>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB PostSeason 2011

Status
Zamknięty.
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
MLB PostSeason 2011



Sezon2011 za nami!!! Przed nami PlayOffy. Tu wpisujcie analizy na temat spotkań jak i możecie dodać swoje przemyślenia kto zatriumfuje w WSCH2011.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Ja tylko jedno zrobie - BOSTON RED SOX hahahha ???? Druzyna Tampa Bay wykonala rzecz wrecz niemozliwa wyprzedzajac Czerwone Skarpetki, fakt, NYY troche im sie podlozyli, dzisiaj to byl kabaret... NYY prowadzi bodaj przed 8 zmiana 7:0 i przegrywa 7:8... no ale coz, dzieki temu pozbyli sie ciezkiego rywala. Lewa strona wydaje mi sie, ze zakonczy sie polfinalem wlasnie TB i NYY, prawa? Nie wiem, poczekam na bieg wydarzen.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Noc była niesamowita. Powrót Tampy i skitranie się Papelborna..Red Sox przez cały sezon bylo overrated, a Carl Crawford to chyba najbardziej przepłacony zawodnik MLB. Co ciekawe, do meczu z Orioles Red Sox byli 77-0 gdy prowadzili po 8 innach (Sean McAdam na Twitterze Bustera Olney&#39;a),
 
H 19

havierx

Użytkownik
Za to uwielbiam baseball, pamietam, ze kiedys moja ulubiona druzyna byli Red Sox, ale zaczela mnie wkurzac postawa niektorych gwiazdek w zespole oraz samych kibicow. Teraz osobiscie nie mam ulubionej druzyny - ale kibicuje NYY za caly sezon, liczbe HR, widowiskowa gre, liczbe SO CC Sabathii. Nalezy im sie Mistrzostwo ???? Dzisiejszy mecz byl na pol gwizdka, ale brawa za walke, Grand Slam Teixeiry? Piekna sprawa! A jak najlatwiej wyeliminowac przereklamowanego najwiekszego przeciwnika tj. Boston? Wystawic takiego SP, ktory nawet jak bedzie sie staral to i tak polegnie ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Za to uwielbiam baseball, pamietam, ze kiedys moja ulubiona druzyna byli Red Sox, ale zaczela mnie wkurzac postawa niektorych gwiazdek w zespole oraz samych kibicow. Teraz osobiscie nie mam ulubionej druzyny - ale kibicuje NYY za caly sezon, liczbe HR, widowiskowa gre, liczbe SO CC Sabathii. Nalezy im sie Mistrzostwo ???? Dzisiejszy mecz byl na pol gwizdka, ale brawa za walke, Grand Slam Teixeiry? Piekna sprawa! A jak najlatwiej wyeliminowac przereklamowanego najwiekszego przeciwnika tj. Boston? Wystawic takiego SP, ktory nawet jak bedzie sie staral to i tak polegnie ????
Od Yankeesów przynjamniej 4 ekipy wymienie na palcach , które bardziej zasługują w tym roku na WS niż oni. Wymieniłbym 5 ,ale Braves dało ciała w ostatnim dniu.
Niestety , ale Sabathia ma problemy w Postseason i pokazywał to wiele razy. To samo niektórzy batterzy - w Postseason uchodzi z nich 70% powera.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston już jakiś czas temu przegrał PO, a to co się działo ostatnimi dniami regular season było tylko potwierdzeniem ich &quot;zapaści&quot;. Co do pozostałych zespołów to na pewno wielki zawód ze strony Braves, w podobnym stylu jak i Red Sox dali się wyałtować z PO i to na rzecz Cardinals, którzy przez większość sezonu grali na przyzwoitym lecz nie porywającym poziomie.
Co do kolejnych wydarzeń to wydaje mi się że w tym sezonie finał Texas vs Philadelphia nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Yankesi owszem może i są widowiskową ekipą, ale ich główny ból to słaba rotacja SP, samym Sabathią nie ugrają wiele, a tak jak przytoczył Grzesio CC wcale dobrze w PO się nie spisuje, także zostaje nam kto ? Nova, Colon, Garcia... wszystko to SP przyzwoici ale nie znakomici. Na pewno potencjał mają w Tampie, jednak przy zmienności Shields&#39;a i Prcie&#39;a jestem pełen obaw. Z drugiej strony Texas który może i starterów nie ma wybitnych ale za to cały lineup na wysokim poziomie, jedna z niewielu drużyn która ma tak bogaty ofens, według mnie Strażnicy w PO są najmocniejszą drużyną at bat. Druga połówka to przede wszystkim Philadelphia, już teraz wielki faworyt wśród buków, ale nie ma się co dziwić jeśli ma się SP którzy w PO potrafią rozegrać perfect game lub complete game, ofensywa na bardzo dobrym poziomie, wydaje mi się że tym razem Phillies dopną swego. Moim cichym faworytem jest ekipa Brewers, ale tylko i wyłącznie z czystej sympatii, owszem mają duży potencjał jednak nie wiadomą jest jak to wykorzystają podczas PO.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dziś Rays stawia na rookie , przeciwko Rangers na ich stadionie i jest to bardzo ryzykowne posunięcie Maddona pomimo ze Moore to top prospect i ostatnio świetnie rzucał przeciwko NYY . Wilson w bardzo dobrej formie w drugiej części sezonu , we wrześniu ERA 1.21 (w tym complete game shoutout przeciwko Rays) . Jak ktoś wcześniej dobrze napisał ofensywa Rangers ,,odpala&#39;&#39; w postseason i są bardzo mocni w meczach o wysoką stawkę i co najważniejsze nie spalają się psychicznie . Duet Andrus-Kinsler na początku batting order ze swoją szybkością są dużym zmartwieniem dla Rays. Hamilton - Cruz - Napoli mają ten power którego moim zdaniem brakuje Rays .
Longo , Upton na koniec sezonu złapali formę jednak cała ofensywa Rays nie wygląda za dobrze , Jennings we wrześniu .160 AVG , przeciwko Yankees wyglądał na bardzo sfrustrowanego a presja związana z postseason raczej nie pomoże wyjść mu z kryzysu . Gdyby nie jego możliwości defensywy byłby całkowicie bezużyteczny na tą chwile .
Moim zdaniem kluczowym elementem przez który Rays nie wygrają tej serii jest bullpen . Maddon nie ma żadnego klasowego zmiennika i końcówki (w których Rangers są świetni) powinny być zdecydowanie dla ekipa Rona Washingtona .
Na dzis :

Texas Rangers - TB Rays

Typ:1
Kurs:1.55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
2.20 na Detroit ??
Oni chyba zgłupieli totalnie.
Rouzmiem , że gramy w New York i oczywiście wszyscy miejscowi sezonowcy się zlatują , ale gramy w Postseason.
Tutaj zasada brzmi graj dogi [finał Tampa - Arziona/Cardinals ??]
Rok temu faworytem było Phillies do World Series i co ?? Przgrali z ekipą , którą główną byłoo miotanie
Verlander w PO grał w 2006 roku zaraz na początku kariery i opis jego umiejetności tam nic nie da. W tym sezonie z NYY widział się 2 razy , obydwa mecze skończyły się linią 6 IP i 3 ER , ale mecze te były na początku sezonu , kórego to JV nie ma udanego [zazwyczaj szczyt formy osiaga na przęłomie Maja i Czerwca]
Pomijając sezon w którym to NYY wygrało MLB , czyli 2009 to jakoś nie widzi mi się jego gra w PO.
2007 ALDS 1-0 , 5.40
2007 ALCS 0-2 , 10.45
2008 NLDS 0-1 , 12.27
2010 ALDS 1-0 , 4.50
2010 ALCS 1-0 , 6.30
Obydwoje w ostatnim czasie miotali przyzwoicie , tylko jak fan Detroit wiem , ze minimum dwa mecze to ofensywa uratowała mu decyzję i zwycięstwo w meczu.
W ostatnim meczu w sezonie verlander sie wyszalał i ofensywa musiała gonić wynik w końcówce meczu.
Skusze się na doga , bo taki kurs i przejśc obok niego obojętnie ??
Jeszcze jedna sprawa - rotacja się zmniejsza do 4-ech starterów i istanieje także coś takiego jak ilość dni odpoczynku miotacza między grami [rest day]
Niektórzy o wiele lepiej graja przy tzw. short rest , czyli 4 dniami miedzy grami niż 5-cioma.
Verlander grał w Sobotę ostatni mecz , Sabathia jak widzę 21 Września.
Tigers @ 2.20
Tigers -1.5 @ 3.05
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Grzesio - rozumiem że jesteś fanem Detroit, ale trochę przesadzasz ;) NYY wypoczęci, u siebie i po sprytny wyeliminowaniu Bostonu, co na pewno sprawiło im nie lada radość. Dziś raczej NYY ;)
A co do meczu który już za 5 min - nie ma czasu żeby opisać ale warto spróbować 1st Inning Texas @ 3,4. ⛔ przesadziłem ;)
Rookie może się pospinać, a jak ktoś już wspomniał początek batting order zabójczy ;) Ogólnie Texas @ 1,54 ⛔ można brać raczej bez mrugnięcia ;)
Sry za brak głębszej analizy ale za 5 minut zamykają rynki ;)
//odpuszczam sobie typowanie postseason... można oglądać, ale nie ma co ryzykować :| Texas ????
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Napiszę inaczej
Yankeesi mimo faworyzowania nie osiągną WS
Phillies może mieć trudnośći z dostaniem się tam lub z samym World Series.
Pora iśc oglądać mecz #1
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Philadelphia Phillies - St. Louis Cardinals
Typ: under 7.5
Rozpoczynamy grę playoff w MLB. W tym spotkaniu najlepszy zespół NL i całej MLB Phillies zagra u siebie z zespołem, który postseason zagwarantował sobie w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. NL Wild Card Cardinals ugrali po fantastycznej końcówce sezonu, w której na 32 gry wygrali 23 i wyprzedzili Braves. Jesli chodzi o ten mecz to buki nie widzą innego wyniku jak wygrana gospdoarzy. Ale w sezonie zasadniczym było 6:3 dla Cardinals, a Phillies wygrali tylko raz u siebie. Zaledwie 3 mecze kończyły się wynikami wyższymi niż wyznaczona granica. W ostatnim meczu było 4:3 dla Cardinals, a pitcherami byli: Lohse i Halladay, czyli ci, wyznaczeni dzisiaj. Halladay (19-6, 2.35) to gwiazda nad gwiazdami i nie sądzę, aby dzisiaj tego nie pokazał. Co prawda nagrody indywidualnej pewnie nie dostanie (Kershaw ma lepsze statystyki), ale i tak nie sądzę, aby Albert Pujols, Lance Berkman, Allen Craig czy Ryan Theriot ugrali wiele punktów w tym, tak ważnym pierwszym spotkaniu. Lohse (14-8, 3.39) to pitcher gości. On w ostatnich 10 meczach zanotował ERĘ na poziomie 3,24, ale to głównie wynik fatalnego jednego meczu z Dodgers (3IP, 8R). Wszystko w jego rękach i nie sądzę, aby zagrał gorzej niż ostatnie mecze, w których oddawała po 0-2 runs. Tak więc under.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trzeba przyznać że nie małą niespodziankę sprawiła ekipa Rays, samo zwycięstwo może nie jest aż takim zaskoczeniem, jednak wymiar i sposób w jaki tego dokonali naprawdę może się podobać. Pytanie zasadnicze co dalej, ponieważ teraz w Tampie pora na asów czyli Shields, Price i chyba Hellickson ponieważ nie widzę w rosters Jeff&#39;a. Na pewno przewaga po stronie SP na korzyść Tampy, zobaczymy jak to wykorzystają. Texas po tak sromotnej porażce na pewno jest już pod lekką presją, co na pewno nie jest pozytywne, jednak tak jak już wspominałem, a także reszta Kolegów po fachu, Rangers mają moc at bat, jeśli któryś z SP Tampy da się złamać myślę że będzie &quot;pozamiatane&quot;. Podsumowując nie przekreślam szans Rangers, dzisiejszy mecz może być najważniejszym w tej serii. Jak dla mnie Texas win. Chociaż James jest moim ulubionym SP, ot tak mały konflikt interesów :razz:
 
Baqu 933,7K

Baqu

Forum VIP
nie było mnie tydzień, co za tym idzie nadrabiam zaległości... czytam coście tu Panowie napisali i już po waszych wpisach byłem w delikatnym szoku, oraz pod wrażeniem tego co wyprawiły oba tak omawiane teamy czyli Tampa &amp; Boston.

Obecnie jestem minuty po przeczytaniu jeszcze bardziej niebywałego tekstu,
pokazującego jak niesamowitym sportem jest liga MLB. Także polecam go każdemu:

http://ca.sports.yahoo.com/mlb/blog/big_league_stew/post/You-won-t-believe-the-actual-odds-the-Rays-overc?urn=mlb-wp21395

sam wykres po prostu miażdży:


nie wspominaliście nic, ale Ozzie, długoletni trener White Sox został zwolniony...

to samo tyczy się GM Angels - http://sports.yahoo.com/mlb/blog/big_league_stew/post/Angels-looking-for-new-GM-after-Tony-Reagins-ste?urn=mlb-wp21731
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ozzie znajdzie robotę na Florydzie prawdopodobnie.
Rios , Dunn =&gt; ahh te ruchy transferowe
Crawford wziął ładną kasę i co ?? To samo Werth.
0-0-1 za Postseason
Dzisiaj mamy 4 mecze
Na Miller Park sądze , że Milwaukee ogarnie , mimo że Kennedy jest nominowany do Cy Young Award , którą pewnie zgranie Kershaw.
Milwaukee w domu miało najlepszy bilans w lidze i jako jedyna ujemny bilans na wyjazdach.
Patrzmy dalej W Arizonie najbardziej wartościowym graczem był Justin Upton , póżniej Montero i Chris Young. Tylko że Upton zebrał -0.9 dWAR co onacza , że w defensywie nie błyszczał w tym sezonie.
U miotaczy Kennedy zebrał 5.5 WAR i ERE+ 137 co jak na taki bilans troche kuleje. Kennedy jest jednym z tych zawodników , którzy brali udział w trejdzie Yankees-Tigers-Arizona w 2009 roku.
W tym roku jeden mecz z Milwaukee w domu , jego linia 7 IP , 4 H , 2 BB , 0 ER.
W ekipie Brewers główną robotę robią Braun oraz Fielder. 71 HR razem oraz 231 RBI. Prince w dodatku zebrał 32 IBB. OPS kolejno .994 dla Brauna i .981 dla Fieldera.
Korpus relief wygląda tu przyzoicie w dwójce K-Rod i Axford
Mam wrażenie , że Miller Park dzisiaj będzie głośno huczał. Braun liczy się do nagordy NL MVP i co jeszcze - moim zdaniem Kennedy nie wygląda na miotacza , kóry ogarnie dzisiaj mecz. Tak jak wczoraj CJ Wilson.
Popatrzyłem na spotkania Kennediego i widze , że ma problem z ekipami mającymi lepszy offens
Mecz Phillies - Cardinals odpuszcze ,bo raz ze Doc i Phillies jak pamiętam ma pod górę z Cardinals i dzisiaj Kanarki moga napsuć sporo krwi ekipie z Philladelphi.
LaRussa &gt;&gt; Manuel
W 2006 roku tez Cardinals było ekipą dobrze grająca i nie porywającą tłumów , w tym roku jest to samo.
Dodajmy do tego ze mimo rewelacyjnej formacji starterów u Phillies raz na jakiś czas zdarza się wtopa lub offensywa nie jest w stanie ogarnąc wyniku.
Tampę chyba dzisiaj zagram , bo 2.13 na Shieldsa i praktycznie mogą sobie zapewnić dzisiejszą wygraną awans do ALCS
Milwaukee + Tampa na wieczór w singlu oczywiście
 
Baqu 933,7K

Baqu

Forum VIP
W tym sporcie nie ma meczów o nic.



To najbardziej niewiarygodne zakończenie sezonu, jaki kiedykolwiek widziałem - oświaczył Gary Thorne, gdy Baltimore Orioles - najsłabszy zespół wschodniej grupy American League - pokonał Boston Red Sox i w ostatnim meczu sezonu pozbawił drugi po New York Yankees najbogatszy zespół całej ligi MLB szansy na awans do play-off. Thorne wie, co mówi. Baseball komentuje od 26 lat.

Gdy wypowiadał swoje słowa, na boisku zawodnicy Orioles świętowali, jakby to oni awansowali do walki o World Series. A chwilę wcześniej Red Sox dzieliła od zwycięstwa jedna piłka. Skutecznym wybiciem popisał się jednak najpierw Nolan Reimold, a chwilę potem Robert Andino. Orioles wygrali 4:3. Andino komentował potem: Chcieliśmy wygrać, aby mieć frajdę na koniec sezonu.

W toczącym się równolegle meczu, który decydował o awansie do play-off, Tampa Bay Rays przegrywali już 0:7 z New York Yankees. W ósmej rundzie - gdy trybuny powoli pustoszały, bo niektórzy kibice nie bardzo wierzyli już w sukces - odrobili jednak sześć punktów, a w dziewiątej, która powinna kończyć mecz, wyrównali. W 12. (czyli trzeciej dodatkowej) Evan Longoria zaliczył home runa i Rays pokonali New York Yankees 8:7.

Smaczki w tej rywalizacji trudno zliczyć. Rays to drugi od końca zespół ligi pod względem poziomu wynagrodzeń. Przed sezonem stracił kilku podstawowych graczy, m.in. Carla Crawforda, który podpisał kontrakt z... Boston Red Sox. Za siedem lat gry zarobi 142 mln dolarów. I to właśnie on nie zdążył złapał piłki, która mogła uratować jego nowy zespół przed wyeliminowaniem z play-off.

Miesiąc temu nikt nie spodziewał się takich rozstrzygnięć. Na początku września Rays mieli dziewięć zwycięstw straty do Bostonu. W ciągu 28 dni wygrali 17 meczów, a ich rywale - którzy zanotowali niewiarygodną obniżkę formy - tylko siedem. W całej historii baseballu żadna drużyna nie odrobiła takiej straty na finiszu sezonu.

Dla mnie bohaterami finiszu sezonu byli mimo wszystko Orioles. Może dlatego, że oglądałem wszystkie trzy ostatnie ich mecze z Bostonem [małe wyjaśnienie - w MLB zespoły grają ze sobą całymi seriami - trzy lub cztery spotkania dzień po dniu]. I choć dla nich były to 160., 161. i 162. mecz sezonu, w każdym prezentowali determinację i poświęcenie, jakby wciąż liczyli się w walce o tytuł, a nie odpadli z niej wiele tygodni wcześniej. Pierwsze spotkanie wygrali, drugie przegrali jednym punktem, w ostatnim zwyciężyli w dramatycznej końcówce. W polskiej terminologii grali o nic, bo ani awans do pucharów (play-off) ani spadek (w amerykańskich ligach nie ma czegoś takiego) im nie groził. Nie mieli też żadnych pieniędzy &quot;do podniesienia z boiska&quot; (tak się też u nas mówi), bo nie dostali specjalnych premii za zwycięstwa.

Ale zwycięstwo samo w sobie jest wartością. A jeśli jeszcze na trybuny przychodzą kibice, którzy płacą za bilety, to motywacja, by wygrać, tym bardziej powinna być oczywistością, niezależnie od tego, czy gra się za miliony, czy za darmo. Na ostatni mecz sezonu Baltimore Orioles przyszło prawie 30 tys. fanów. Oni wiedzą, że mają po co wracać w przyszłym sezonie na trybuny, nawet jeśli ich drużyna znów nie będzie liczyła się w walce o tytuł.

W drugiej połowie MLB - National League - o awansie do play-off także zadecydowała ostatnia seria spotkań. St. Louis Cardinals pokonali Houston Astros i o jedno zwycięstwo okazali się lepsi od Atlanta Braves, którzy ulegli Philadelphia Phillies.

Play-off MLB można w Polsce oglądać w telewizji ESPN America dostępnej na platformie N, pakietach telewizyjnych z Neostradą i wybranych sieciach kablowych. Półfinały American League: New York Yankees - Detroit Tigers, Tampa Bay Rays - Texas Rangers; National League: St. Louis Cardinals - Philadelphia Phillies, Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers.

 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie zdążyłem wcześniej ale już za parę chwil rozpocznie się GM 3 Tampa vs Texas jeśli ktoś chce oglądać to zapraszam na stronę http://46.182.126.9/index.html
O samym meczu już nie będę pisał bo za późno, ale na pewno kolejne spotkanie czyli Tigers vs Yankees będzie wielkim hitem, na przeciwko siebie Vrelander i Sabathia, pierwszy pojedynek między nimi został zakończony w 2 innie przy stanie 1:1 deszcz uniemożliwił rozgrywanie dalszych innów. Dziś spodziewam się przede wszystkim dobrego miotania ze strony obu SP, jak na razie w pierwszej rundzie PO nie mieliśmy jeszcze spotkania które całkowicie zostało by zdominowane przez świetnie narzucających SP, ofens górą. Justin Verlander w dotychczasowych 10 grach przeciwko NYY ma bilans 4-3 i ERA 3.97 co ciekawe z ekipy NYY najlepiej przeciwko J.V. wypadają baterzy którzy grali przeciwko niemu w tym sezonie, są to zawodnicy tacy jak Pena, Martin czy Gardner oczywiście są wyjątki jak Jeter .360 jednak większość asów NYY plasuje się poniżej .200
Zdecydowanie gorzej wygląda CC który na cztery starty w Detroit cztery razy przegrywał notując ERA 7.56 na pewno jest to dobry znak dla Tigers, a przywołując słowa Grzesia o tym że Sabathia nie radzi sobie zbyt dobrze w PO, może to być dziś dla niego kolejny trudny mecz. W mojej ocenie warto dziś spróbować bet na gospodarzy, ale nie tylko samo zwycięstwo jednak dodatkowo z hendi, Verlander w domu jest praktycznie niezawodny a jesli Tigers chcą myśleć o wygraniu tej pary muszą właśnie w takich pojedynkach pokazywać swoją wielkość ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziś przed nami pierwsze spotkanie z trzech rozstrzygających, pozostałe dwa odbędą się jutro. NY Yankees podejmą na swoim stadionie ekipę Tigers, mecz z gatunku &quot;o wszystko&quot; zwycięzca idzie dalej. Jako SP dziś zobaczymy Ivan Nova (NY) i Doug Fister (DT). Zaczynając od Ivana, zanotował on bardzo dobry game no 1 w którym oddał tylko 2 runy, i pozwolił na 4 odbicia, wszystko to podczas 6 innów. W tym momencie Nova obok A.J. jest najlepszym w rotacji SP, więc nie można się dziwić że to właśnie on dziś będzie walczył o zwycięstwo dla NYY. Z drugiej strony człowiek, który w pierwszym spotkaniu przeciwko NYY zagrał swoje najgorsze zawody od przyjścia do Detroit. Fister po przenosinach z Mariners, w regular season rozegrał 11 spotkań, w tym 10 od początku, 8 z nich wygrał i osiągnął przy tym wskaźnik ERA 1.79 a także K/9 na poziomie 7.29 co naprawdę może imponować. Bez dwóch zdań był to najlepszy SP ostatnich tygodni w sezonie zasadniczym. Dziś wszystko w jego rękach i głowie, po tym jak w przegranym z NYY pierwszym meczu Fister zarobił 6ER przy 7H wydaje mi się że tak słabe spotkanie SP Detroit nie może się już powtórzyć.
Oczywiście faworytem pozostają Yankeesi na których zwycięstwo kursy oscylują wokół 1.61
Osobiście nie podejmę się wskazania zwycięzcy, ale będę kibicował Detroit. Bardzo ciekawym typem na dziś jest według mnie under 9.0 (1.98 Pinnacle) a także under 10.0 (1.66 Pinnacle).
A tutaj polecam zobaczyć, niesamowite chwyty Grandersona, który niechybnie uratował NYY przed być może porażką w 4 spotkaniu ;)
http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2011_10_04_nyamlb_detmlb_1&amp;amp;mode=video
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Mieli tyle szans , a dali ciała.
Jim Leyland w ALCS może wystawić Verlandera w meczach numer 1 , 4 i 7.
Przynzam szczerze ze Verlander mnie nie przekonuje w Postseason jak narazie , teraz jak i w 2006 roku
Yankeesi jak mają patent na Twins to z Tigers w Postseason idzie im bardzo żle ostatnim czasy.
Dzisiaj nie zdziwię się jak Phillies rowniez przedwcześnie zakońćzy Postseason.
Phillis nie ma ofensywy , tj nie poraża mnie ona. A Lee czy Doc czasami nie mają wsparcia na tyle.
Ofensywę ma Milwaukee , ale oni grają dno na wyjazdach.
Texas grożny tylko w ofensywie , brak pitching.
Kto ma miotaczy ten ma World Series.
Czyli Tigers i Cardinals znowu ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom