>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moje początki - Pytania

Status
Zamknięty.
B 0

b-boy23

Użytkownik
Witam
Zamierzam obstawić zakład, ale i bukmachera naziemnego u mnie w mieście są trzy bukmacherzy Totolotek, STS, i Fortuna.
1. Gdzie najlepiej obstawić zakład na pierwszy swój raz w życiu.
2. Czy np. obstawiając 5 typów za 7 zł, to ta kwota za zakład się nie zmienia, od ilości typów ? (Chodzi tutaj o Totolotka)
3. Czy jeśli obstawię te 5 typów, i trafię jeden typ to wygrywam coś czy muszę mieć wszystkie 5 typów trafne i wtedy wygram. ?
No to na tyle, jak coś sobie przypomnę to będę pisał w tym temacie.
Pozdrawiam
Mateusz :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
1. Gdzie najlepiej obstawić zakład na pierwszy swój raz w życiu.
2. Czy np. obstawiając 5 typów za 7 zł, to ta kwota za zakład się nie zmienia, od ilości typów ? (Chodzi tutaj o Totolotka)
3. Czy jeśli obstawię te 5 typów, i trafię jeden typ to wygrywam coś czy muszę mieć wszystkie 5 typów trafne i wtedy wygram. ?
1. Najlepiej to gdzie chcesz, ale ja osobiście bym polecał firmę STS, chociaż w żadnym innym ziemniaku nigdy nie obstawiałem więc nie wiem jak jest.
2. Nie obstawiałem nigdy w Totku, ale wydaje mi się, że kwota się nie zmienia.
3. Wszystkie 5 typów musisz mieć. Są systemy 4z5 itp., ale jak jesteś początkujący to na razie tym się nie interesuje.
 
B 0

b-boy23

Użytkownik
Jak myślicie czy takie typy były by dobre. Czy darować sobie aż tyle typów na początek. :?
1. B. Dortmund - Karpaty Lwów - 1
2. Steaura B. Liverpool - 2
3. Singapur - Filipiny - 1
4. Vietnam - Mayanmar - 1
5. Ar Saudyjska - ZEA - 2
I jeszcze powiedźcie mi co znaczy w Totolotku:
1. Termin ostatniego zdarzenia - 2010/12/02 20:50
2. Końcowa data przyjęcia zakładu - 2010/12/02 13:00 - (Czyli do której godziny mam dostarczyć kupon do totolotka, chodzi mu tu o eKupon)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak dla mnie to za dużo, choć zależy za ile grasz, jak za 2 zł to możesz puszczać.
1.Godzina rozpoczęcia się ostatniego meczu który masz na kuponie.
2.Końcowa data przyjęcia kuponu to data do której możesz zagrać ten kupon.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
3. Singapur - Filipiny - 1 4. Vietnam - Mayanmar - 1 5. Ar Saudyjska - ZEA - 2
Powiedz mi czym sugerowałeś się grając te spotkania.
Widać, takie typowanie na przysłowiową pałę, może wejdzie może nie.
Zresztą to nie jest dział do tego typu pytań &quot;a co sądzicie o tych typach, wejdzie czy nie ? stawiać czy nie ?&quot;.
 
B 0

b-boy23

Użytkownik
Powiedz mi czym sugerowałeś się grając te spotkania.
Widać, takie typowanie na przysłowiową pałę, może wejdzie może nie.
Zresztą to nie jest dział do tego typu pytań &quot;a co sądzicie o tych typach, wejdzie czy nie ? stawiać czy nie ?&quot;.
No niskim kursem dla danego państwa. :grin: Ale już nie obstawiam.
Jak na kuponach Totolotka skreślić zdarzenie numer np. 5401. Na ich stronie jest podany przykład ale na numer 153. ( skreślamy kolejno 100, 50 i 3 oraz oczywiście swój typ. ), ale jak zdarzenie które ma czterocyfrowy numer. :roll:
Np. tak: 5000, 400, 1. ? Czy dobrze to zrobiłem ?
 
A 0

autsajder

Użytkownik
Ja mam pytanie. Na czym dokładnie polegaja kursy np. 4 z 5 itd i jakie sa mozliwosci. Chodiz mi o krotki ich opis kiedy wchodza i kiedy nei i jakie sa mozliwsoci czy moge np obstawic 10z 13 i jak mi wejdzie minimum 10 zdarzen to wtedy wygrywam??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
B 0

b-boy23

Użytkownik
Postawiłem 5 zakładów. Trafiłem tylko 3 a w 2 były remiksy. Trafiłem coś w Toto-Mix czy nic, grałem zakładem prostym. ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Postawiłeś 5 zakładów to znaczy kuponów czy postawiłeś jeden kupon z 5 zdarzeniami (meczami) ?
Jeżeli 5 zakładów (5 oddzielnych kuponów) to 3 Ci weszły, a 2 do kosza.
Jak postawiłeś 1 zakład/kupon, z 5 zdarzeniami/meczami to również kupon do kosza skoro 2 remisy.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
B-Boy23 - tym pytaniem przesadziłeś.
Każdy regulamin, każdy poradnik wyjaśniłby Ci Twoje wątpliwości.
Lepiej jest jednak śmiecić na forum.
Zamykam temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom