>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

mma by michlak

M 10

michlak11

Użytkownik
Bellator 45
Christian Mpumbu vs Richard Hale
Długo nie musiałem analizować tej walki ponieważ obstawiałem ich walki półfinałowe. Wysoki kurs na Hale wynika prawdopodobnie z efektownych TKO w ostatnich walkach Mpumbu. W ten sposób zaskoczył Carpentera na którego stawiałem. W tej walce sytuacja nie powinna się powtórzyć. Hale będzie miał dużą przewagę jeśli chodzi o warunki fizyczne. Mpumbu łatwo daje się dominować( pierwsze 2 rundy walki ćwierćfinałowej). Hale powinien sobie z nim poradzi.
Hale, 1,94 pinnacle
 
M 10

michlak11

Użytkownik
KSW 16
Materla vs Zikic
W tej walce Polak niestety skazany jest na porażkę. Materla to typ zawodnika który bardzo pasuje Zikicowi. Jego największy atut czyli parter w tej walce nie bęzie miał wielkiego znaczenia ponieważ:
1. Zikic nigdy nie przegrał przez poddanie
2. Bardzo trudno go sprowadzić.
Walka pewnie będzie przebiegała podobnie jak Dowda vs Zikic. Materla co prawda poprawił stójkę ale w tej walce to nie wystarczy. Nie widzę szans Polaka w tej walce. W stójce Zikic go zniszczy, w parterze Materla go nie podda. Gdyby miał mocniejsze zapasy to może wymęczyłby decyzję, ale to tylko gdybanie.
Zikic, 1,70 tobet
 
M 10

michlak11

Użytkownik
KSW 16
Błachowicz vs Valtonen
Błachowicz powinien poradzić sobie z Valtonenem przed czasem. Na pewno nie da się zdominować tak jak Juras. Liczę na to że odbuduje się w tej walce i na nowo rozpocznie marsz w kierunku UFC. Kurs w tobet niski ale w milenium pojawił się taki zakład z mocno przesadzonym kursem.
Błachowicz, 1,65 milenium
 
M 10

michlak11

Użytkownik
Ksw 16
Khalidov vs Lindland
Kurs na Lindlanda mocno zawyżony. Mamed słabo radzi sobie z zapaśnikami. Z tak wysokiej klasy zapaśnikiem jeszcze nie walczył. Lindland ma duże szanse na zdominowanie Mameda.
Lindland, 3,6 bet-at-home
 
M 10

michlak11

Użytkownik
KSW 16
Zikic ⛔
Błachowicz ✅
Lindland ⛔
Bellator 45
Freire ✅
Hale ⛔
Fatalny weekend...
Zikic był w tak beznadziejnej formie że nawet nie wiem po co on tu przyjeżdżał. Szkoda gadać
 
Do góry Bottom