>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

moje typy i statystyki- głównie piłka nożna i tenis

J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 22
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Niemcy - Włochy typ: Niemcy zakwalifikują się do finału kurs: 1.40
Kto więcej rzutów rożnych? typ: Niemcy kurs: 1.57
Łączny kurs: 2.19
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 87,99zł
Analiza:
Niemcy od początku mistrzostw pokazują, że są w stanie wygrać z każdą drużyną. Stwarzają sobie mnóstwo okazji podbramkowych, nie kalkulują, nie czekają na strzelenie bramki do ostatnich minut. Postawa godna Mistrzów. Teoretycznie wszystkie formacje wyglądają bardzo dobrze, jednak w meczu z Grecją dwie bramki wpuścili (głównie wina Boatenga). Teraz zagrają na pewno bardziej skoncentrowani z tyłu i myślę, że jednak Włosi będą się bardziej bronili, niż atakowali. Niemcy będą oddawać wiele strzałów z poza pola karnego, a dużo z nich prawdopodobnie będzie odbijać się od Włochów, co prawdopodobnie doprowadzi do dużej liczy rzutów rożnych.
Zakład 23
Bukmacher: Bet365
Typ: Niemcy powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1.83
Stawka: 30zł
Przewidywana wygrana: 55zł
Analiza:
W tym spotkaniu na pewno nikt nie będzie się oszczędzał - jeżeli będzie trzeba sfaulować - to nikt się nie zawaha tego zrobić. Kartki przed finałem i tak się anulują, więc wszyscy &#39;zagrożeni&#39; w nim będą mogli wystąpić, także nóg nikt nie będzie cofał. Zakład moim zdaniem dość pewny, a że kurs jest wysoki, to warto zagrać.
 
Do góry Bottom