>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Postseason 2013

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pirates - Cardinals @1.57✅
bet365
Kurs niski ale ja gram , Liriano u siebie niesamowity , bilans 9-1 z 1.43 ERA . W Wild Card game łatwo odprawił Reds .
Kelly fajny sezon ale zastanawiam się czy start przed tą rozwścieczoną publiką Piratów , 1 start w Postseason to nie będzie dla niego za dużo . Jako reliever się sprawdził jednak jako starter w tak ważnym meczu , tu trzeba być mocnym. Kelly to nie jest taki rasowy starter a przy takich zawodnikach w ważnych meczach często jest ryzyko że sobie nie poradzą . RS to nie to samo i dobre wyniki są dla mnie bez znaczenia .
Zresztą pomijajac fakt czy Kelly da radę czy nie to forma Liriano nakazuje mi grać Piratów , ich ofensywa i wiara we własne siły + własny stadion to wystarczające argumenty.
Piraci dobrze weszli w PO jeśli chodzi o ofensywę , nie pękają i dziś jak dla mnie są dzięki Liriano wyraźnym faworytem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LA Dodgers vs Atlanta Braves

Widzę, że wszyscy dziś skupili się na meczu Pitts versus Cardinals, no i się nie dziwię bo to bardzo ciekawie wygląda, tym bardziej że mecz niebawem. Ja z racji późnej godziny mam już tylko jedno spotkanie, ale nie martwi mnie to szczególnie. Braves po serii spotkań u siebie jadą do LA z jednym nastawieniem, wygrać minimum jeden mecz i przeciągnąć serię. Czy jest na to szansa :?: Ja odpowiadam, że jest i to spora, jeśli mam być szczery to taka szansa nadarza się właśnie dziś. Na górce zobaczymy ze strony LAD - Ryu, zaś w ATL - Teheran&#39;a. Obaj panowie regular season zakończyli na podobnym poziomie, w kwestii W-L wynik ten sam bo 14-8, pod względem ERA 3.00 po stronie Ryu, Julio z wynikiem 3.20, ale już w kwestii SO mamy 170 po stronie SP Barves, zaś starter LAD zakończył z liczbą 154. Co dla mnie jest istotne to fakt, że Ryu zdecydowanie lepiej wygląda w domu niż na wyjazdach i widać, że myśl Coacha była racjonalna aby wystawić najpierw Claytona i Zack&#39;a a Ryu zostawić na występy w domu. Co do Teheran&#39;a to duży różnic pomiędzy H-A nie widać, ale na pewno liczba SO jest zdecydowanie na korzyść występów domowych niż wyjazdowych. Julio przeciwko LA doświadczenie ma żadne, natomiast Koreańczyk zaliczył już kilka innów przeciwko ATL i tak przy 44 AB, średnia odbić rywala kształtuje się na poziomie .227 ogółem jest to 10 odbić, w tym 0 HR i tylko 3 RBI. Zadanie dla gości bardzo trudne, ale jeśli dziś nie sprostają Ryu to obawiam się że jutrzejszy pojedynek Nolasco - Garcia będzie ostatnim dla Braves w tym sezonie. Osobiście nie stawiam na Atalantę, ale myślę, że dodatnie hendi (+1,5) jest dobrym rozwiązaniem i dziś zobaczymy spotkanie zbliżone do meczu numer dwa gdzie zadecydowała dobra postawa Minor&#39;a a następnie dyspozycja obu bullpen&#39;s. Co ciekawe Dodgers wcale nie mogą się poszczycić lepszym bullpene&#39;em, bo i w kwestii closer&#39;s przewaga w tym sezonie zdecydowanie na korzyść Kimbrel&#39;a.
Atlanta Braves (+1,5) / 1.57 Marathonbet ⛔ 13:6
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Cardinals @ 1.87 ✅ 2-1
Złapałem jak jeszcze było powyżej 1.90.
Tzw. must-win dla Cardinals.
Jak wygrają to Starterem w meczu nr 5 będzie Wainwright + home-field advantage.
Wczoraj bullpen trochę dał ciała i to na dodatek Siegriest , który regular miał udany.
Poza nim jeszcze defensywa nie grała jak należy.
Motorem napędowym STL jest Carlos Beltran z 16 HR i linią .360/.463/.794 za Postseason w jego karierze.
W tym Postseason już 2 HR i coś czuję , że powiększy ta liczbę.
Yadier Molina - inny doświadczony zawodnik ma linie .302/.355/.404 za 256 PA.
Jetera nie dogoni , który ma 150 gier i 720+ PA w Postseason.
Ale wracając do meczu.
Cięzko mi było wiedzieć ten mecz dzisiaj i odpadających Cardinalsów.
Ale spojrzałem na liczby Morton vs STL i zmieniłem zdanie.
Charlie Morton - miotacz Piratów ma słabe liczby vs STL.
Morton to pewnego rodzaju specyficzny gracz , który jedyne co potrzebuje to dobry infield defense bo wytwarza cała mase ground outs i oddaje mało HR
W tym roku widział STL 3 razy
Wyniki to 0-13 w domu i na wyjazdach 2-4 oraz 2-9.
Między sezonami operacja Tommy John
Za ostatnie dwa sezony linia .378/.441/.500 vs obecny line-up STL , za karierę .341/.413/.459
Morton poza tym ma ciężko z ekipami , które mają bilans .500+
The Cardinals&#39; success against Morton in this afternoon&#39;s Game 4 elimination game will depend on how well the righty is working his sinker, especially early int he count. It is Morton&#39;s bread-and-butter, especially against righthanded batters.
Wacha bez większego doświadczenia , ale znając szkołę miotaczy u Cardinals to nie powinien zawalić bardzo meczu.
21-letni rookie z 60+ IP w karierze.
Tuż przed końcem sezonu prawie narzucił no-hittera vs WSH , ale przy dwóch outach zawodnik WSH odbił tzw. infield single.
His college statistics were excellent and the scouting reports were strong as well, earning him a spot in the first round of last year&#39;s draft, 19th overall. He threw in the low-90s as a starter, but the Cardinals used him in relief last summer and his velocity kicked up into the mid-90s. This change in roles was just a matter of workload management, but his performance was spectacular. He finished his first pro summer in Double-A and overall posted a 0.86 ERA with a 40/4 K/BB in 21 innings, allowing just eight hits combined between three levels.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Boston - TB Rays
zero runs w 1 inningu @ 1.73 William hill ⛔
Boston @ 1.94 bet365 ⛔
Klasowi miotacze , Buchholz jak był zdrowy dominował i jak dla mnie był w tym sezonie najlepszym miotaczem MLB obok Kershawa . Jest na 100 % gotowy do gry i jestem przekonany że ogarnie marną ofensywę Rays którzy zostali zdominowani na Fenway i myślę że dziś seria raczej się zakończy , jednak Cobb to bardzo niewygodny miotacz i typowanie zwycięzcy chyba odpuszczę .
Kluczem dla Rays jest zdobycie przewagi 1-2 runa jako pierwsi , jak będzie inaczej , jak dadzą Red Sox się rozkręcić będzie po meczu .
Cobb bardzo pewny w tym sezonie , trzyma piłkę na ziemi , masa GO . Myślę że stać go na przystopowanie trochę ofensywy Bostonu . W Wild Card game pokazał że trzyma poziom z RS kompletnie neutralizując ofensywę Indians .
Under bardzo niski , wolę zagrać zero runs w 1 inningu .
E: Zdecydowałem się jednak zagrać na Boston , kurs bardzo dobry patrząc na ich formę a mimo wszystko Cobb dostał od nich solidne lanie w tym sezonie w RS .
Pomijajac miotaczy którzy są świetnie , to jednak ofensywie Bostonu będzie łatwiej ,,złamać&#39;&#39; Cobba niż Rays Claya .
Starter Red Sox 2.26 ERA na stadionie Tampy w 9 meczach a 2.41 ERA w 16 ogólnie vs Rays
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie wiem czy to jest dobry pomysł by puszczać dzisiaj Clayton&#39;a, Nolasco wcale nie jest złym SP, a poza tym Garcia jako SP ATL znowuż nie jest zaporą nie do przejścia. Kershaw pierwszy raz w tym sezonie miał przerwę pomiędzy spotkaniami, która by wynosiła 4 dni, w sezonie najmniej było to 5 dni, a warto jeszcze dodać że występ w 1 spotkaniu to były 124 narzuty także jest to dość spore obciążenie dla miotacza. No cóż nie mój cyrk nie moje małpy, ale żeby ta decyzja nie odbiła się Dodgers czkawką. W mojej ocenie Nolasco spokojnie by sobie poradził, ale w takiej sytuacji wcale nie stawiałbym LAD jako murowanego faworyta. Wczoraj dodatnie hendi totalnie nie wypaliło, ale dzisiaj ponawiam opcję, Kershaw to też człowiek, a w LA chyba ktoś o tym zapomniał, kibicuje Dodgers, ale przy takim stanie rzeczy nie można przejść obojętnie obok takich wzrostów na dodatnie hendi dla Braves, dla nich to mecz o wszystko.
Atlanta Braves (+1,5) / 1.92 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Oakland @ Detroit
Oakland @ 2.33 ⛔ 6-8

Over 7.5 @ 1.91 ✅ 8-6
Pinnacle

Ciężko się nie skusić na A&#39;s po takim kursie.
Mnie niestety nieco blokuje jak mam grać przeciwko Tigers.
W regularnym sezonie tylko raz byłem mega pewny przegranej i tak sie stało [początek sezonu Verlanders vs Darvish].
Ale tam była inna sytuacja nieco - było widać po Verlanderze że ten sezon nie będzie najlepszy w jego wykonaniu.
I jak ktoś spojrzy na liczby to Verlander tego sezonu nie miał udanego.
Dzisiaj nie mam takiej dużej pewności co do OAK.
Wczoraj pisałem z maroonem , że manager Melvin to TOP ligi jeśli chodzi o najbardziej rozgarniętych managerów w lidze.
Odpowiednio reaguje na to co dzieje się na boisku , pomimo tak niskiego payrollu potrafi złożyć ekipę aby wygrywała.
Bullpen też ciekawie ułożony i odpowiednio nim rotuje.
W tej serii bullpen A&#39;s grał 8 IP , oddał 2 H i 2 BB i wyrobił 6 K.
Co ważnie nie oddał punktu
Detroit w ostatnich latach grało tylko jeden mecz - seria z Texasem w 2011 - gdzie w domu ratowało się przed zostanie wyeliminowanym z rozgrywek.
Mecz wygrali , ale w następnej grze przegrali ostro mecz i pożegnali się z ALCS.
W porównaniu na przykład do takiego STL Cardinals - Tigers nie ma w ostatnich latach gier na ostrzu noża w Postseason.
Mecz nr 5 z Yankees w 2011 , mecz nr 5 rok temu i tyle.
Fister to nie zawodnik , któremu bym zaufał dzisiaj.
Grał w SEA i zna niektórych batterów.
Linia .319/.354/.430 w 144 PA przeciwko obecnemu line-upowi OAK za karierę.
Za ten rok i ubiegły .350/.385/.383 w 65 PA.
Jak widać słabo.
Poza tym Fister w tym sezonie grał przeciętnie i mnie nie przekonywał.
Raz na jakiś czas udał mu sie dobry mecz , ale nic poza tym.
Ofensywa Tigers tragedia ostatnio.
Wczoraj 3 R w jednym innie , w meczu nr 2 nic , w meczu nr 1 - 3 R w jednym innie [w pierwszym] , z Miami tych punktów co kot napłakał.
Z Minnesotą 8 punktów w tym wygrana 1-0 dający awans.
Odejmując 2 mecze gdzie sie wystrzelali , to nie widzę ofensywy Tigers we Wrześniu.
Najgorszy miesiąc w sezonie pod względem HR , RBI , AVG , OBP , SLG w sezonie + drugi największy wynik w GIDP.
Poza tym wyrównali scoreless streak z Postseason 2012 - dokładniej z World Series w wysokości 20 IP.
Przez 20 inningów nie potrafili zdobyć punktu.
Straily dość średni miotacz , ale jest to jego drugi sezon więc czas na wyrobienie się ma.
Po Meczu Gwiazd tylko dwa słabe mecze - w domu z LA w Lipcu i wyjazd do Baltimore.
Trafił mu sie mecz z Tigers , gdzie zagrał dobrze , ale wyprodukował aż 10 baserunners w 6 IP.
Skończyło sie tylko na jednym punkcie na szczęście dla niego.
Ofensywa A&#39;s ładnie wyglądała we Wrześniu - dobre linie AVG/OBP/SLG bo .281/.351/.487 w 1000+ PA
Ofensywa Tigers nie istniała , więc dzisiaj nie wiem czemu w kursach jest aż taka dysproporcja.
Ja na ten mecz widzę dwa rozwiązania :
1) Oakland limituje po raz kolejny ofensywę Tigers i wygrywa serię. =&gt; Oakland @ 2.33
2) Tigers od pierwszego inningu rzuca się po zwycięstwo i zdobywa sporo punktów. Fister swoje też odda [z 2-3 R] =&gt; Over 7.5
Nie widzę opcji , że Fister limituje Oakland , bo Cespedes widać że dobrze mu idzie , poza tym Crisp ma ładne liczby vs Fister.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Grzesio pięknie wszystko opisał i w 100 % się zgadzam do typu na A&#39;s .
Fister to nie ten sam zawodnik z dobrych sezonów w Mariners . Ten rok bardzo przeciętny , zdarzały mu się poważne wpadki . Oakland złapało od pewnego czasu bardzo dobry rytm ofensywny i stwarzają zagrożenie praktycznie w całym batting order . W Detroit za dużo słabych punktów w ofensywie , do tego wychodzi słabiutki baserunning .
Jak dla mnie A&#39;s tak jak Boston i Dodgers mają w swojej serii przewagę we wszystkich elementach gry . Tigers mieli jeszcze nadzieje że ich starterzy zrobią różnicę ale Oakland ewidentnie się postawiło , ich bullpen nieporównywalnie lepszy no i najważniejsza sprawa -ofensywa Tigers kompletnie uśpiona , odbija się olewanie końcówki sezonu i fatalne serii np z Marlins , nie złapali odpowiedniego rytmu na PO .
Oakland @ 2.37 ⛔:]
bet365
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja tam się na temat Detroit nie wypowiadam :razz: lubię Fistera, ale faktycznie dziś może mieć sporo problemów, chociaż szczerze mu tego nie życzę :razz:

Tampa Bay vs Boston Red Sox, game 4 no i można sobie zadać pytanie co teraz :?: Szczerze powiedziawszy, myślałem że do meczu numer 4 nie dojdzie, ale Buchholz nie był tak idealny, a Uehara nagle narzucił na walk&#39;offa, cały urok PO dzieją się rzeczy ciężkie do przewidzenia ????
Odnośnie dzisiejszej rywalizacji, to poszedłbym w stronę undera, ale patrząc na wyniki 3 spotkań, które za nami to doprawdy ciężko mi uwierzyć w trafność tego typu, stąd też po namyśle wybieram opcję Tampa Bay to tie the series. Wczorajsze momentum może mieć spore znaczenie dla tej rywalizacji, bo tak naprawdę gdyby nie HR Lobatona, to dodatkowe inny byłyby już kołem fortuny, a tam nie trudno o błąd. Dzisiaj Peavy i Hellickson, szczerze wyrównana para, nawet świadczy o tym pojedynek Tampa - Boston, w którym obaj panowie narzucali i solidarnie zanotowali po 3 ER. Co może być istotne to fakt że Peavy pod koniec sezonu rozdawał sporo walk&#39;s a jak wiadomo to generuje dodatkowe szanse na run&#39;s, w samym spotkaniu z Rays rozdał 5. Poza tym Jake w domu, a na wyjeździe to dwa inne oblicza startera, o ile w domu można powiedzieć, że jest bardzo solidny i efektywny, o tyle na wyjazdach nie idzie mu już tak dobrze. Co prawda liczby przeciwko Rays, ma całkiem przyzwoite, ale znajdują się wyjątki od normy, Loney .323 i Zobrist .308 co więcej Loney miał wczoraj 3-3 i w całej swojej karierze przeciwko SP Red Sox zdobył 2 HR i 5 RBI także na tego pana zwróciłbym dziś szczególną uwagę.
Hellickson, cały sezon na przeciętnym poziomie, ale widać że na Boston potrafił się zmobilizować i każdy z rozegranych meczy był na na dobrym poziomie, oczywiście Jeremy również ma swoje &quot;koniki&quot; w ofensywie Bostonu i nikogo nie zdziwię gdy napiszę nazwisko Ortiz.
Przy sporej sympatii dla Bostonu, uważam że ta seria jeszcze potrwa, Hellickson notował dobre występy w RS vs Red Sox, Peavy przeciętnie wypada na wyjazdach, poza tym Tampa na pewno mocno podbudowana wczorajszą wygraną, a więc wszystko się może zdarzyć, a że kurs zachęcający to gramy ;)

Tampa Bay Rays win / 2.09 Pinnacle ⛔ parada bullpenu ? :-?
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Nie rozumiem jak Oakland to przegrało. Mecz pod kontrola z 3-0, nagle robi sie 3-4 i potem ten nieszczesny 7 i 8 innings , cos niesamowitego. W 7 mają na każdej bazie zawodnika i żadego nie wystrikeowanego i nie zdobywają nawet punktu. W nastepnym inningsie Oakland ma 2 wystrajkowanych i nikogo na bazie i zdobywaja 4 i jest po meczu . Cuda
 
H 164

hector

Użytkownik
A jakie zdanie macie na temat dzisiejszego meczu?Cardinals z Wainwrightem po uniknieciu eliminacji wyglądają na zdecydowanych faworytów.Tym bardziej,że w ostatnich latach wychodzili obronną reką z Game 5.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Jedyny argument do nie stawiania na STL to kurs.
1.63 nie nadaję sie na granie w Postseason.
Poza tym Wainwright raczej nie pusiaczy - no poza dwoma meczami B2B z Reds z przełomu Sierpnia i Września.
Gerrit to rookie , który na wyjeździe musi rozegrać Mecz nr 5.
Na prawdę ciężkie zadanie.
Musiałby grać jak w meczu nr 2 , wtedy może się dziać wszystko
STL doświadczenia ma sporo w takich grach.
W ubiegłym roku dwa spotkania - jedno z WSH gdzie w ostatnim inningu się uratowali , z SFG w Game 7 bez szans byli , w 2011 mecz nr 7 w World Series
2006 to mecz nr 7 z Mets w NLCS
Z kadry meczowej z 2006 mamy Wainwrighta , który w tamtym meczu grał w bullpenie , Moline oraz Beltrana który grał w Mets wtedy i dał się wystrajkować przy pełnych bazach i dwóch outach w bottom 9th.
w 2004 kolejny NLCS rozstrzygnięty w 7-miu grach.
Problem tylko taki , że sporo tych gier mieli jak managerem był Tony LaRussa , który odszedł na emeryturę po sezonie 2011.
Wainwright musi uważać na McCutchena i Martina bo lifetime ma odpowiednio 13-for-31 z HR , 5 XBH i 2 BB
Martin 10-for-27 z 4 BB.
Oglądałem mecz nr 1 to solidnie się zaprezentował , nawet walka [BB] zgarnął co nie udało mu sie w ponad 80 sytuacjach Na Pałce w sezonie zasadniczym.
Zanim trener Piratów ogarnął co się działo , to w 3 inningu i bez outów STL prowadziło 7-0.
Dzisiaj Cole znowu narzuca najważniejszy mecz w karierze i dzisiaj w niego nie uwierzę.
Piratom brakuje doświadczenia w Postseason i w takich clutch games.
Mecz raczej do oglądania , bałbym się stawiać cokolwiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mecz raczej do oglądania , bałbym się stawiać cokolwiek.
Nie sposób się z tym nie zgodzić ???? Nie skreślałbym młodego pitch&#39;era Piratów, z pewnością powalczą by zapisać się w historii. Jedyne co mógłbym polecić, ale przyznam, że zupełnie &quot;na sucho&quot; to under wygląda nieźle, wynik może oscylować w granicach 2-1, 3-2 tak sądzę - no chyba, że niespodziewanie się miotacze posypią (nerwy, kontekst meczu etc.). Z cała pewnością czeka nas ciekawy mecz i istotnie ciężko wytypować zwycięzcę, choć Cardinals są faworytem choćby ze względu na to, że grają u siebie, ale 1,63 nie nadaje się do stawiania, chyba, że ktoś jest naprawdę przekonany co do ich wygranej. Ja tam kibicuję Piratom! ???? Niech ich postseason trwa po latach marności ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rozum podpowiada Wainwright, ale serce i metoda szaleństwa bardziej w stronę Piratów, tym bardziej że dziś miota Cole, którego osobiście bardzo cenię i mimo tego że w regular wiodło mu się raz gorzej raz lepiej to jak na razie w PO spisał się rewelacyjnie. Kurs na Piratów wielce zachęcający, bo tak na dobrą sprawę zdecydowanego faworyta nie ma, chociaż wiadomo że Adam w PO rzadko kiedy się myli, 0 BB i 9 SO w pierwszym meczu mówią wszystko o tym miotaczu. Jak dla mnie to może być close game i tak jak napisał Grzesio o wszystkim zdecyduje bullpen, a jeśli tak ma być to szansę oceniam na 50/50 niemniej jednak dopóki Wainwright będzie na górce tak długo raczej Pittsburgh nie zdobędzie zbyt wiele run&#39;s, stąd też decyduje się na ruch dość szalony, ale patrząc w staty SP Cardinals jakie ma w grach podczas PO w domu to inaczej być nie może ;)
Pittsburgh Pirates under 3.0 / 1.83 Marathonbet ✅
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Oakland A&#39;s - Detroit Tigers✅
1.91
bet365
Nadszedł w serii czas kiedy trzeba oddzielić małych chłopców od mężczyzn . Wczoraj tak stało się w St.Louis . Dziś myślę że podobnie będzie w tym meczu . Verlander klasowy miotacz , w poprzednim roku dominator , ten sezon bardzo średni w jego wykonaniu . Jednak w PO pokazał na co go stać , 7 IP , 4 H , 0 ER , 11 K .
Wielki mecz a wiadomo że najlepsi miotacze w tych meczach najczęściej pokazują wszystko co mają najlepsze .
Verlander ma serię 22 innings przeciwko A&#39;s w Postseason , bez straty runa , do tego w 3 startach za każdym razem miał 11 SO .
Sonny Gray , 23 latek który zaliczył w MLB tylko 10 startów . Bardzo dobre liczby w tym sezonie , do tego w 1 meczu PO w 8 IP prezentował się doskonale , 4 H , 0 ER , 9 SO .
Dziś jednak w niego nie wierzę , presja ogromna , do tego Oakland moim zdaniem stracili przewagę psychologiczną , mieli wygraną serię podaną na tacy i nie potrafili tego wykorzystać . Być może ostatni mecz w Detroit to będzie dla Tigers i ich ofensywy punkt zwrotny w tym postseason , wybili kilka HR , być może złapią teraz odpowiedni rytm od początku spotkania .
Nie zwracam uwagi na RS , dziś spodziewam się najlepszego Justina Verlandera a to zawsze spory handicap dla Tigers . Sonny Gray jeszcze moim zdaniem jest ,,za krótki&#39;&#39; na taki mecze i takie momenty .
Jak będzie zobaczymy , kurs 1.90 to na Verlandera bardzo łakomy kąsek .
Powodzenia panowie w stawianiu ostatniego meczu tej rundy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Rozkład na najbliższe noce.

Serie Detroit - Boston przewiduje w 6-iu grach i wygraną Bostonu 4-2 , chyba że Detroit będzie grać jak w ostatnich dwóch meczach w ALDS to wtedy 7 gier na rozkładzie.
Jedyny gracz o którego mam większe wątpliwości z Detroit to Anibal Sanchez.
Seria zanosi się raczej na overy na Fenway Park i na close games na Comerica Park.
Sami zawodnicy Bostonu woleli widzieć Detroit , ponieważ Oakland jest ekipą z którą mogliby nawet przegrać serię.
Lepsza defensywa , baserunning istniał i każdy grał na ile potrafił w A&#39;s
W Detroit Jackson zaliczył całą masę Strike-Outs , Cabrera kontuzjowany.
Chociaż tyle , że bullpen jakoś normalnie się zachowywał.
Będzie ciekawie , pierwsze w historii spotkanie Tigers i Red Sox w Postseason.
Druga seria w mojej opinii 50/50.
Cardinals będzie wyglądać lepiej jak Matt Carpenter odzyska formę z regular.
1-for-19 ,walk i HBP za NLDS z Pittsburghiem
Niestety albo będzie musiał dostać inną pozycję jak lead-off , albo Cardinals będzie mieć nieco utrudnione zadania w zdobywaniu punktów.
Dodgers ma o wiele więcej zawodników z doświadczeniem za PO niż Pittsburgh.
STL z Kershawem nie będzie bez szans moim zdaniem , Clayton narzuca już w meczu nr 2 w STL
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
St.Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers [3-2 F/13]
Typ: Los Angeles Dodgers ML @ 1.81

Bet365


Okey spróbuję swoich sił w tym postseason może uda mi się napisać coś sensownego i n ie zostane z rugany ...
Dziś start NLCS i game 1 na Busch Stadium w St.Louis. Podobnie jak Grzesio oceniam tę serię 50/50.
Po stronie gospodarzy jako pitcher zaczyna Joe Kelly. Jego jedyny występ w tegorocznym postseason zakończył się porażką Cardinals w game 4 w Pittsburg u w st osunku 5-3. Nie mniej jednak st aty Kelly za regular season miał na przyzwoitym poziomie (zdecydowaną większość gier rozegrał we własnym ballparku). Jedna k postseason to zupełnie inna bajka aniżeli reg ular season.
W ekipie Dodgers zaczyna Zack Greinke. Dla wielu miotacz przeceniony,pajac, ciotex etc. Fakt faktem, że zdecydowanie lepiej radził sobie w regular season u siebie aniżeli na wyjazdach ja jednak jestem w stanie mu dziś zaufać! Co prawda przegrał swój premierowy występ w tym postseason (3-4 w Atlancie - 6.0 IP, 4 H, 2 R , 2 ER i 3 SO) ale patrząc n a historie jego starć z batterami Cardinals to widać , że ma na nich sposób. W 134 PA line-up St.Louis ma linie .292/.344/.41 7 (może szału nie ma) ale pozwolił rywalom na tylko 12 RBI i 3 HR. Ponadto wg covers Zack w ostatnich 10 grach (w barwach Kans as,Milwauk ee i Dodgers) zanotował 8 zwycięstw i 2 porażki w starciach z drużyną Cardinals.
Za słusznością mojego wyboru przemawia również fakt , że Zack odpoczywał 2 dni dłużej aniżeli Kelly . Greinke także jest starszy i bardziej do świadczony w realiach MLB a jak mogliśmy się przekonać minionej nocki to także ma spore znaczenie (Verlander pomimo słabego sezonu ładnie zlim itował ekipę Athletics). Więc... Let&#39;s Go Dodgers!!!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
St.Louis Cardinals - LA Dodgers
Dodgers @ 1.71 ⛔????
zero runs w 1 inningu @ 1.73 ✅
william hill

Jak dla mnie kluczowy mecz serii , jak Dodgers tego nie wygrają to może pójść bardzo gładko dal Cardinals mając w perpektynie start Wainwrighta w meczu nr 3 .
Dodgers wystawiają najlepszego obecnie miotacza w MLB , Kershaw doskonale wszedł w PO , jeszcze podkręcił poziom swojej gry - zaledwie 6 H i 1 ER w 13 IP w pierwszej rundzie + 18 SO .
Wacha ma teraz swoje 5 minut , 22 latek zdominował w meczu eliminacyjnym Piratów i przez 7 inningów trzymał perfect game . Pokazuje on spore możliwości ale nie liczyłbym na taką regularność , nie ta klasa miotacza + ofensywie Dodgers nie zdarzają się tak częste przestoje jak Piratom .
Liczę na spokojny początek , dlatego zakład na zero runs w 1 inningu . Później albo Kershaw wygra ten pojedynek ze starterem gospodarzy , albo bullpen Cardinals da o sobie znać .
Mecz o przetrwanie w PO dla Dodgers więc Kershaw musi pokazać wszystko co ma najlepsze .
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Dzisiaj dwa mecze.
W NLCS obstawiam jakiś one-run ballgame.
3-2 coś w tym stylu , z Kershaw&#39;em na górce często takie mecze lubią być
Dwaj miotacze , których w ostatnim czasie ciężko pokonać.
Poza tym Kershaw&#39;owi zawsze bokiem może wyjść ten mecz on short rest z Braves kończący serię
Linia 6 , więc w UO się chyba nie bawię , na Team Totals można sie zabawić w drugim meczu dzisiejszym.
Biorąc pod uwagę jak gra Wacha ostatnio to tym bardziej przemawia to za typem na dodatnie handi dla STL lub na ich wygraną.
Z WSH no-hitter stracony przy stanie 2 outs , bottom 9th.
W Pittsburghiem oddał HR&#39;a jako jedyny Hit tez późno w meczu.
Padł ofiarą Alvareza , który jedyne co potrafi odbić to właśnie Home Runs.
Cardinals to chyba jedna z nielicznych ekip , z którymi Clayton ma problemy.
Pomijam Colorado z wiadomych względów stadionu.
Fakt czasami się na STL wystrzela , ale nie przychodzi nigdy łatwo mu grać na Busch Stadium
Ostatnie 4 wyjazdy tam to Under i 3 Overy.
Kolejno sezon 2013 =&gt; Under 6.5 , porażka 1-5
sezon 2012 =&gt; Over 7.5 , porazka 2-8
sezon 2011 =&gt; Over 7 , wygrana 13-2
sezon 2010 =&gt; Over 7 , porazka 1-7
Nie czuję go.
Po za tym jak patrze na liczby za karierę na Busch Stadium i vs Cardinals to ciężko mu z nimi idzie.
Zagrał świetny sezon , ale jakoś nie mam do niego zbyt dużego przekonania z racji underowej dywizji NL West.
Vs current STL batters linia .274/.371/.378 w 161 PA.
Na pewno trzeba odrzucić miotaczy , którzy mają 2-for-10 i 2 BB [Wainwright]
22 walks na dodatek przeciwko obecnym zawodnikom STL w tak małej ilości prób powoduje wysoką linię OBP.
Warto zwrócić tez na to jak mało oddaje Power Hits , 0 triples i jeden HR
Poza tym w STL w tym Postseason Carlos Beltran gra bardzo dobrze.
Wczoraj walk-off single.
Dodgers jak to przegrają to w domu muszą wygrywać co sie da , a przepaść między miotaczami 2 , a 3 i 4 jest nieco większa jak w STL.
Poza tym 2.29 na STL w domu to value , pomimo kto miota na przeciwko ekipie z Missouri.
W Dodgers zawiódł wczoraj Puig z linią 0-for-6 i 2 K
Główny bet mój na dzisiaj to STL Cardinals +1.5 @ 1.70 ✅
Inne zakłady
STL @ 2.29 ✅
Boston Over 4 @ 1.86 ⛔
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Cardinals @ Dodgers
Joe Kelly vs Zack Greinke

Dzisiaj mecz o życie dla LA Dodgers.
1.60 nie do grania biorąc pod uwagę kurs , tym bardziej teraz.
Kto chcę niech gra , bo mecz z cyklu &quot;ciężkich&quot; , a kurs nie zadowalający.
Ja idę w stronę punktów dzisiaj.
Dzisiaj narzuca Greinke , w meczu nr 6 powinien moim zdaniem narzucać Clayton jeśli nie chcą polegnąć.
Ale kto im zostanie do meczu nr 7 ? Ryu ? Przecież jak STL wystawią Wainwrighta to będzie można ustawiać jednego z finalistów World Series już.
Nie twierdzę , że Koreańczyk nie da rady , ale Adam w tym Postseason moim zdaniem ma szansę na MVP.
Zack gra tam gdzie lubi, czyli w domu.
W 4 grach w domu w MIL od 2011 Zack 4 razy startował w regular/Postseason i 4 razy MIL wygrywało.
Rok temu temu wygrana 6-0 w jedynym starcie w domu Greinke przeciwko ekipie z Missouri.
W tym Postseason grał 2 razy , 2 razy na wyjazdach.
Obie gry przegrane jednym runem. Z Braves 3-4 i z STL 2-3.
Sytuacja jak z Detroit w meczu nr 4 , jak chcą grać dalej to muszą cisnąc od początku spotkania.
Ew. w późniejszej fazie meczu , ale zdobywanie punktów to jedna z nie wileu dróg to powrotu do STL.
Rywal dobry do tego , bo Joe Kelly
Linia Greinke career vs current line-up STL .265/.314/.374
Czyli bez rewelacji moim zdaniem , dość przeciętnie.
Molina , Carpenter czy Holliday umieją uderzyć przeciwko Zackowi.
W regular Zack dośc underowy w domu , jak i w sezonie.
Ale to już nie jest regular season.
LAD w sytuacji RISP kolejno od meczu nr 1 =&gt; 1-for-10 , 0-for-6 , 3-for-11 [wygrana] i 2-gor-6 wczoraj.
Cardinals lepiej nie wygląda i dużo sytuacji RISP tez nie ma , ale potrafią znaleśc gdzieś ten clutch hit lub HR
Osobiście widziałbym dzisiaj over , bo 4 mecze ostatnie były typowo Underowe.
I tak chyba zagram - za drobne po Over 7 @ 2.10 ✅ ✅ ✅
W AL tylko jedna gra overowa.
Na dodatek warto posłuchać Vin&#39;a Scully&#39;ego bo mecz jest wcześnie.
It&#39;s time for a Dodger Baseball !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Detroit Tigers vs Boston Red Sox
Krótko i zwięźle, wczoraj świetny mecz w wykonaniu obu SP, niestety Verlander o jeden fastball za dużo i Napoli wymierzył kare.
Czego się spodziewać dziś ? Chyba bardziej otwartego meczu i większej ilości run&#39;s. Patrząc na to co w tym PO prezentuje Fister to kibice DET nie mogą być dobrej myśli, poza tym na nieszczęście Doug&#39;a nie wypada on zbyt dobrze przeciwko ofensywie Red Sox, avg na poziomie .317 przy 104 AB to dużo, Nava, Saltalamacchia, Victorino i nawet Ortiz czyli prawie połowa lineup&#39;u, a co będzie jeśli druga połowa też się wstrzeli, wtedy Fister może dostać szybką wędkę :razz:
Z racji tego wszystkiego wychodzi mi over 3.5 na Red Sox, kursy do przyjęcia więc lecimy ;)
Boston Red Sox over 3.5 / 1.96 Betsafe ⛔ 3 ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom