>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

moje typy i statystyki- głównie piłka nożna i tenis

J 0

julekbe

Użytkownik
Witam,
postanowiłem podzielić się moimi typami na tym forum. Głównie interesuję się piłką nożną i tenisem, dlatego też większość zakładów będzie z tych dziedzin sportu.
Moje stawki to około 40-80zł. Postaram się pisać krótkie analizy do każdego zdarzenia, o ile czas na to pozwoli. W zakładach bukmacherskich siedzę już kilka dobrych lat, obecnie korzystam z bet365.
Większość kuponów jest grana jako przedmeczowe single.
Mam nadzieję, że niektórym moje typy się przydadzą!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Na początek oczywiście coś z dzisiejszych spotkań na Euro.
Zakład 1
Bukmacher: bet365
Spotkanie: Francja - Anglia
Typ: Francja DNB
Kurs: 1.66
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 83zł
WYNIK: 1-1 ZWROT

Analiza:
Obecnie zespół Francji zdecydowanie lepiej wygląda pod każdym względem. W składzie mają bardzo ofensywne trio - Benzema, Ribery, Nasri. Uważam, że będą oni jutro kluczowymi graczami, którzy poprowadzą Francję do zwycięstwa. Jeżeli tylko Benzema dostanie dobre podanie od kolegów z zespołu to na pewno wykorzysta wszystkie okazje na zdobycie bramek.
Jeśli chodzi o Anglię to nie wróżę im kompletnie niczego w tym turnieju. Nie będzie to dla mnie niespodzianką jeśli nie wyjdą z grupy. Wiadomo, iż Rooney pauzuje pierwsze dwa spotkania za kartki. Oprócz tego zabraknie takiej gwiazdy jak Lampard. Dużym osłabieniem jest również wiadomość o wykluczeniu Cahilla oraz Barryego z powodu kontuzji.
Uważam, że zwycięstwo jest pewne, jednak żeby od razu tak nie ryzykować zdecydowałem się zagrać na DNB.
Krótki komentarz:
Francja przez cały mecz przeważała, stworzyła sobie bardzo dużo sytuacji o czym świadczy choćby liczba celnych strzałów - Francja oddała ich aż 15, a Anglia zaledwie 1. Ten mecz powinien zakończyć się zwycięstwem, remis jest zdecydowanie niezasłużony, choć i anglicy mieli swoje okazje.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 2
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Ukraina - Szwecja
Typ: powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 1.36
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 68,18zł

WYNIK: 2-1
Analiza:
Teoretycznie dwie najsłabsze drużyny w tej grupie. Wobec remisowego spotkania Anglia - Francja, zarówno Szwedzi jak i Ukraińcy będą chcieli się pokazać z dobrej strony i objąć prowadzenie po pierwszej kolejce. Wyczuwam over w tym spotkaniu tak, jak to miało miejsce w przypadku wczorajszego meczu pomiędzy Chorwacją i Irlandią. Być może Ibra coś zdziała w drużynie Szwecji, gdyż nie ulega wątpliwości, że talent to on ma. Dodatkowo na korzyść Szwecji przemawia fakt, iż zawodnicy Ukrainy mieli jakieś problemy żołądkowe, które stwierdzono aż u dziesięciu z nich.
A co do Ukrainy to oczywiście są gospodarzami i na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Takiej okazji nie powinni przepuścić i postarać się o strzelenie jednej czy dwóch bramek. Remis bezbramkowy nikogo tu na pewno nie będzie satysfakcjonował, bo i tak oznaczałoby to miejsce w grupie za Anglią i Francją.
Krótki komentarz:
Pierwsze minuty to badanie zawodników, właściwie większość pewnych sytuacji była pod koniec pierwszej połowy i aż dziwne, że żadna nie zakończyła się bramką. W drugiej połowie Shevchenko zrobił dwie niesamowite akcje. Szwedzi pod koniec myślałem, że jednak zdobędą bramkę na wagę remisu, jednak ponownie brakowało wykończenia. Uważam to spotkanie za jedne z lepszych jak na razie w tych mistrzostwach. Ukraina pokazała, że jednak nie będą chłopcami do bicia!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 3
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska powyżej 1,5 kartek
Kurs: 1.61
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 80,76zł

Wynik: 2 żółte kartki
Analiza:
Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla obu ekip. Rosjanie na pewno chcieliby zapewnić sobie pewne pierwsze miejsce w grupie już po dwóch spotkaniach i ze spokojem podchodzić do ostatniego meczu z Grecją. Polacy z kolei muszą wywalczyć przynajmniej remis, aby mieć realne szanse na wyjście z grupy. Na pewno żadna z drużyn się nie podda i od początku obie ekipy będą chciały przejąć inicjatywę. W ostatnim meczu Polska pokazała, iż obrona nie jest jej najlepszą stroną, choć była tylko jedna czerwona kartka(Szczęsny). Ofensywa Rosjan jest dobra i czasem po prostu Polacy będą zmuszeni do faulowania. Do tego Polska wystąpi w nieco eksperymentalnym składzie (Dudka w miejsce Rybusa - moim zdaniem głupota) może doprowadzić do nieporozumień.
Arbitrem dzisiejszego meczu jest Wolfgang Stark. W poprzednim sezonie w 27 spotkaniach, które sędziował, pokazał 110 żółtych kartek i 8 czerwonych.
Kurs aż 1.61 na ponad 1,5 kartki uważam za bardzo wysoki i zakład powinien wejść.
Życzę Polsce z całego serca wygranej, choć wiem, że łatwo nie będzie. Oby zagrali dwie połowy na pełnych obrotach, a wtedy remis jest spokojnie w naszym zasięgu!
Krótki komentarz:
Sędzia w tym spotkaniu moim zdaniem pozwalał na bardzo dużo. Jeżeli już dochodziło do przewinień, to przeważnie były one dość ostre i dziwi mnie taka mała ilość żółtych kartek. Może patrzę trochę subiektywnie, jednak faule jakie dopuszczali się Rosjanie na Robercie Lewandowskim były zdecydowanie za ostre i tam powinno być więcej żółtek. Najważniejsze jednak, że zakład wszedł. Polska zagrała bardzo dobrą drugą połowę, stworzyła więcej sytuacji i mogła spokojnie wygrać te spotkanie. Teraz czas na wygraną z Czechami! Do boju Polska! ????
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 4
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Dania - Portugalia
Typ akumulator:
Portugalia DNB
kurs: 1.30
Kto zdobędzie więcej rzutów rożnych? Portugalia kurs: 1.12
Łączny kurs: 1.46
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 73,13zł
Wynik: 2:3, rzuty rożne: Dania 7, Portugalia 6

Analiza:
W swoim pierwszym meczu zespół Danii niespodziewanie wygrał z Holandią. Pomarańczowi zdecydowanie dominowali przez cały mecz, jednak raziła ich nieskuteczność i strzały obok bramki. Zespół z Danii za to potrafił wyprowadzać bardzo niebezpieczne kontrataki, z których jeden z nich skończył się bramką na wagę trzech punktów. Wydaje mi się, iż w meczu Dania - Portugalia przebieg spotkania może wyglądać bardzo podobnie. Portugalia będzie starała się zdobyć za wszelką cenę bramki, gdyż porażka lub remis oznaczają praktycznie pożegnania się z tym turniejem. Wielokrotne ataki powinny przynieść również dużą liczbę rzutów rożnych. Warto dodać, iż w poprzednim spotkaniu Holendrzy wywalczyli aż 11 rzutów rożnych - takim samym wynikiem może pochwalić się Portugalia. Jeżeli tylko Ronaldo i Nani będą strzelać w światło bramki, to powinniśmy spodziewać się zwycięstwa Portugalczyków.
Krótki komentarz:
Mecz bardzo mi się podobał, wynik rzutów rożnych już trochę mniej. Zrobiłem trochę głupotę z tymi cornerami, ale kto by się spodziewał, że w pierwszych pięciu minutach zespół Danii wywalczy ich aż 3 czy 4(!). Portugalczycy wybijali tę piłkę na lewo i prawo. Dania chociaż starała się wybić na rzut z autu ???? Chciałem sobie podbić kurs i mam za swoje. Okazji było wiele z jednej i z drugiej strony, jednak gdyby Ronaldo wykorzystał choćby jedną ze swoich &#39;setek&#39; to wynik mógłby być jeszcze wyższy. To co robił wczoraj na boisku to moim zdaniem katastrofa.
PS. Na szczęście odrobiłem sobie trochę strat w meczu Holandia - Niemcy, ale niestety nie miałem dostępu do forum, więc nie dodaję tego typu do statystyk.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 5
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:

Włochy - Chorwacja typ: Włochy DNB kurs: 1.66 Wynik: 1-1
Hiszpania - Irlandia typ: Hiszpania kurs: 1.25 Wynik: 4:0
Łączny kurs: 2.08
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 104,16zł

Ostateczna wygrana: 62,5zł
Analiza:
Na dzisiaj zdecydowałem się zagrać duble. Jeśli chodzi o Hiszpanię to myślę, iż są pewniakiem do zwycięstwa. Grają z teoretycznie najsłabszą drużyną ze swojej grupy i dzisiaj koniecznie muszą zainkasować 3 punkty. Remis bądź porażka oznaczają bardzo nerwowy trzeci mecz, a tego z pewnością chcieliby uniknąć. Mając takie gwiazdy w składzie nie powinno dojść tutaj do niespodzianki, choć nadal zagadką może być atak. Jeśli za wszelką cenę nie będą próbowali wejść z piłką do bramki, to o wynik jestem spokojny.
Jeśli chodzi o drugi mecz to na pewno zapowiada się on niezwykle emocjonująco. Obie ekipy mają duże szanse na wyjście z grupy, a Chorwaci chcieliby sobie zapewnić awans już w dzisiejszym spotkaniu. Włosi do tej pory grali z najsilniejszą ekipą i zdołali mecz zremisować, tak więc na pewno mają spory potencjał. Ich główną zaletą jest defensywa, która rzadko traci bramki. Cassano i Balotelli jak mają dzień to w ataku również mogą zdziałać cuda. Typuję, iż po bardzo emocjonującym meczu to jednak Włosi będą dzisiaj górą.
Krótki komentarz:
Włochy - Chorwacja: Kolejne spotkanie, które uważam za bardzo dobre na tych mistrzostwach! Szkoda tylko, że Włosi nie potrafili strzelić więcej bramek, a było na to wiele okazji, szczególnie w pierwszej połowie. Ballotelli czasem na tym boisku nie myśli, mógł spokojnie ustrzelić jedną czy dwie bramki. Warto odnotować dwa poważne błędy sędziego liniowego, który dopatrzył się dwóch spalonych u Włochów, jak akurat wychodzili na czyste pozycje. Szkoda, bo byłyby to świetne sytuacje na podwyższenie rezultatu. Zysk z tego akumulatora niestety jest marny, ale najważniejsze, że na +.
Hiszpania - Irlandia: Szkoda nawet opisywać te spotkanie, bo Hiszpania zdominowała cały mecz. Gdyby trochę bardziej im się chciało, to by strzelili pewnie i z dziesięć bramek. Warto dodać, że Given wielokrotnie uchronił swoją drużynę przed stratą bramek, brawo! Żałuję, że nie zagrałem na live żadnego over&#39;a, ale następnym razem może spróbuję. Gratuluję Irlandzkim kibicom za ich wsparcie i wiarę. Świetnie dopingowali w końcówce spotkania, tak powinno być na każdym meczu niezależnie od tego czy ukochana drużyna wygrywa czy też nie.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 6
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Ukraina - Francja typ: Francja DNB kurs: 1.40
Francja powyżej 5.5 rzutów rożnych kurs: 1.72
Łączny kurs: 2.49
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 96,72zł

Wynik: 0-2 Ilość rzutów rożnych Francji: 6
Analiza:
Zespół Francji moim zdaniem jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Są podrażnieni po ostatnim remisie z Anglią i z pewnością dzisiaj będą szukać trzech punktów. Anglia to teoretycznie drugi najmocniejszy zespół w tej grupie, a w meczu z Francją była bardzo zdominowana. Liczę na to, że podobnie jak poprzednio, Francuzi będą ciągle atakować bramkę przeciwników, oddając przy tym wiele strzałów. W ostatnim spotkaniu wywalczyli aż 11 rzutów rożnych i dzisiaj liczę, że wynik będzie podobny - o ile szybko nie strzelą bramki, to zakład powinien wejść. Kurs myślę, że jest warty grania. Jeśli chodzi o Ukrainę to muszę przyznać, że ich gra w ostatnim meczu bardzo mi się podobała, gdyż walczyli do końca. Ich atutem jest oczywiście rola gospodarza, jednak wydaje mi się, iż Szwecja była znacznie słabsza od Francji, dlatego nasi wschodni sąsiedzi byli w stanie wygrać te spotkanie.

Zakład 7
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Szwecja - Anglia
Typ: Powyżej 1,5 bramki w meczu
kurs: 1.44
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 72,22zł
Wynik: 2-3

Analiza:
Nie mam czasu na pisanie dokładnej analizy, tak więc tylko kilka zdań. Szwecja musi wygrać te spotkanie jeśli chce się jeszcze liczyć w Euro. Anglia może upatrywać remisu, gdyż najtrudniejszego rywala(Francję) mają już za sobą. Myślę jednak, iż spotkanie może być otwarte, gdyż Anglicy będą chcieli pokazać się z lepszej strony jeśli chodzi o ofensywę. Potencjał mają, trzeba go tylko wykorzystać. Ponoć w zespole Szwecji zrodził się jakiś konflikt pomiędzy Ibrahimowiczem a jakimś innym graczem. Oby to nie wpłynęło negatywnie na ich dyspozycję w dzisiejszym spotkaniu, bo osobiście życzę im zwycięstwa, choć akurat Ibry nie lubię. ????
Krótki komentarz:
Niestety nie mogłem wczoraj oglądać spotkań. Miałem nadzieję, że chociaż obejrzę pierwszą połowę meczu Ukraina - Francja, a tu jak na złość była burza. Obejrzałem skróty meczów i muszę przyznać, że bramki padały bardzo ładne - szczególnie ta Welbecka! Wczoraj ładny plus z tych spotkań, dobrze, że Francji udało się zdobyć szóstego cornera!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 8
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Czechy - Polska typ: Polska DNB kurs: 1.66 Wynik: 1-0
Grecja - Rosja typ: Rosja DNB kurs: 1.33 Wynik: 1-0
Łączny kurs: 2.22
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 111,11zł

Analiza:
Zapowiadają się dzisiaj olbrzymie emocje w grupie A. Jeszcze wszystkie drużyny mają szanse na wyjście, więc nikt nie będzie się oszczędzał. Wiadomo jaka presja ciąży na Polakach - wszyscy kibice w kraju już nie mogą się doczekać ich zwycięstwa! W poprzednich spotkaniach Nasi pokazali, że potrafią strzelać bramki, oby dopisało im dzisiaj dużo szczęścia i strzelili z 2 gole. Remis nas nie satysfakcjonuje, dlatego powinniśmy atakować od samego początku. Czesi z kolei pokazali, że mecz z Rosją był wpadką. W spotkaniu z Grecją Czesi w pierwszej połowie totalnie zdominowali rywali i pewnie zdobyli z nimi trzy punkty. Największą zagadką jest na pewno to, czy Rosicky wystąpi w tym spotkaniu. Wiele wskazuje jednak na to, że pojawi się na boisku od pierwszej minuty, co z pewnością działa na korzyść Czechów, gdyż z Rosickim w składzie potrafią grać zdecydowanie składniej i szybciej. Polska z kolei prawdopodobnie wystąpi w takim samym składzie, jak w meczu z Rosją. Moim zdaniem nie jest to optymalna jedenastka, ale Smuda chyba wie, co robi. Kurs na Polskę urósł od wczoraj - zupełnie nie wiem czemu - na pewno warto patriotycznie postawić na swoich. Wierzę, że dzisiaj wyjdziemy z grupy!
Co do Rosji to moim zdaniem nie będą chcieli kalkulować w tym spotkaniu. Prawdopodobnie Niemcy wyjdą z pierwszego miejsca w grupie B, a na nich w ćwierćfinale nikt nie chce trafić. Rosja na początku przyciśnie Greków, zdobędzie bramkę lub dwie i pewnie powinna dotrwać z korzystnym wynikiem do końca. Nie będzie mi jednak przeszkadzało, jak się okaże, że Rosjanie zremisują i to Polska wskoczy na pierwsze miejsce! Akumulator wyszedł przyzwoity, dość sporo można wygrać, oby się udało!
Krótki komentarz:
Eh, przede wszystkim olbrzymi smutek..Chciałbym tutaj napisać, iż Polska ten mecz powinna wygrać, bo grała lepiej, ale niestety nasza gra była tragiczna..Pierwsze 20 minut atakowaliśmy i niestety znowu nie potrafiliśmy tego zamienić na gole, a potem co? Potem nic - przez 70 minut istnieli tylko Czesi, którzy również nie stwarzali jakiegoś super zagrożenia, ale przynajmniej potrafili się utrzymać przy piłce. Smuda zrobił zmiany, ale niestety one też nic nie zmieniły w naszej grze. Naród w żałobie, wszyscy spuszczone głowy. Nie tego spodziewałem się po tym spotkaniu, Polakom zdecydowanie zabrakło sił. Obyśmy pokazali klasę w eliminacjach do Mistrzostw Świata, a później powalczyli w grupie o awans. Wierzę, że może się udać, gdyż nasza drużyna ma duży potencjał!
Co do drugiego meczu to trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo go nie oglądałem. Patrząc jednak na statystyki to Rosja zdecydowanie przeważała. Oddała 24 strzały, w tym aż 19(!) niecelnych, a Grecja oddała łącznie pięć strzałów. Irytujące jest to, że Grecja wychodzi z grupy, a grała antyfutbol w każdym spotkaniu. Zasługiwali na ostatnie miejsce w grupie i życzę im, aby spotkali się w ćwierćfinale z Niemcami i tam ostro mecz przegrali. Oby nasi zachodni sąsiedzi pokazali, że taka drużyna jak Grecja nie zasługuje na grę w tych mistrzostwach.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 9
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Dania - Niemcy typ: Niemcy DNB kurs: 1.20 Wynik: 1-2
Portugalia - Holandia typ: powyżej 1.5, 2.0 bramek w meczu kurs: 1.30 Wynik: 2-1
Łączny kurs: 1.56
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 78zł

Analiza:
Na dzisiaj starałem się wybrać dwa możliwie bezpieczne i pewne zdarzenia. Jeśli chodzi o mecz Dania - Niemcy to faworyt tego spotkania może być tylko jeden. Właściwie Nasi zachodni sąsiedzi przeważają w każdym aspekcie, ale jest jeden haczyk - do pewnego pierwszego miejsca w grupie wystarczy im tylko remis. Nie wierzę jednak w to, że ten mecz odpuszczą, gdyż wystawiają optymalny skład. Z kolei zespół Danii pokazał, iż mają charakter - potrafili wygrać z Holandią, a także byli blisko sensacji w meczu z Portugalią. Mimo wszystko w dzisiejszym spotkaniu jest duża przepaść do rywala, dlatego uważam, że prędzej czy później będą musieli skapitulować. Gomez walczy o króla strzelców Euro, więc na pewno będzie szukał swoich okazji.
Co do drugiego meczu to chciałbym na wstępie napisać, iż nadal się łudzę, że Holandia wyjdzie z grupy. Jeżeli nie będą grali indywidualnie to spokojnie mogą te spotkanie wygrać. Portugalia z kolei ma również olbrzymi potencjał i jest bliska awansu, dlatego też nie powinni grać w tym spotkaniu na remis, czekając na to, co się wydarzy w drugim spotkaniu. Holandia musi wygrać co najmniej 2 bramkami, więc nie ma już nic do stracenia. Z tego powodu sądzę, iż od początku będą naciskali na swojego rywala - co może doprowadzić do luk w obronie, a to z kolei pozwoli Portugalii na grę z kontry. Wiadomo, iż Ronaldo w ataku, jeżeli będzie miał swój dzień, to zdziała cuda. Musi się kiedyś przełamać, a kiedy ma to zrobić, jak nie dzisiaj? Dwie bramki w tym meczu uważam za absolutne minimum, ale wcale się nie zdziwię, jak spotkanie zakończy się over 3.5 albo i wyżej.
Krótki komentarz:
Ależ emocje! W tv odpalony meczyk Portugalia - Holandia, na laptopie Dania - Niemcy - przyznam szczerze, że w pierwszej połowie były momenty, w których nie wiedziałem, na którą akcję akurat mam patrzeć. Mimo wszystko bardziej interesujące okazały się poczynania Portugalii, a raczej samego Ronaldo, który był po prostu fenomenalny. Dwa gole + dwa słupki + minimum dwa podania, które powinny zakończyć się bramkami (szczególnie podanie do Nani&#39;ego). Prawda jest taka, że jeżeli Ronaldo gra, to Portugalia może wygrać ze wszystkimi - szkoda tylko, że tak wiele zależy od jednego zawodnika i od jego dyspozycji w danym dniu. Zawiodłem się bardzo na Holandii. Po pierwszych minutach myślałem, że będą walczyć o awans, ale potem zostali totalnie zepchnięci do defensywy. Kto by się spodziewał, że taka drużyna zakończy mistrzostwa już w fazie grupowej i to z dorobkiem 0 punktów? Jeśli chodzi o Danię to brawa za ambicję. Okazje swoje mieli, bo Niemcy jakoś szczególnie tempa nie forsowali - wynik 2:1 mogą uznać za jak najbardziej korzystny. Duńczycy byli blisko awansu, ale tylko przez chwilę. Wydaje się, iż zarówno Niemcy, jak i Portugalczycy, mają już zapewnione miejsca w półfinałach - teoretycznie Grecy i Czesi to formalność, ale w tym turnieju dochodziło już do niespodzianek, także nie przesądzajmy sprawy. Czekam z niecierpliwością na jutrzejsze spotkania!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 10
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Włochy - Irlandia typ: Włochy kurs: 1.40 Wynik: 2-0
Chorwacja - Hiszpania typ: powyżej 1.5, 2.0 bramek w meczu kurs: 1.24 Wynik: 0-1
Łączny kurs: 1.73
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 86,8zł

Analiza:
Kolejny dzień Euro i kolejne emocje. Po raz kolejny po dwóch spotkaniach nic nie jest rozstrzygnięte i o tym kto awansuje zadecyduje ostatnia kolejka. Jeśli chodzi o Włochów to powinni oni bez problemów poradzić sobie z Irlandczykami - stracili oni już 7 bramek przy jednej strzelonej w dwóch spotkaniach i Włosi z pewnością będą chcieli ten bilans jeszcze bardziej pogorszyć. Z pewnością zobaczymy ataki od pierwszych minut ze strony Włoskiej - w końcu na pewno przyniosą oczekiwany rezultat. Szkoda, że obecnie jest tak ciepło, gdyż wpłynie to na pewno na tempo meczu. Jest to jednak zaleta dla ekipy z południa, gdyż Irlandczycy nie są przyzwyczajeni do takich upałów.
Spekuluje się, iż spotkanie Chorwacja - Hiszpania może zakończyć się remisem 2-2 lub wyższym. W ten sposób z grupy awansują zarówno Hiszpanie, jak i Chorwaci, a Italia pożegna się z Euro. W historii już były takie przypadki, pech chciał, że właśnie pokrzywdzeni wtedy zostali również Włosi. Miejmy nadzieję, że żadnego ustawiania wyniku nie będzie, ale mimo to będziemy świadkami wielu bramek i emocjonującej końcówki. Genialną ofensywę mają obie ekipy jednak to Hiszpania jest oczywiście faworytem. Coś ostatnio często gram duble - mam nadzieję, że i ten będę mógł odznaczyć na &#39;zielono&#39;!
Krótki komentarz:
Cóż mogę powiedzieć - jestem niezwykle zawiedziony i zirytowany tym, że Hiszpania grając tak fatalnie potrafi mimo wszystko wygrać spotkanie. Chorwacja może nie utrzymywała się tyle przy piłce (w końcu &#39;barcelonka&#39; tworzy trzon ekipy hiszpańskiej), ale tylko dzięki interwencjom Casillasa nie zdobyła dzisiaj bramki. Zdecydowanie najnudniejszy mecz mistrzostw. Nienawidzę stylu gry Barcelony, a Hiszpania prezentuje dokładnie to samo, wielka szkoda. Tak naprawdę tylko pokazali się w meczu z Irlandią - awans nie jest zasłużony. Najlepiej o poziomie tego meczu świadczą gwizdy publiczności, która nie po to płaciła grube pieniądze za bilety, by potem oglądać, jak piłka jest rozgrywana na połowie boiska, jakby to był trening. Co do drugiego spotkania to tam byliśmy świadkami pewnego zwycięstwa Włochów. Irlandia miała też swoje okazje, ale na pewno nie 100%. Szkoda, że zakład nie wszedł. Mimo wszystko nikt nie chce trafić na Hiszpanię w ćwierćfinale, więc przynajmniej mecze w grupie D będą grane na maksimum.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Statystyki:

Ilość podanych kuponów: 10
Ilość trafionych kuponów: 6
Ilość nietrafionych kuponów: 3
Ilość zwróconych kuponów: 1
Zysk: +18,38zł
Yield: +3,75%

Jeśli chodzi o ilość trafionych/nietrafionych typów:
Trafione: 10
Nietrafione: 4
Zwrotów: 2

Jak widać zysk na razie nie jest zbyt imponujący. Spodziewałem się trochę lepszego wyniku, ale nie wszystko przecież da się przewidzieć. Najważniejszą jednak rzeczą jest to, iż nadal wszystko jest na plusie. Mam nadzieję, że kolejne 10 kuponów wypadnie jeszcze lepiej!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 11
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Szwecja - Francja typ: Francja DNB kurs: 1.30 Wynik: 2-0
Anglia - Ukraina typ: Kto pierwszy otrzyma 9 rzutów rożnych? typ: Żadna kurs: 1.22 Rożne: 6-10
Łączny kurs: 1.58
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 79,44zł

Analiza:
Francja ma taki skład, że nie powinna mieć problemów z pokonaniem Szwecji. Miejmy tylko nadzieję, że znowu nie będzie kalkulowania tak, jak to miało miejsce wczoraj w przypadku Hiszpanii. Szwecja może być podrażniona tym, iż nie wygrała jeszcze żadnego spotkania na mistrzostwach i może za wszelką cenę wygrać. Wydaje mi się jednak, iż Francuzi nie dopuszczą do groźnych akcji ze strony Ibrahimovicza i spółki.
Drugie spotkanie to dla mnie trochę niewiadoma. Ukraina jest nieobliczalna - genialny mecz ze Szwecją, a potem przeciętnie z Francją. Anglia to na pewno przeciwnik wymagający, którego będzie satysfakcjonował remis. Obawiam się, że Anglicy mogą grać tylko z kontry, a rezultat 0-0 wezmą w ciemno. Dlatego nie zdecydowałem się postawić na &#39;powyżej 1,5 bramki w meczu&#39;, choć kurs moim zdaniem wysoki. Do składu powraca Rooney i może przez to jednak zespół Anglii zagra ofensywnie, by udowodnić jak mocną są drużyną. Na pewno nikt z tej grupy nie chce trafić na Hiszpanię w ćwierćfinale - a drugie miejsce w grupie D właśnie to oznacza. Zapowiadają się dobre mecze, oby były lepsze niż wczorajsze!
Krótki komentarz:
Eh, kolejny wtopiony zakład.. Francja dzisiaj grała bez pomysłu. Pod polem karnym przeciwnika nie potrafiła nic zrobić, a strzałami z daleka również niewiele wskórała. Szwecja miała swoje okazje i bardzo dobrze potrafiła je wykorzystać, piękna bramka Ibry, druga zresztą również bardzo ładna! W drugim meczu po pierwszej połowie myślałem, że mimo wszystko zakład spokojnie wejdzie, ale po straconej bramce Ukraina bardzo ruszyła do ataku, a Anglia wybijała te piłki na oślep trochę. W drugiej połowie Ukraina zdobyła aż 9 rzutów rożnych. Kontrowersji w tym spotkaniu nie brakowało - nieuznana bramka i niepodyktowany karny dla Ukrainy mogły sprawić, że wynik wyglądałby zupełnie inaczej. W obu spotkaniach miałem wrażenie, że pierwsze połowy były dość nudne, dopiero w drugich się rozkręciło. Szkoda, że Francja trafi na zespół z Hiszpanii w ćwierćfinale..Oby się przebudziła i powalczyła o zwycięstwo!
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 12
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Czechy - Portugalia
Typ: Portugalia
kurs: 1.66
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 83,33zł
Wynik: 0-1

Analiza:
Na pewno Portugalia jest faworytem tego spotkania. Nikt nawet nie spodziewał się tego, że Czechy wyjdą z grupy (choć w sumie po Portugalii tego też nie można było przypuszczać). Portugalia w ładnym stylu pokazała się w grupie śmierci w każdym ze spotkań. Jeżeli Ronaldo będzie miał swój dzień to o wynik się nie martwię. Ale niestety dużo zależy od tego zawodnika, bo jeżeli mu nie idzie, to i cała drużyna leży. Czesi jednak to nie jest tak klasowy przeciwnik jak Niemcy czy Holandia, a taka Holandia w meczu z Portugalią nie istniała, choć wynik tego nie mówi. Martwi mnie w ataku Postiga. Nie lubię tego zawodnika, nie stwarza sobie wielu okazji pod bramką, a tego chyba należy oczekiwać od napastnika. Jeżeli Czesi nie będą bronić wyniku 0-0, a i Portugalii będzie zależało na rozstrzygnięciu meczu przed dogrywką, to powinniśmy oglądać kilka bramek, oby w wykonaniu Portugalii, którą zresztą chciałbym widzieć w finale tych mistrzostw.
Krótki komentarz:
Czesi istnieli tylko przez pierwsze 15minut, potem już tylko Portugalia i jej niewykorzystane sytuacje. Mieli dużo pecha - mowa tu oczywiście o Ronaldo - zaliczył dwa słupki. Ogólnie znowu rozegrał genialne spotkanie. Do tego Nani miał lepsze spotkanie, więc wynik nie mógł być inny. Czesi powinni się cieszyć, że przegrali tak nisko. Bardzo podobała mi się gra Coentrao, ładne wejścia z lewej strony stwarzały zagrożenie, a i w obronie wszystko czyścił. Co do Czechów to nie można zbyt wiele powiedzieć - różnica klas była wyraźna i ćwierćfinał to i tak za dużo, jak na taką drużynę.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 13
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Niemcy - Grecja typ: Niemcy kurs: 1.33 Wynik: 4-2
Kto więcej rzutów rożnych? typ: Niemcy kurs: 1.12 Wynik: 10-1
Łączny kurs: 1.49
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 74,99zł

Analiza:
Niestety nie mam czasu na analizę, ale wiadomo, to Niemcy, nie wyobrażam sobie, żeby przegrali.
Zakład 14
Bukmacher: Bet365
Mecz: Niemcy - Grecja
Typ: Niemcy
Kurs: 1.33
Stawka: 50zł
Przewidywana wygrana: 66,80
Wynik: 4-2

Przez przypadek postawiłem drugi raz na Niemcy, ale tylko ich zwycięstwo. Obym się nie przejechał!
Krótki komentarz:
Niemcy wczoraj udowodnili, że są w wysokiej formie i na pewno będą głównymi kandydatami na Mistrzów Europy. Zagrali kapitalne spotkanie, mieli dużo okazji, kilka z nich udało się wykorzystać.Grecja w tym meczu nie istniała, choć i tak brawa za zdobytą honorową bramkę.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 15
Bukmacher: Bet365
Typ akumulator:
Hiszpania - Francja typ: powyżej 1,5 bramki w meczu kurs: 1.44 Wynik: 2-0
Ilość rzutów rożnych typ: więcej niż 9 kurs: 1.33 Wynik: 10
Łączny kurs: 1.92
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 77,03zł

Analiza:
Wszystko zależy od Hiszpanii - jeżeli nie będzie bawiła się w &#39;kotka i myszkę&#39; to zakład powinien wejść bez problemu. Jednak oni mają to do siebie, że lubią przez mecz przejść spacerkiem. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie i nie zlekceważą Francji, której zresztą w tym meczu bardzo kibicuję i życzę wygranej z całego serca! Wiadomo, iż aktualni Mistrzowie Europy i Świata są faworytami spotkania, ale Francuzi na pewno nie są na straconej pozycji.
Krótki komentarz:
Najnudniejszy mecz tych mistrzostw. Ta gra Hiszpanów mnie dobija, nie wiem jak można się zachwycać takim futbolem..Oby Portugalia w półfinale ich pokonała, choć wiadomo, kto będzie głównym kandydatem na zwycięstwo. Wracając do dzisiejszego spotkania to muszę powiedzieć, iż zasmuciła, a raczej zirytowała mnie, gra Francji po straconej bramce. Rozumiem, że na początku chcieli się bronić i grać na 0 z tyłu, ale jeżeli przegrywa się 1-0 to powinno się ruszyć do ataku. W ostatnich minutach pomimo tylu zmian ofensywnych trenera, Francja nie zagroziła w żaden sposób - odniosłem wrażenie, że w ogóle im nie zależy. Szkoda, że mecz oddali bez walki i żegnają się już z tym Euro.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 16
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Poniżej 3.5 rzutów wolnych w pierwszych 10 minutach
Kurs: 1.66
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 66,67zł
Wynik: 2 rzuty wolne

Analiza:
Długo zastanawiałem się jaki typ dać na te spotkanie. Faworyta do wygrania na pewno nie ma i tak naprawdę nie mam pojęcia, jak może wyglądać przebieg tego meczu. Równie dobrze może paść tutaj po dziewięćdziesięciu minutach bezbramkowy remis, a z drugiej strony możemy być świadkami wielu goli, ponieważ każdy z zespołów ma olbrzymi potencjał ofensywny, a stawką jest półfinał, więc obrona może być zestresowana i nie wytrzymać presji. Początek spotkania powinien jednak przebiegać dość monotonnie i przeciwnicy będą się badać nawzajem. Powinniśmy oglądać dużo podań na własnych połowach i mało zagrożeń przy bramkach rywali. Dlatego też myślę, że czterech rzutów wolnych nie ujrzymy, a kurs dość wysoki. Warto dodać, iż Bet365 oferuje promocję na postawienie zakładu na żywo w tym spotkaniu - w razie przegranej zostanie zwrócona stawka, aż do 40zł. Swój typ podam również i tutaj, a w razie niepowodzenia rozliczam go jako ZWROT. Prawdopodobnie zagram na over 2,5 bramek w meczu lub też bardzo agresywnie - over 3.5 bramek w meczu. Oba kursy są wysokie, więc warto ryzykować.
PS. Muszę się pochwalić, iż dzisiaj miałem sporo szczęścia i udało mi się poprawnie wytypować zwycięzcę wyścigu F1 - Fernando Alonso. Jechał dzisiaj fenomenalnie, choć startował dopiero z jedenastego miejsca. Około 20 okrążeń przed końcem wyścigu na torze pojawił się samochód bezpieczeństwa - wówczas Alonso był na trzecim miejscu, a kurs na jego wygraną wynosił 17. Postanowiłem zaryzykować 10zł - udało się!
Oczywiście zakładu tego nie wliczam do statystyk, ale jeszcze nigdy nie trafiłem tak wysokiego pojedynczego kursu i chciałem się tym podzielić ????
Zakład 17
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 3.10
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 124zł
Wynik: 0-0
ZWROT

Po pierwszych minutach Włosi zdecydowanie przeważają. Słupek uratował Anglików przed stratą bramki. W razie porażki bądź remisu po 90 minutach zostaną mi zwrócone pieniądze - promocja Bet365.
AWARIA: Nie wiem czym to jest spowodowane, ale nie mogę cały czas zalogować się na swoje konto. Przez to nie wiem czy mój zakład jest w grze, czy jednak go system nie zanotował.
UP: Udało mi się teraz dopiero zagrać kupon. Włosi często zagrażają bramce Hart&#39;a, dlatego też gram na Włochów po kursie 3.10
Zakład 18
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 1.90
Stawka: 20zł
Przewidywana wygrana: 38,18zł
Wynik: Włosi wygrywają po rzutach karnych

Taki szybki zakład grany w drugiej części dogrywki, żeby były emocje jeszcze większe!
Krótki komentarz:
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Włochów! Tylko cud uratował Anglików przed porażką w podstawowym czasie gry. Szkoda, że Balotelli nie potrafił wykorzystać żadnej z okazji, bo zysk byłby niezły. Rozczarował mnie Cassano, którego uważam za najsłabszego zawodnika tego spotkania. Trener mógł wprowadzić Di Natale w okolicach sześćdziesiątej minuty i kto wie, jakim rezultatem skończyłoby się spotkanie. Gdyby Włosi nie grali tak egoistycznie i częściej podawali w polu karnym, to zdobyliby ten awans znacznie szybciej. Jak już wcześniej pisałem - skorzystałem z promocji Bet365 - dlatego też mój zakład &#39;live&#39; na wygraną Włochów w podstawowym czasie gry traktuję jako zwrot.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 19
Bukmacher: Bet365
TENIS
Akumulator: L.Mayer - Monaco typ: Monaco kurs: 1.40 Wynik: 0-3
F.Mayer - Tursunow typ: Mayer kurs: 1.40 Wynik: 3-0
Isner - Falla typ: Isner kurs: 1.10 Wynik: 2-3
Łączny kurs: 2.20
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 88,19zł

Analiza:
Wimbledon czas zacząć! Niestety nie mam czasu na opisanie tych spotkań, jednak wiadomo, że w pierwszych rundach tacy faworyci nie powinni odpaść.
Krótki komentarz:
Zachciało mi się grać dodatkowe spotkanie na podbicie kursu..Dziwne, że Isner już odpadł, bo szczerze mówiąc wydawało mi się, iż może zajść dość daleko. Niestety nie mam czasu oglądać teraz spotkań, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, ale po wynikach widać, że walka była zacięta i musiał być to dobry pojedynek! Szkoda, że jednak nie udało mu się wygrać w ostatnim secie.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 20
Bukmacher: Bet365
TENIS
Akumulator:
Go Soeda - Igor Kunitsyn typ: Go Soeda kurs: 1.44 Wynik: 3-0
Philipp Kohlschreiber - Tommy Haas typ: powyżej 3.5 setów kurs: 1.44 Wynik: 3-2 [5 setów]
Łączny kurs: 2.08
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 83,45zł

Krótki komentarz:
W związku z pracą nie jestem w stanie oglądać żadnego spotkania Wimbledonu w tym tygodniu. Szkoda, bo już od pierwszych rund jest kilka ciekawych meczów - chociażby teraz Haasa - sądząc po wyniku emocji nie brakowało do samego końca.
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Statystyki po 20 kuponach:
Ilość podanych kuponów: 20
Ilość trafionych kuponów: 13
Ilość nietrafionych kuponów: 5
Ilość zwróconych kuponów: 2
Zysk: +38,83zł
Yield: +4,27%

Jeśli chodzi o ilość trafionych/nietrafionych typów:
Trafione: 22
Nietrafione: 7
Zwrotów: 3
Nadal Yield jest na niskim poziomie, ale najważniejsze, że dodatni. Sporo i tak zarobiłem na kuponie z F1(parę zdań napisałem o tym przy zakładzie nr 16), czego do statystyk nie wrzucam, także jestem zdecydowanie zadowolony. Oby kolejne 10 kuponów obyło się bez żadnej czerwieni! ????
 
J 0

julekbe

Użytkownik
Zakład 21
Bukmacher: Bet365
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Hiszpania
Kurs: 1.95
Stawka: 40zł
Przewidywana wygrana: 78zł
Wynik: 0-0 [Karne 2-4]

Krótka analiza:
Nawet nie trzeba tych ekip przedstawiać. Wiadomo, że ofensywa u każdego jest - akurat w tym przypadku na korzyść bardziej wypadają Portugalczycy, bo mają Ronaldo, który sam może wygrać spotkanie. Jednak jeśli chodzi o całą drużynę to lepiej prezentuje się Hiszpania. Widzieliśmy już jaki mają styl na tych mistrzostwach. Przede wszystkim liczy się dla nich posiadanie piłki, chcą zmęczyć przeciwnika, który biega za futbolówką. Generalnie chciałbym, żeby Portugalia wygrała całe mistrzostwa, ale nie wierzę, że są w stanie pokonać Hiszpanię, która będzie grała przez pierwszą połowę na 0-0, a potem zrobi jakąś magiczną akcję, która da im upragnionego gola i awans - taka jest moja opinia. Mam tylko nadzieję, że przez cały mecz nie będą chcieli dotrwać do dogrywki, bo w wykonaniu Hiszpanii wszystko jest możliwe.
Komentarz:
Najgorszy wynik z możliwych. Przegranie zakładu i odpadniecie Portugalii z Mistrzostw Europy. Hiszpania gra antyfutbol i to będzie wstyd jeżeli taka drużyna wygra turniej. Liczę, że jednak Niemcy okażą się lepsi, bo w tym momencie życzę im tej wygranej! A co do wczorajszego meczu i karnych - to oczywiście loteria - ale głupotą było to, że Ronaldo nie strzelał jako pierwszy (nie wiem czym było to spowodowane, prawdopodobnie miał być jego popis przy ostatnim karnym), a druga sprawa to bieg Naniego, że to jego kolej na wykonanie rzutu karnego - mogło to zdekoncentrować Alvesa. (chyba, że to też wszystko niby było ukartowane). Tak czy owak - zabrakło szczęścia. Alves trafił w poprzeczkę i piłka nie wleciała do bramki, a Fabregas uderzył w słupek, jednak karnego udało się strzelić. Eh, szkoda.
 
Do góry Bottom