>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

...moje granie...

koneser 339

koneser

Użytkownik
witam
zacznę od tego że to forum czytuję od początku, gram od czasu jak pojawiły się punkty naziemne w Czechach ( u nas był tylko totolotek piłkarski ) potem ziemniaki w Polsce, pierwsi internetowi, eldorado bonusowe i masa błędów w kursach, każdy kto przeżył wie o czym pisze...
grałem przez te lata chyba wszystko co się da, systemy wszelakie jakie się w necie pojawiały przez te lata, od tasm po single, progresje itp, kiedyś w 2000 mieliśmy 1 forum bukmacherskie, teraz już 2 na dobrym poziomie...
z racji tego że jestem dość zamożną osobą ze sporą własna działalnością zawsze grałem stawki dość konkretne ale też przez pierwsze lata sporo traciłem na tym interesie, niby było łatwo lekko i przyjemnie, na sporcie się znałem, a jednak musiał minąć czas zanim zacząłem rozsądnie stawkować i dobierać zdarzenia do gry...
pochwale się że od ok 4 lat gram 2 sposobami, pule mam podzieloną na 2 i 2 metody zabawy w bukmacherkę:
- gram single 1.9 - X i duble 1.5 - 1.8 za 1-3 % stawki - szczegółów doboru zdarzeń i buka raczej nie chce pisać, kazdy z biegiem lat ma to dopracowane, wyniki jakie tu osiagam są dla mnie mizerne, raz na plus raz minus, nieraz miesiąc na zero, ogólnie jak zrobie 15-20 % rocznie to max, to musiał bym grać bardzo wysoko by coś odczuć w budżecie domowym z takiego klepania ale lubie to i sobie obstawiam...
- 2 metoda daje mi za to regularne zyski, choć wiem że jest do dopracowania, przez te 4 lata sporo na tym zarobiłem i sobie chwale:
System gry zakłady bukmacherskie
Poziom 1: 500 zł, gram vabank 12 dni po 10% i mam kwotę 1560 zł (500 bank – 1000 gra)
Poziom 2: 1000 zł, gram vabank 10 dni po 10% i mam kwotę 2590 zł (1000 bank – 1500 gra)
Poziom 3: 1500 zł, gram vabank 12 dni po 10% i mam kwotę 4700 zł (1500 bank – 3000 gra)
Poziom 4: 3000 zł, gram vabank 10 dni po 10% i mam kwotę 7800 zł (3000 bank – 4800 gra)
Poziom 5: 4800 zł, gram vabank 8 dni po 10% i mam kwotę 10000 zł (4800 bank – 5200 gra)
Poziom 7: 5200 zł, gram vabank 10 dni po 6% i mam kwotę 9300 zł (5200 bank – 4000 WYPŁATA)

  • piłka nożna ponad 0,5 bramki w meczu, kursy 1.01 – 1.04
  • zwycięstwo w zdarzeniu dom/neutralny 1.01 – 1.03
  • live według schematu 1.01 – 1.02
  • Typuje zdarzenia 1.01 do 1.02 live, tylko zwykłe 1 (zwycięstwo) i tylko seniorzy !
  • Live gram tylko określony schemat połączony z kursem:


  • Tenis – tylko single w miarę znani i znane zawodnicy/czki, faworyt wygrał 1 seta i w 2 ma przełamanie (szlem 2-0), sprawdzam H2H i formę, nie przeciwko zawodnikom gospodarzy, śledzę mecz
  • Siatkówka – faworyt dom/neutralny prowadzi 2-0 w setach, śledzę mecz
  • Koszykówka – faworyt dom/neutralny po 3 kwartach min 15 pkt przewagi, śledzę mecz
  • Piłka ręczna – faworyt dom/neutralny do przerwy lub w trakcie 2 połowy minimum 5 bramek przewagi, śledzę mecz
  • Piłka nożna – faworyt dom/neutralny do przerwy 2 bramki przewagi daje 1X, śledzę mecz
  • Hokej – faworyt dom/neutralny po 3 kwartach 3 bramki przewagi, patrzę na tabele i statystyki, śledzę mecz

buków nie podaje, limity, limity i jeszcze raz limity, trzeba bardzo kombinować, konta mam lub miałem już wszędzie łącznie z Azją.
pisze to by wywołać dyskusje, w mojej grze klucz to DYSCYPLINA, robie 10 czy 6 procent i koniec gry, traktuje to jak prace, czasu mam mało bo firma sporo pochłania do tego rodzina, ten system grania pozwala mi pogodzić to jakoś i nie ślęczeć całe dnie przed kompem.
jest tu sporo typerów, napiszcie:
po 1 jak wy gracie
bo 2 jakie efekty
po 3 co byście u mnie zmienili ?
dobrych rad w tym biznesie nigdy nie za wiele
pozdrawiam wszystkich, na bukach i malych kursach można zarabiać ale tylko grajac schematy, majac zimna glowe i starannie dobierać te drobnice !

 
koneser 339

koneser

Użytkownik
i chce jeszcze dodać że fajnie by było jakby te moje wypocinki zapoczatkowały wątek gdzie ludzie pochwalą sie swoim sposobem na gre, kawa na lawa, nie ma co sie bać ????
ja poza betfair grałem juz wszedzie i limity sa problemem ale nie są nie do obejscia ????
 
pulex 0

pulex

Użytkownik
Fajnie że podzieliłeś się swoim doświadczeniem i sposobem gry jednak jakoś wygląda to dla mnie zbyt różowo. Jakoś nie wydaje mi się, żeby na kursach w okolicy 1,02 dało się zarobić dużą kasę...
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
napisałem jak sie sprawy maja, nie wiem po co miałbym cos tu ubarwiac na sile ?
ani mi nie dacie ani nie zabierzecie
ma,m nadzieje ze aktywni userzy napisza cos konstruktywnego co by zmienili a co ulepszyli
wiem ze pare lat moze isc ok a potem nagle gleba
zycie ale na razie sobie to chwale
tyle
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Może i da się zarobić, ale to musi być na prawdę długa i monotonna gra.

A ja mam pytanie, jak często zdaża się wpadka? Bo w sporcie wszystko się zdaża??
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
na przestrzeni tych 4 lat raz wyzerowalem konto tej metody, od 2 lat cofam sie oczywiscie o poziom max 3 i wracam do poziomu 7, zarabiam na tym regularnie mozna powiedziec ale walka z limitami jest niekiedy meczarnia
i rzecz podstawowa - dyscyplina - okreslony procent do ugrania, okreslone zdarzenia i kursy, nigdy odstepstwa.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
akurat teraz to prowokacja nie jest, nie zależy mi juz czy ktos zacznie tak grac jak ja czy nie bo uświadomilem sobie jak malo ludzi wytrzyma w takiej dyscyplinie grania i ile czasu uplynie zanim wyeliminuja błędy wieku młodzienczego.
mam nadzieje ze ludzie grajacy podobnie podczepia sie pod temat, pzdr
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Moim zdaniem robisz błąd że nie grasz na Betfair, mając duży kapitał możesz grać wysokie laye za dobrą kasę, moim zdaniem to jest dobra metoda na na wygrywanie. No wiadomo do tego też dobór meczy
 
R 0

reksio

Użytkownik
A mnie taki system zaciekawil i czegos takiego wlasnie szukalem, mozesz mi pisac w jaki sposob stawiasz ???? jestem zainteresowany i czekam na jakies podpowiedzi ????
 
R 0

reksio

Użytkownik
Mozesz mi napisac czym sie kierujesz stawiajac Over 0,5 bo wiadomo ze bywaja mecze ktore sie koncza wynikiem 0:0. Na co mam zwracac uwage itp. a stawiajac vabank takie mecze to zgon ????
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Mozesz mi napisac czym sie kierujesz stawiajac Over 0,5 bo wiadomo ze bywaja mecze ktore sie koncza wynikiem 0:0. Na co mam zwracac uwage itp. a stawiajac vabank takie mecze to zgon ????
Sam tak gram, ale czasami zdaża mi się jednak ten remis, więc czekam również na jakieś rady, propozycje, jeżeli możnaby, to z chęcią czegoś ciekawego się dowiem!
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
over 0,5 z kursami 1.01 i 1.02 - bardzo sporadycznie 1.03 i 1.04
zawsze faworyt dom z rywalem który jest tez w stanie cos strzelic, nigdy z autsaiderami, mnie to wchodzi jak w maslo
 
R 0

reksio

Użytkownik
Takie mecze wtapiaja bo wiadomo ze nikt nie wygra wszystkich spotkan w sezonie, bramki over 0,5 sa duzo lepsze bo wiadomo ze kazdy gra po to zeby strzelic ta bramke i wygrac mecz. Koneser powiedz mi jeszcze czy stawiasz przed meczem czy ogladasz troszke tego meczu? mysle ze warto czasem poczekac z 5-10 min, kurs sie podniesie troszke ???? mysle ze ten system z over 0,5 bramki jest dobrym systemem i napewno bede go praktykowal, na poczatek przeznacze na to 100 zl zobaczymy jak bedzie ???? jak by ktos patrzyl w staty to moze napisac w ktorej lidze pada najmniej wynikow 0:0 ???? D
Koneser jak bd mial jeszzce jakies pomysly to podziel sie ???? D
Pozdrawiam i dzieki za rady ????
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
over 0.5 gram tylko okreslony schemat i tylko przed meczem
ponadto live i inne zdarzenia z mikro kursami wg schematu
pare procent dziennie i nie ma źle
grunt to dyscyplina i trzymanie sie planu
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
schemat gry nakresliłem a szczegóły ? nie widze powodu by rozpisywać wg konkretnie jakich kryteriów dobieram zdarzenia zreszta nikt sie tu też swoją grą nie chwali więc temat uważam za zamknięty.
 
R 0

reksio

Użytkownik
Bor. Dortmund
Mecze: 9, bramek strzelonych: 20, bramek straconych: 11
srednia: 2,22/1,22
pozycja w tabeli: 5
VfB Stuttgart
Mecze: 9 , Bramki strzelone: 10, bramki stracone: 15
srednia: 1,11/1,66
pozycja w tabeli: 10

03.11.12 Bor. Dortmund 0-0 VfB Stuttgart
Czyli to over 0,5 nie jest aż takie pewne. Statystyki to statystyki ale w rzeczywistości może być rożnie.
 
Do góry Bottom