>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Arizona @ San Diego
San Diego ✅ 2:1
1.83 @ Pinnacle

Trevor Cahill vs Eric Stults

Kilka tygodni temu grałem na ten sam mecz w Arizonie , gdzie starterem SD także był Stults.
Eric zaliczył wtedy linię 6 H , 4 ER , 2 BB w 6.1 IP. Większość spotkania prezentował się dobrze poza jednym inningiem , gdzie był odpowiedzialny za oddanie 4 ER.
Od tamtego czasu grał w 3 spotkaniach - z SEA w domu , w LA i w COL.
Łącznie zaliczył w tych 3 grach 16 Hits , 4 ER i 19 SO w 22 IP. Linia 1-1 oraz WHIP 0.73
Co ciekawe nie narzucił w tych 22 IP walk&#39;a. Oddał za to 2 HR. OBP na poziomie .200

Jakby porównać to Stults jednak jest bardziej rozrzutny na wyjeździe co do bilansu i minimalnie co do ERY.
W domu w tym sezonie bilans 2-1 , ERA 3.45 i 3 HR w 31.1 IP oraz OBP .262 oraz WHIP 0.99.
Ostatnie 4 gry w domu to wygrane jego zespołu.
W ostatnich grach bullpen San Diego nie prezentuje się dobrze.
Grają dośc słabo.
W Arizonie Starterzy za to nie powalają.
Po drugiej stronie nadal młody i dobry , ale już z doświadczeniem - Trevor Cahill
Ostatnie 3 gry to bilans 0-2 , ERA 8.64 , OBP .405 i WHIP 1.86 w 16.2 IP,
Wyjazdy w tym sezonie to bilans 2-3 , ERA 4.09 , OBP .331 i WHIP 1.39 w 33 IP.
Cahill za ostatnie gry pojedynkował się w domu z Giants i Texas oraz na wyjeździe w STL.
Co ciekawe jednak największa &quot;baty&quot; dostał od teoretycznie gorszej w tym sezonie - ekipy z San Francisco.
Liczby liczbami - ale jak to tłumaczyć na język polski ?
Stults w ostatnich grach rozegrał bardzo dobre zawody - minusy tylko takie , że SEA i LAD w tym sezonie nie powalają. Mecz w Colorado bardzo dobry w jego wykonaniu.
Cahill w ostatnich grach sobie nie radzi. Pomimo wspierania ofensywy oddaje za dużo runs , aby o czymkolwiek mówić.
Spotkałem się z opinią , że Padres do Meczu Gwiazd powinni być z bilansem .500 lub nawet powyżej.
Dążą do tego całkowicie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
vs
Tampa - KC Royals​

Krótko i na temat, na słynnym Tropicana Field, dojdzie do 3-eciego spotkania w serii Tampa - KC Royals. Jak na razie niespodziewanie, goście z Kansas prowadzą 2-0. Powiem szczerze, że bardzo się wczoraj rozczarowałem, gdy gospodarze z narzucającym Moore (8-2) przegrali i to dość wyraźnie. Zawsze zespół z Florydy, kojarzył mi się z piekielnie dobrą grą u siebie - ostatnio coś szwankuje.
No ale jak to mówią, co sie odwlecze, to nie uciecze. Dziś rzuca mój ulubiony pitcher Tampy - Cobb, rzadko mnie zawodzi. Statystyki w tym sezonie ma całkiem niezłe (6-2), 2.95 ERA.
Co prawda w ostatnim meczu przeciwko Bostonowi, pozwolił na 6R w I inningu, ale biorę to jako wypadek przy pracy. U Kansas rzuca dziś Guthrie, także z przyzwoitym bilansem 7-3, miminalnie gorszą ER-ą 3.6. Jeśli chodzi o jego historię pojedynków z Rays, to wynosi ona 7-10 z ERĄ 4.4. A tak całkowicie subiektywnie, to mam przeczucie, które rzadko mnie zawodzi,że Kansas całkowicie zadowoli się tymi 2 zwycięstwami i dziś zagrają bez większej napinki i ten mecz po prostu przegrają.
Liczę dziś na niski wynik i zwycięstwo Raysów.
No i zapomnialem podac kursu i buka
Tampa
1,51 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
at.


Seattle Mariners at Oakland Athletics (2:10)
Typ: Oakland Athletics incl.OT @ 1.82 ????
Pinnacle

Pitching MatchUp:
Mariners RHP Hisashi Iwakuma (7-1, 1.79 ERA) vs. Athletics RHP Bartolo Colon (8-2, 2.92 ERA)

3 starcie w serii rozgrywanej na O.co Coliseum w Oakland. Dwie pierwsze gry dość niespodziewanie padły łupem drużyny gości z Seattle. O ile tego że King Felix poprowadzi Mariners do zwycięstwa w meczu rozgrywanym dzisiejszej nocy można się było spodziewać to zwycięstwa w game 1 w żadnym razie. Taki obrót wypadków sprawił, że Oakland [liderzy dywizji] bronią się w dzisiejszym meczu przed domowym sweepem! U siebie mają bilans 21-11 co pokazuje że ciężko jest ugrać win przyjezdnym na ich ballparku nie mniej jednak Seattle pomimo bilansu 12-21 na wyjazdach zgarnęło już tam 2 zwycięstwa.

Skupmy się teraz na starterach obu ekip:

  • Hisashi Iwakuma: bilans ostatnich 3 gier to 2-0 [team ma 2-1]. W 22.2 IP ma 0.00 ERA, 0.75 WHIP, 14 H, 0 ER i OBP .207. Na wyjazdach wygląda to tak: bilans W/L 4-1 w 46.2 IP ma 2.70 ERA, 1.07 WHIP, 39 H, 14 ER i OBP .274.
  • Bartolo Colon: bilans ostatnich 3 gier to 3-0 [team ma 3-0]. W 22.0 IP ma 0.41 ERA, 1.00 WHIP, 16 H, 1 ER i OBP .262. U siebie wygląda to tak: bilans W/L 3-0 w 40.0 IP ma 2.70 ERA, 0.95 WHIP, 33 H, 12 ER i OBP .252.

Na koniec garść statystyk z Covers.com:

  • Mariners are 2-11 in their last 13 games as an underdog.
  • Mariners are 0-5 in their last 5 during game 3 of a series.
  • Mariners are 5-1 in Iwakumas last 6 starts as an underdog.
  • Mariners are 5-0 in Iwakumas last 5 starts with 5 days of rest.
  • Athletics are 41-17 in their last 58 home games.
  • Athletics are 74-35 in their last 109 games vs. a right-handed starter.
  • Athletics are 9-1 in Colons last 10 home starts.
  • Athletics are 5-1 in Colons last 6 starts vs. American League West.

Po statystykach obu pitcherów mecz wydaje się być na styku i o zwycięstwie może zadecydować jeden run. Obaj panowie nie mają problemów w trafieniem w strefe co pokazuje ile walków które podarowali w tym sezonie [14 BB Iwakuma i 10 BB Colon] więc zapewne wynik będzie niski. Prawdopodobnie o zwycięstwie będzie decydował bullpen a ten wydaję mi się pewniejszy po stronie Athletics. Nie wierzę w domowy sweep Oakland w dodatku nie z taką drużyną jak Mariners. Go Athletics!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Podpisuje się pod powyższą analizą , lecz ze statystyk obu miotaczy za ostatnie kilka spotkań wychodzi bardziej jakiś gruby Under 4.0 :razz: czy coś w tym stylu.
Tak jak Challenger wspomniał - świetna kontrola obu miotaczy - szczególnie Colon&#39;a , który daje walka co 9 inningów. Gdyby nie dwa ostatnie spotkania - ta statystyka wynosiłaby zapewne coś koło pół walka na 9 inningów. Można by powiedzieć , że Colon im starszy tym lepszy - szczególnie warto spojrzeć na 2/3 ostatnie sezony i możliwe , że dostanie kontrakt na następny rok.
10 walks w 83.1 IP , w tym 6 w ostatnich 2 grach.
Ostatnim czasy w Mariners Franklin i Seager nawet dobrze odbijają , Ibanez robi za power hittera z 3 HRs za 12 ostatnich gier.
Na Ibaneza - Colon musi uważać - ma 18-for-61 przeciwko niemu w karierze w tym HR oraz 4 BB
Manager Oakland aby uniknąć sweep&#39;a musi rozważyć usunięcie z line-up&#39;u batterów uderzających z marnymi średnimi jak Norris&#39;a , Rosalesa czy Young&#39;a
W tym sezonie już grałem przeciwko sweep&#39;owi , gdy narzucał Colon i był to bardzo pamiętny mecz ???? ✅
Biorąc pod uwagę obie ofensywy to wydają się one być na podobnym poziomie ostatnio , bullpen Mariners tylko ostatnim czasy nie gra zbyt dobrze -&gt; ERA 9.00 za last 5 i jeśli Oakland spowoduje wysoki pitch count u Iwakumy w okolicach 7 inningu to liczę na to , że wygrają poprzez walk-off czy coś w tym rodzaju.
Kurs ponad 1.80 na OAK to warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
To mój dziewiczy post w tym dziale ale mam nadzieję, że nie ma tu poważnych gaf ;)
SF Giants @ Atlanta Braves @1,63 marathon ✅ 0:3
Tim Lincecum - Julio Teheran
Obaj pitcherzy nie popisali się osatnio w swoich meczach.
Teheran: 6 IP 6H 5ER.
Lincecum: 4,2IP 7H 2ER 2BB

Nie powalają na nogi, z tym że obaj miotali na wyjazdach, a dziś jeden ma przewagę
własnego field&#39;u.
A tu już widać przewagę Kolumbijczyka: 2-1 2,97 ERA 1,11 WHIP
Lincecum away: 1-3 5,4 ERA 1,705 WHIP
Teheran jest bardzo utalentowanym młodym zawodnikiem - jak na 22-lata już prezentuje się bardzo dobrze.
Ten sezon będzie jego pierwszym pełnym. Póki co w domu prezentuje się dośc dobrze - ostatnio był blisko
historycznego wyczynu preciwko Pirates - dopiero w 8-mym inningu Brandon Inge zdobył pierwszego Hita tego dnia dla swojej ekipy.
W ciągu tych 8 inningów narzucił 11 StrikeOuts.
Wcześniej grał z Nationals gdzie rozegrał dobry mecz. Z Minnesotą w domu znowu zagrał fenomenalne spotkanie -&gt; w 8.1 IP oddał 5 Hits, 1 Walk oraz - co najważniejsze - tylko 1 obieg po HR
Lincecum w tym sezonie na wyjazdach gra sinusoidalnie.
Jeśli ofensywa Braves wymęczy go to zejdzie szybko i będzie możńa pomęczyć rezerwowych.
W tym sezonie Timmy już grał z Braves, ale w domu. 7IP 2H 3BB 7SO
SFG wygrało te mecz 5-1
Teheran także grał w tej serii. 7IP 7H 3R 3SO
Braves wygrało 6-3
Ale dziś Teheran miota u siebie, gdzie statystyki ma dużo lepsze i uważam, że to jego team
wyjdzie z tego meczu zwycięsko ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP

Miałem upatrzone wcześniej Phillies Team Totals , ale maroon zwrócił moją uwagę na pojedynek Harang vs LAA i chyba pójdę w Team Totals u Angels.
Mariners @ Angels
Angels Team Totals
Over 4.5 ✅11
1.90 @ BET365

Starterem Mariners jest weteran MLB Aaron Harang.
W karierze ma linię .338/.394/.643 w 175 PA przeciwko graczom Angels.
Prawie połowę z tego wyrabia Pujols mając .316/.329/.592
Reszta Aniołów też wygląda dobrze przeciwko Aaronowi.
W tym sezonie na wyjeździe bilans 0-3 , ERA 7.97 , 5 HR oddanych w 20.1 IP , OBP .333 i WHIP 1.475
Harang staty obniżył sobie poprzez dwa Gomplete Game SHO - wykonane w domu na Astros i Padres.
Bez rewelacji moim zdaniem - obydwie ofensywy do wybitnych nie należy.
Jak przychodzi ekipa umiejąca uderzyć to kończy się to kilkoma oddanymi Runs.
Tak było w przypadku Yankees , Angels , Texas i Detroit. Przy Detroit bullpen pomógł wyrobić odpowiednią ilośc runs.
Jedynie dobrze zaprezentował się przeciwko ofensywie Orioles , z tych umiejących uderzyć.
Z BAL grał w domu
26 Kwietnia w domowych spotkaniu z LA miał linię 3 IP , 6 H , 5 ER , 2 BB , 2 HR i SO
21 Maja w LA miał linię 3.2 IP , 9 H , 7 ER i także 2 HR - tym razem skończyło się bez walks
Dwa najgorsze starty w tym sezonie zaliczył przeciwko Aniołom
Świetną robotę w ofensywie robią w ostatnich grach Kendrick , Trout , Pujols i Trumbo.
Odstaje jedynie Callaspo.
Ostatnie gry Angels to średnia ponad 5 Runs na mecz , OBP ponad .350.
Na plus można zapisać bardzo wysokie ERY bullpenu Mariners i ich WHIP.
W mojej opinii wyjazdowa gra przeciwko dobrej ofensywie załatwi odpowiednią ilość Runs dość wcześnie , jak będzie trzeba to bullpen wspomoże.
Jak przychodzi mu grać na wyjeździe - na dodatek z ekipą z mocnym uderzeniem to kolorowo nie jest. W domu jeszcze wyrabia wyniki.
Poza Hamiltonem i Callaspo reszta batterów wygląda dobrze w ostatnich grach. Pujols też tak jakby pomału dochodził do siebie po złym początku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Angels @ 1.60 (Vargas)✅
bet365
Harang nie ma łatwego życia przeciwko Angels w tym sezonie : 2 mecze , 6.2 IP , 15 H , 12 ER , 4 HR oraz 4 BB . Fatalny bilans , ogólnie przeciwko Angels w karierze 0-3 , 8.02 ERA .
Nie robi na mnie większego wrażenia CGS w ostatnim meczu przeciwko Astros , wiadomo że często po takim dobrym występie miotacz zalicza słaby mecz .
Bullpen Mariners ostatnio daje ciała po całości , 6.12 ERA w ostatnich 10 meczach .
Vargas solidny u siebie 4-1 z ERA 3.21 . Miotacz bardzo solidny , bez fajerwerków , taki sprawdzony rzemieślnik .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Clevland Indians vs Kansas City Royals

Nieprzypadkowo wybór pada na to spotkanie ponieważ w ekipie gospodarzy dziś na górce stanie Carlos Carrasco, czyli miotacz, który jak do tej pory zdążył rozegrać 7.2 IP i w tym czasie zaliczył 13ER przy 27 uderzeniach, w całym pakiecie były 2 home run&#39;y. Warto dodać że Carrasco był zawieszony na 7 spotkań za specjalne narzucanie w Youklis&#39;a. Wenezuelczyk ma WHIP na poziomie 2.87 :!: a więc z tego wynika, że każdy inn to bardzo duże szanse dla rywali na zdobywanie punktów. Ogółem Carlos należy do bardzo przeciętnego grona starterów, trochę dziwi mnie jego osoba dziś jako SP, ale to w sumie nie mój problem. Kansas at bat pod względem zdobytych run&#39;s to co prawda 21 drużyna ligi, ale w rywalizacji z takim miotaczem, nie powinno być problemów z polepszeniem swej pozycji, tym bardziej, że jeśli zobaczymy na liczby Carrasco przeciwko baterie Royals to widać na pierwszy rzut, że idzie mu bardzo przeciętnie, mimo tego że mierzył się tylko z kilkoma graczami i całkowita liczba AB to tylko 42 to już średnia odbić gdy narzuca Carlos na poziomie .333 jest bardzo obiecująca dla KCR, zwłaszcza że tu prym wiodą topowi pałkarze Royals, czyli Hosmer i Butler, a do tego dochodzą Cain i Lough, którzy ostatnimi czasy prezentują się bardzo dobrze i linia na zespół Kansas na poziomie 4.0 w mojej ocenie staje się bardzo atrakcyjna.
Kansas City Royals over 4.0 / 1.86 Marathonbet ⛔
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.


Detroit Tigers - Baltimore Orioles (3:13)
Typ: Baltimore Orioles incl.OT @ 2.35 ????
Pinnacle


Pitching MatchUp:
Orioles RHP Chris Tillman (7-2, 3.61 ERA) vs. Tigers RHP Rick Porcello (4-3, 4.37 ERA)

3 starcie w serii rozgrywanej na Comerica Park w Detroit. Game 1 to pewne zwycięstwo ekipy gospodarzy dowodzonej przez niezawodnego w tym sezonie Maxa Scherzera w stosunku 5:1. Game 2 z ostatniej nocy to niewątpliwie niespodzianka w postaci zwycięstwa Baltimore przeciwko Tigers z Justinem Verlanderem na kopcu w stosunku 5:2! Detroit niezwykło przegrywać we własnym ballparku, gdzie mają bilans 23-11 i są 6-4 w ostatnich 10 grach natomiast Orioles na wyjazdach są 21-16 i są 7-3 w ostatnich 10 grach ogółem.

Skupmy się teraz na starterach obu ekip:

  • Chris Tillman: bilans ostatnich 3 gier to 3-0. W 19.0 IP ma 1.42 ERA, 0.95 WHIP, 11 H, 3 ER i OBP .260. Na wyjazdach wygląda to tak: bilans W/L 5-0 w 37.1 IP ma 2.41 ERA, 1.15 WHIP, 34 H, 10 ER i OBP .295.
  • Rick Porcello: bilans ostatnich 3 gier to 2-1 [team ma 2-1]. W 19.0 IP ma 1.89 ERA, 0.79 WHIP, 12 H, 4 ER i OBP .211. U siebie wygląda to tak: bilans W/L 2-0 [team ma 3-3] w 36.1 IP ma 3.72 ERA, 1.13 WHIP, 33 H, 15 ER i OBP .288.

Na koniec garść statystyk z Covers.com:

  • Orioles are 5-2 in the last 7 meetings.
  • Tigers are 1-4 in Porcellos last 5 starts vs. Orioles.
  • Orioles are 9-0 in Tillmans last 9 starts as a road underdog.
  • Orioles are 7-2 in Tillmans last 9 starts on grass.
  • Orioles are 7-1 in Tillmans last 8 road starts vs. a team with a winning record.
  • Tigers are 1-6 in their last 7 Wednesday games.
  • Tigers are 2-7 in Porcellos last 9 starts vs. a team with a winning record.
  • Tigers are 6-0 in their last 6 games following a loss.

Kolejny mecz który wydaje mi się, że będzie wyrównany [tak bynajmniej sugerują statystyki obu miotaczy]. Baltimore wydaje się mi się być minimalnym faworytem w tym meczu choć kursy bukmacherów wskazują na coś zupełnie innego a żeby tego było mało to jeszcze kursy na Detroit spadają. Zupełnie nie widzę podstaw do takiego mniemania. Porcello już raz rzucał przeciwko Orioles - 2.06 w Baltimore uległ 2:4 a w 6.0 IP dał 6 H, 3 R, 3 ER, 1 BB i 1 HR. Tillman ma problemy z trafieniem w strefe bo w tym sezonie dał już 29 walków a do tego aż 16 HR a mimo to ma świetny bilans z tego sezonu 7-2. Porcello dał zaledwie 13 walków i 8 HR.
Mecz ciężki do typowania ja jednak spróbuję delikatnie pograć na gości upatrując w nich lekkie value i mam nadzieję że nie narażę się wielkiemu fanowi ekipy Tigers a zarazem głównemu moderatorowi tego działu :razz: Pozdro Grzesio,wybacz ale... Let&#39;s Go Orioles!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
W bukmacherce nie ma sentymentów - no może trochę :p
NA BAL też widzę value po takim kursie
Czemu Tigers jest faworytem ?
W domu tylko raz przegrali serię w tym sezonie i to z Indians [Scherzer wygrał , JV i Porcello zaczynali w przegranych grach - tylko że KidRicka załatwił bullpen oddając runs w 9 i 10 inningu].
Tak rzucającego Porcello nie widziałem od jego pierwszego sezonu - poza tym wybrykiem z LAA wygląda jako jeden z lepszych miotaczy w stawce - od Verlandera także w tym sezonie przynajmniej.
Porcello OBP za last 3 =&gt; .211 , większość statystyk lepsza jak za karierę i ostatnie lata - szczególnie BABIP , AVG oraz FIP i xFIP.
Ostatnie 4 gry to linia .160/.194/.213 i ERA 1.33 w tym oddany HR. Z lepszych ofensyw w tych grach widział Baltimore i Indians.
Za Maj był jednym z najlepszych Starterów.
http://www.fangraphs.com/blogs/daily-notes-very-emergent-rick-porcello-to-start-today/
Avila trafił na DL co trochę cieszy , bo ofensywnie to w tym sezonie nie powalał - o wiele lepiej wyglądał Bryan Pena - back-up C
It&#39;s hard to make sense of today&#39;s matchup. Tillman is a stereotypical fly ball pitcher who should benefit from Comerica Park&#39;s large outfield. Meanwhile, even despite last night&#39;s poor offensive showing, the Tigers are scoring a whopping 5.59 runs per game at home this season. They are also slugging .455 as a team at Comerica Park. I mentioned Jeremy Guthrie&#39;s name above, much to the chagrin of any Orioles fans that wander over here, but I think the comparisons are legitimate. Guthrie dominated the Tigers this season by inducing a bunch of lazy fly balls and weak contact, and the Royals were able to scrape together enough runs to win. Can the Orioles do the same today? If Tillman can replicate Guthrie&#39;s success and keep this offense at bay for a second consecutive game -- not the easiest task in the CoPa -- I think they can.
Nie zdziwię się jak BAL wygra i jak DET wygra.
Rok temu w domu z wjednym ze spotkań Porcello rozgrywał świetne zawody do momemntu jak oddał 3-R HR w 7 czy 6-tym inningu co zepsuło nieco widok na ten mecz.
=======
Mój typ na dzisiaj z nieco większym ryzykiem

CWS @ Twins
Twins Team Totals Under 3.0 @ 1.98 @ Pinnacle
⛔Sale widzę kolejny udany występ ...

Starterem White Sox jest Chris Sale.
Poza początkiem sezonu w Kwietniu reszta sezonu wygląda fantastycznie.
Od 1 Maja [czyli od wyjazdu do Texasu włącznie] ma linie .162/.204/.211 w 52.1 IP.
Oddał 2 HR i ma ERE 1.38 za ten czas
ERA+ 177 i WAR 3.6 za ten sezon powoduje, że w wyścigu po Cy Young Award znajduję się wysoko.
Sale za ostatnie 3 gry ma bilans 0-3 (pzdr CWS offense ????) , ERA 2.11 , WHIP 0.84 w 21.1 IP. OBP .226 za ostatnie 3 gry.
3 undery [mowa o obu ekipach] w tych grach , w tym sezonie tylko jeden Over i 10 Underów jego ekipy w 12 Startach.
Na ostatnie 10 gier Sale&#39;a - przy linii punktowej rywali 3.0 - był jeden zwrot w Toronto oraz 2 Overy rywali - z Indians oraz niedawno w domu z Oakland.
Zwrot był także w meczu z Mariners w domu na początku sezonu.
8 Underów przy linii 3.0 , 2 zwroty i dwa razy linia była przekroczona
Z Twins grał 3 razy w karierze - dwa razy nie oddał punktu [dwa razy mecze wygrane do zera przez CWS]. Trzecie z tych spotkań - miał linię 7 IP i 2 ER , lecz przy wysokim prowadzeniu - manager zdjął Sale&#39;a i dał grać bullpenowi , który oddał 3 ER i mecz zakończył się wynikiem 12-5 dla CWS.
W Twins obawiam się jednego zawodnika - 3-krotnego Mistrza Batting Average , carrer hitter .323 - Joe Mauer&#39;a.
Mauer w tym sezonie nadzwyczaj rewelacyjni grywa przeciwko lefties [kariera mówi co innego]
Sale w kaierze przeciwko Twins linia .190/.230/.259 w 61 PA.
Mauer ma 3-for-11.
HR&#39;a ma tylko Dozier.
Jak sie ktoś przypatrzy to zauważy , że Sale limituje Extra Base Hits.
Podsumowując
Sale jest dzisiaj w stanie zlimitować Twins do maksymalnie 2 Runs.
W formie jest świetnej.
Chyba że wejdzie bullpen i zaszaleje.
Bullpen ostatnie gra nawet dobrze - za Last 5 i Last 10 , więc powinni także skończyć bez fajerwerków.
Ale na wszelki wypadek podwyższę linie do 4.0.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
vs


Colorado Rockies - Washington Nationals


Witam was forumowicze! Nie mam zamiaru was zanudzać, także, będzie krótko i zwięźle, bo w końcu liczy się końcowy wynik, a jestem pewny, że podobnie jak przy ostatniej mojej analizie w tym temacie, wszystko skończy się po mojej myśli.

A więc dziś na Nationals Park w Waszyngtonie dojdzie do spotkania, miescowych Nationals z przyjezdnymi z Colorado.

Ostatnia seria spotkań nie była korzystna dla obu ekip, Colardo dostało wyjazdowego sweepa od Toronto, natomiast Nats przegrali 2 na 3 z Philą, ratując honor w ostatnim spotkaniu.

Jeśli chodzi o formę, to Colorado po mocnym początku, według mnie powoli słabnie, bilans będą nabijać za pewne głównie u siebie. Nats, grają natomiast przeciętnie 9 miejsce w lidze, w porównaniu do zeszłego sezonu może troszę rozczarowywać. Czyżby szykował nam się mecz bez faworyta ? - K^@a nie sądzę. - U gospodarzy narzuca ich najlepszy pitcher - Jordan Zimmermann, bilans niczego sobie, 9-3, ERA 2.44

Natomiast u gości narzuca dziś Roy Oswalt, dla którego to będzie pierwszy mecz jako starter w tym sezonie, a nie ma sensu przywoływać jego statystyk z zeszłego sezonu, które nie wyglądają jakoś imponująco.

Bullpen Nats również lepszy. Jedyne co lekko mnie zniechęca do typu, to ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami, kiedy narzucał Zimmerman - WAS przegrali 3-4 u siebie, ale wtedy narzucal u gosci Guthrie, więc sytuacja z goła odmienna.


Nationals
@1.57
b365


Warto również pomyśleć :

Detroit
Braves/STL
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
vs

Colorado Rockies - Washington Nationals

Witam was forumowicze! Nie mam zamiaru was zanudzać, także, będzie krótko i zwięźle, bo w końcu liczy się końcowy wynik, a jestem pewny, że podobnie jak przy ostatniej mojej analizie w tym temacie, wszystko skończy się po mojej myśli.
A więc dziś na Nationals Park w Waszyngtonie dojdzie do spotkania, miescowych Nationals z przyjezdnymi z Colorado.
Ostatnia seria spotkań nie była korzystna dla obu ekip, Colardo dostało wyjazdowego sweepa od Toronto, natomiast Nats przegrali 2 na 3 z Philą, ratując honor w ostatnim spotkaniu.
Jeśli chodzi o formę, to Colorado po mocnym początku, według mnie powoli słabnie, bilans będą nabijać za pewne głównie u siebie. Nats, grają natomiast przeciętnie 9 miejsce w lidze, w porównaniu do zeszłego sezonu może troszę rozczarowywać. Czyżby szykował nam się mecz bez faworyta ? - K^@a nie sądzę. - U gospodarzy narzuca ich najlepszy pitcher - Jordan Zimmermann, bilans niczego sobie, 9-3, ERA 2.44
Natomiast u gości narzuca dziś Roy Oswalt, dla którego to będzie pierwszy mecz jako starter w tym sezonie, a nie ma sensu przywoływać jego statystyk z zeszłego sezonu, które nie wyglądają jakoś imponująco.
Bullpen Nats również lepszy. Jedyne co lekko mnie zniechęca do typu, to ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami, kiedy narzucał Zimmerman - WAS przegrali 3-4 u siebie, ale wtedy narzucal u gosci Guthrie, więc sytuacja z goła odmienna.


Nationals
@1.57
b365
Gówniany kurs. Oswalt dobre liczby w Minors... co prawda w Double A ale jednak.
Oswalt, who signed with the Rockies in May, made five starts at Double-A Tulsa, posting a 2.16 ERA and 0.93 WHIP in 33 1/3 innings of work.
Ma też dobre cyferki w karierze przeciwko line up Nats. Tylko Zimmer uderzył home run (dwie sztuki). Większość poniżej .200 AVG
Ofensywa Nats nie zachwyca.
Raczej bardzo underowy mecz i w takiej akcji zawsze groźna ofensywa Rockies jest groźna. Nie warty takich nerwów kurs.
Under 8.0 ✅ w Marathonie wygląda spoko.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Braves @ Brewers
0-2
Teheran (5-3) - Peralta (4-8)
Braves @1,75 Pinnacle
O Teheranie pisałem już w poprzedniej, trafionej analizie.
Teheran jest bardzo utalentowanym młodym zawodnikiem - jak na 22-lata już prezentuje się bardzo dobrze.
Ten sezon będzie jego pierwszym pełnym. Póki co w domu prezentuje się dośc dobrze - ostatnio był blisko
historycznego wyczynu preciwko Pirates - dopiero w 8-mym inningu Brandon Inge zdobył pierwszego Hita tego dnia dla swojej ekipy.
Braves wygrali z Giants 3-0, a sam Kolumbijczyk zaliczył kolejny dobry mecz: 6IP, 7H, 1BB, 0R i 8SO.
Wspominałem, że Teheran ma dużo słabsze statystyki na wyjazdach jednak co powiedzieć o Peralcie, który ma jeszcze gorsze w domu niż Kolumbijczyk? Odpowiednio:
Teheran (away): 2-2 4,12 ERA, 43,2 IP, 1,26 WHIP , OBP .317
Peralta (home): 2-5 7,34 ERA, 38 IP, 1,974 WHIP , OBP .406

Peralta ostanie 3 mecze ostro zawalił, więc można by nawet próbować grać na gości (-1,5) @2,26 Pinnacle
L3: 0-2 6,61 ERA, 16,1 IP, 19 H, 13 R, 12 ER, 7BB 5 SO
Dodatkowo w Milwaukee na Liscie Kontuzjowanych ich najlepszy pałkarz - Ryan Braun
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
LA Dodgers vs San Diego Padres
Over 7.5 ⛔ 7
2.04 @ Pinnacle

Zack Greinke vs Edinson Volquez

Greinke w tym sezonie ma OBP .340 , WHIP 1.41.
Jak na niego ilość walks nieco więcej niż za karierę bo średnio na 9 inningów daje 3 razy wejśc zawodnikom rywali na bazę poprzez 4 narzucone balls.
xFIP dość spora różnica 4.23 za ten sezon w porównaniu do 3.63 za karierę
AVG na poziomie .276, BABIP .318 za sezon.
Ostatnie jego 3 gry to 1-1 , ERA 3.31 , OBP .316 i WHIP 1.1 w 19 IP.
Zawdzięcza to dwóm dobrym domowym startom z Arizoną i Atlantą.
Na wyjazdach w tym sezonie bilans 0-2 , ERA 7.45 , OBP .433 , WHIP 2.07.
Co te liczby nam mówią ? A no tyle , że wyjazdy nie są jego najlepszą stroną - to samo pamiętam z czasów gdy miotał dla Milwaukee.
W domu rewelacja - wyjazdy tragedia i 3 metry mułu.
Za karierę ERA w domu o prawie 1 Run niższa niż na wyjazdach [Czyli średnio w domu oddaje mniej punktów niż na wyjazdach]
Czerwiec i Lipiec nie są najlepszymi miesiącami Greinke w karierze - w obu ERY ponad 4.50
2 najgorsze starty w tym sezonie zaliczył właśnie na wyjazdach - w Pittsburghu i w Colorado.
Greinke przeciwko batterom San Diego .263/.333/.509
Quentin ma 6-for-26 w tym 3 HR
Volquez w tym sezonie ERA prawie 6.00 , sporo walks bo na poziomie 4.08 BB/9 za sezon , OBP .357 i WHIP 1.60 w 81.2 IP.
Ostatnie 3 gry to ERA 8.16 , 23 H , OBP .429 i WHIP 2.02 w 14.1 IP.
Ostatnie 10 gier to bilans 7-2-1 w Over-Under. W domu 4 ostatnie gry to Overy.
W domu ERA prawie 5.0 , WHIP 1.42 i OPP .328
Przeciwko batterom LA linia .286/.418/.439 w ponad 120 PA
Co to mówi ?
Volquez poza jednym sezonem w Reds , wieczne kłopoty ze strefą i wysokie BB/9
Bullpeny obu ekip ERY dość wysokie jak na bullpen za ostatnie gry , WHIP też nie poraża [w okolicah lub ponad 1.30]
Pogoda sprawdzona.
Ma wiać koło 10 km/h w stronę outfield , więc bez nagłych podmuchów - ale parę metrów do lotu piłki doda.
Chociaż jak i Greinke i Volqez to bardziej GrounBall pitchers.
Greinke tylko minimalnie wiecej Ground Outs.
Biorąc pod uwagę obu miotaczy + wiatr w stronę outfield + sędziego takiego mniej więcej po równi i Under i Over wychodzi value na Over.
Eksperci na covers dzisiaj tez idą w stronę Overa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Krótko i na temat
Phillies @ San Diego
Under 7.0
:!: ZWROT :!: ▶ 7
1.67 @ WilliamHill

Cliff Lee vs Eric Stults

Phillies rozpoczyna dzisiaj serie wyjazdów. Przeważnie w pierwszych meczach wyjazdowych w tym sezonie nie zdobywają sporej ilości punktów.
Lee za ostatnie 3 mecze ma WHIP 0.91 , ERA 2.86 , OBP .235 i bilans OU 1-2. 2 HRs podwyższyły mu ERE. 4 walks za ostatnie 5 gier też robią wrażenie [prawie 38 IP]
Stults za ten sam okres ma WHIP 0.85 , ERA 1.61 , OBP .224 i 3 Undery. Stults w tym sezonie w swoich meczach ma 2 Overy i 12 Underów , Lee ma bilans 6-9
W domu/na wyjeździe obaj Starterzy mają podobne OBP i WHIP co za ostatnie gry.
Lee ma 6-1 , ERE 1.88 , WHIP 0.84 , OBP .228 na wyjazdach
Stults w domu to 3-1 , ERA 2.90 , OBP .229 i WHIP 0.84
Obaj miotacze to lefties , czyli niektórzy zawodnicy mogą mieć ciężej.
Phillies w tym sezonie gorzej sobie radzi z lefties jeśli chodzi o AVG , z OBP nie ma takiego problemu.
Padres mniej więcej na tym samym poziomie co righties w AVG i OBP.
Tłumacząc na język ludzki.
Dzisiaj spotykają się miotacze raczej oddający małą ilośc runs.
Stults i Lee ładnie trafiają w strefę , więc większej ilości Walks bym nie widział.
Phillies na wyjazdach bardziej underowa ekipa.
Jedynie kto może popsuć Undera to bullpen Phillies , który ostatnie trochę poszalał.
Under is 10-2 in the last 12 meetings in San Diego.
Under is 11-2 in Lee&#39;s last 13 road starts.
Under is 17-6 in Lee&#39;s last 23 starts overall.

Linia wynosi 6.5 , można podnieść o 0.5 - traci się nie wiele - a większa pewność
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
TB - Toronto @ 2.15⛔
bet365
Blue Jays wygrali 11 z rzędu i nie powinienem na nich stawiać bo wiadomo że taka seria zaraz padnie ale ... No własnie , Esmil Rogers , starter Toronto wygląda bardzo dobrze , oglądałem jego występ ostatnio przeciwko Rockies i zrobił na mnie wrażenie po raz kolejny w tym sezonie . W jego wypowiedziach jest sporo pewnośći siebie , &quot;I&#39;ve got unbelievable confidence right now, &quot;I can throw any pitch in any count.&quot; .
Rays wystawiaja Hellicksona , bardzo zdolnego miotacza , który co jest sporym zaskoczeniem , ma bardzo słaby sezon .
Toronto w końcu ma ofensywę taką jak zapowiadano przed sezonem , podczas 11 meczowej serii zwycięstw , 70 runs , 20 HR i RISP 343 .
Hellickson bardzo niestabilny , potrafi oddać 8 R a mecz wcześniej zagrać na 0 przeciwko wymagającym Orioles , zawodnik z potencjałem i umiejętnościami nieprzeciętnymi , jednak zaufam ofensywnie Toronto i mimo wszystko miotaczowi który przeżywa teraz lepsze chwile .
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Arizona @ Washington
5-7
Trevor Cahill (3-8) vs Gio Gonzalez (3-3)
Washington Nationals @1,71 William Hill
Spróbuję krótko i treściwie dziś.
Gonzalez (home): 2-2; 3,16 ERA, 42,2 IP, 1,102 WHIP .275 OPB
Cahill (away): 2-4; 3,96 ERA, 38,2 IP, 1,397 WHIP .335 OBP
Jednak ważniejszą rzeczą dla mnie jest to jak batterzy przeciwnych zespołów radzą sobie przeciw:
leworęcznemu Gonzalezowi: .194 BA; .275 OBP; .333 SLG
praworęcznemu Cahilowi: .404 BA; .462 OBP; .638 SLG

Jak widać różnica jest kolosalna!
Dodatkowo:
They will turn to Cahill (3-8, 3.92), who is coming off an abbreviated start Wednesday against the Marlins. The right-hander was struck on the right hip by a line drive in the first inning and left with no outs in the secon as a precautionary measure.
źródło: KLIK
Cahill ma bilans 0-4 w ostatnich 6 meczach z ERĄ 6,75 :!: Dodatkowo ten odniesiony uraz i słabe występy wyjazdowe.
Myślę, że zawodnicy ze stolicy będą chcieli jak najszybciej uzyskać przewagę i kontrolować spotkanie jak i całą serię. Gonzalez, Strasburg i Zimmermann są desygnowani jako starterzy tej serii co dowodzi, że Stołeczni dążą do .500 przed Meczem Gwiazd.
#Konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
vs

NYM - CWS​



Dziś mecz, na który czekałem od dawna, CWS, które ostatnimi czasy zaliczało mocny spadek w dół, znalezli się w pewnym momencie na przedostatnim miejscu w lidze (przed Astros- o zgrozo!), po całkiem udanej serii w Kansas (2-1 win), wracają na U.S. Cellular Field. Mecz wydaje się idealny na potwierdzenie tego, że białe skarpetki wracają na dobrą ścieżkę, no i oczywiście dobry moment na przełamanie dla C. Sale, który notuje 0-3 serię. (5-6 ogółem). ERA całkiem przyzwoita - 2.69

Do Chicago przyjezają goscie z Nowego Jorku, którzy podobnie do gospodarzy, też w ostatniej serii wyjazdowej pokonali Phile (2-1). Naprzeciwko Sale-a, staje Zack Wheeler, ktory do tej pory w swojej druzynie zagrał jedynie raz jako starter (1-0).

Ogólnie, dużo więcej zalet widzę po stronie Chciago, poza starterem, na pewno lepszy Bullpen, Hitting, także mniej kontuzjowanych graczy, metsi - lepsza ławka

Jeśli chodzi o suche statystyki:

Mets:
NYM are 14-3 in their last 17 interleague games.
NYM are 6-20 in their last 26 Tue. games.
NYM are 2-6 in their last 8 games following a win.

Chi. White Sox:
CHW are 0-8 in their last 8 games as a favorite.
CHW are 4-11 in their last 15 Tue. games.
CHW are 3-8 in their last 11 overall.


CWS
@1.55
Betsafe ✅

#konkurs MLB
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odniosę się do typu wyżej, wiem że to pod konkurs itp. ale granie CWS po takim kursie w przypadku gdy po drugiej stronie będzie narzucał Zack Wheeler jest dość ryzykowne. Mam na uwadze to że Zack jest świeżakiem i to że rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Barves mogło być dziełem przypadku, ale mimo wszystko trzeba zwrócić uwagę, że zmuszenie Braves do jedynie 4 odbić i żadnego oddanego run&#39;u nie jest prostym zadaniem. Jedyne do czego można się przyczepić po tym pierwszym spotkaniu to spora liczba walk&#39;s (5), ale mimo to Wheeler nie stracił żadnego punktu. 7 SO świadczy o dobrym wejściu i sporej pewności siebie. Wheeler w Minors wcale nie zachwycał, ale debiut w MLB wyszedł mu na 5+ dziś w mojej ocenie na przeciwko łatwiejsza ofensywa do poskromienia niż ta po stronie Braves.
Dodatnie hendi na Mets wygląda dobrze, ale under 8.0 jeszcze lepiej ;)

Under 8.0 / 1.75 Pinnacle ⛔ ... ostatni inn :-?
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
SF Giants @ LA Dodgers
SFG Under 3.0 ✅ 2 punkty
1.71 @ Pinnacle


William Hill kursy wystawi na ten mecz zapewne przed pierwszymi meczami nocnymi
Starterem Dodgers jest Clayton Kershaw.
W tym sezonie w domu można by powiedzieć , że wymiata
Bilans 4-3 , ERA 1.52 , 67 K w 65 IP , OBP .247 i WHIP 0.95
Kershaw ma drobne problemy na wyjazdach , ale raczej wynika z mniejszego wsparcia ofensywy.
W tym sezonie dwa najgorsze starty zanotował z San Diego [w domu i na wyjeździe].
Ale wracając do rywala - czyli Gigantów.
W tym sezonie widział batterów SFG dwukrotnie - raz w Opening Day - linia 9 IP , 4 H , 0 Runs i 7 K.
Zagrał wtedy tak zwany complete game shutout. Wynik 4-0
Drug mecz był 3 Maja - linia 7 IP ,3 H , 1 ER , 3 BB , 5 K. Wynik 1-2.
W ostatnich 10 spotkaniach przeciwko SFG gdy miotał Kershaw - Giants nigdy w meczu nie zdobyło więcej jak 2 punkty :!:
Ponieważ Clayton rzuca długo , więc bullpen raczej będzie miał mało do powiedzenia.
W karierze przeciwko SFG ma linię .158/.208/.194 w 266 PA
Przeciwko obecnym zawodnikom SFG nie oddał nigdy HomeRuna.
Tylko 8 Extra Base Hits.
Sandoval i Scutaro jedynie wyglądają dobrze przeciwko Claytonowi
W karierze przeciwko SFG ma bilans 9-4 , ERA 1.28 w 134 IP
Undera meczu nie gram , bo odkąd pojawił się w LAD Kubańczyk Puig to siła ofensywa dostała &quot;kopa&quot;.
#KonkursMLB
@Juan
Jak widzisz ofensywę SFG przeciwko Kershawowi :?:
Z tego co widziałem paru zawodników za ostatnie gry ogółem ma dobre liczby - taki Blanco , Belt czy Posey
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom