>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje początki - Pytania

Status
Zamknięty.
B 0

b-boy23

Użytkownik
Witam
Zamierzam obstawić zakład, ale i bukmachera naziemnego u mnie w mieście są trzy bukmacherzy Totolotek, STS, i Fortuna.
1. Gdzie najlepiej obstawić zakład na pierwszy swój raz w życiu.
2. Czy np. obstawiając 5 typów za 7 zł, to ta kwota za zakład się nie zmienia, od ilości typów ? (Chodzi tutaj o Totolotka)
3. Czy jeśli obstawię te 5 typów, i trafię jeden typ to wygrywam coś czy muszę mieć wszystkie 5 typów trafne i wtedy wygram. ?
No to na tyle, jak coś sobie przypomnę to będę pisał w tym temacie.
Pozdrawiam
Mateusz :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
1. Gdzie najlepiej obstawić zakład na pierwszy swój raz w życiu.
2. Czy np. obstawiając 5 typów za 7 zł, to ta kwota za zakład się nie zmienia, od ilości typów ? (Chodzi tutaj o Totolotka)
3. Czy jeśli obstawię te 5 typów, i trafię jeden typ to wygrywam coś czy muszę mieć wszystkie 5 typów trafne i wtedy wygram. ?
1. Najlepiej to gdzie chcesz, ale ja osobiście bym polecał firmę STS, chociaż w żadnym innym ziemniaku nigdy nie obstawiałem więc nie wiem jak jest.
2. Nie obstawiałem nigdy w Totku, ale wydaje mi się, że kwota się nie zmienia.
3. Wszystkie 5 typów musisz mieć. Są systemy 4z5 itp., ale jak jesteś początkujący to na razie tym się nie interesuje.
 
B 0

b-boy23

Użytkownik
Jak myślicie czy takie typy były by dobre. Czy darować sobie aż tyle typów na początek. :?
1. B. Dortmund - Karpaty Lwów - 1
2. Steaura B. Liverpool - 2
3. Singapur - Filipiny - 1
4. Vietnam - Mayanmar - 1
5. Ar Saudyjska - ZEA - 2
I jeszcze powiedźcie mi co znaczy w Totolotku:
1. Termin ostatniego zdarzenia - 2010/12/02 20:50
2. Końcowa data przyjęcia zakładu - 2010/12/02 13:00 - (Czyli do której godziny mam dostarczyć kupon do totolotka, chodzi mu tu o eKupon)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak dla mnie to za dużo, choć zależy za ile grasz, jak za 2 zł to możesz puszczać.
1.Godzina rozpoczęcia się ostatniego meczu który masz na kuponie.
2.Końcowa data przyjęcia kuponu to data do której możesz zagrać ten kupon.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
3. Singapur - Filipiny - 1 4. Vietnam - Mayanmar - 1 5. Ar Saudyjska - ZEA - 2
Powiedz mi czym sugerowałeś się grając te spotkania.
Widać, takie typowanie na przysłowiową pałę, może wejdzie może nie.
Zresztą to nie jest dział do tego typu pytań &quot;a co sądzicie o tych typach, wejdzie czy nie ? stawiać czy nie ?&quot;.
 
B 0

b-boy23

Użytkownik
Powiedz mi czym sugerowałeś się grając te spotkania.
Widać, takie typowanie na przysłowiową pałę, może wejdzie może nie.
Zresztą to nie jest dział do tego typu pytań &quot;a co sądzicie o tych typach, wejdzie czy nie ? stawiać czy nie ?&quot;.
No niskim kursem dla danego państwa. :grin: Ale już nie obstawiam.
Jak na kuponach Totolotka skreślić zdarzenie numer np. 5401. Na ich stronie jest podany przykład ale na numer 153. ( skreślamy kolejno 100, 50 i 3 oraz oczywiście swój typ. ), ale jak zdarzenie które ma czterocyfrowy numer. :roll:
Np. tak: 5000, 400, 1. ? Czy dobrze to zrobiłem ?
 
A 0

autsajder

Użytkownik
Ja mam pytanie. Na czym dokładnie polegaja kursy np. 4 z 5 itd i jakie sa mozliwosci. Chodiz mi o krotki ich opis kiedy wchodza i kiedy nei i jakie sa mozliwsoci czy moge np obstawic 10z 13 i jak mi wejdzie minimum 10 zdarzen to wtedy wygrywam??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
B 0

b-boy23

Użytkownik
Postawiłem 5 zakładów. Trafiłem tylko 3 a w 2 były remiksy. Trafiłem coś w Toto-Mix czy nic, grałem zakładem prostym. ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Postawiłeś 5 zakładów to znaczy kuponów czy postawiłeś jeden kupon z 5 zdarzeniami (meczami) ?
Jeżeli 5 zakładów (5 oddzielnych kuponów) to 3 Ci weszły, a 2 do kosza.
Jak postawiłeś 1 zakład/kupon, z 5 zdarzeniami/meczami to również kupon do kosza skoro 2 remisy.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
B-Boy23 - tym pytaniem przesadziłeś.
Każdy regulamin, każdy poradnik wyjaśniłby Ci Twoje wątpliwości.
Lepiej jest jednak śmiecić na forum.
Zamykam temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom