>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
pora odświeżyć będzie ciekawie...

1684343314792.png
UFC 291 fajna ropiska no i Jano hm u mnie mieszane odczucia ale ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +897
berserk 224,2K

berserk

Użytkownik
Też pisałem do Waldiego o taki temat bo tak dawno nikt tu nic nie pisał że nie zauważyłem że taki jest :)

Dzieje się w poważnym MMA czy to na świecie czy w samej Polsce .
Gala KSW na narodowym a teraz ogłoszenie walki Blachowicz vs Pereira który ma być eliminatorem do walki o pas.
Czy tak będzie jak wygra Janek to się jeszcze okaże bo jak wygra Pereira to moim zdaniem na 100% dostanie walkę o pas.
Cała karta wygląda imponująco co można zobaczyć na załączonym zdjęciu .
IMG_0029.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +897
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
imo wyplata i pewnie spokojne win a potem można kończyć karierę -bo czym baron alkoholowy jest wstanie zaskoczyć... wielkiej formy nie zrobi jego praime minął dawno. Ubić twardego Chendlera w stójce.... jeszcze Irol będzie groźny gdzieś do 2 rundy bo cardio pewnie lipne będzie, ale jak pójdzie po zapasy Chendler to będzie gwałt ale pewnie bedzie aksis ze zapasy nie bo to nie w stylu BMF ppv tez pojdzie jak buleczki z biedronki cieple wiec obaj skasują swoje plus wujek Dana będzie zadowolony a jakby tak magiczna stójka i tajmig zwróciły to będzie złota rybka w grze która wstanie jest tylko przebić Habib i Bones
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
imo wyplata i pewnie spokojne win a potem można kończyć karierę -bo czym baron alkoholowy jest wstanie zaskoczyć... wielkiej formy nie zrobi jego praime minął dawno. Ubić twardego Chendlera w stójce.... jeszcze Irol będzie groźny gdzieś do 2 rundy bo cardio pewnie lipne będzie, ale jak pójdzie po zapasy Chendler to będzie gwałt ale pewnie bedzie aksis ze zapasy nie bo to nie w stylu BMF ppv tez pojdzie jak buleczki z biedronki cieple wiec obaj skasują swoje plus wujek Dana będzie zadowolony a jakby tak magiczna stójka i tajmig zwróciły to będzie złota rybka w grze która wstanie jest tylko przebić Habib i Bones
Ja mimo wszystko nie jestem pewien czy do tej walki z Chandlerem dojdzie. Jakoś mi się nie chce wierzyć żeby nie ściągnęli McGregora na UFC300, jeszcze odkurzą jakiegoś Masvidala z emerytury, albo kolejna walka z Diaz'em, pod sprzedaż PPV na jubileuszowej gali jak znalazł. Później znowu mu się nie będzie chciało i zrobi w jajo tego Chandlera jak na TUF'ie, Iron nawet jak będzie miał kontrakt na papierze, to ja na jego miejscu jeszcze bym się nie cieszył z tej walki, póki nie wejdzie z rudym do oktagonu.
 
Do góry Bottom