>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB, NBA, NFL, NHL.

ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 17.
:baseball:Atlanta Braves
Kurs: 1.667
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100j
Ew. Wyg:66.67j
Stan konta:1277.87j
Nie mogę... Przegrać 0:6 z Metsami i to Atlanta. Jeden z ich najgorszych meczy... Teraz przerwa, bo huragan... Filadelfia to jakiś absurd. Nawet z Florydą umie przegrać. Dobrze, że na nią nie grałem.

 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 18.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.549
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 220j
Ew. Wyg:120.88j

Nie wierze, żeby przegrali w tej serii 2 spotkania z Cubsami. Głębszej analizy mi się nie chce pisać.
Kocham ten zespół :grin:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 19.
:baseball: Detroit Tigers -1
Kurs: 1.606
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 25j
Ew. Wyg:15.15j
Stan konta:1413.90j


Jak Minnesota zrobiła dwa home runy w jednym iningu to myślałem, że mnie szlak trafi, ale weszło...
No to ładnie, gdyby nie porażka Atlanty byłbym sporo do przodu, a tak... Przynajmniej odzyskałem utraconą stawkę i jestem całkowicie na plus.
Chyba trza już zacząć grać z NFL. Po moich prywatnych statystykach widzę, że całkiem nieźle mi to idzie, a kursy całkiem, całkiem, ale czy to przypadek czy zdolności... Raczej szczęście.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 20.
New York Jets
Kurs: 1.645
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 3j
Ew. Wyg:1.94j

No typuję na razie symbolicznie, by przekonać się jak to jest z moją skutecznością.​
 
grzesio 53,7K

grzesio

Forum VIP
Nie chcę się wtrącać , ale granie Preaseaon NFL to nie najlepszy pomysł.
Poczekajmy na College Football / NFL jeszcze z tydzień - Kickoff Weekend za tydzień.
W Preaseaon Ci najważniejsi zawodnicy graja jedną kwartę i schodzą.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
Owszem, masz racje, no to ryzykowne, ale moje prywatne statystyki pokazują, że typowanie NFL dobrze mi idzie póki co i to właśnie w przedsezonie. Chce zobaczyć, czy jest tak rzeczywiście, czy to tylko szczęście, ale skuteczność na poziomie 82.61% (19-4) mnie zastanawia. To mała stawka, więc niewiele stracę najwyżej i odrobię w baseballu, ale dzięki za uwagę.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 21 .
:baseball: Chicago White Sox
Kurs: 1.532
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:65 j
Ew. Wyg:34.57j


Kupon nr 22.
:baseball: Detroit Tigers
Kurs: 1.606
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 30j
Ew. Wyg: 18.18j
Stan konta:1420.41j
Liczyłem, że świetny starter, ale w złej formie ma większe szanse od złego startera w dobrej Kansas i się przeliczyłem. Koniec z wczesnym stawianiem zakładów. Większość moich kuponów miała, by wyższy kurs, gdybym poczekał parę godzin.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
STATYSTYKI KUPONÓW 11-20 Skuteczność: 60% Yield:19.07% Zysk:137.9j Średni kurs:1.629 Przy założeniu, że jedna jednostka to 10zł zarobiłbym 1.379zł.
Bida, bo i kursy niskie...​
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 23.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.662
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 120j
Ew. Wyg:79.47j
Stan konta:1300.41j

Co mnie przekonuję? Starter, stadion, to, że Browarnicy graja u siebie, kondycja, motywacja Milwaukee, by wyśrubować swoje wyniki. Co mnie zastanawia? Starteterzy OBAJ... Ale bez ryzyka nie ma zysku.​
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
STATYSTYKI SIERPNIA Skuteczność: 56.52% Yield:18.24% Zysk:300.47j czyli 30.4% Średni kurs:1.698 Przy założeniu, że jedna jednostka to 10zł zarobiłbym 3004.70zł.
Jak pech to pech... Zaraz pewnie odrobię straty z nawiązką, ale statystyki mam zepsute...???? Miesiąc temu przegrałem cały zysk z lipca, wiec nie jest jednak tak źle jak widać...:grin:​
 
Do góry Bottom