>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami MLB Play-off 2024 - temat z analizami i dyskusjami

jaroslav_ 511,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy!

MLB Play-off 2024 wystartowały! Zapraszam do pisania analiz oraz specjalnego działu z konkursem! :)

1727787239422.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
post konkursowy

San Diego Padres - Atlanta Braves
Padres 1.62 💰
Betfair


Padres wchodzą w sezon play offs jako jedna z najgorętszych drużyn w MLB. Po średnich wynikach okolo 0,500 w drodze do All-Star Break, przez resztę sezonu przeszli jak burza wygrywając 43 z 63 spotkań. Choć ostatnie ponieśli porażkę, ich atak pod koniec sezonu dał im szansę na walkę z Los Angeles Dodgers o koronę dywizji National League West.

W drużynie znajdują się uznane gwiazdy, takie jak sześciokrotny zdobywca tytułu All-Star i dwukrotny zdobywca złotej rękawicy Manny Machado, dwukrotny All-Star Fernando Tatis Jr., trzykrotny mistrz odbijania Luis Arreaz, czterokrotny All-Star - gwiazda Xander Bogaerts i pięciokrotny gwiazdor Yu Darvish, natomiast Jackson Merrill jest czołowym kandydatem na debiutanta roku w Lidze Narodowej.

liczę, ze Padres wreszcie zaistnieją w PO gdyż maja do tego solidne argumenty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +882
irtyko 260,4K

irtyko

Użytkownik
Baltimore - Kansas
typ: powyżej 6.5
kurs: 1.77


Burnes vs Regans
Myślę że na początku czy też w środku sezonu stawiał bym na Baltimore bez dwóch zdań jednak jak dla mnie mocno zwolnili na finishu sezonu a do tego kontuzje i uzupełnianie składu w środku sezonu wprowadziły spore zamieszanie i zapewne duży dylemat dla trenera kogo wystawić na górce . W dzisiejszym mecz myślę że moc jest po stronie Kansas którzy wystawią Ragansa który zgromadził imponujące SO 223! co było piątym wynikiem w całej stawce , do tego trzeba tu wspomnieć o mocnym Bobby Witt Jr. który uzbierał największą liczbę hitów w lidze . Burnes zapewne będzie miał spore problemy z Wittem , jednak trzeba zwrócić uwagę na to że w ekipie Baltimore mamy Santandera (nie mylić z bankiem ;p ) i Hendersona którzy kochają posyłać piłki za boisko , Santander nazbierał 44 home runy w sezonie co uplasowało go na 3 miejscu w lidze.
Sumując można spodziewać się kilku ciekawych wybić po stronie Kansas a do tego Baltimore może dołożyć jakiegoś homka co uplasuje wynik powyżej linii 6,5

Kansas.jpg
 
Ostatnia edycja:
irtyko 260,4K

irtyko

Użytkownik
hmmm wczoraj dostałem zajoba czytając każdy dodany post w konkursie ;p co też miało wpływ na mój typ ...
wczoraj zanim napisałem analizę do meczu Kansas to skleiłem kilka słów o meczu Houston , z grubsza opis dotyczył tego że jest to wyrównany mecz , wspomniałem coś o mocnych stronach pałkarzy Houston i dodałem kilka pochwałek w kierunku Skubala . Mecz podsumowałem tym że będzie przypominał ten z czerwca gdzie Skubal grał przeciwko Houston i do 5 zmiany było 0-0 po czym w 6 zmianie zaliczył błąd i wynik był 4-0 dla Houston i tak też podsumowałem wczorajszy mecz, że rozstrzygnie go błąd w postaci HR'a ale w swojej analizie postawiłem na błąd Houston i na zwycięzcę wytypowałem Detroit .... po czym zabrałem się za analizę meczu Kansas ;p i w tym momencie wyskoczyło mi powiadomienie że ktoś tam dodał kolejny post do tematu konkursowego, więc zajrzałem i widząc że wszyscy stawiali na Houston ... zmieniłem zdanie skasowałem część z analizą meczu Houston a w temacie konkursowym postawiłem tak jak wszyscy ;p :ROFLMAO: :poop: dziś postaram się tam nie zaglądać i będę kierował się przeczuciem :cool: i trochę statystykami ;)
no ale jak by można składać reklamacje to ja się zgłaszam ;p

A teraz mecz

Houston - Detroit
typ: Houston i powyżej 7,5 pkt
kurs: 3.20 betclick

Jak dla mnie ekipa Detroit wczoraj miała swoją jedyną szansę na wygraną z powodu Skubala , dziś już nie będzie tak łatwo i raczej trzeba iść w kierunku overa
houston brown.jpg
Detroit jest dla mnie trochę taką zagadką w tych Play Off , jak oni tam doczłapali ;p no ale są i dziś rzucać będzie Holton który wczoraj zaliczył małą rozgrzewkę przed dzisiejszym meczem. W ekipie Detroit po Skubalu jest przepaść.... i tu sprawdzając statystyki Holton świetnie sobie radzi i traci mało runek, w meczach wyjazdowych zaliczył trochę ponad 50 inningów tracąc tylko 10 runek i takie wyniki świetnie nadawały by się pod granie undera ale on w całym sezonie zagrał najwięcej 3 zmiany przeciwko Cleveland co skończyło się wynikiem 10-3 . Trudno rozkminić co trener chce osiągnąć tym zagraniem , może liczy na powtórkę meczu z maja gdzie wygrali 8-2 rozpoczynając mecz Holtonem hmmm kto wie , jednak Houston z maja to nie Houston z Play Off .
Wczoraj Valdez mógł chyba pograć o poziom lepiej a tak stawia Browna w roli tego który musi to naprawić a tak myślę że na 3 mecz wyjdzie Blanco który jeszcze dobije ekipę Detroit :D
Co można napisać o Brownie hmm może to że według mnie stojąc pośrodku Valdeza i Blanco to jest najsłabszym ogniwem ;p średnio traci dwa pkt w meczu ale rozgrywa długie mecze więc to jeszcze nie tak źle . Brown grał przeciwko Detroit we wspomnianym meczu 8-2 oraz później który wygrał 4-0 taka informacja która nic nie daje ;p no ale ja stawiam dziś właśnie na Browna i liczę na to że Holton po 2 inningu zejdzie z boiska i zacznie się kanonada pkt



Milwaukee - NYM
bez analizy ale pograne
milwaukee.jpg
 
Ostatnia edycja:
grzesio 61,5K

grzesio

Forum VIP
Holton to nominalny RP, tam będzie parada bullpenu dzisiaj po stronie Tigers. Kilku zawodników najpewniej będzie rzucać z bullpenu.
Brown po Kwietniu bardzo dobra forma.

 
Otrzymane punkty reputacji: +406
jaroslav_ 511,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Milwaukee Brewers vs New York Mets
New York Mets wygrana @ 2.05
New York Mets powyżej 3.5 punktów @ 1.97
Francisco Lindor - powyżej 0.5 uderzeń @ 1.40
Superbet

1727959940511.png 1727959950003.png

Zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie między New York Mets a Milwaukee Brewers w ramach trzeciego meczu serii Wild Card. Obie drużyny mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie, a nadchodzący mecz zadecyduje o tym, kto awansuje do następnej rundy. Mets po dobrym starcie serii, gdzie pokonali Brewers 8-4, przegrali w dramatycznych okolicznościach drugie starcie 5-3. Brewers zdołali odwrócić losy meczu, zdobywając trzy punkty w ósmym inningu (podobna historia do wczorajszej Detroit, gdzie Tigers w 8 inningu po 4 zdobytych punktach zapewnili sobie awans). Mimo tej porażki, Mets będą chcieli wykorzystać ofensywny potencjał, który pozwolił im zdobywać średnio 4,75 punktów na mecz w sezonie zasadniczym.

Na górce dla New York Mets pojawi się Jose Quintana, który w sezonie regularnym osiągnął bilans 10W-10L, z ERA 3.75 i WHIP 1.25 przy 170 rozegranych inningach. Tutaj należy również podkreślić, że w przeciwieństwie do swojego oponenta Jose potężnie doświadczony miotacz, który narzuca od 2012 roku - a od 4 sezonów regularnie notuje ERA w okolicach 3.50. Warto również podkreślić, że ostatnie 5 występów Jose to 4W-1L oraz 0.90 ERA! W swoim ostatnim meczu przeciwko Brewers, Quintana oddał dwa punkty na pięć uderzeń w 4 inningach, co nie wystarczyło, aby jego drużyna wygrała. Mets jednak mogą liczyć na wsparcie swojej ofensywy, w której wyróżniają się tacy gracze jak Francisco Lindor, który zakończył sezon ze średnią odbić .273 oraz 91 RBI. Pete Alonso również stanowi groźbę dla przeciwników, kończąc sezon zasadniczy z 34 home runami.

Po drugiej stronie miotaczem Brewers będzie Tobias Myers, który może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami z sezonu, który jest jego debiutanckim występem. W sezonie zasadniczym zanotował on 9W-6L z ERA na poziomie 3.00 i WHIP 1.17 przy 138 rozegranych inningach. Myers w swoim ostatnim występie przeciwko Mets zdominował ich ofensywę, nie pozwalając na żaden punkt i oddając zaledwie jedno uderzenie w czterech inningach. Jego występ będzie kluczowy dla Milwaukee - zwłaszcza pod kątem presji jaka na nim ciąży, jako debiutantowi w tych rozgrywkach. Tutaj pomimo solidnych wyników Tobiasa, swoje nadzieje pokładam w Jose - czyli znacznie większemu doświadczeniu. Ofensywa z Williamem Contrerasem i Willym Adamesem, którzy w sezonie regularnym zdobyli odpowiednio 32 home runy i 112 RBI to również solidne podstawy ofensywne dzisiejszych gospodarzy. Niemniej, w ostatnich spotkaniach lepiej patrzy mi się na miotaczy Mets.

Podsumowując, Mets mają przewagę dzięki większemu ofensywnemu potencjałowi oraz doświadczeniu Quintany, który mimo kilku niedociągnięć wciąż jest w stanie dostarczyć jakościowe rzuty. Dodatkowo, Tobias Myers ostatnio miał problemy w swoich startach, gdzie na 5 spotkań zanotował 3W-2L przy ERA 3.51, co może być szansą dla Mets na zdobycie punktów. Przy mocnej ofensywie zespołu Nowego Jorku, zakład na to, że zdobędą więcej niż 3,5 punktu, wydaje się bardzo prawdopodobny. Lindor, będąc jednym z filarów tej ofensywy, powinien z łatwością zanotować przynajmniej jedno uderzenie, co dodatkowo zwiększa szanse Mets na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
vs

Milwaukee Brewers vs New York Mets
New York Mets wygrana @ 2.05
New York Mets powyżej 3.5 punktów @ 1.97
Francisco Lindor - powyżej 0.5 uderzeń @ 1.40
Superbet

Pokaż załącznik 46284 Pokaż załącznik 46285

Zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie między New York Mets a Milwaukee Brewers w ramach trzeciego meczu serii Wild Card. Obie drużyny mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie, a nadchodzący mecz zadecyduje o tym, kto awansuje do następnej rundy. Mets po dobrym starcie serii, gdzie pokonali Brewers 8-4, przegrali w dramatycznych okolicznościach drugie starcie 5-3. Brewers zdołali odwrócić losy meczu, zdobywając trzy punkty w ósmym inningu (podobna historia do wczorajszej Detroit, gdzie Tigers w 8 inningu po 4 zdobytych punktach zapewnili sobie awans). Mimo tej porażki, Mets będą chcieli wykorzystać ofensywny potencjał, który pozwolił im zdobywać średnio 4,75 punktów na mecz w sezonie zasadniczym.

Na górce dla New York Mets pojawi się Jose Quintana, który w sezonie regularnym osiągnął bilans 10W-10L, z ERA 3.75 i WHIP 1.25 przy 170 rozegranych inningach. Tutaj należy również podkreślić, że w przeciwieństwie do swojego oponenta Jose potężnie doświadczony miotacz, który narzuca od 2012 roku - a od 4 sezonów regularnie notuje ERA w okolicach 3.50. Warto również podkreślić, że ostatnie 5 występów Jose to 4W-1L oraz 0.90 ERA! W swoim ostatnim meczu przeciwko Brewers, Quintana oddał dwa punkty na pięć uderzeń w 4 inningach, co nie wystarczyło, aby jego drużyna wygrała. Mets jednak mogą liczyć na wsparcie swojej ofensywy, w której wyróżniają się tacy gracze jak Francisco Lindor, który zakończył sezon ze średnią odbić .273 oraz 91 RBI. Pete Alonso również stanowi groźbę dla przeciwników, kończąc sezon zasadniczy z 34 home runami.

Po drugiej stronie miotaczem Brewers będzie Tobias Myers, który może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami z sezonu, który jest jego debiutanckim występem. W sezonie zasadniczym zanotował on 9W-6L z ERA na poziomie 3.00 i WHIP 1.17 przy 138 rozegranych inningach. Myers w swoim ostatnim występie przeciwko Mets zdominował ich ofensywę, nie pozwalając na żaden punkt i oddając zaledwie jedno uderzenie w czterech inningach. Jego występ będzie kluczowy dla Milwaukee - zwłaszcza pod kątem presji jaka na nim ciąży, jako debiutantowi w tych rozgrywkach. Tutaj pomimo solidnych wyników Tobiasa, swoje nadzieje pokładam w Jose - czyli znacznie większemu doświadczeniu. Ofensywa z Williamem Contrerasem i Willym Adamesem, którzy w sezonie regularnym zdobyli odpowiednio 32 home runy i 112 RBI to również solidne podstawy ofensywne dzisiejszych gospodarzy. Niemniej, w ostatnich spotkaniach lepiej patrzy mi się na miotaczy Mets.

Podsumowując, Mets mają przewagę dzięki większemu ofensywnemu potencjałowi oraz doświadczeniu Quintany, który mimo kilku niedociągnięć wciąż jest w stanie dostarczyć jakościowe rzuty. Dodatkowo, Tobias Myers ostatnio miał problemy w swoich startach, gdzie na 5 spotkań zanotował 3W-2L przy ERA 3.51, co może być szansą dla Mets na zdobycie punktów. Przy mocnej ofensywie zespołu Nowego Jorku, zakład na to, że zdobędą więcej niż 3,5 punktu, wydaje się bardzo prawdopodobny. Lindor, będąc jednym z filarów tej ofensywy, powinien z łatwością zanotować przynajmniej jedno uderzenie, co dodatkowo zwiększa szanse Mets na zwycięstwo.
szacunek za prace włożoną !

ja dzisiaj znalazłem perełkę w SkyBet

1st Inning Run Scored - tak - 2.00

W przeciągu tygodnia te ekipy grały ze soba aż 5 razy ! Zgadnijcie w ilu spotkaniach padł chociaż jeden run.... az cztery razy, zresztą te ekipy bardzo lubia punktowac w pierwszym inningu. Na ich ostatnie 10 spotkan run padal 7 razy co tylko pokazuje trend.

Warto nadmienić ze Myers to totalny żółtodziób i to będzie jego pierwszy mecz w PO, natomiast Quintana radzi sobie w PO dość slabo ( 0-1 with a 3.86 ERA ) porównując jego wyniki z sezonu regularnego. Czuje ze jeden z nich może miec brązowe majtki już w pierwszym inningu :poop:
 
Do góry Bottom