>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Czerwiec

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
No to siemka. Mój debiut, proszę o wyrozumiałość.
STL Cardinals vs HOU Astros -&gt; STL win 1.63 Pinnacle ⛔

Cardinals to najlepsza póki co ekipa NL, chociaż ostatnio drobne perturbacje (seria trzech przegranych) to wrócili na zwycięską ścieżkę właśnie w meczu przeciwko Astros. Dziś kolejny ich pojedynek i szczerze mówiąc nie widzę przeszkód by ponownie skorzystać bo kurs podobny. Astros są na dnie w AL, dziś narzucać będzie u nich leworęczny Erik Bedard (2-3, 4.43). Zmierzy się z Lancem Lynnem (10-1, 3.42), który z tego co przepatrzyłem jeszcze nie przegrał rzucają przeciwko pałkarzom Houston. Nie sądzę żeby 34-letni Bedard dał radę przeciwko potężnej ofensywie STL, która kryzys ma już za sobą i w dniu wczorajszym uderzała tu na poziomie .357.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
odi 2,3K

odi

Forum VIP
KC Royals - MIN Twins -&gt; Minnesota win 1.80 [Bet365] ✅
Twins dali plamę w Miami gdzie dwukrotnie przegrali ze słabymi Marlins. Konkluzja ich pięciomeczowej serii wyjazdowej jest dosyć przykra bo przegrali 4 z 5. Słaby to bilans ale Minnesota jeśli ma wygrywać to raczej u siebie i dzisiaj także z uwagi na przewagę własnego boiska stawiam na nich przeciwko Royals. MIN na swoim Target Field plasują się powyżej 50 % wygranych, a rywal KCR na wyjazdach nie jest ekipą groźną. Patrząc na ofensywę większe szansę daję gospodarzom, zawodnicy jak Mauer czy Morneau mają bardzo dobre statystyki przeciwko dzisiejszemu miotaczowi Royals (Guthrie). Do wysokiej formy po kontuzji powraca powoli 3B Trevor Plouffe. Sumując przewaga własnego boiska i ofensywa na korzyść MIN (pitcherzy na remis na moje oko) i to powinno wystarczyć, bo Kansas rzadko wygrywa wyjazdy będąc &quot;dogiem&quot;.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
PIT Pirates - MIL Brewers -&gt; PIT wygra [1.53] ✅
COL Rockies - SF Giants -&gt; under 10 [2.10] ✅
AKO = 3.22 Stawka 5j
(pół z płaskiej) Bet365

Niektórzy dopatrują się dziś niespodzianki jeśli chodzi o postawę Brewers w Pittsburghu, ale ja należę do tej drugiej grupy i wciskam do dubla &quot;pewniaka&quot;. Piraci w ostatnim czasie grają rewelację i myślę, że jeszcze przez chwilę będzie można na nich zarobić. Dali &quot;Sweep&quot; w Los Angeles, później w Seattle a są to ekipy lepsze niż ich dzisiejszy przeciwnik. MIL mieli tragiczny maj, czerwiec niby trzymają na równym poziome (.500) ale na wyjazdach nadal jest to piach. Głównym powodem tego jest słaba defensywa, dzisiaj jako miotacz żółtodziub Johnny Hellweg (pierwszy występ w MLB) notabene jest to 10 w sezonie starter Brewers więc ze stabilnością ta drużyna ma niewiele wspólnego.
W przypadku drugiego meczu nie będę typował zwycięzcy, ale kursy faworyzują Colorado co nie do końca musi się okazać prawdą. SF ma problem ze zdobywaniem run&#39;ów (w ostatnich 4 meczach zaledwie 10 run) a do gry wystawiają dziś jako pitchera leworęcznego Barry&#39;ego Zito. Ten miotacz ma fatalne statystyki wyjazdowe (11.28 ERA), i na prawdę świetne jeśli chodzi o grę u siebie. SF dziś na wyjeździe i spodziewam się tu wyrównania wyjazdowych &quot;liczb&quot; Zito ku dołowi. Rockies nie dysponują jakimś niewyobrażalnie mocnym rosterem, a Zito ma dobrą historię przeciwko tym pałkarzom. Nie sądzę by przyszła tutaj nowa jakość w ataku Giants stąd też próbuje grać poniżej linii 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 15

mirooo79

Użytkownik
Wczoraj Scherzer został pierwszym pitcherem od 27 lat z 12-0. Dziś kolej by najlepsza ofensywa ligi (.AVG 0.282) przełożyła się na start Justina. W tym sezonie Verlander nie jest już taką maszynką jak nas przyzwyczaiła, bo jednak 10.0 IP 14H i aż 9 ER w osttanich 2 startach to nie jest bynajmniej stary dobry Justin. Z TB jednak łądne cyferki (ERA 3.86 i WHIP 1.15 6W 3L). Archer bez szału, ponadto w 5 swoich startach miał ledwie 7 R wsparcia.
Tigers-Rays 7:15pm Verlander (8-5) Archer (2-3)
Myślę że po sweepie z LAA Detroit dzisiaj wygra po raz drugi z TB
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
BOS Red Sox - TOR Blue Jays -&gt; Boston win (1.75) Bet365 ✅
Pierwszym zespołem który osiągnie 50 zwycięstw w sezonie mógł być Boston, ale Toronto udało się zastopować w znacznym stopniu ich ofensywę w dniu wczorajszym. Dodatkowo goście &quot;wrzucili&quot; jeszcze na szale dwa HR i tym sposobem Red Sox musieli pogodzić się z porażką. Dzisiaj sztuka zatrzymania najlepszego Offensa MLB raczej się ekipie z Kanady nie uda, wystawiają pitchera który ostatnio dał plamę w Tampą, a jego staty przeciwko Bostonowi są bardzo słabe. Dużo lepszą grę niż statystyki prezentował dotychczas miotacz Red Sox - Ryan Dempster. Jeśli podtrzyma swoją niezłą grę to pałkarze powinni zadbać o wygraną Bostonu , bo tak jak wspomniałem Buehrle z Toronto jest kiepski na wyjazdach i szczególnie kiepski na taką drużynę jak BRS.
Do meczu godzinka :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
BOS Red Sox - TOR Blue Jays -&gt; Boston win (1.75) Bet365
Pierwszym zespołem który osiągnie 50 zwycięstw w sezonie mógł być Boston, ale Toronto udało się zastopować w znacznym stopniu ich ofensywę w dniu wczorajszym. Dodatkowo goście &quot;wrzucili&quot; jeszcze na szale dwa HR i tym sposobem Red Sox musieli pogodzić się z porażką. Dzisiaj sztuka zatrzymania najlepszego Offensa MLB raczej się ekipie z Kanady nie uda, wystawiają pitchera który ostatnio dał plamę w Tampą, a jego staty przeciwko Bostonowi są bardzo słabe. Dużo lepszą grę niż statystyki prezentował dotychczas miotacz Red Sox - Ryan Dempster. Jeśli podtrzyma swoją niezłą grę to pałkarze powinni zadbać o wygraną Bostonu , bo tak jak wspomniałem Buehrle z Toronto jest kiepski na wyjazdach i szczególnie kiepski na taką drużynę jak BRS.
Do meczu godzinka :!:
Dempster oddał w tym sezonie 17 HR , 3 najgorszy wynik w MLB , 4 w 2 meczach przeciwko Toronto . Wiadomo że ekipa z Kanady ekipa ze świetnymi power hitters więc to jest słaby matchup dla Dempstera , który od odejscia z Cubs i przejściu do AL kompletnie nic nie pokazuje . Buehrle niby fatalny bilans vs Red Sox ale ostatni mecz , całkiem niedawno to bardzo solidne 7IP , 5 H , 1 ER i 5 K .
Patrzę na lineup i wolne dostał dziś Ortiz a więc podstawa tej świetnej ofensywy Bostońskiej . Do tego wolne dostali Drew i ,,Salty&#39;&#39; a więc na pewno ofensywa gorsza bo grają Lavarnway i Snyder .
Nie neguję typu bo jednak pokonać Boston na ich terenie jest bardzo trudno , jednak może być róznie patrząc na osłabienia , wszystko zależy które miotacz będzie miał swój dzień . Buehrle od odejsćia z White Sox bardzo niestabilny i nieobliczalny .
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Na szybko bo mecz zaraz. Clevland Indians@Chicago White Sox
Postać Justina Mastersona w rywalizacji z White Sox od razu stwarza pomysł na ciekawy typ. Masterson tylko w tym sezonie rozegrał już 16 IP przeciwko White Sox i w tym czasie zanotował zaledwie 2ER co jest wręcz kapitalnym wynikiem. 12 SO, WHIP na poziomie 0.88 a także takie fakty jak średnia Dunn&#39;a poniżej .300 przy 32AB, Rios, Ramirez czy De Aza to również małe zagrożenie dla startera Indian, jedynie wysokość średniej podbijają Beckham, Gillaspie i Flowers, jednak w przypadku dwóch ostatnich jest to statystyka słabo miarodajna ponieważ AB mają poniżej 10 prób nawet.
Poza tym Justin dosyć dobrze czuje się na Cellular Field, a więc typ na under 4.0 drużyny gospodarzy wydaje mi się jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.
Chicago White Sox under 4.0 / 1.85 Marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom