>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moderatorzy poszukiwani

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mnie to zastanawia... co ci nie którzy userzy pchają się tak na tego moderatora... przecież to nic ciekawego być modem :p Musisz być ciągle aktywny, pisać analizy itp... itd... ja tam nie chcę być moderatorem :jezora: jak by mozna było zostać VIPEM forum to bardzo chętnie :p ale nie moderator... bo to czarna robota hehe ;-)

pzdr ????
Trochę masz racji, że .... to taka czarna robota ???? , ale jeśli ktoś to lubi to czemu nie .... :?: Pamiętaj, że jak jesteś modem wzbudzasz respekt :twisted: Ja szczerze powiedziawszy zrezygnowałem z funkcji moda i .... tego żałuję bo... po tygodniu gdzieś wszystko pozałatwiałem i teraz mam wolny czas. No, ale cóż .... mówi się trudno.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Jakby co to ja moge sie zajac pozostalymi ligami, tudziez zapraszam szersze grono moderatorow do udzielania sie bo poki co to widzialem tam tylko tbm / fc bialasa oraz czasami dobermana ;-)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja mógłbym się zająć LIGA BETandWIN (Liga Portugalska) ona nie ma moda ... a ogarniam od jakiegoś czasu tamten dział ... ale nikt teog nie docenia

PozDrawiam :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zastanów sie najpierw nad twoimi analizami ,bo jesli ty miał byś zostać z modem z takim przykłądaniem sie do analiz widze 3 góra 4 zdania to zajmuje nie wiem ile 7 min i to chyba najwiecej.Wiec sie zastanów czemu cie nikt nie docenia,bedziesz pisał porząde analizy to cie docenią.Przejżałem troche i co widze że sawas napisał kolo 4 analiz ale one były o wiele lepsze od twoich pseudo-analiz.Bez obrazy ale zerknij w inne działy jak powinna wygladać dobra analiza.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
pare zdań :| ostatnia moja analiza była pisana na &quot;szybkiego&quot; ale tak to w każdej podaje to co jest najważniejsze ... ale jak chcesz ... ja i tak dalej sie bede starac ???? w tym dziale ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tu nie chodzi o krytyke .Mówie żebyś pisał dokąłdniejsze analizy ,bo z 3-4 zdaniami to na posade moda chyba masz niekłe szanse ,jednak to nie ja decydduje.

poZdrawiam ????
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
JA może mógłbym się zając działem Eredivisie ; ] Jak była liga to pisałem sporo analiz i można zobaczyć. ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sezony piłkarskie dobiegają końca, więc nawet nie macie co liczyć w tym czasie na przyjęcie. Będziecie się starać to w przyszłym sezonie porozmawiamy.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
hohoho, dzial pozostale ligi dopiero sie rozkreca ???? Liga finska - 5 kolejka / Liga Szwedzka - 5 kolejka / Liga Rosyjska niedawno zaczela, Liga Irlandzka 9 kolejek wiec nie jest chyba najgorzej :jezora:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
hohoho, dzial pozostale ligi dopiero sie rozkreca ???? Liga finska - 5 kolejka / Liga Szwedzka - 5 kolejka / Liga Rosyjska niedawno zaczela, Liga Irlandzka 9 kolejek wiec nie jest chyba najgorzej :jezora:
Jak bedziesz pisal analizy i bedzie widac, ze sie znasz to masz na pewno szanse ;)


powodzenia ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na poczatku kazdy ma zapał a potem gasnie on z kazdym dniem ???? Praca moda to naprawde ciezka robota, mowie to bo wiem cos o tym .

Pozdro
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ale mi naprawde az tak na tym nie zalezy, cieszylbym sie tylko jakby ktos jeszcze tam pisal bo ja z fcbialasem probujemy cos tam rozruszac :mrgreen: wiec trzeba szumu narobic cos o tym dziale chocby tutaj 8)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja w czerwcu zaczne też tam pisać. Bo już raczej zostanie mi tylko do pisania żużel i F1.... Więc zajmę się ligami Skandynawskimi, Ruską i Irlandzką. Tylko muszę zająć się szkołą teraz xD
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jak będzie potrzebny to się znajdzie chętnych a teraz nie jest więc nie nabijajcie postów.Uzytkownik uspokój się bo przeginasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom