>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moje gry na YT

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zanim wyjdzie Iberia warto jeszcze raz spojrzeć jak to zrobili Promodsi. Moja własna ciężarówka i najdalej oddalony punkt na południowym zachodzie. Okolice Walencji.


Właściwie to chciałem nagrać ten film żeby oddać Polskę z Poland Detail Adding, ale średnio mi to wyszło bo po wyjechaniu z Warszawy nie było polskich miast
Smile
Ale film został... Tak więc można to traktować jako mapkę SCS...

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jazda do Workuty na Syberii na modzie ROS ... Nocna jazda w zimowej pogodzie (bez modów pogodowych - sam ROS daje zimę na dalekiej północy):


Droga do najdalszej części mapy z modem Russian Open Space. Przeprawa przez dziurawy most
Smile
. Piękne widoki z dalekiej, śnieżnej Syberii... Na północnych częściach ROS bez moda zimowego jest śnieżna aura.:

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Po zimowej Islandii czas na Bliski Wschód ! Pierwszy z filmów z Bliskiego Wschodu. Trasa z Jordanii do Izraela. Po drodze wielbłądy, pustynia, miasta i piękne krajobrazy. Zapraszam
Smile



Drugi film z Bliskiego Wschodu. Tym razem jechałem z Izraela na Cypr także po drodze przeprawa promem. Jak zwykle piękne widoki - pustynia, Morze Śródziemne, miasta... Zapraszam !


Trzeci film z Bliskiego Wschodu. Tym razem udajemy się do Syrii... Liczne check-pointy z ograniczeniem do 10km/h. Po drodze zgliszcza domu i czołg. Na terenie Syrii naprawdę oddano klimat wojny. Oczywiście też piękne widoki - pustynia, Morze Śródziemne, miasta... Zapraszam.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dalsze zwiedzanie Bliskiego Wschodu. Tym razem podróż nad Morze Czerwone do znanej w Polsce miejscowości wypoczynkowej: Sharm El Sheikh z naczepą: Arabian Food
Smile
. Z Egiptu jechałem do Jordanii m. in. przez piękne miasto - Św. Katarzynę. Po drodze postój z Wielbłądami, staranowanie samochodu przy check point (przez głupi traffic) i inne atrakcje np. przeprawa promem. Byłem dość zmęczony więc lam było sporo i to nie tych żywych
Smile
Zapraszam


Krótki filmik z samego Sharm El Sheikh gdzie pozwiedzałem bez ładunku.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W dalszym ciągu Bliski Wschód. Tym razem trasa z ogarniętej wojną Syrii do Iraku... Czołgi na granicach i inne atrakcje
Smile
Zapraszam

 
Otrzymane punkty reputacji: +230
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie tylko Euro człowiek żyje... :)

Jazda ze Świnoujścia do Olsztyna przez Trójmiasto... Przepiękna trasa po Polsce Północnej przez miasta i miasteczka z Poland Rebulding.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jazda z Lizbony w Portugalii do Salamanki w Hiszpanii na najnowszym DLC: "Iberia' z piwem... oczywiście bezalkoholowym
Smile
. Byłem po całym dniu pracy, zmęczony więc jest sporo wpadek. Cofanie na autostradzie, rozjechanie znaku drogowego
Smile
Ale do tego przepiękne widoki z Iberii.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dalsze zwiedzanie Hiszpanii z najnowszego DLC - Iberia. Problemy z parkingiem, ale to chyba błąd gry - sami zobaczycie... Przejeżdżałem przez piękne Olhao , Huelva i Saragossa. Jest co podziwiać... Zapraszam

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moje przygody na nowym terenie z moda: Road to Asia... Po drodze Turkmenistan - jak się mówi o nich "śmieszna Korea Płn" z miastem: Turkmenbasza . Jechałem z samego południowego krańca mapy do Kazachstanu. Co ciekawe na niektórych odcinkach drogi w Turkmenistanie ograniczenie dla ciężarówek było aż do 110 km/h gdzie się nigdzie indziej na całej mapie, z tym nie spotkałem.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mój pierwszy filmik z ATS. Jechałem z Nowego Meksyku do Wyoming. Piękne krajobrazy, szerokie autostrady i super relaks...

Post automatycznie złączony:

Pierwszy z filmików z czegoś innego niż ETS2/ATS - uwielbiam Fernbusa za wszystko. Miałem szczęście, że zapoznałem się z tą grą po wyeliminowaniu licznych błędów. Natomiast na filmiku są złe kolory, ale to już była kwestia techniczna nagrywania przez nvidię. Kolory są przejaskrawione więc uprzedzam o tym. Jak ktoś wie dlaczego tak się stało proszę o odp. W 2 filmie dałem gammę domyślnie i nie jest już tak źle. Oczywiście grając było wszystko ok.

A teraz o samym filmie:
Miałem problemy techniczne z HDMI i znikał mi obraz więc jazda jest jaka jest
Smile
Pierwszy, testowy film z Fernbusa. Gram na TV i obraz jest super, ale już na kompie kolory są mocno jaskrawe. Zobaczymy jak będzie na YT. Gdyby jeszcze byli spacerujący ludzie na ulicach i pociągi i tramwaje - gra byłaby idealna... Ale i tak jest świetna
Smile



Druga część (kolory trochę lepsze):

 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zwiedzanie Honningsvåg (płnlap. Áváhki lub Honnesváhki) – miejscowość w norweskim okręgu (fylke) Finnmark, ośrodek administracyjny najbardziej na północ wysuniętej norweskiej (i w ogóle europejskiej) gminy (kommune) Nordkapp.




A tu już biorę ładunek z Honningsvåg. Przepiękna trasa z samej północy Norwegii - miasteczka Honningsvåg do Murmańska w Rosji. Po drodze pościg policyjny
Smile
zderzenie czołowe i naprawdę przepiękne krajobrazy... Bardzo ładna trasa...

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie nagrywam za dużo ujęć z Fify20, ale tym razem postanowiłem specjalnie na to forum... :) Mecz niesamowity zakończony 4:5 dla mnie :) czyli Barcy :) . Od jakiejś 70 min przy stanie 4:2 udało mi się wygrać z Arsenalem. W ujęciu same bramki.



Rzuty wolne mi słabo wychodzą, a to ujęcie postanowił nagrać sam xbox :) więc chyba warto obejrzeć... :)

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
FERNBUS:

Jazda wyłącznie po Paryżu z jednego przystanku na drugi. W Paryżu laguje i to też chciałem pokazać. Ale Paryż w tej grze jest po prostu piękny ! Oczywiście znów na filmie zbyt intensywne kolorki, nie wiem dlaczego.

Post automatycznie złączony:

Najbardziej wysunięty, obecnie, na południe odcinek dróg między Sudanem a Egiptem. Bardzo ciekawe lokalne zjawiska typu mieszkańcy palący ogień i czołgi przy granicy oraz... wielbłądy...

Część 1



Część 2
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ETS2:

Super ciekawe pogranicze afgańsko turkmenistańskie już po objęciu kontroli Afganistanu przez talibów.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejne eksplorowanie najbardziej odległych rejonów combo mapy. Tym razem Afganistan i Pakistan. We wcześniejszej części dojechałem do Herat bez ładunku. Teraz podejmuję ładunek w Herat i jadę do Pakistanu !

 
Otrzymane punkty reputacji: +279
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolejny film z dalekiego zakątku mapy. Tym razem eksplorowanie miast w Chinach i ładunek do Tadżykistanu.

 
Otrzymane punkty reputacji: +64
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawa trasa między Indonezją a Koreą Płn. Oba kraje ładnie zostały oddane. Bardzo ładnie zrobiona jest Indonezja z licznymi estakadami. Niestety miałem problemy z połapaniem się w tych rozjazdach i kilka razy pojechałem źle. Było sporo lam
Smile
Ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło bo można obejrzeć dokładnie Jakartę i inne miasta. Zapraszam do obejrzenia.

 
Do góry Bottom