>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB Season 2015 - Wrzesień

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Marlins at Braves
Under 8
@ 1.87 by Marathon ZWROT 8
Przedziwnie wysoka linia, biorąc pod uwagę trzy mocne, underowe czynniki.
1) Obustronna ofensywna impotencja oby ekip.
Atlanta jest zdecydowanie najsłabszym zespołem w MLB pod względem runs scored after all star break w tym sezonie. Marlins w tej statystyce są niewiele lepsi, bo trzeci od końca.
W obu ekipach totalny brak extra-bases... SLG after all star beak na poziomie .351 w Atlancie oraz .368 w Miami.
W statystykach sierpnia również obie ekipy daleko w dole tabeli ofensywnych.
2) Pojedynek dwóch bardzo dobrych pitcherów z MiLB. Obaj dobrze wprowadzili się w realia MLB i można spodziewać się po nich dobrego występu.
Banuelos (ERA 2.18 / WHIP 1.25 w 17 startach w MiLB w 2015) zaliczył dobre 4 starty w MLB 2015 z ERA 2.61 / WHIP 1.35
Nicolino (ERA 3.52 / WHIP 1.42 w 20 startach w MiLB w 2015) pozytywne 6 startów w MLB 2015. W prawie każdym meczu oddawał rywalom jakieś ER, ale na plus bardzo dobra wyjadność i dzięki temu notuje ERA 3.65 w 6 meczach.
3) Ben May - home plate umpire.
11 unders w 16 meczach w 2015 ze średnią 5.8 runs per game i bardzo wysokim ratio Ks/BB 2.93
Ben May do tej pory sędziował at plate 23 mecze MLB w swojej karierze i jest najbardziej underowym sędzią ze średnią 6.6 runs per game.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Nationals - Atlanta Braves Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Jordan Zimmermann - Matt Wisler: Jordan Zimmermann powyżej 1.5 @1.72 Betsson 9 pkt.✅ 9 pkt.✅ 9 pkt.✅ 9 pkt.✅ 9 pkt.✅ 9 pkt.✅ 9 pkt.✅

W niesamowitej formie ostatnio jest Zimmermann. W ostatnich 10 spotkaniach uzyskał aż 14 hitów. Dokładamy do tego niesamowite 7 Home runów, jeszcze bardziej niesamowite 19 RBI i 9 runów. AVG wzrósł z .223 do .237
Linie o1.5 w tych 10 spotkaniach przekroczył 9krotnie.
Wisler jest w słabej formie i zupełnie nie rozumiem tej linii. Wystarczy powiedzieć, że w spotkaniach wyjazdowych ma on ERA 6.53. w 40IP oddał aż 56 hitów i aż 10 HR. Rywale odbijają ze średnią .333. Dodajmy przetragiczny WHIP 1.77. Nie wiem kto dał taką linię, ale jak najbardziej do gry na dziś.
The Braves are 0-12 since Jul 29, 2015 after a loss in which they had a higher team-left-on-base than their opponent.
 
C 7

czarnob

Użytkownik
Up.
Pomyliłeś zawodników(+ cała analize??) Ten pan na zdjęciu to Ryan Zimmerman.
Zakład dotyczy Jordana ( pitchera), który jutro zaczyna.
Albo błąd buka=zwrot.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Up.
Pomyliłeś zawodników(+ cała analize??) Ten pan na zdjęciu to Ryan Zimmerman.
Zakład dotyczy Jordana ( pitchera), który jutro zaczyna.
Albo błąd buka=zwrot.
Chyba wiem co stawiam, a to, że betsson się pomylil w imionach to zupełnie nie mój problem. Kolejna rzecz to, że zakład wszedł bez problemu i betsson rozliczył normalnie to też nie mój problem, a ich. Zdjęcie złe wstawiłem? Nie.Pisałem o pitchingu Zimmera? Nie. Dziękuje.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Chyba wiem co stawiam, a to, że betsson się pomylil w imionach to zupełnie nie mój problem. Kolejna rzecz to, że zakład wszedł bez problemu i betsson rozliczył normalnie to też nie mój problem, a ich. Zdjęcie złe wstawiłem? Nie.Pisałem o pitchingu Zimmera? Nie. Dziękuje.
Żeby było śmieszniej to Jordan Zimmerman też zrobił overa, więc Betsson nie ma się do czego przeczepić;). Poza tym dla kumatych było wiadomo, że chodzi o Ryana. Betsson często myli imiona, także w NBA.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Nationals - Atlanta Braves Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Tanner Roark - Julio Teheran: Ryan Zimmerman powyżej 1.5 @1.80 Betsson ✅ 3

- Dzisiejsza noc
Statystyk RYANA pozwolę sobie nie przytaczać ponieważ widzimy je w poprzednim poście jak i wyżej. Warto wspomnieć o Teheranie którego bardzo lubię i cenię, ale gdy pitchuje we własnym parku. Na wyjazdach to całkowita &#39;padaka&#39;
ERA 6.32 w 72.2 IP oddał aż 92 hity/52 runy/16HR i rywale odbijają ze skutecznością .316. Jego WHIP to 1.67.
Ryan lifetime tylko 5 na 23 ale z 2 HR i 7 RBI. Odbijający przed nim gracze wykręcają przeciwko Julio niezłe cyferki.
Rendon ( 4-13 ) Harper ( 9-21 )
Jak widzimy powyższe statystyki są bardzo zbliżone do tych które na wyjazdach wykręca wczorajszy starter Atlanty. Nationals muszą wygrywać i po zdobytych 15 runach spodziewam się, że dziś również zaszaleją.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chyba wiem co stawiam, a to, że betsson się pomylil w imionach to zupełnie nie mój problem. Kolejna rzecz to, że zakład wszedł bez problemu i betsson rozliczył normalnie to też nie mój problem, a ich. Zdjęcie złe wstawiłem? Nie.Pisałem o pitchingu Zimmera? Nie. Dziękuje.
Rozliczyli Ci na plus tylko dlatego, że Jordan też zrobił overa. Gdyby Jordan nie przyfarcił, to byś miał minus i to jest fakt.
I popraw sobie rozlicznie, bo Jordan miał 2 pkt z tego, a zakładu na Ryana na pewno w Syfach nie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Blue Jays at Red Sox
Ortiz over 2 hits, runs, rbis @ 1.94 by Betsyfy
Big Papi zawsze dobrze radził sobie z knuckleball&#39;em Dickeya.
AVG .321 / OPS 1.121 w 32 PA (9/28 with 2 doubles &amp; 3 homers) wygląda świetnie.
Big Papi zdecydowanie lepszy w tym sezonie at home niż u rywali - AVG .301 (.236 away), OPS .959 (.818 away), mimo, że w Bostonie odbił znacznie mniej home runów.
Big Papi po kapitalnym sierpniu (.352 AVG / OPS 1.157 w 26 meczach) idzie dalej tą samą drogą w tym miesiacu, notując AVG .375 / OPS 1.365 za last 7 meczów.
Dickey dobra forma, ale mocno zawodzi na wyjazdach, gdzie notuje ERA 5.29 w 13 meczach (ERA 3.16 w 15 startach at home). Widać to po jego ostatnich meczach, gdzie potrafił zrobić kapitalnym mecz z Indians w Toronto, ale wcześniej dostał b2b baty od Angels i Phillies na wyjeździe.
Sędziuje overowy w tym sezonie Jim Reynolds.
W tym momencie na Fenway wieje w kierunku infield, ale do rozpoczęcia meczu ma się to odwrócić i spodziewane jest ok. 10 MPH na outfield więc piłka może polatać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
NY Mets@Washington Nationals
Idę dziś w stronę ekipy z NY, ale tylko i wyłącznie pod względem team total ponieważ W/L to już grubsza sprawa. Dziś na górce zobaczymy po stronie gości Harvey&#39;a natomiast u gospodarzy Jordan Zimmermann. No i właśnie Zimmermann na górce to wiadomość nie najlepsza jeśli chodzi o tt, ale patrząc nie tylko pod kątem nazwiska, myślę że znajdziemy argumenty mówiące o tym, że jednak warto spróbować, tym bardziej jeśli linia to tylko 3.5
Mets w stolicy przeciwko J.Z. nie mają dobrego bilansu, jest to 0-2 na korzyść SP Nats, w tych dwóch spotkaniach w WSH Zimmer oddał tylko 4 ER, co daje nam średnią 2 ER na mecz, czyli mocno poniżej linii. Co więcej Jordan w ostatnich trzech spotkaniach w domu oddał 6 ER z czego w rywalizacji z ATL i Miami, czyli ostatnie dwa spotkania Zimmermann&#39;a to tylko po 1 ER. Jak widać SP Nats jest w bardzo dobrej dyspozycji i przed Mets dziś spore wyzwanie aby zakończyć dobrą serię pitcher&#39;a gospodarzy. Żeby nie było tak źle to Mets u siebie znaleźli już w tym sezonie sposób na Jordana i wtedy odnotowali na nim 5 ER, wiem że w MLB znaczenie H/A jest dość istotne, ale na pewno nie można obojętnie przejść koło takiego typu gdy ekipa Mets od 8 spotkań zdobywa minimum 3 run&#39;s per game. Jeśli chodzi o Matt&#39;a to w 10 ostatnich występach gdy był SP jego koledzy z ofensywy 4-krotnie nie przekraczali linii 3.5
Patrząc na lineup Mets i czterech pierwszych baterów czyli Grandersona (.272), Wright&#39;a(.278), Murphego(.312) oraz Cespedes(.325) i średniej z jaką odbijają na wyjazdach myślę że można być bardzo optymistycznie nastawionym na powodzenie typu ;)
NY Mets over 3.5 / 1.80 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Washington Nationals - New York Mets Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Stephen Strasburg - Jacob deGrom: Bryce Harper powyżej 1.5 @1.96 Betsson✅



Linie 1.5 na tak świetnych zawodników dostajemy sporadycznie. Zazwyczaj jest to sytuacja gdy na górce znajduje się niezły pitcher. Wtedy to my typujący musimy poszukać pewnych znaków które pomogą wytypować czy dany bet jest dobry czy zły.

Na pewno pierwszą rzeczą którą znalazłem po bardzo długim czasie szukania jest to, że Harper miał w tym sezonie kilka serii spotkań w których w 2 spotkaniach z rzędu nie zdobył ani jednego hitu. Niesamowity wynik bo Harper zawsze w kolejnym spotkaniu zdobywa przynajmniej 1 hit.

Wyglądało to tak :
2 spotkania z Mets - 0 hitów
w kolejnym - 1 hit
2 spotkania z Miami - 0 hitów
w kolejnym - 3 hity/3 runy/5 rbi i 3 HR
2 spotkania z Mets - 0 hitów
w kolejnym - 2 hity
1 spotkanie SF/1Roc
w kolejnym - 2 hity/1 run
1 spotkanie Stl/1ATl
w kolejnym - 2 hity/2runy/1 rbi z 1 HR

Jak widać tych serii było 5. W 4 spotkaniach po &#39;suszy&#39; od razu pokrył over 1.5.
Dziś znów spotkanie z Metsami przeciwko którym najczęściej zdarzają mu się takie spotkania.

Kolejna ważna rzecz to jego spotkania z DeGromem

5 na 13 ze średnią .385

DeGrom miał świetny lipiec i pierwsze tygodnie sierpnia, ale jego ostatnie 3 występy były słabe

8H 7 runów
4H 2 runy
9H 3 runy

W ostatnich 2 startach pitchował tylko 6 inningów.
Te 3 starty to ERA 6.75 z WHIP 1.772

Nats walczą z Mets o miejsce w tabeli i po wczorajszym beznadziejnym spotkaniu dziś spodziewam się, że będą rozważnie machać kijami. Harper jako gwiazda i główna broń zespołu na pewno pomogą w zdobywaniu runów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
San Diego Padres - Colorado Rockies Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Tyson Ross - Jorge De La Rosa: Matt Kemp powyżej 1.5 @1.73 Betsson✅



Kolejny raz ludzie wystawiający kursy/linie w betssonie udawadniają, że powinni pomyśleć nad zmianą pracy. Kto do cholery wystawia linię 1.5 na gracza który :

A) Jest w świetnej formie
B) Ma taką przeszłość vs De La Rosa

W skrócie bo w pracy siedzę.

Lifetime : 20 na 46 z 6-2B 1-3B do tego 4 HR i niesamowite 17 RBI. Średnia odbijania to .435
Dodajmy do tego, że przeciwko całemu lineupowi Rockies Kemp odbija strasznie wysokie .376.

Forma we wrześniu Matta jest świetna na 32 AB zdobył 10 hitów 4 R 10 RBI i 3 HR. Obija ze średnią .313
Ostatnie 10 spotkań to 13 hitów/7 runów/13rbi i 4HR.

Cały lineup Padres odbija przeciwko De La Rosie ze średnia .405

Kto ku**a wymyślił linię 1.5 to ja tego nie rozumiem. Wejdzie czy nie to aż grzech nie grać tak głupio wystawionej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Detroit Tigers @ Cleveland Indians
▶ Cleveland Indians @ 1.925 ▶ PPD
▶ Detroit Under 3.5 @ 1.99
▶ PPD

Verlander vs Anderson
Nie gram dlatego , że uważam że Verlander sobie nie poradzi.
Verlander ma jeden z gorszych run supportów w całej lidzę.
Gra jego zasługuję w ostatnim czasie na wyróżnienie , ale to co grja jego koledzy z ofensywy jak on narzuca to inna sprawa.
Na dodatek dzisiaj poszła plotka - jeszcze niepotwierdzona do końca , ale prawdopodobieństwo jej jest bardzo wysokie , że po sezonie Ausmus nie będzie już managerem w Detroit.
Wcześniej w tym sezonie z robotą w Mieście Samochodów pożegnał się GM ekipy Tigers - Dave Dombrowski który odnalazł się w Bostonie.
Obydwoje miotaczy z dzisiejszego spotkania (JV i Anderson) ostatnio notuję dobre starty - ERA w okolicach 2.00 , WHIP w okolicach 0.80-0.85 , OBP na poziomie poniżej .230
Co przemawia za underem jeszcze ?
Bardzo nierówna forma pałkarzy Tygrysów , Miguel Cabrera ma slump jak na niego , czyli gra dość słabo ostatnio jak na jego warunki (AVG poniżej .300 za ostatnie kilka meczy) , w tym mało typowych power Hits z jego strony.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Cincinnati Reds - St. Louis Cardinals Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Anthony DeSclafani - Lance Lynn: Joey Votto powyżej 1.5 @1.76 Betsson⛔ 1rbi...



W ostatnich 10 spotkaniach tylko raz nie uzyskał hit&#39;u.

Kolejno Hit + run + rbi

1.1+2+1
2.2+1+0
3.2+2+0
4.2+2+0
5.1+0+0
6.1+2+0
7.1+0+0
8.0+0+3
9.1+1+2
10.2+1+0

Wygląda na to, że w tych 10 spotkaniach linię 1,5 pokrył 8 razy.

Bardzo dobry sezon potwierdza on również w spotkaniach przeciwko drużynie z St. Louis. Na 39 AB zanotował 15 hitów/9 runów/9 Rbi z 4 HR. średnia odbijania wynosi .385

Wrzesień . 387

Co mnie jeszcze przekonuje, że warto to pograć?

Przeciwko Lynnowi notuje niesamowite 9 na 18 do tego dokładamy aż 6BB. Jak widać średnia odbijania .500 co na tym poziomie jest rzeczą ciężką do osiągnięcia.

Zawodnicy z Cincy którzy nas interesują odbijają :
Bruce 14 na 28
Phillips 10 na 35

Po Lynnie widać zmęczenie długim sezonem.
W ostatnich 3 startach oddał 22 hity/10 runów i 2 HR.
Era na wyjazdach na poziomie 3.12 w 69.1 IP oddał dosyć dużą ilość hitów bo aż 74. Średnia odbijania.276 z wysokim WHIP 1.44.
Patrząc na day games i night games zdecydowanie widać, że Lynn woli rzucać w nocy. Jego ERA za dnia to 4.28 a jak wiemy dziś pitchuje o 20 ????
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
San Francisco Giants - San Diego Padres Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Madison Bumgarner - Ian Kennedy: Buster Posey powyżej 1.5 @1.78 Betsson ⛔1



Posey to jeden z najsolidniej odbijających zawodników w calej lidze. AVG na poziomie .329 przy średniej z kariery .312

W ostatnich 10 spotkaniach w 9 uzyskał przynajmniej 1 hit.

1/3/1/1/1/2/3/1/0/1

Co martwi zanotował mało runów i rbi, ale przy takim świetnym odbijaniu nie mamy co się o to martwić bo i to przyjdzie. Ostattnie 7 dni .471, a we wrześniu notuje .464

Przeciwko Kennediemu .395 z 17 hitami w 43 AB. Dokłądamy do tego 8 RB i 1 HR.
Przeciwko całemu lineupowi SD .315

Lineup vs Kennedy :
Pagan 7 na 38
Duffy 3 na 8
Belt 11 na 33

Kennediego jeśli dobrze pamiętam to opisywałem chyba kilka dni temu więc dodam tylko, że kocha on oddawać HR(oddał aż 17 w domu)
Jego ERA we własnym parku to 4.48.

Gians wciąż walczą o PO i dziś znów rozstrzelają Padres.

 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Seattle Mariners - Los Angeles Angels Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Taijuan Walker - Garrett Richards: Mike Trout powyżej 1.5 @1.70 Betsson✅



Bardzo nisko bukmacherzy wystawili linię na Trouta. Możliwości Taijuana są przeceniane według mnie. Gracz ten przeplata dobre występy ze złymi.
W domu jego ERA wynosi 4.86. W 70.1 IP oddał 62 Hity i 41 Runów. Dodać do tego trzeba wysoką liczbę Home Runów oddaną we własnym parku. Aż 14 piłek znalazło swoje miejsce za płotem.
Rzucał przeciwko Angels już dwukrotnie w tym sezonie.
Pierwsze spotkanie @LAA 7IP 7H 1 R 1 HR
Drugie spotkanie vsLAA 5IP 7H 7 R

Trout w tym pierwszym spotkaniu na 4 AB miał 3 hity 1 run i 1 rbi
Trout w drugim spotkaniu na 4 AB miał 2 hity 2 runy i 1 rbi

W sumie przeciwko Walkerowi odbija 4 na 5 ze średnią .800 z 1 HR.

Mike tak jak wspominałem kilka postów wcześniej nie jest w wielkiej formie, ale jest on niezwykle groźnym zawodnikiem.
Angels mają wciąż o co walczyć i Trout powinien poprowadzić ofensywę drużyny LAA do wygranej.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Gerrit Cole - Jason Hammel: Anthony Rizzo powyżej 1.5 @2.01 Betsson⛔



Z pewnością wrzesień nie jest dobrym miesiącem dla Rizzo. Osiąga on najgorszy Batting AVG podczas całego sezonu .233. W 43 AB zdobył on 10 hitow/10 runów/10rbi i dołożył do tego 3 HR.
Mimo wszystko warto podjąć dziś ryzyko i zagrać Anthonego po takim kursie.

Po pierwsze Pitssburgh to jego drugi ulubiony rywal. Na 45 PA uzyskał on aż 20 hitów/11 runów/7 rbi miał 2 HR, a aż 4 z tych 20 hitów to 2B. Średnia odbijania vs Pirates to
niesamowite .444

Co ciekawe PNC Park to obecnie ulubiony stadion gracza Cubs. Na 23 AB zdobył on 12 hitów/7 runów/2 rbi, a jedna piłka wyleciała za płot. Średnia odbijania .522

Kontyuując opisywanie występów 26 latka warto zobaczyć jak radzi sobie w bezpośrednich pojedynkach z Colem. Na 11 AB uzyskał on 5 hitów i 1 RBI. Średnia odbijania .455

W obecnym sezonie Cole narzucał 2krotnie vs Cubs. Rizzo w tych spotkaniach na 6PA ma 3 hity.

Cały lineup Cubs bije .317 vs Cole.

Jeśli chodzi o Cole&#39;a to w tym sezonie notuje on b. dobre cyferki. W domu ERA na poziomie 2.74. W 85.1 IP oddał 75 hitów/30runów i 7 HR.
AVG rywali .240 a jego WHIP to 1.10. Mimo wszystko powoli widać po nim oznaki zmęczenia długim sezonem. We wrześniu jego ERA to 4.09. W 11 IP oddał 10 hitów i 5 runów.
SO/BB na poziomie 9/4.

Cubs od jakiegoś czasu nieźle radzą sobie w ofensywie, a patrząc na to jak Rizzo odbija w PNC Park, ale i przeciwko Coleowi myślę, że jest w stanie zdobyć przynajmniej 2 hity.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Texas Rangers - Houston Astros Gracz Łączna Liczba Hitów+Runów+RBI Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Colby Lewis - Lance McCullers: Prince Fielder powyżej 1.5 @1.77 Betsson⛔



Spotkania między drużynami Rangers i Astros są ostatnimi czasy bardzo fascynujące. Obie drużyny bezpośrednio biją się o jak najwyższą pozycje w tabeli.
Pierwsze 3 mecze dały wiele zadowolenia fanom drużyny prowadzonej przez Jeffa Banistera.
Wygrali oni :
5:3
6:5
14:3

Wielki wkład w ten sukces miał Prince Fielder, który rozgrywa świetne zawody.
14 września na 4 AB mial 2 hity/3 runy/2 rbi z 1 HR = 7pkt
15 września na 4 AB miał 3 hity/2 runy/1 rbi = 6 pkt
16 września na 5 AB miał 3 hity/3 runy/5 rbi z 2 HR = 11 pkt

Jak widać średnia punktów jakie zdobywa na spotkanie to : 8

Mało kiedy możemy spotkań zawodnika który w ciągu 3 spotkań potrafi &#39;wykręcić takie cyferki&#39;

Co ciekawe Fielder ma już 29 home runów przeciwko Astros co sprawia, że jest to jego ulubiony rywal pod tym względem.

Warto dodać, że linup Texans już w tym sezonie widział dzisiejszego startera Astros. Jest nim Lance McCullers. Co ciekawe
w tamtym spotkaniu został on niemiłosiernie obity. W 0.1 IP oddał 7 hitów/6 runów/1HR.

Prince jest 1 na 1 vs McCullers z 1 hitem i 1 rbi. Nie ma co mówić o bat vs pitch dałego lineupu bo na 10 zawodników aż 8 zdobyło hit w tamtym spotkaniu.

Rangers obecnie są w bardzo dobrej formie i na pewno chcą zesweepować swoich rywali. Fielder przy obecniej formie ma wielkie szanse zdobyć o1.5pkt.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
San Francisco Giants
- Arizona Diamondbacks
Run Line ( 0 : 1.5 ) Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Madison Bumgarner - Rubby De La Rosa: 1 @2.15 Betsson
San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks Całkowita liczba runów - gospodarze Rozpoczynający Pitchers (miotacze): Madison Bumgarner - Rubby De La Rosa: powyżej 3.5 @1.84 Betsson
Nie pierwszy raz zdarza się, że Giants po wygraniu World Series mają problem z awansem do fazy PO. Obecnie biją się oni o Wild Card i póki istnieją szanse na awans drużyna musi wkładać max wysiłek w każde spotkanie. Dziś drużyna z SF na górkę wysyła swojego najlepszego pitchera jakim jest Madison Bumgarner. ERA 2.91 w sezonie nie pokazuje w pełni potencjału tego 26 latka.
W domu jego cyferki są imponujące. 9W-2L z 1.85 ERA. W 107 IP dał jedynie 74 hity/22 runy i 7 HR. Notuje on ponad 1 SO na inning. AVG .192 z świetnym WHIP 0.90.
We wrześniu startował 3 razy i jego ERA wynosi 2.45. Jednak tylko jeden start zanotował we własnym parku. 9IP i tylko 1 hit z 9 SO – Team wygrał 8:0.
W tym sezonie pitchował przeciwko Diamondbacks 4 krotnie.
@Arizona 7IP – 6 H – 1 R Team 5-4
vsArizona 7IP – 6 H - 4R(2Hr) Team 6-7
vs Arizona 8IP – 9H – 1R Team 0-1
@Arizona 5IP – 4H – 1R Team 2-1
W sumie wychodzi 27 IP – 25 hitów – 7 runów – WHIP 1.15 - ERA 2.33
Lineup Dbacks vs Bumgarner AVG .265
Co ciekawe MadBum zazwyczaj dostaje niezły run support. Wynosi on prawie 5 runów na spotkanie. Ostatnio Giants zdobywają dużo runów bo na przestrzeni kilku spotkań wyglądało to tak : 9/8/10/5/8/5.
Graczem którego za wszelką cenę będą chcieli obić Giants w dniu dzisiejszym jest Rubby De La Rosa. Jego ERA to 4.75. Liczby w away games to 4.53. W 91.1 IP oddał 96 hitów/47 runów i aż 17 HR. AVG ,270 z WHIP 1.32
We wrześniu podobnie jak Bumgarner 3 starty. 1W i 2 L z ERA 8.31. w 13 IP oddał aż 20 hitów/12 runów i 4 HR. Rywale biją ze średnią .351. WHIP 1.69
W tym sezonie vs Giants :
vsSF 5.1IP – 8H-6R-2HR
@SF 6.2IP – 9H-4R-1HR
@SF 8IP – 8H-0R
W sumie wychodzi 20 IP – 25 Hitów – 10 runów – WHIP 1.55 i ERA 4.05
Lineup Giants vs Rosa - AVG .364
Posey 4-6
Aoki 5-15
Belt 3-9
Blanco 2-6
Crawford 5-12
De Aza 2-4
Panik 3-10
Pagan 2-8
Jak widać większość kluczowych graczy SF odbija bardzo dobrze vs De La Rosa.
De La Rosa podobnie jak MadBum dostaje świetny run support, ale wydaje się, że pitcher Giants jest w takiej formie, że spokojnie powstrzyma rywali na 1-2 runach, a sam dostanie dobry run support.
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Washington Nationals - Miami Marlins [5-4 F/10]
Typ:
Miami Marlins ML @ 2.37 ⛔⛔⛔
PinnacleSports

Pitching MatchUp:
Marlins RHP Jose Fernandez (5-0, 2.06 ERA) vs. Nationals RHP Max Scherzer (12-11, 2.91 ERA)

Znalazłem chwilkę podczas pobytu w domu to spróbuję coś tam napisać :razz:
Z dzisiejszej karty gier w oko wpadł mi szlagierowo zapowiadający się matchup Washington Nationals - Miami Marlins...szlagierowo nie z uwagi na to jakie ekipy stają naprzeciw siebie ale z racji starterów wystawionych na to starcie.
Gospodarze do gry desygnują swojego asa pozyskanego przed sezonem z Detroit Tigers - Max&#39;a Scherzera (12-11 z 2.91 ERA i 0.95 WHIP) natomiast goście wystawiają swoją młodą gwiazdkę i mojego ulubionego pitchera Jose Fernandeza, który jednak niemal przez cały ten sezon wracał do pełni zdrowia po kontuzji odniesionej jeszcze w ubiegłorocznych rozgrywkach stąd jego licznik inningów w których narzucał nie jest zbyt wysoki bo zaledwie 48.0 IP ale za to bilans jest jak najbardziej fajny (5-0 z 2.06 ERA i 0.98 WHIP).
Swój wybór kieruję dziś w stronę zespołu Marlins. Dlaczego? Po pierwsze aktualna dyspozycja obu ekip jest zgoła odmienna. Nationals za ostatnie 10 gier ma bilans 4-6, Marlins natomiast są 7-3. Po drugie historia starć obu pitcherów versus rywal.
Zacznę może od tego, że Fernandez podczas swej kariery narzucał w 31.0 IP (5 startów - wszystkie w domu) przeciwko batterom Washingtonu za co ma bilans 3-0 z 0.58 ERA i 0.81 WHIP z zaledwie 5 oddanymi runami w tym tylko 2 ER. Jedynym pałkarzem zespołu ze stolicy potrafiącym odbić HR przeciwko Jose był Jason Werth i co jeszcze ciekawsze był to jego jedyny hit w 12 AB vs Fernandez!!! Linie jakie ma line&#39;up Nationals przeciwko niemu wyglądają fatalnie (.149/.216/.218 w 97 PA) co nie wróży wielkich kłopotów dla startera Miami.
Scherzer natomiast narzucał w 35.0 IP przeciwko Marlins za co ma bilans 3-1 z 3.09 ERA i 1.00 WHIP. Jednak jego linie vs Miami (.248/.273/.386 w 152 PA) w porównaniu z Fernandezem wyglądają dość blado. Jeśli dodać do tego dość kiepską dyspozycję (jak na Maxa) w domu: 4-6 [team jest 5-8] z 3.57 ERA w 88.1 IP z aż 12 oddanymi HR widać że chyba ten pierwszy rok w nowej ekipie jest dla niego trudny.
Dla mnie ten mecz ze względu na starterów zaczynających jest spotkaniem 50/50 więc taki kurs na Fernandeza biorę. Obaj słyną ze sporej ilości K&#39;s więc powinno być ciekawie. Let&#39;s Go Marlins &amp; Jose Fernandez!!!
P.S. Proszę wszystkich o potraktowanie mojej dzisiejszej propozycji &quot;na chłodno&quot; gdyż z racji swej nieobecności straciłem niemal cały ten sezon ale poprostu muszę obejrzeć dziś jakieś spotkanie i mój wybór padł właśnie na to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom