>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MLS 2015

Status
Zamknięty.
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
DC United - New York Red Bulls
Kiedy pomyślałem pierwszy raz o tym zestawieniu stwierdziłem, że oczywiście bardziej cenię drużynę z Nowego Jorku i to im daję większą szansę na awans do finałów konferencji, tym bardziej, że rewanżowe spotkanie zagrają u siebie. Pomyślałem - zagram awans. Jedyne buki które na początku się wychyliły to ruskie. Kurs na awans byków wynosił ok 1,61. Jak dla mnie ciut za mało, ok 1,7 bym atakował. Stała się jednak rzecz ciekawa. Otóż sporo osób widzi zdecydowanego faworyta w drużynie gości.
z początkowych kursów:
2,42 - 3,40 - 3,07
zostało:
3,45 - 3,60 - 2,16
kurs na awans gości zmalał z 1,61 na śmieszne 1,37.
Mnie w to graj. W tym meczu nie ma drużyn przypadkowych, obie dobrą grą zapewniły sobie awans do tej fazy. Wielokrotnie podkreślałem. Atut własnego boiska. Wystarczy popatrzeć na dotychczasowe wyniki z playoffów w tym roku. Mieliśmy 4 spotkania. Wszystkie drużyny grające w roli gospodarza awansowały, w 3 meczach zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. Tak, wcześniej wspomniałem, że wyżej cenię gości, ale tutaj jest już inna faza. Mamy dwumecze, wchodzą kalkulacje. DC w perspektywie ciężkiego rewanżu na wyjeździe, jeśli chce awansować powinno wygrać. takie jest moje zdanie. Jeśli będzie remis - można śmiało ładować w zwycięstwo Red Bulls w Nowym Jorku- oni u siebie mogą zrobić sieczkę. Suma sumarum, dzisiaj spodziewam się gry pod dyktando gospodarzy. Wątpię, aby byki cisnęły już w pierwszym spotkaniu po zdecydowane zwycięstwo. Kursy po zmianach zachęcają. Nie ukrywam, że w kontekście betów w rewanzu marzy mi się wygrana jednobramkowa dla DC United. W historii spotkań między tymi drużynami widać jak się ma gra na własnym stadionie do wyników.:
http://www.flashscore.pl/mecz/4GXigWK5/#h2h;home

DC United lub remis ⛔
1,75
całoroczny
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
New York Red Bulls - DC United
myliłem się. myślałem, że różnica na wyjeździe będzie między tymi drużynami mniej widoczna, ale DC kompletnie mnie nie przekonało. Red Bulls przywieźli bardzo cenne jednobramokwe zwycięstwo i to oni mają wszystko pod kontrolą. DC musi wygrać, a żeby to zrobić trzeba się rzucić do przodu. Problem jest taki, że nawet u siebie nie mogli znaleźć skutecznego sposobu żeby zagrozic bramce nowojorczykow, co będzie na wyjeździe? jak dla mnie Red Bulls ich sklepią. Kontry. Przypieczętują awans zwycięstwem. kursy wystawione prawidłowo.

NY Red Bulls - DC united
1,55
óni

czekam na linie z kartkami. powinno być wesoło​
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Columbus Crew - Montreal Impact

Prosta sprawa. Montreal wygrał w mecz u siebie 2:1, jest to wynik na pewno wygodny dla nich ale niczego jeszcze nie rozstrzygający, mecz może być na styku. Oczywistym jest, że w tej fazie rozgrywek trzeba grać kartki. Mecze o dużą stawkę, tutaj już nie ma kalkulacji - ostatni mecz decydujący o awansie, nikt nie odstawi nogi, będzie dużo nerwów. W pierwszym meczu już pokryli linię 4,5, wydaje się, że w rewanżu powinno być podobnie. Drużyna z Kanady bardzo overowa jeśli chodzi o kartki. Do tego kto ogląda wyczyny chociażby Drogby widzi jakie głupie zachowania zdarzają sie na boisku (leżąc chwyta bramkarza za nogi). Gospodarze już mniej, ale to oni tu muszą prowadzić grę i za wszelką cenę cisnąć. Ewentualne kontry Montrealu to duże prawdopodobieństwo fauli na kartki. Sędzia: Armando Villarreal. Ostatnio opisalem go co nieco w meczu Portland ze Sportingiem Kansas City, gdzie pokazał w 90. min 6 kartek, a łącznie z czasem doliczonym aż 9. Linia 4,5 po takim kursie spokojnie do grania.

Columbus Crew - Montrel Impact ⛔
over 4,5 kartki
2,00
całoroczny
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
Kolejny raz śmieszna linia kartek na spotkanie z udziałem Timbers. Krótko bo sytuacja podobna jak w opisanym wcześniej meczu Columbus z Montrealem. Mecz decydujący o awansie, wcześniej 0:0. Portland na wyjazdach lubi zbierać kartki, do tego nie wierzę, żeby gospodarze czegoś nie dorzucili. Waga spotkania zbyt duża aby obyło się bez kartek. Dobrze jakby szybko padła bramka, wtedy skończą się szachy a zacznie ostra gra. Sędzia Ismail Elfath. średnia żółtych na mecz - 3,05 , czerwonych - 0,14. Tak jak podkreślałem juz kilka razy, kartkowanie zaczęło się już w końcówce fazy zasadniczej, gdzie ważył się losy awansu, tutaj powinno być podobnie. Polecam!
Vancouver Whitecaps - Portland Timbers ✅
over 3,5 kartki
1,9
całoroczny
NY Red Bulls - DC united ✅
1,55
óni
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Już wystawiono kursy na kolejną fazę rozgrywek. Niestety 1xbet nie wysypało się z ofertą na awans, a czaiłem się na jakieś miłe kursiwo w stronę Dallas. Na razie leci dubel:
Columbus Crew - New York Red Bulls
over 1,5
1,25
&amp;
Portland Timbers - Dallas (+2)
1,22
Ako: 1,52
2/10
Później kilka słów wyjaśnień. Polecam do tego zajrzeć do tematu A - League (Australia) gdzie czeka jeden overek.​
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Portland Timbers - FC Dallas
Dziwią mnie trochę kursy na awans FC Dallas. Portland to drużyna dobra, grająca ostatnio całkiem nieźle, ale będąc szczerym ta faza palyoffów to dla nich i tak bardzo wysoko (jeśli nie za). Drużyna gości jak dla mnie o wiele lepiej poukładana. Portland są nastawieni ofensywnie, mam wrażenie, że czasem zbyt i ich gra jest grą na tzw. pałę. ostatni dwumecz wygrany na wyjeździ z whitecaps. Głupia bramka, zdobyta po aucie kiedy to obrońcy gospodarzy się nieco zagapili. kolejna strzelona w końcówce, gdy Kanadyjczycy musieli postawić wszystko na jedną kartę. Dallas stoczyło na prawdę ciężki bój z Seattle Sounders. Po strzeleniu bramki na wyjeździe poczuli się zbyt luźno. Stracili jedną, a następnie w końcówce meczu piękny strzał z dystansu, bramkarz bez szans i przestało być wesoło. U siebie dramatyczna końcówka, ale zdecydowanie pod dyktando Dallas. Potencjał ofensywny mają obie drużyny na wysokim poziomie, ten drużyny z Dallas w moim odczuciu bardziej klasowy, zawodnicy mają tempo gry, potrafią zwolnić, przyspieszyć, z powodzeniem powalczyć 1 na 1. W Portland bardziej hurra do przodu, wbijemy piłkę, zobaczymy co się stanie. Obrona. Cięzko cokolwiek mówić, bo jednym i drugim zdarzyły się ciężkie błędy w trakcie ostatnich meczów z serii gapiostwa. tutaj jednak szedłbym też w stronę Dallas. Do tego rewanż u siebie. No i kurs. Pragnę zauważyć, że w Óni na zwycięstwo w playoffach kurs na Dallas wynosi 3,3, a na Portland 5 ! I to są wg mnie kursy poprawne !
co nam proponuje 1xbet?

Awans FC Dallas
2,18
1xbet
1/10
normalnie grałbym mocniej, ale przez wzgląd na fajnego dubla wyżej, gdzie uwzględniłem pierwsze spotkanie leci płasko.​
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Już wystawiono kursy na kolejną fazę rozgrywek. Niestety 1xbet nie wysypało się z ofertą na awans, a czaiłem się na jakieś miłe kursiwo w stronę Dallas. Na razie leci dubel:
Columbus Crew - New York Red Bulls
over 1,5
1,25
&amp;
Portland Timbers - Dallas (+2)
1,22
Ako: 1,52
2/10
Później kilka słów wyjaśnień. Polecam do tego zajrzeć do tematu A - League (Australia) gdzie czeka jeden overek.​
niestety ⛔. Dallas sie nie popisało.Liczę, że powalczą u siebie o awans.

NY Red Bulls - Columbus Crew
Prosta sprawa. Dwie drużyny o dość ofensywnym usposobieniu. Wygrana w pierwszym meczu daje gościom spory komfort, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli czerwone byki się rozpędzą, to przewaga 2 bramek z pierwszego meczu może okazać sie za mała. Oczywista oczywistość, przy obecnej sytuacji to gospodarze muszą prowadzić grę w tym meczu i utrzymywać się przy piłce. Columbus Crew aby być w miarę pewnym awansu musi zagrać swoje, a dla nich granie swojego to nie zamknięcie się na własnej połowie i liczenie na to że uda się przetrzymać nawałnicę Red Bulls. Kluczem do awansu będzie strzelenie jednej bramki. Jeśli to nastąpi to finał dla gości niemal pewny. Powinni zagrać swój ofensywny soccer. Pierwsze spotkanie bardzo obfite pod względem rożnych. Aż 20 ! po 10 dla każdej z drużyn. Tutaj nie spodziewam się aż tak wysokiego wyniku, jednak linia 10 jest spokojnie do przekroczenia. Myślę, że głównie gospodarze nabiją sporą ilość kornerów. Średnie obu drużyn 11,78 (NYRB) &amp; 11,49 (CC) per match. Myślę, że warto spróbować.

Over 10 rożnych (azjan)
1,90
bet365



FC Dallas - Portland Timbers

Standardowy bet w playoffach. Rewanż, mecz decydujący, walka o finał. całkiem niska linia. Nie zamierzam się rozwodzić, wcześniej już można znaleźć podobne analizy, biorące pod uwagę zwłaszcza drużynę Timbers. tutaj po raz kolejny na wyjeździe. Po wygranej w pierwszym meczu siłą rzeczy są nastawieni na styl defensywny z Dallas, które na własnym stadionie powinno być zdecydowanie lepszą drużyną, prowadzącą grę. Portland powinno próbować grać głównie z kontry = kolejne kartki.
Arbiter
http://pl.soccerway.com/referees/ismail-elfath/184181/
polecam płasko.
over 3,5 kartki
1,9
całoroczny
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Over 10 rożnych (azjan) ✅
1,90
bet365


over 3,5 kartki ⛔
1,9
całoroczny

Columbus Crew - Portland Timbers
Pora zakończyć przygodę z MLS w tym roku. Dziękuję nielicznym za zaciekawienie tematem i wsparcie. Doświadczenie zdobyte w tym sezonie z pewnością zaprocentuje za rok. Co do finału? Nie mam większych przemyśleń. Myślę, że Columbus mają większe szanse na zwycięstwo, ale nie ma co przesądzać. Ostatnie mecze pokazały jak nieobliczalne są playoffy. raczej mało kto wyobrażał sobie finał bez Red Bulls lub Dallas. A jednak ! Mam nadzieję, że w mikołajki obie drużyny sprawią ładny prezent i pokażą pełne emocji spotkanie. gram bardziej for fun.
over 2 gole &amp; over 11 rożnych
ako: 3,48 ✅
za Grolsche

kończąc działalność tutaj
zapraszam do tematu biathlonowego. Ahoj!

Podsumowanie typów z playoffów:
Seattle + 0,5 - LA Galxy - 1,465 ✅
DC - NER - over 2 - 1,5 ✅
Timbers - Sporting Kansas C - over 3,5 kartki - 1,61 ✅
DC United - NYRB - 1x - 1,75 ⛔
NYRB -
DC - 1,5 ✅
Columbus - Montreal - over 4,5 kartki - 2,0 ⛔
Voncouver - Portland - over 3,5 kartki - 1,9 ✅
Columbus - Red Bulls - over 1,5 - 1,25 ✅
Portland - Dallas +2 - 1,22 ⛔
awans Dallas - 2,18 ⛔
NYRB - Columus - Over 10 rożnych - 1,9 ✅
Dallas - Portland - over 3,5 kartek - 1,9 ⛔
Finał - over 2 &amp; over 11 rożnych - 3,48 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom