>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB, NBA, NFL, NHL.

ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Witam, zamierzam typować głownie MLB, NBA, NFL, NHL. Wkład początkowy 1000j. Konstruktywna krytyka mile widziana. Statystyki co dziesięć kuponów i co miesiąc. Typuje praktycznie wyłącznie single.
Pozdrawiam.​
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 2.

:baseball:St. Louis Cardinals
Kurs: 1.704
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:100 j

Od dzisiaj koniec ze wstępnymi analizami... Gdybym sprawdził statystyki starterów postawiłbym na Piratów... Dziś sprawdziłem staty na finał i skłaniam się raczej ku zwycięstwu piratów. Akurat teraz muszą mieć przełamanie no????
Oczywiście St. Louis wygrało ostatnie spotkanie z piratami, a ja bałem się postawić, bo za grałem za dużą stawką... koniec z tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 6.

:baseball:San Diego Padres
Kurs: 1.741
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:64.66 j
Ew. Wyg: 47.90j
Stan konta:1061.02
Postawiłem wczoraj jeszcze na L.A Sparks (WNBA) i też zarobiłem, ale nie zamieszczam tego typu, bo nie jest mój tylko typera Lukascash. Udało mi się w ostatniej chwili postawić z handi +2. Po paru minutach buki zmieniły faworyta w tym meczu, ale jak widzę nawet handi się nie przydał:grin: (75-70).
Zastanawiałem się jeszcze nad Kansas z handi +2, bo jak dla mnie Boston nie był stu procentowym faworytem. Liczyłem na drobne zwycięstwo Bostonu, albo spore Kansas i Boston wygrał 1 runem.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 8.

:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.826
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:125 j
Ew. Wyg:102.3 j
Stan konta:1258.56

Przypuszczam, że warto, by było postawić jeszcze na Boston i Yankee, ale ten typ wydaję mi się najbardziej prawdopodobny. Randy Wolf raczej nie powinien pozwolić Metsom na zbyt wiele. Jest teraz w świetnej formie jak i cała drużyna. Co do Bostonu mam jeszcze pewne wątpliwości... Obaj starterzy nie wzbudzają mojego zaufania. Przypuszczam, że warto, by zagrać under na to spotkanie. Najbardziej chciałem postawić na Filadelfię, ale buki zdjęły to spotkanie. Mecz San Diego pewnie znowu zakończy się różnica jednego, duch run&#39;ów, ale nie jestem pewien dla której drużyny. Nawet Florydzie zdarza się czasem wygrać, choć raczej stawiał bym na San Diego.
Po głębszej analizie nawet Yankee, ani Filadelfia nie, są takimi pewniakami...
Jedno z moich najbardziej emocjonujących spotkań... Brewers. prowadzili do 6 innigu 7-1 potem stracili w dwóch kolejnych 5,3 by zdobyć w ostatnim 4 i wygrać spotkanie... Nerwy jak jasna cholera, ale za takie emocjonujące spotkania kocham baseball!

 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 9.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.752
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:12.59 j
Ew. Wyg:9.47 j
Analiza: Lepszy starter, drużyna, forma, pozycja w tabeli, wygrali ostatnie spotkania z metsami. Stawiam mało, bo metsi w ostatnim spotkaniu pokazali, że nie, są nic nie warci i umieją pokazać pazurki no i kiedyś zwyciężyć z brewerami mogą.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 10.
:baseball:San Diego Padres
Kurs: 1.787
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 12.59 j
Ew. Wyg: 9.91j
Stan konta:1277.94j
Analiza:Floryda w fatalnej formie, lepszy starter padres, nieco lepsza forma Padres. Pewnie wygrają, ale nie polecam stawiać na to dużych pieniędzy.
Postawiłem jeszcze WNBA Connecticut Sun -2, ale to nie mój typ, więc nie wliczam go do statystyk.
Świetna noc. Wszystkie typy weszły.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik
Statystyki kuponów 1-10
STATYSTYKI KUPONÓW 1-10
Skuteczność: 70%
Yield:39.17%
Zysk:277.94j
Średni kurs:1.803
Przy założeniu, że jedna jednostka to 10zł zarobiłbym 2,779.4zł.
Jest nieźle. Skuteczność może nie powala, ale to nie w niej tkwi sekret dużych zysków z typowania, tylko w stawkowania. Czasem mam jednak z tym problemy i jestem niekonsekwentny. Mogłem mieć już jakieś 1400j ale stchórzyłem z St. Louis. Praktyka jednak mnie uczy, że czasem jednak nie brnąc w słępy zaułek progresji… Właśnie w taki sposób straciłem w zeszłym miesiącu cały zysk, choć miałem go na poziomie 120%... Trudno jest czasem przewidzieć początek złej passy trwającej kilka - kilkanaście spotkań jeśli chodzi o baseball, a przynajmniej ja tego dobrze nie umiem.​
Z tego co obserwuję kompletnie nie umiem typować u/o. Umiem w miarę przewidzieć, który handi powinien wejść, ale boję się ryzykować. Wole, stabilny mniejszy zysk.​
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 11.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.893
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:80 j
Ew. Wyg:71.43j

Brewersi znowu pokazali na co ich stać, choć miałem wątpliwości co do ich startera. Piraci niby zaliczyli sporo hitów, ale dużo im to nie dało...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 12.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.508
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:60 j
Ew. Wyg:30.46j
Stan konta:1289.37j

Pewnie handi -1.5 ma sporą szanse wejścia i widzę, że sporo osób tak typuje, ja jednak zadowolę się skromniejszym zyskiem.
Ciekawe. Byłem pewien, że to pierwsze spotkanie może być przez Brewersów przegrane, a drugie to już pewniak. Co się dziwić, wygrać spotkanie po spotkaniu też nie jest łatwo, a passa zwycięstw też się musi skończyć. No pocieszające dla mnie, że dzięki pierwszemu spotkaniu jestem na plusie te 11.43j. Wole znikomy plus niż minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 13.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.735
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:120 j
Ew. Wyg:88.24j
Stan Konta:1377.61j

Jestem ciekaw jak spiszę się
Ohlendorf. Dopiero wrócił na dobre z leczenia kontuzji, ale z tego co widzę nie jakiś super starter z niego. Estradadzie wiedzie się całkiem ok, no ale zobaczymy. Lubi przeplatać klęski ze zwycięstwami. Wczoraj też, byłem prawie pewien, że Brewersi dadzą rade w drugim spotkaniu jak i większość typerów na forum no i na dużo to się nie zdało.
Pewnie jeszcze Texas da rade znowu Bostonowi, ale już nie chce mi się ryzykować, jak mam progresje z Browarnikami.
No jednak przegrali, ale na szczęście nic nie postawiłem.​
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 14.
:baseball: Philadelphia Phillies
Kurs: 1.556
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:11.56 j
Ew. Wyg:6.42j
Dwa wnioski po dzisiejszym dniu: nie typuję Filadelfii, bo są nie obliczalni jeśli chodzi o porażki ostatnio. Nie typuję przeciwko piratom, a jeśli to robię to typuję tylko jeden raz, no chyba, że mam progresje.
 
ermordil 13

ermordil

Użytkownik

Kupon nr 15.
:baseball: Milwaukee Brewers
Kurs: 1.565
Bukmacher: Pinnacle
Stawka:23.12 j
Ew. Wyg:13.06j
Stan Konta:1342.93j

Dosyć dobry starter z czołówki przeciwko debiutantowi.
No i pupa. Piraci umieją zaskakiwać ostatnio, albo Brewersi wychodzą już z formy, albo i to i to...
Stawiam jeszcze na Seattle, ale tradycyjnie nie wliczam tego do statystyk.
Seattle wygrali...
 
Do góry Bottom