>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLS 2016 oraz niższe ligi

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tim Howard, Michael Bradley, Christian Pulisic, Clint Dempsey, Jozy Altidore, Claudio Reyna, Brian McBride, Jermaine Jones, do tego oczywiście Beckham, znany nam Cahill, Henry, Villa, Lampard, Giovanni Dos Santos, Kaká, Andrea Pirlo, Steven Gerrard, Didier Drogba, Sebastian Giovinc - niewiele krajów dało by radę ściągnąć takich zawodników choćby na emeryturę. Pozdrawiam ????
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Tim Howard, Michael Bradley, Christian Pulisic, Clint Dempsey, Jozy Altidore, Claudio Reyna, Brian McBride, Jermaine Jones, do tego oczywiście Beckham, znany nam Cahill, Henry, Villa, Lampard, Giovanni Dos Santos, Kaká, Andrea Pirlo, Steven Gerrard, Didier Drogba, Sebastian Giovinc - niewiele krajów dało by radę ściągnąć takich zawodników choćby na emeryturę. Pozdrawiam ????
Za chwilę Chiny będą ściągały graczy jeszcze lepszych, czy to oznacza, że są potentatem światowej piłki? Poza tym wszyscy wymienieni gracze pojechali tam na dobrze płatne wakacje.
Wszyscy amerykanie, których wymieniłeś to nie są żadni gracze klasy światowej. Swojego czasu tylko Howard był liczącym się graczem w mocnym klubie, ale też tam długo nie zabawił. Idąc tym tropem, to my też mieliśmy Dudka, Szczęsnego, Kuszczaka, a do pojawienia się Lewego byliśmy przeciętniakiem. Atlidore? Nie żartujmy, koleś został szybko zweryfikowany w Europie i wrócił z płaczem do domu. Bradley, Jones to solidni grajkowie w średnich klubach, nic więcej. Reszta podobnie. Dempsey tez nigdy nie wyszedł wyżej niż Fulham. Zobaczymy, co wyrośnie z Pulisica, bo na razie to jeden z całej masy tych wielkich talentów w Europie, którzy w większości nie spełniają w końcu pokładanych w nich nadziei. Chodzi mi o to, że w takiej sportowej potędze jak USA nigdy nie wychował się piłkarz klasy światowej.
P.S. Naprawdę ostro Cię poniosło z tym Dos Santosem, stawiać go w gronie takich nazwisk. Z tego śmiesznego Galaxy było już wybrać Keane&#39;a i Cole&#39;a ;) Pozdro
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
@alex.bp - co do ligi, to Amerykanie chyba nie postawią na &#39;soccera&#39; z jednego powodu - jest to dyscyplina znacznie mniej schematyczna niż baseball, koszykówka czy football.... ale co do poziomu ligi - to się zgadzam - poziom nie jest za wysoki - i mam na to jeden argument - proponuję popatrzeć na finał północno amerykańskiej LM... Amerykanie są tam regularnie równo bici przez Meksykanów, którzy właśnie dlatego, że tutaj jest dużo niższy poziom i większe pieniądze zrezygnowali z gry w Copa Libertadores (gdzie poziom czasami też nie jest za wysoki, ale jak przyjdzie co do czego to już odpadali zaraz po wyjściu z grupy). Za to chyba ten sezon jest trochę mniej overowy - czy jednak się mylę?
a co do Chin... to jednak Chińczycy ściągają 50/50.. w sensie połowa graczy to młodzież z Brazylii, niby jeszcze perspektywiczna, a połowa to chrupki - gdzie w USA to 100% to chrupki... Jak by nie było macie Panowie jakieś pomysły na tą ligę?.. W TV to chyba Polsat ją pokazuje? - na żywo też?...
na kogo w tym sezonie warto zwracać uwagę?
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
21:00
Atlanta United
v DC United @ 1.60 iforbet ⛔

W Georgii podopieczni Gerardo Martino zagrają z 4-krotnym mistrzem ligi MLS. DC United, po 7 kolejkach zajmują trzecie miejsce od końca ze stratą trzech punktów do ostatniego miejsca premiowanego awansem do post-season notabene zajmowane ono jest przez ewelacyjnego beniaminka z Atlanty. Ważny mecz dla gospodarzy którzy po tym meczu zalicza roadtrip na Yankee Stadium w Nowym Jorku i za 2 tygodnie polecą do mistrza MLS sprzed dwóch sezonów z Oregonu.

Atlanta wygląda o niebo lepiej od stołecznych piłkarzy, na pewno nie zagra najlepszy strzelec United, Joseph Martinez (3 mecze 5 goli) którego raczej zastąpi Argentyńczyk Hector Villalba (7 meczy 4 gole) i to na niego spadnie ciężar strzelania w dzisiejszym meczu.
Goście z dość licznymi kontuzjami, na tą chwile wypada z gry dwóch napastników, zostaje sam Jose Ortiz który ma 1 gola zapisanego w obecnych rozgrywkach.

Gram na Atlantę. Transmisja Eurosport2
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Za to chyba ten sezon jest trochę mniej overowy - czy jednak się mylę?
Wolno zaczęli, ale się rozkręcają. Mamy 2 nowe ekipy, Minnesotę i Atlantę, które nabijają overy aż miło. Do tego ekipy ze Wschodu, u których zawsze można poszukać overów. Ogólnie tam obrona zawsze jest wysoko postawiona i mamy dużo sytuacji. Czasem partaczą na potęgę, ale i tak te bramki padają.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Z tego śmiesznego Galaxy było już wybrać Keane&#39;a i Cole&#39;a Pozdro
Masz rację oczywiście ???? .. się zagalopowałem ???? Bez nich jak bez ręki, trochę uratowałeś moją wypowiedź ???? A bez śmiechów już, to lubię z Tobą podyskutować ???? I często mamy zbieżne punkty widzenia. Chociaż ja chyba jestem mniej złośliwy ????
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Masz rację oczywiście ???? .. się zagalopowałem ???? Bez nich jak bez ręki, trochę uratowałeś moją wypowiedź ???? A bez śmiechów już, to lubię z Tobą podyskutować ???? I często mamy zbieżne punkty widzenia. Chociaż ja chyba jestem mniej złośliwy ????
Ogólnie bez spiny, dobrze jest podyskutować, każdy ma swoje zdanie, ja mam ostrzejsze, Ty mniej krytyczne. Ja osobiście lubię tępić bzdury wciskane nam przez TV, np. w Eurosporcie gloryfikuje się ta ligę, bo tak naprawdę nie mają żadnej oferty piłkarskiej, to samo mamy w C+ z Ekstraklasą, za chwilę w Polsacie będą się spuszczać, jaka to liga chińska jest super, bo też ją wykupili. Może ktoś to przeczyta, obejrzy mecz i jednak stwierdzi, że pomimo wielkich nazwisk, MLS to nie jest Premiership czy La Liga. Ogólnie to ten dział leży i kwiczy, praktycznie nikt tu nie pisze, więc czasem dobrze jest go rozruszać ;)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ogólnie to ten dział leży i kwiczy, praktycznie nikt tu nie pisze, więc czasem dobrze jest go rozruszać
Australię udało nam się z majekxem, prezezo, wcześniej badurrafem i in. rozkręcić, może przyjdą lepsze czasy na USA ???? ?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kolejna seria gier za oceanem. Dziś dwa mecze w Nevadzie i Ontario. W obu meczach idę w kierunku gospodarzy.

Kansas City na własnych śmieciach jest niepokonane od ponad pół roku, zaś bilans ostatnich gier bezpośrednich z drużyną Jesse Marcha jest niekorzystny.
Tym meczem SKC może podtrzymać serie bez porażek u siebie jak i zdobyc komplet punktów w meczu z Red Bullem, a pomóc w tym mogą spore rotacje w składzie o których wspomina trener drużyny gości oraz fakt, że za 3 dni czeka ich kolejny wyjazd do Filadelfii.
https://www.newyorkredbulls.com/post/2017/05/01/red-bulls-test-depth-roster-against-kansas-city-philadelphia

U gospodarzy bez absencji kadrowych.
Sporting Kansas City @ 1.80 iforbet✅


Na BMO Field w Toronto liczę na kolejne show z udziałem deutu Giovinco &amp; Altidore. Typ rzuciłbym nawet do kombinacji, ale boisko może zweryfikować inaczej.
Orlando na chwilę obecną lider na Wschodzie (5-0-0 +6), w głównej mierze dzięki zwycięstwom na własnych śmieciach.
Finalista MLS z poprzedniego sezonu niepokonany w dotychczasowych mczach u siebie (2-2-0)

Toronto FC: Ashtone Morgan (0/0 d), Clint Irwin (3/0 first GK), Jason Hernandez (0/0 d) (all doubtful), Drew Moor (5/0 d), Chris Mavinga (3/0 d)

Orlando City: Rafael Ramos (0/0 d), Kevin Alston (0/0 d)
Toronto FC @ 1.55 iforbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Columbus - Toronto
Mocno zdziwiony jestem kursem na gości którzy przewodzą w ligowej stawce z 1pkt przewagą nad Orlando bezwzględną gwiazdą jest Giovinco pod jego dyktando gra zespół Vanneya. Do tego dochodzi szybki i nie przewidywalny Altidore czy Bradley który potrafi zrobić różnice. Columbus obecnie zajmuje czwartą lokatę z 14 pkt, w ich szeregach niema większych gwiazd jednak tworzą zgrany kolektyw jest brat Higuaina czy Ola Kamara który potrafi odnaleźć się pod bramką rywali. W zeszłym sezonie po razie wygrywał zespół gospodarzy. Ogólny h2h wskazuje na Columbus jednak biorąc pod uwagę formę i dyspozycję obu drużyn zdecydowanie bliżej mi do wytypowania Toronto
Zwycięstwo Toronto @@ 3.05 Forbet ✅
Typ z III Ligi :
La Galaxy II - Real Monarchs Slc 2 @@ 3,00 Forbet ✅
U gospodarzy zdecydowanie młodzież co widać po sytuacji w tabeli, goście radzą sobie znakomicie i wydają się faworytem tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matiee 407

matiee

Użytkownik
Mam pytanie.
Dzisiaj o 1 w nocy odbędzie się mecz Orlando City vs Sporting Kansas City.
Kurs na Orlando to chyba gruba przesada! Rozumiem, że Sporting jest wysoko w tabeli ale sprawdzcie jak graja na wyjezdzie! ŻENUA! Ogólnie oba zespoły to zespoły swojego boiska, na wyjazdach słabiutko! Sporting 5 spotkan wyjazdowych TYLKO JEDNA BRAMKA ZDOBYTA - 3 stracone! Orlando City u siebie 5 spotkań, 5 wygranych, 8:2 w bramkach.
Ja idę chyba w stronę gospodarzy.
unibet daje na nich @2.30 i to jest dobry kurs, by to zagrać moim zdaniem.
Chyba, że jacyś specjaliści od MLSa się odezwą, coś doradzą ???? ?
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Ja gram dzisiaj na Montreal z Columbus. 2,10 Fortuna ⛔ Dwie pierwsze bramki dla gości to asysty obrońców z Montrealu ???? 2:3
Maja dzisiaj nowego gracza: Dzemaili z Bologny solidny gracz jak na lige mls
4 ostatnie mecze na własnym boisku z tym rywalem to wygane
Goście grali 3 dni temu przegrali u siebie teraz ciężki wyjazd
Tak na szybko bo już zaczynają :zoltakartka:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna USA
Godz: 02:00
Spotkanie Dallas-New York City
Typ: Dallas wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.6
Buk Unibet
Analiza: Dallas na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę New York City. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż grać będą na swoim stadionie , będą mieli wsparcie swoich kibiców to na chwilę obecną nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania w lidze, mają bilans 5 wygranych oraz 3 podziałów punktów bramki 13 zdobytych oraz 5 straconych w sumie ugrali 18 punktów i są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji w konferencji zachodniej, goście natomiast w konferencji wschodniej mają po 9 rozegranych spotkaniach 5 wygranych 1 remis i 3 porażki, pomimo jednego spotkania rozegranego więcej mają 2 punkty mniej niż gospodarze jutrzejszej rywalizacji , którzy na wyjazdach do tej pory rozegrali 4 spotkania , zanotowali 2 porażki oraz 2 zwycięstwa . Gospodarze na własnym stadionie radzą sobie bardzo dobrze, nie ponieśli porażki od od września poprzedniego roku od tamtej pory przed swoją publiką zanotowali 9 wygranych oraz tylko 2 podziały punktów. Tutaj na pewno gospodarze od samego początku zaatakują i będą chcieli ustawić sobie spotkanie pod siebie, a że goście na wyjazdach grają raczej słabo to moim zdaniem cięzko im będzie w tej kolejce dopisać jakiekolwiek punkty do ligowej klasyfikacji , stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż goście bramkę zdobędą bowiem udało im się to w poprzednich 3 meczach wyjazdowych , więc jakaś powtarzalność jest zachowana.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
22:00
DC United - Chicago Fire Typ: 02 fortuna 1,61 ✅ 0:1
Mecz 12. kolejki
Dobra okazja do zobaczenia Nikolić a (eurosport2) Napastnik Chicago Fire zdobył już 10 goli w tym sezonie, dzięki czemu przewodzi w klasyfikacji strzelców.Pomagać mu będzie zawodnik z Ghany Accam , który strzelił już 5 bramek.Nie zagra podstawowy bramkarz Bava ale rezerwowy zagrał już w 3 meczach i daje rade.
U gospodarzy nie zagra Acosta (????) 3 bramki najwięcej w zespole.
Grałbym wygraną Chicago ale ich wyjazdy to dwa remisy i 3P.
Ostatnie 5 meczy tych drużyn to 3 Wygrane United i dwa R.
DC przegrali dwa ostatnie mecze ich gra nie przekonuje Fire ma lepszych graczy i strzelają dużo goli myśle że starczy to przynajmniej do remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Widział ktoś mecz w Waszyngtonie? Ten mecz pokazał, jakim zerem jest Nikolocs. To tez pokazuje jak żałosna jest ta liga, skoro taki nieudacznik jest tam liderem strzelców i to samo świadczy o naszej lidze. Ja już dawno pisałem, że ten koleś to przereklamowana miernota, bez szybkości, bez strzału, bez techniki i ma więcej szczęścia niż rozumu. Liga Mistrzów zweryfikowała jego poziom. Koleś to jest absolutne piłkarskie beztalencie i jego pozycja w MLS tylko świadczy o tym, że ta liga to jest najbardziej żałosny i godny pogardy twór piłkarski, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. I nawet komentator z Eurosportu, który w każdej chwili masturbuje się, myśląc o MLSie, nie przekona mnie, że jest inaczej.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Widział ktoś mecz w Waszyngtonie? Ten mecz pokazał, jakim zerem jest Nikolocs. To tez pokazuje jak żałosna jest ta liga, skoro taki nieudacznik jest tam liderem strzelców i to samo świadczy o naszej lidze. Ja już dawno pisałem, że ten koleś to przereklamowana miernota, bez szybkości, bez strzału, bez techniki i ma więcej szczęścia niż rozumu. Liga Mistrzów zweryfikowała jego poziom. Koleś to jest absolutne piłkarskie beztalencie i jego pozycja w MLS tylko świadczy o tym, że ta liga to jest najbardziej żałosny i godny pogardy twór piłkarski, jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek. I nawet komentator z Eurosportu, który w każdej chwili masturbuje się, myśląc o MLSie, nie przekona mnie, że jest inaczej.
ochłoń jak Ci kupon nie siadł .... rozpędź się i walnij głową w ściane bo Twoich żałosnych wpisów na temat tej ligi nie da się czytać.
Po co to oglądasz jak jest takie beee ???
Nikolić jest przereklamowana miernota i liga mistrzów go zweryfikowała ? hahahaha usmiałem się...
A kto z naszej ligi albo Węgierskiej by był znaczącą postacią w Lidze Mistrzów ??
Miał strzelać po 3 gole Realowi i Borussi tak jak to robił w Polskiej lidze ??
No idź się chłopie jeb...j ????
Giovinco mega gwiazda MLS-u co zrobił w lidze mistrzów ?? wielkie nic....
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
ochłoń jak Ci kupon nie siadł .... rozpędź się i walnij głową w ściane bo Twoich żałosnych wpisów na temat tej ligi nie da się czytać.
Po co to oglądasz jak jest takie beee ???
Nikolić jest przereklamowana miernota i liga mistrzów go zweryfikowała ? hahahaha usmiałem się...
A kto z naszej ligi albo Węgierskiej by był znaczącą postacią w Lidze Mistrzów ??
Miał strzelać po 3 gole Realowi i Borussi tak jak to robił w Polskiej lidze ??
No idź się chłopie jeb...j ????
Giovinco mega gwiazda MLS-u co zrobił w lidze mistrzów ?? wielkie nic....
Kolejny MLSowy psychofan w natarciu widzę.
Choćby taki drewniak jak Prijovic potrafił strzelać gole. Nikolic tam nawet nie pisnął, przykryty czapką, kiedy Legia strzelała jak na zawołanie, bo zarówno Real i Dortmund miały głęboko w dupie obronę. Typowy grajek jednego sezonu, w sam raz na tą amerykańską parodię. Na tym forum cała masa ludzi ma podobne zdanie o MLSie, tylko nie każdy chce tu pisać, żeby tacy fani zakładów geriatrycznych i wczasów dla weteranów dla graczy z Europy jak Ty im nie odpisywali.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Oglądałem ale nie cały bo słabo to wyglądało poziom niziutki przełączyłem w drugiej połowie na Diablo Włodarczyka:jupi:

Co do Węgra to dwie bramki mógł strzelić na tą ligę to bardzo dobry gracz:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Oglądałem ale nie cały bo słabo to wyglądało poziom niziutki przełączyłem w drugiej połowie na Diablo Włodarczyka:jupi:

Co do Węgra to dwie bramki mógł strzelić na tą ligę to bardzo dobry gracz:cool:
No w sumie można to tak ująć, że jak na tą ligę, to jest dobry.
Dziś miał co najmniej 3 setki, najpierw wyłożona patelnia i strzał w obrońcę, później dostał niezłą wrzutkę i strzelał z pierwszej, ale musiałby być klasowym napastnikiem, żeby to strzelić. Następnie sam na sam i na koniec znów patelnia od Schweinsteigera i strzał w ostatni rząd trybun. Wyglądał trochę jak jego były kolega z Legii Kucharczyk ze swoich najgorszych meczów.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Kolejny MLSowy psychofan w natarciu widzę.

Choćby taki drewniak jak Prijovic potrafił strzelać gole. Nikolic tam nawet nie pisnął, przykryty czapką, kiedy Legia strzelała jak na zawołanie, bo zarówno Real i Dortmund miały głęboko w dupie obronę. Typowy grajek jednego sezonu, w sam raz na tą amerykańską parodię. Na tym forum cała masa ludzi ma podobne zdanie o MLSie, tylko nie każdy chce tu pisać, żeby tacy fani zakładów geriatrycznych i wczasów dla weteranów dla graczy z Europy jak Ty im nie odpisywali.
Nie psychofan tylko się z Ciebie śmieję że płaczesz tutaj co tydzień jak Ci kupon nie wejdzie.

Zadam Ci pytanie i Ty sobie też je zadaj

SKORO MLS jest takie ciulowe to po co to oglądasz i tym bardziej stawiasz ??

Mi jak się Chińska liga nie podoba to jej nie oglądam ani nie obstawiam...

z psychofana to masz właśnie ty coś...

PS : bierz przykład z tych wielu ludzi co mają podobne zdanie i nic już o tej lidze nie pisz a dla Ciebie będzie najlepiej jak jej nie będziesz obstawiał bo wtedy nie będziesz się musiał tutaj poniżać kolejnym opłakiwaniem kuponów które Ci z MLS-u nie weszły ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom