik
Ok, dzięki ;p A masz jakieś uwagi stricte do typów? ;)
I jak najlepiej ustwiać te &quot;mniejsze&quot; kupony? Chodzi mi o to czy obstawiać np. dwa pewne, jeden niepewny czy odwrotnie.
 
raju 1

raju

Użytkownik
Jezeli o mnie chodzi to na kuponie zwykle mam kurs maksymalnie od 1.7 do 3.5. Co wychodzi zawsze max 2-3mecze na kupon, pewniejsze z malymi kursami na jednym, mecze mniej pewne obstawiam na double albo single jezeli jest dobry kurs. Jak zaczynałem swoją przygode tez grałem kupony za 2zl z duzymi wygranymi, ale stwierdzilem szybko, ze to nie oplacalne. Gram stawkami 5zl/10zl. Takie granie pozwala mi wlasciwie kazdego dnia na bycie na plusie.
Kupony z meczow ktore podales
1. Tottenham, liverpool, monaco
2.sociedad leverkusen
A co do meczu betisu to po prostu bym odpuscil, kurs nie jest fenomenalny, a moze byc niespodzianka. Oczywiscie to tylko moje zdanie i kazdy ma prawo sie z nim nie zgodzic.
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Postawiłem takie kupony:
Pierwszy (mniej pewny): ⛔
St Etienne - Rennes, 1 ⛔
Real Sociedad - Espanyol, 1 ✅
FC Numberg - Bayer L., 2 ✅
Kurs: 5,12
Stawka: 2 zł


Drugi (pewniejszy): ✅
BVB - Mainz, 1 ✅
Norwich - Liverpool, 2 ✅
Monaco - Nice, 1 ✅
Kurs: 2,56
Stawka: 2 zł

Drugi kupon tak naprawdę nie ma prawa nie siąść, chociaż wiemy że football potrafi być nieprzewidywalny. Co do pierwszego kuponu to większość statystyk przemawia za zespołami na które postawiłem, nie będę tutaj się rozpisywał i prowadził głębokiej analizy, ponieważ po prostu mi się nie chce ;p
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Drugi kupon, zgodnie z przewidywaniami dobrze wytypowalem i wygrałem całe 5,18 zł.
Co do pierwszego kuponu wielką niespodzianka był remis St. Etienne z Rennes, który popsuł mi kupon.
Myślę żeby na następny weekend postawić jeden kupon niepewny za 2 zł (max 3 typy) gdzie kurs bedzie oscylowal w granicach 4/6 i jeden kupon złożony z samych pewniakow (tez max 3 typy) z kursem w granicach 2/3 za 4 zł.
Co myślicie o takim &quot;systemie&quot;?
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Osobiscie gram jak kolega wyzej 2 max 3 zdarzenia na kuponie. Wiadomo im wiecej meczy tym mniejsze prawdopodobienstwo ze siadzie ????
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Osobiscie gram jak kolega wyzej 2 max 3 zdarzenia na kuponie. Wiadomo im wiecej meczy tym mniejsze prawdopodobienstwo ze siadzie ????
Ok, dzięki a co myślisz o systemie, w którym co weekend stawiałbym
jeden niepewny kupon za mniejszą stawkę (kurs w granicach 5/6) i jeden pewny za mniej/wiecej dwa razy wieksza stawke gdzie kurs bedzie w granicach 2/3? Oczywiscie na dwoch kuponach bylyby max 3 typy.
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Tak na szybko postawiłem dzisiaj dla zabawy:
FC Barcelona - Athletic Bilbao, 2 (z tym, że jeśli będzie remis to otrzymuję zwrot stawki) ⛔
Kurs: 6,00
Stawka: 1,18 zł
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Nie ma wielkiej niespodzianki, Barcelona wygrała. Uważam jednak, że warto było postawić kupon dla zabawy ;p
Jeśli możecie to wyraźcie waszą opinię na temat mojego &quot;systemu&quot; (o ile mozna to tak nazwać), który opisałem wyżej.
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Zawiodłem się na Atletico, byli faworytem w tym spotkaniu a w ich grze nie było widać dominacji czy nawet atutu własnego boiska.
Pod koniec meczu (w okolicach 80 minuty) postawiłem złotówkę na Chelsea z kursem 12 więc myślę, że było warto tym bardziej, że piłkarze Chelsea potrafili stworzyć sytuacje w których mogła paść bramka.
Dla mnie mecz był słaby, napewno nie na miarę 1/2 finału Ligi Mistrzów.
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Kupon na dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów i jutrzejszy Ligi Europy:
Real Madryt - Bayern Monachium, powyżej 2,5 goli (1,55) ⛔
Sevilla - Valencia, 1 (1,85) ✅
Kurs: 2,87
Stawka: 2 zł
Bukmacher: Betclic
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Cóż... Po raz kolejny wtopa na Lidze Mistrzów.
Myślę, że typ byl bardzo prawdopodobny. Oba zespoły, zarówno Real jak i Bayern miały mnóstwo szans na zdobycie bramki. Niestety nie wykorzystały wypracowanych sytuacji i mecz zakończył sie wynikiem 1-0.
Dzisiaj lub jutro będę obstawial zakład na weekend. Macie jakieś ciekawe propozycje &quot;pewniaczkow&quot;?
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Po dosyć wnikliwej analizie i przemyśleniach postawiłem kupon na sobotę ;):
Wolfsburg - Freiburg, 1 (1,42) ⛔
Ajaccio - Monaco, 2 (1,38) ✅
Manchester United - Norwich City, 1 (1,35) ✅
Kurs: 2,65
Stawka: 2 zł
Bukmacher: Betclic

Co myślicie? ????
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Wolfsburg, absolutny faworyt tego spotkania zremisował z trzynastym w tabeli Freiburgiem psując mi kupon... Reszta meczów zgodnie z przewidywaniami siadła,
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Taki ciekawy kupon na dzisiaj ;):
Elfsborg - Halmstad, 1 (1,30) ✅
Vorska Plotava - Tavriya, 1 (1,40) ⛔
Petrolul - Botsani, 1 (1,28) ✅
Steuea - Brasov, 1 (1,20) ✅
Arsenal - Newcastle, 1 (1,25) ✅
Kurs: 3,49
Stawka: 4 zł
Bukmacher: Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

mrklucha

Użytkownik
Kupon ze wczoraj:
Sparta Praga - Baumit Jabloniec, 1 (1,22) ✅
Mariehamn - JJK, 1 (1,28) ✅
Bantans - Alshakert, 1 (1,33) ✅
Mordovya - Rotor, 1 (1,30) ✅
Balestier - Harimau, 1 (1,35) ✅
Sfaxien - Grombalia, 1 (1,40) ✅
Kurs: 5,10
Stawka: 2,20 zł
Bukmacher: Betclic
 
Do góry Bottom