>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MLB Season 2018

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Philadelphia Phillies(Pivetta N.) - Pittsburgh Pirates(Williams T.)
Typ: 2 Kurs: 2.26 ⛔
1xbet
Czwarte spotkanie serii i póki co 3:0,a więc nie moge nie pograć na przełamanie gości po takim kursie.
Pittsburgh nie jest aż taki słaby aby zbierać cięgi od Phily.Miotacz też dziś zagra konkretny tak więc dzis wielkie szanse powalczyć o odrobine honoru w tej serii spotkań.
Spróbować warto bo już wczoraj wyglądało to całkiem fajnie.
Dziś powinno być ok
Wynik: 3:2
e: ech dodatkowy inning zadecydował
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na dzisiejszy wieczór taki oto dubelek
Houston Astros(Verlander J.) - LA Angels(Tropeano N.)
Typ: 1 Kurs: 1.5 ✅
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.95 ✅
Typ: 1(-2.5) Kurs: 2.37 ✅
1xbet
Jak dla mnie wszystkie typy do gry choć to najwyższe handi to już dla ludzi o duszy hazardzisty.
Ja gram czystą 1 bo gram to w dublu ale -1.5 jak najbardziej powinno wejść.
Houston obrońca tytułu a więc nie przystoi przegrywać serii u siebie do zera.
&quot;Na górce&quot; dziś Verlander który jeszcze w tym sezonie nie przegrał tak więc dziś powinno być dobrze.Rywal nie ma aż tak dobrych statystyk.
Wynik: 5:2
San Francisco Giants(Samardzija J.) - Washington Nationals(Scherzer M.)
Typ: 2 Kurs: 1.67 ✅
1xbet
Tym razem już tylko jeden bet na to spotkanie.
Tak jak wyżej póki co 2:0 w serii i to oba mecze na styku tak więc dziś licze na odwrócenie losów serii.
&quot;Na górce&quot; Scherzer który póki co gra wyśmienicie więc i dziś liczymy na jego dobrą postawe.Rywal również całkiem całkiem choć zdecydowanie mniej grał.Gram to w dublu z powyższym i obym miał dobre przeczucie.
Wynik: 2:15
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Bardzo fajny kurs na Seattle. Warto spróbować.
Największym problemem jest oczywiście Kluber i jego forma, ale to nie znaczy, że jest &quot;nie do przejścia&quot;. Mariners wczoraj mocno skutecznie zagrali, więc hitting może nie zawiedzie.
Ja pobrałem to po 3,15 ⛔ w Uniebecie
Zobaczymy.
Powodzenia.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Boston Red Sox(Porcello R.) - Tampa Bay Rays(Andriese M.)
Typ: 1 Kurs: 1.48 ✅
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.94 ⛔
1xbet
Jedziemy z tematem bo posucha.
Na pierwszy ogień Boston ze swoim niezawodnym Porcello &quot;na górce&quot;.
Gość ten sezon zaczął wyśmienicie.Póki co 4 winy i dziś iczę na kolejny zwłaszcza,że póki co 0:2 w serii.
Trzeba spiąć poślady i dziś iść po swoje.Handi jak najbardziej do gry.
Wynik: 4:3
e: kiepski początek Bostonu
Toronto Blue Jays(Happ J.) - Texas Rangers(Perez M.)
Typ: 1 Kurs: 1.47 ✅
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.92 ✅
1xbet
Tutaj identycznie jak wyżej. Seria póki co w plecy tak więc pora zacząć grać.W składzie Happ tak więc spore szanse na wejście obu typów.Rywal póki co bez szału.Dziś idziemy po win dla Toronto.
Wynik: 7:2
Chicago Cubs(Chatwood T.) - Milwaukee Brewers(Davies Z.)
Typ: 2 Kurs: 2.37 ⛔
1xbet
Na koniec trochę ryzykowniej aczkolwiek jak dla mnie nie bez szans.
Ogólnie Cubsi szału nie robią.Niby trzy zwycięstwa w serii ale żadne nie było przekonywujące,a więc dziś spróbujemy zaczaić się na niespodzianke.
W ekipie z Chicago rozpoczyna Chatwood który póki co sezonu nie może zaliczyć do udanego.Rywal ciut lepszy i oby dziś właśnie to wyższość pokazał.
Delikatnie można spróbować.
Wynik: 2:0
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam
jozzy22 ten sezon obserwuje od początku gdyz na MLB można cosik zarobic juz popróbowałem w zeszłym sezonie i nie szło najgorzej choć ja z reguły gram na ilość pkt Under/Over z całego meczu.Dzisiaj zagram z tobą tyle że zamiast Milwaukee dorzuce Baltimore z Detroit.Powodzenia
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Ostatnim razem nie udało się złapać fajnego dog&#39;a, choć w kolejnych spotkaniach serii udało mi się odrobić straty.
Dzisiaj spróbujemy &quot;ukłuć&quot; kolejny wysoki kurs.
Kansas sezon mają można powiedzieć słaby, oczywiście są przebłyski, ale to i tak czasem za mało na większość zespołów.
Dzisiaj jednak nie można przejść obojętnie obok takiego kursu.
Sale jest tutaj mocnym faworytem do zgarnięcia wygranej, lecz ta forma jego jest trochę nierówna w mojej ocenie. Royals wczoraj, pomimo przegranej zagrali dość mocno skutecznie i trzeba się tego trzymać...
Kansas win- 3,65 Unibet ✅
Powodzenia.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Japonia odczarowana więc dziś wracamy do USA
Washington Nationals(Hellickson J.) - Pittsburgh Pirates(Williams T.)
Typ: 2 Kurs: 2.13 ⛔
1xbet
Próbujemy dziś pograć w strone gości. 4 spotkanie serii i póki co 3:0 dla gospodarzy więc kierunek standardowy.&quot;Na górce&quot; dziś występuje Williams pod wodzą którego Pittsburgh wygrywa aż miło więc i dziś liczę na podobny występ.Każda passa kiedyś się kończy więc dziś liczę na przełamanie obu ekip.Kurs przyjemny więc próbujemy
Wynik: 3:1
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Dzisiaj pograłbym coś w kierunku Astros. Wczoraj nieźle sobie poradzili z D-backs.
Jeszcze może jakiś over w meczu KC v DET.
Ktoś cos?
Edit :
Mam zagrany over w w meczu KC v DET. Dobrze sie zaczęło. Zobaczymy co z z tego wyjdzie.
I tak jak pisałem o Astros. Nie odpuszczam ich, z tym, że idę w TT OVER 4.5 po bardzo fajnym kursie 2,18.
HOU trzymają poziom cały czas. Świetny Morton (4-0) plus skuteczność powinno pójść w parze.
Powodzenia.
Niestety... ⛔
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś próbujemy takie cuś:
NY Yankees(German D.) - Cleveland Indians(Clevinger M)
Typ: 2 Kurs: 2.25 ⛔
Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.9 ⛔
1xbet
Dziś tak.Stawiam na wygraną Indians.Na &quot;górce&quot; Clevinger póki co za każdym razem zwycięski więc dziś licze na to samo.Póki co 2:0 więc trzeba się dziś mocno postarać o win. Mecz w miare wyrównane więc szanse są.
DLa odważniejszych handi -1.5 po świetnym kursie.
Mi wystarczy czysty win Cleveland
Wynik: 7:4
e: ech ta ostatnia zmiana
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Pomimo wczorajszej porażki Astros, dzisiaj delikatnie w ich stronę dalej stawiam. Verlander w świetnej formie. Ja mu zaufam. Te - 1.5 HC po 1,84 w Uniebecie warto pograć i odrobić straty choć w połowie z wczorajszego dnia. Zwyżka formy jest po stronie zdobywców World Series. Za drobne warto pograć.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Jedźmy dalej z tematem
Boston Red Sox (Sale C.) - Oakland Riders (Cahil T.)
Typ: 1 Kurs: 1.4 ✅
Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.83 ✅
Typ: 1(-2.5) Kurs: 2.29 ⛔
1xbet
No cóż sprawa wygląda następująco.Boston w starciu z dzisiejszym rywalem ma 4 porażki.2 na wyjeździe i teraz 2 u siebie tak więc dziś licze na pełne skupienie i walke.
Pierwsze dwa typy jak dla mnie &quot;pewniaczki&quot;. Co do wyższego handi to już dla ryzykantów ale według mnie również powinno się to udać.
Może choć Sale zagra na swoim poziomie nie tak jak jego koledzy którzy byli faworytami,a polegli.
Mecz w nocy więc rano zobaczymy czy liczymy kase.
Wynik: 6:4
e: ostatni inning przegrany i -2.5 niezaliczone
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
?Japonia dziś tylko w połowie trafiona.No cóż wracamy do USA
Toronto Blue Jays(Biagini J.) - Oakland Athletics(Mengden D.)
Typ: 1 Kurs: 1.98 ⛔
1xbet
Długo się zastanawiałem czy grać i przeważyło na tak. Toronto wczoraj przegrało w dziwnych okolicznościach.
Zaczęli świetnie bodajże już 2 inningu 4 pkt i spokojne prowadzenie przez prawie cały mecz i ... 8 inning goście zdobywają 5 pkt i czarł prysł. 3 porażki w serii w dodatku wczorajsza która mam nadzieje sprawi,że dziś będą ostro walczyć. Mi wystarczy czysty win ale nie zdziwie się jeśli -1.5 za 2.98 również zostanie ustrzelony
Wynik: 2:9
Washington Nationals(Strasburg S.) - LA Dodgers(Wood A.)
Typ: 1 Kurs: 1.74 ⛔
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.61 ⛔
1xbet
Tu ide zdecydowanie w handi.Na górce Strasburg który gra całkiem przyzwoicie w porównaniu do swojego vis-a-vis. Wood póki co przegrywa wszystko więc mam nadzieje,że ta tendencja zostanie dziś utrzymana.
Washington musi się ogarnąć żeby nie przegrać kompletu na własnym terenie
Wynik:two:7
 
T 86

typoman_

Użytkownik
1.06.18 22:10
Spotkanie : Minnesota Twins - Cleveland Indians
Typ - Cleveland Indians 1st half innings -0.5
Kurs - 1.95 Sbobet ⛔⛔⛔

Bauer ostatnio podkręcił tempo zaliczając trzy mecze z powyżej dziesięcioma SO w ostatnich 6 spotkaniach. Minnesota nie jest łatwym rywalem mają spokojnych batterów z dobrą siłą jednak często zostają SO, moja jedyna obawa to dopuszczanie do dużej ilości hard contact hits przez Bauera. Statystyki prezentują się następująco - 28.6%K, 8.3% BB, 2.61 ERA, 3.38 SIERA.

Teraz spójrzmy na odbijaczy Indian - stają naprzeciwko fatalnego miotacza w postaci Lance Lynn&#39;a, który posiada jedyne 15.6% przeciwko lefties oraz bardzo wysokie 13.3% BB. Dodatkowo warto zaznaczyć, że dopuszcza do 42% (!!) ciężkich kontaktów. Troszkę lepiej radzi sobie z righties jednak także dopuszcza często do cięzkiego kontaktu. Lynn będzie miał dzisiaj ogromne problemy z Lindorem, Ramirezem i Brantleyem, Wydaje mi się że to najlepsza propozycja z wczesnego okienka gier.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś taki oto dubelek proponuje
Colorado Rockies(Bettis C.) - LA Dodgers(Wood A.)
Typ: 1 Kurs: 2.36 ⛔
1xbet

W ostatnich 4 starciach 4 porażki Colorado więc dziś próbujemy ich win. Po stronie gości narzuca Wood któremu ewidentnie się nie wiedzie w porównaniu do rywala.Dziś trzeba spróbować bo kurs zacny
Wynik: 7:10
San Francisco Giants(Rodriguez D.) - Philadelphia Phillies(Arrieta J.)
Typ: 2 Kurs: 1.83 ⛔
1xbet
Kolejne spotkanie jak zwykle na przełamanie. Póki co 2:0 więc próbuje na Phile.Dzis występuje Arrieta który póki co pomaga swojej ekipie więc i dziś licze na taki występ. Nie cały miesiąc temu Phila u siebie nie dała szans swoim rywalom.Zobaczymy jak będzie dziś.Oby na plus
Wynik: 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 86

typoman_

Użytkownik
2.06.18 20:10
Spotkanie : Chicago White Sox - Milwakuee Brewers
Typ - Milwakuee Brewers 1st half innings -0.5
Kurs 1.88 (pin / sbo)

Miotacz White Sox Dylan Covey, BB 11% a strikeouty tylko 14%. Odbijacze Brewers są zdolni rozbić dzisiaj tego niedoświadczonego miotacza ze swoim power stylem. Covey poprostu nie jest dobrym pitcherem, w krótkie karierze w MLB dopuścił .370 wOBA przeciwko leworęcznym hitterom oraz .396 wOBA praworęcznym, dodatkowo bardzo dużo cięzkiego kontaktu. Wg mnie najlepiej zagra dziś Travis SHaw ze swoim imponującym .396 wOBA oraz .329 ISO przeciwko praworęcznym miotaczom.

W Defensywie rzucać będzie Brent Suter i nie jest to jakiś rewelacyjny pitcher, jednakże jest to typ głównie przeciwko CWS którzy mogą poszczycić się najgorszym SO rate w MLB przeciwko leworęcznym miotaczom 27.3%. Suter to taki średniak ligi jednak powinien dobrze poradzić sobie dzisiaj ze skarpetami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aaron Nola under 7.5 ks @ 1.79 by 1xbet ⛔ 10
Tylko 3 overy, przy aż 10 underach na takiej linii w tym sezonie. Mimo, że Rockies potrafią pomachać kijem bez sensu to jednak ta linia jest przynajmniej o 1 ks za wysoka.

Mike Mikolas under 5.5 ks @ 1.66 by 1xbet ✅ 5
3 overy / 9 underów na takiej linii w tym sezonie.
5 overów / 17 underów na takiej linii w całej karierze w MLB.
Mikolas nie ma strike out narzutów. Nawet w bardzo przyjaznej dla pitcherów lidze japońskiej notował przeciętne K/9
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
James Paxton under 7 ks @ 2.21 by 1xbet ✅
Jeden z najlepszych strike out pitcherów w tym sezonie. Na takiej linii 6 overów, 3 zwroty i 5 underów.
Dzisiaj jednak factor na under jest dość wyraźny. Przede wszystkim Red Sox, jak co roku w czołowe najrzadziej strike outowanych drużyn w całej lidze. Dzisiaj line up załadowany praworęcznymi zawodnikami, co będzie dużo lepszym match-up&#39;em przeciwko leworęcznemu Paxtonowi.
No i dla mnie najważniejsza wiadomość - home plate umpire Bill Welke, absolutny top batters friendly sędziów w ostatnich sezonach MLB. Wysoki współczynnik overów i stosunkowo niskie ratio ks/bb.
W tym roku jeszcze nie sędziował na home plate meczu Mariners, ale w ubiegłym owszem i ciekawostka, był to mecz, w którym wystąpił również Paxton. Do dzisiejszej linii nawet się nie zbliżył, notując najsłabsze w całym sezonie 3 Ks w 6.1 IP przeciwko Angels.
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 19:05
Spotkanie: Miami @ Baltimore
Typ: under 9.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Juz pierwszy mecz na liscie dzisiejszych spotkan rzucil moja uwagę, kolejne mecze i typy jakos wydaja sie mniej pewniejsze. Mamy tutaj niezłą linię, która nie powinna zostać przekroczona, skoro wczoraj gdy pitcherami byli Alex Cobb 2-9, ERA 7.214, 1.71 WHIP i Wei Yin Chen 2-3, ERA 5.91, 1.62 WHIP, obie drużyny zdobyly rowno 9 runów w wygranej 5-4 Miami to napewno dzisiaj gdy wystąpią jedni z lepszych pitcherów to nie ma szans by bylo wiecej punktów. Tym bardziej jak sie popatrzy na to ze obie druzyny jak mozna bylo sie spodziewac robily duzo hitów wczoraj (8-11) i padło tylko tyle runów, świadczy to o słabej ofensywie obu zespołów, inne druzyny na tylu hitach napewno zarobily by wiecej runów. Dzisiaj zanosi sie nie tyle na mniejsza ilość uderzeń obu zespołów ale równiez mniejszy wynik ogólnie. Wystąpią od startu bowiem w Miami rookie Trevor Richards, który został dowołany z Triple-A New Orleans gdzie przebywał od 25 kwietnia do 7 czerwca. W kwietniu miał w 5 meczach bilans 0-2 ERA 4.94, 23 IP, 24 Ks 1.52 WHIP, .244 AVG. W czerwce na pierwsze dwa mecze po przerwie radzi sobie nieźle i poprawil statystyki przez ostatnie na dwa starty w których zagrał łacznie 11 inningów puścił tylko 4 runy (1-1 ERA 3.27, 11 IP, 6 Ks, 1.09 WHIP, .237 AVG. Mysle jest w stanie podtrzymac progres przeciw słabemu Baltimore. Z drugiej strony mamy Dylana Bundego, który oczywiscie jest najlepszym pitcherem Baltimore, o czym mozna bylo sie przekonac w ich starciu z Boston Red Sox, gdzie zagrał 8 bezbłednych oczywiście scoreless innings, ale moje szczescie jednak Boston wygrał to spotkanie 2-0 w ogromnych meczarniach dopiero w 11 inningu. Dzisiaj w nocy uciekl mi under Seattle-Boston (wynik 1-0 dla Marynarzy) gdzie gral Wright(Boston), ktory wlasnie wtedy mierzyl sie z Dylanem Bundym, wiec został mi do dyspozycji jeszcze jeden under, z którego nie mam zamiaru nie skorzystać.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tyson Ross under 5.5 ks @ 2.51 by 1xbet ✅ 0
Niby 8 overów / 8 underów na takiej linii w tym roku i tutaj może się ta linia broni (chociaż kurs już nie). Jednak wszystkie inne znaki na niebie i ziemi wskazują na spore value w underze.
Przede wszystkim rywal - Pirates, którzy notują zaledwie średnio 7.6 ks per game, gdy są at bat. Tylko jedna drużyna w lidze ma mniejszą średnią. Historycznie przeciwko obecnemu składowi Piratów Ross zanotował łącznie 10 ks w 77 at bat, czyli można powiedzieć, że około 3 per game. W tym roku Tyson już mierzył się z nimi, w maju zanotował zaledwie 2 strike outy w 6 IP.
Sędzia na home plate dość neutralny, z lekkim wskazaniem na under. Na pewno nie będzie pomagał pitcherom. No i ciekawostka - żaden z pitcherów Padres w tej serii nie przekroczył takiej linii.

James Paxton under 7.5 ks @ 2.01 by 1xbet ⛔ 11
Jak wspomniałem wyżej, tylko jedna drużyna ma niższą średnią oddawanych strike outs niż Pirates, a są to oczywiście Royals. Paxton to maszyna do Ks, ale z lepiej odbijającymi drużynami na takich liniach to zawsze lekkie value, tym bardziej, że historia tego sezonu pokazuje, że te drużyny, które mają niskie ks per game potrafią go zastopować, jak chociażby kilka postów wyżej Red Sox.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Brian Johnson under 4.5 ks @ 2.04 by 1xbet ✅ 2
Nationals świetnie odbijają. Johnson to jest pitcher na 60-80 narzutów max więc nie pociągnie więcej niż 4-5 inningów. Nie wydaje mi się żeby przeciwko takiemu rywalowi był w stanie zrobić 5 ks.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom