>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

MODUS SUPER SERIES - DART

Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
MODUS SUPER SERIES - DART

Davidson A. - Dudbridge M. typ Davidson A. kurs 1.61 Fortuna

Liczę na przełamanie Davidsona bo ten darter od trzech spotkań nie wygrał swojego meczu. Miał już w tym sezonie naprawdę dobry okres w swojej grze, sporo spotkań przychylił na swoją korzyść. Davidson młody darter natomiast jego przeciwnikiem jest 51 darter, który w czasie swojej kariery jakoś nigdy poważnie nie zachwycał. Ostatnia Jego porażka z Wardem gdzie nie ugrał w tym meczu nawet jednego lega. Grał na bardzo niskiej skuteczności. Na dziewiec ostatnich spotkań przegrał aż sześć. Według mnie w lepszej formie mimo ostatnich porazek jest tutaj Szkot i to według mnie on dzisiaj zgarnie to zwycięstwo i w końcu się przełamie. Uwzględniam analizę na przekroju większości sezonu, a nie tylko ostatnich spotkań. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
van Schie J. - Davidson A. typ van Schie J. kurs 1.85 Superbet

Davidson co prawda tak jak się spodziewałem wrócił na zwycięska ścieżkę, ale dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Holendrem, który od pewnego czasu nie schodzi z pewnego dość wysokiego poziomu. Na osiem ostatnich spotkań wygrał siedem. Ostatnio Szkot nie leżał Holendrowi, ale były już takie mecze, gdzie m.in w czerwcu pewne Holender pokonał Szkota. Holender ostatnio pokonał nawet dartera z delikatnie spoza pierwszej setki rankingu darterów Burnetta. Gra ostatnio na dobrej skuteczności i czuje, że dzisiaj będzie szybki rewanż na Szkocie. Holender dobrze ostatnio wyglądał na double i liczę, że potwierdzi swoją dobrą dyspozycję i powiększy swoją serwie zwycięstw. Pozdrawiam.
 
Volleyball_Expert 517,2K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Verbrugghe - Taylor typ Verbrugghe kurs 2.12 LVBET

Verbrugghe ostatnie dwa mecze wygrane i to jeden z nich właśnie z Taylorem. Taylor jeśli wygrywa swoje mecze to na granicy. Verbrugghe ostatnio wygrana 4:3, a nie dawno wygrana gładka 4:1. Verbrugghe ostatnio dobra skuteczność na dublach. Taylor łatwa porażka z Worsleyz którym Belg bez problemu sobie poradził to pozostawia spory znak zapytania co do formy Taylora. Według mnie ostatnia forma Belga potwierdza, że prezentuje się lepiej i ja idę mimo wysokie kursu w stronę tego dartera. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
Do góry Bottom