>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Czerwiec i Lipiec 2009

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Texas Rangers vs. Los Angeles
Typ: Los Angeles -1,5
Kurs: 2,40
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Jak już ktoś wcześniej wspominał Santana wrócił po przerwie i dzisiaj będzie miał dogodną okazję na pokazanie się. Nie oszukujmy się, że w tym sezonie rzuca dobrze bo to nie jest prawda... Jak na jego możliwości to sezon ma przeciętny. Po drugiej stronie rzucał będzie Padilla który trzeba przyznać ma świetny bilans gier na wyjeździe 5-1. Statystyki statystykami bo jeśli chodzi o bezpośrednią konfrontację Padilli przeciwko ekipie Angelsów to już nie wygląda to tak różowo... Santana tez jakoś nigdy rewelacyjnie nie grał przeciwko Texasowi. Mozna powiedziedzieć, że jeśli chodzi o pitcherów i ich dyspozycje i wszystkie inne statystyki z nimi związane to jest remis. Dużo dzisiaj będzie zależeć od pałkarzy ???? Siła ognia obu ekip jest bardzo duża jednak na przestrzenii kilku ostatnich spotkań wydaje się, że bardziej wyrównana ekipa jeśli chodzi o atak to Angels... Grają ciągle na przyzwoitym procencie a nie tak jak Texas... Który przeplata rewelacyjne spotkania ze średnimi bądź też słabymi. Tak na prawdę dzisiaj zadecyduje dyspozycja dnia bo innego wyjścia nie ma. Sądzę, że bardziej zmotywowani będą Angelsi bo w końcu grają u siebie. I chociaż różne trendy statystyczne faworyzują raczej Texas to ja zaufam gospodarzom i na nich postawię.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Seattle Mariners-Texas Rangers
typ:2
kurs:2,68
buk pinaclesports
analiza dziś w nocy o 4,10 odbędzie sie mecz w lidze mlb Pomiędzy Seatle Mariners a Texas Rangers.Bukmacherzy w roli faworyta stawiają drużyne grająca na własnym boisku czyli Seattle.Ja poprzeanalizowaniu statystyk doszedłem downiosku ze Texas to zdecydowanie lepsza drużyna w której zasięgujest zwycięstwo.W tabeli formy czyli ostatnich 6 meczy texas prowadzi który az 5 krotnie wygrywał wtym dwa ostatnie razy dwa mecze ze silnymi aniołami z Kalifornii i to z dużym handicapem raz wygrali 8-5 a wczoraj 8-1.Natomiast drużyna Seatle radzi sobie troche gorze mianowicie na 6 meczy 3 razy przegrała w tym dwa ostatnie mecze ze srenim zespołem Baltimore.W tabeli ligowej texas to drużyna walcząca o pierwsze miejsce przed playfami obecnie plasuje sie na 4 pozycji z bilasnem meczy 47-36 ibilansem meczy na wyjezdzie 19-19.Drużyna Seattle to zespoł zajmujący miejsce w srodkowej czesci tabeli jest na 15 pozycji z bilansem meczy 43-41 i bilansem meczy na własnych smieciach 22-17.Wybrani pitcherzy do tego spotkania to :razz:eek: stronie gospodarzy Felix Hernandez który w tym sezonie moze pochwalic sie bilansem 8-3.Natomiast w drużynie z Texasu wystąpi mało doswiadczonyTommy Hunter który w tym sezonie ma bilasn 1-1.Wedługmnie lepsza drużyna tego sezonu czyli Obroncy z texasu są w stanie wygrac nawet jesliw ich szeregach znajduje sie mało znanyi doswiadczony Tommy ale czas na tozeby pokazał ze jest w stanie pomóc drużynie wygrywac.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Seattle - Texas Rangers
Typ: Texas -1,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Na początek napiszę może, że Hernandez (dzisiejszy pitcher Seattle) nie za dobrze wspomina swoje występy przeciwko Texasowi. W poprzednim sezonie na 3 starty w domu przeciwko Rangers wszystkie 3 przegrał. I choć obecny sezon może zaliczyć do na prawdę udanych to myślę, że naprzeciw dzisiejszym pałom z Texasu będzie bezradny. Ostatnie 7 spotkań Texasu to aż 6 wygranych w tym 2 z piekielnie mocnymi Angelsami. Robi wrażenie z tym, że tak jak już kiedyś wspominałem pałkarze Texasu przeplatają znakomite mecze z tymi słabszymi. Chociaż ich ostatnia dyspozycja jakby temu przeczyła. Co do pitchera Texasu - Huntera. To mogę napisać tylko tyle, że w tym sezonie za wiele to on nie rzucał i to może być jedyna przyczyna ewentualnej porażki. Z resztą poprzedni sezon też rzucał tylko łacznie przez kilkanaście innów i nie wyglądało to rewelacyjnie. Ofensywy na podobnym poziomie tak więc nie ma się co w tej kwestii rozpisywać. Liczę głównie na to, że Hernandez po 3 zwycięskich meczach z rzędu w końcu wtopi bo dzisiaj ma poważnego przeciwnika. A poza tym jak historia pokazuje przeciwko Texasowi idzie mu dosyc słabo. A na potwierdzenie tego kilka suchych statystyk: Hunter is 1-1, with a 3.18 ERA and is comign off allowing 1 run and 3 hits in 5.1 innings of a 3-1 win over Tampa Bay on Friday.
Rangers are 7-1 in their last 8 overall.
Rangers are 4-1 in their last 5 road games
Rangers are 4-1 in their last 5 games vs. a right-handed starter.
Rangers are 4-1 in their last 5 road games vs. a right-handed starter.

Hernandez has lost his last 5 decisions vs the Rangers and is 4-9 with a 4.35 ERA in 18 starts against them.

Rangers are 5-0 in the last 5 meetings.
Rangers are 6-1 in the last 7 meetings in Seattle.
Mariners are 0-4 in Hernandezs last 4 starts vs. Rangers.
Mariners are 0-4 in Hernandezs last 4 home starts vs. Rangers.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Colorado Rockies - Atlanta Braves
Typ: Colorado Rockies -1,5
Kurs: 2,37
Bukmacher: PinnacleSports
Derek Lowe, RHP 7W-7L ERA: 4.56
Ubaldo Jimenez, RHP 6W-8L ERA: 3.86
Wczoraj pomiędzy obiema ekipami dosyć wyrównany mecz jednak w końcowym rozrachunku zwycięska okazała się ekipa Colorado wygrywając 7-6. Dla pitchera gości nie będzie to pierwsze spotkanie przeciwko Colorado w tym sezonie bo grał już z nimi w kwietniu. Wtedy w 8 innach pozwolił na tylko 3 odbicia i ogólnie stracił 2 runy. Dzisiaj spodziewam się gorszego występu w jego wykonaniu bo jednak w meczach wyjazdowych miota trochę gorzej. Do tego trzeba dodać całkiem przyzwoitą ostatnio skuteczność Colorado i mamy przepis na wysokie zwycięstwo gospodarzy. Jednak aby to się udało to Jimenez dzisiaj mus stanąć na wysokości zadania bo pałkarze Atlanty całkiem dobrze sobie radzą... Szczególnie Prado i McLouth i kto wie czy kluczem do sukcesu nie będzie właśnie ich zatrzymanie. Chociaż Jimenez nie radzi sobie ostatnimi czasy jakoś rewelacyjnie to przeciwko Atlancie ma całkiem przyzwoite statystyki. W poprzednim sezonie właśnie przeciwko Atlancie kiedy miotał w domu stracił odpowiednio 3 i 2 runy. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z wczoraj kiedy to Cook rzucał bardzo przeciętnie czego skutkiem była wyrównana walka. Liczę na dobrą postawę Jimeneza bo o to, że chłopaki z Colorado powinni dzisiaj trochę poodbijać się nie martwię. Dobrą opcją wydaje się też być under, ale wczoraj też miało być underowow a skończyło się jak się skończyło.Na koniec jeszcze kilka suchych statystyk.
  • Rockies are 4-0 in their last 4 games as a home favorite.
  • Rockies are 5-0 in their last 5 vs. National League East.
  • Rockies are 6-0 in their last 6 Friday games.
  • Rockies are 4-0 in their last 4 home games vs. a team with a losing record.
  • Rockies are 4-0 in their last 4 games as a favorite.
  • Braves are 4-0 in their last 4 games with Schrieber behind home plate.
  • Home team is 4-0 in Schriebers last 4 games behind home plate vs. Atlanta.
  • Home team is 6-1 in Schriebers last 7 games behind home plate.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
MLB Minnesota Twins - Chicago WS
Typ: 2
Kurs: 2.11
Buk: Betgun
MLB i pojedynek Minnesoty Twins i Chicago White Soc. Analize MLB wypada zacząć od przedstawienia Pitcherów obu ekip. U gości i zarazem moich cichych faworytów tego pojedynku rozpocznie bardzo dobrze rzucający 30 letni pitcher Mark Buehrle. Napisałem bardzo dobrze rzucający ponieważ w tym sezonie Mark wymiata dla Chicago. Świetny bilans kariery w MLB gdzie zadebiutował już w 2000roku także w CWS. Ten klub trzyma go już 10 sezonów i może być z niego dumny. 131 Win i 89 Lost dla Chicago to bardzo dobry wynik przy tym Era 3.76. Ten sezon także sporo na plus dla CWS 9W i 2L przy Erze 3.14 na prawde dobrze. SO kariery to aż 1148 a w tym sezonie 65. Z roku na rok widać że zawodnik jest jeszcze lepszy dlatego Chicago chce go mieć nadal. U gospodarzy z Minnesoty rozpocznie Pitcher Scott Baker który mimo kariery 34W i 31L w tym sezonie średnio bym powiedział. 6W i 7L a ERA 5.31. Nie jest jakimś wybitnym Pitcherem dlatego z tego powodu kursy Mnie bardzo dziwią. Scott jest o dwa lata młodszy od Marka a kariera w MLB aż o 4 lata mniejsza a więc po za przewagą umiejętnościami po stronie Marka to jeszcze doświadczenie w MLB. Jeśli chodzi o tabele to ekipy grają w American league strefa Central i Chicago z bilansem 45-42 przy Away 23-21 zajmuje dobre 2 miejsce. Minnesota jest trzecia a bilans u Siebie 27-20. Jednak wyjazdy CWS są na plusie a to jest ważne. W serii między tymi ekipami mamy remis 1-1 i na pewno obie będą zdeterminowane do zwyciestwa, z czym dzisiaj nad ranem czasu Polskiego to moi faworyci wygrali 8-7. Ostatnie 6 meczu CWS 3-3 z kolei Minnesoty 2-4 a wszystkie grała u Siebie. Podsumowując moim zdaniem CWS przewyższa Wins o klasę, lepszy Pitcher, sytuacja w tabeli ale i forma. Można grać CWS nawet z handi.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Florida Marlins vs Arizona Diamondbacks
Josh Johanson (praworęczny) 7-2 z ERA 2.82vs Doug Davis (leworęczny) - 4-8 z ERA 3.13
vs

Marlins wygrało 9 ostatnich spotkań na 11 przeciwko Diamond Backs, ale znowu w spotkaniach wyjazdowych dostali po tyłku aż 7 razy na 9 spotkań.
Florę reprezentuję dziś Josh Johnson (powołany do All Star Game) z ERA 2.82 na 9 startów aż siedem zaliczył na swoją korzyść.
Przeciwko Arizonie grał z Florydą 2 razy i raz zaliczył bardzo udany występ (ERA 1.35 WHIP 0.825)
Ostatnio Arizona gra totalną kiche, i z Davisem nie będzie raczej inaczej z 5 występów przeciwko Florydzie 3 zakończone porażką (ERA 5.27 WHIP 1.488 .
W tym sezonie Arizona 4 razy wygrała z Florydą a 2 razy wtopiła. Cztero krotnie padł wysoki wynik.
Ja zagram:
Floryda Marlins (-1,5) vs Arizona Diamondbacks 2.40 ✅
(pinnacle)
Florida Marlins vs Arizona Diamondbacks (O9) 2.01 zwrot
(pinnacle)
E: Wynik 8:1 :spokodfhgfh:
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Philadelphia Phillies vs Florida Marlins
J. Moyer 8-6, 5.99 ERA
vs C. Volstad 6-8, 4.44 ERA

Po stronie Phillies rozpoczyna Jamie Moyer, w 14 startach przeciwko Marlins
bardzo dobty wynik: 12-2 z ERA 3.06. Philadelphia w tym sezonie na 6 spotkań,
czterokrotnie zaliczone na swoją korzyść, licząc spotkania wyjazdowe
i na swoim stadionie.
U siebie na 6 ostatnich potyczek z Florydą na Dolphin Stadium 5 spotkań win,
a tylko jedo porażka. Dodatkowo Moyer w 8 osttnich spotkań przeciwko Florydzie
na 6 iningów, oddał 4 runy.
Po stronie Marlins na starcie Chris Volstad w dwóch ostatnich występach jedno wygrane,
a jedno porażka z ERA 3.00, także nie jest tak tragicznie.
Ale już jako cały zespół, Marlins na 8 ostatnich spotkań: 2 razy moze uznać
na swoją korzyść, a 6 niestety porażka.
Chris po znakomitym rozpoczęciu sezonu trochę przysiadł na laurach
i ostatnio trochę cienizna. Mam nadzieję, że tak jak w poprzednim sezonie na początku
grał znakomicie i dalsza część sezonu cienko, tak teraz bedzie to samo
Philadelphia Phillies vs Florida Marlins 2.060 ✅
Philadelphia Phillies (-1.5) vs Florida Marlins 2.680 ✅

Dodatkowo na ostatnich 5 spotkań kiedy zaczynał Moyer over padł 4 krotnie.
Kiedy zaczynał Volstad, Floryda na pięć ostatnich spotkań podobnie 4 krotnie over.
Może dziś się złożą razem na piękny overek:
Philadelphia Phillies/Florida Marlins (O 10.5) for Game 2.070 ⛔
E: Wynik 4:0 :spokodfhgfh:
 
onos 28

onos

Użytkownik
Washington Nationals - Chicago Cubs
Washington Nationals
2.12 lub 3.15 z handi
Pinnacle
Coz... Kazdy dzisiaj widzi wygrana Cubsow lecz ja tu przewiduje inny obrot sprawy. Wedlug mnie Nationals nie jest az tak slaba druzyna jak mowia o niej wyniki. Maja kilku niezlych graczy o dobrym potencjale. Statystyki rowniez mowia za siebie bo maja w batting niezle .267 avg lecz ich najwiekszym mankamentem jest oczywiscie pitching i fielding. Najwiecej errorow w lidze bo az 82 :/. Pitching rowniez nei jest lepszy bo ERA grubo ponad 5.00. Dzisiaj pitching nie bedzie chyba ich slaba strona poniewaz startujacy Lannan pokazal ze jest chyba najlepszym pitcherem w Washingtonie i ma dosyc przyzwoite ERA 3.70. Dodatkowo w ekipie Cubsow kontuzjowany jest jeden z lepszych odbijajacych - Soto. Po stronie Cubsow jednak rowniez dobry pitcher Harden wiec wiadomo ciezko bedzie. Washington zwolnil trenera i wiadomo beda chcieli wygrac dla nowego a jednoczesnie starego traneiro ;D(wczesniej byl drugim trenerem ale objal chwilowo funkcje pierwszego). Mysle ze bedzie dzisiaj kilkupunktowa wygrana Nationals a czy to sie sprawdzi to zobaczymy ;). Oby na plus :spokodfhgfh:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Florida Marlins - Philadelphia Phillies 5:6
(4/10)
Florida Marlins +1.5 @ 1.65
(1/10)
Florida Marlins @ 2.05
Druga kolejka po weekendzie All-Star wczorajsze spotkanie goście wygrali 4-0 i zdobywcy WC &#39;08 mają już W6 streak lecz w ogóle myślę że ten sezon nie będzie dla nich aż tak udany jak poprzedni i taki streak jest już za ciasny jak na Filadelfię i mogą mieć problemy z kolejnymi zwycięstwami pod rząd. Gospodarze jak narazie L1 i chyba na tym starczy co do wstępu. Starterzy to Nolasco u gospodarzy ERA 5.76 WL 6-7 u gości będzie narzucał Hamels ERA 4.87 WL 5-5 który ciągle jest po kontuzji ich lifetime H2H Hamels 2-6 L5 więc nie leży mu gra przeciwko Florydzie gdzie Nolasco 4-2 W1. Inne trendy to, to że dzisiejsi goście w L11 wygrali az 10. spotkań, dosyć ciekawą statystykę znalazłem co do Hamelsa w ostatnich swoich 5. Piątkowych grach wygrał zaledwie 1. mecz. Gospodarze za to bardzo dobrze spisują się u siebie L12 10-2 no i w H2H na Florydzie, Filadelfia bardzo dobrze ostatnio sobie radziła L9 7-2, myślę że ten dobry streak, ligowy streak i jednak jakaś niemoc Hamelsa z ekipą Marlins powinna pomóc w odniesieniu pierwszego zwycięstwa drużyny z Sunshine State po weekendzie All-Star.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
LAA Angels vs Oakland Athletics

Joe Saunders 8-5, 4.65 ERA leworęczny

Trevor Cahill 5-8, 4.67 ERA praworęczny
Joe Saunders ostatnie występy nie może zaliczyć do udanych, w ostatnim razem w piatek z NYY
(co prawda wygranym 10:6) pozwolił w 5 inings na 9 uderzeń przy których wybiegano 5 ranów
także nie ma czym się chwalić. Dodatkowo w 3 ostatnich spotkanich wyjazdowych ma zaliczone
0-1 z ERA 11.57 ERA. Trochę lepiej wygląda bilans ogólny na wszystkie 9 starów przeciwko
Athletics dorobił się 7-2 z ERA 3.77 i WHIP 1.355, a 2 ostatnie spotkania w tym sezonie
przeciwko nim zaliczył na win z ERA 1.35
Wcale nie lepszy jest Trevor Cahill w ostatnich spotkanich koszmar 0-3 z ERA 11.37
na 5 1/3 inninga pozwolił na 4 runy. Nie miał jeszcze okazji rozpoczynać przeciwko LAA,
ale z gry z całym zespołem zaliczył wygraną z ERA 3.6 i WHIP 2.000.
Bilans zespołowy:
Na 10 ostatnich spotkań wyjazdowych, 8 wygranych a 2 przegrane.
Przeciwko Oakland na 5 spotkań na staddionie Athletics, aż 4 wygrane.
Tak więc Okland rządzi, ale chyba nie u siebie gdy gra LAA,
Mam nadzieję że i dzisiaj statystyka zagra na korzyść Angels.
Moja propozycja:
LAA Angels vs Oakland Athletics 2.000 ⛔
LAA Angels (-1.5) vs Oakland Athletics 2.640 ⛔
i myslę że po meczu gęba Joe będzie bardziej uśmiechnięta !
Hellraiser obyś miał rację i życzę wygranej, ale dziś Flora może mieć cieżko.:-|
Edit: 3:7 no i czasem tak bywa
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Florida Marlins - Philadelphia Phillies POSTPONED
(4/10)
Florida Marlins @ 1.77
(2/10)
Florida Marlins -1.5 @ 2.50
Trzeci dzień spotkania Marlins z Phillies, wczoraj gdyby nie fatalny top 4. inningu jestem pewien że Floryda cieszyłaby się z pierwszego zwycięstwa po weekendzie All-Star, a tutaj trzeba dalej walczyć, gdzie i tak wczoraj bardzo dobrze odrabiała straty ale jednak przegrała jednym punktem po ekstra iningach. Dzisiaj startuję u gospodarzy Josh Johnson ERA 2.74 WL 8-2 i jest on tym pitcherem który pamięta ostatnie zwycięstwo nad Arizoną przed meczem gwiazd ligi MLB, u gości zaczyna dzisiaj Joe Blanton ERA 4.44 WL 6-4. Dużo pisałem już o tym meczu wczoraj, dzisiaj mogę dodać jako coś nowego to lifetime H2H pitcherów Johnson 4-2 L1 Blanton 3-0 z Flordydą W3 więc mamy kolejny streak do przełamania wraz z ligowym Filadelfii jak i bardzo dobrym na terenie obiektu Marlins jak i H2H z zespołem z Miami.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Florida Marlins - Philadelphia Phillies 0:5
(8/10)
Florida Marlins +1.5 @ 1.67
(3/10)
Florida Marlins @ 2.10
Ja was chyba zanudzę w tym tygodniu z tymi Marlinsami, no ale cóż wczoraj było już 2-0 dla gospodarzy lecz jednak deszcz, mecz odwołany i przełożony i diametralne zmiany kursów jak i oferty wczoraj miało być zwycięstwo i handi ujemne dzisiaj handi dodatnie i zwycięstwo. Przez te analizy mógłbym już napisać parę kartek jakiejś książki o tych meczach no i dziś trzeba dodać parę innych czynników mecz odbędzie się o 13:00 z minutami czasu zachodnio-amerykańskiego i oczywiście jest Niedziela więc spokojne popołudnie i masa rodzin idzie na stadion w Miami więc kibiców jak zawsze będzie dużo ale dzisiaj chyba jak zawsze w weekendy najwięcej i oczywiście oczekiwanie na pierwsze zwycięstwo gospodarzy. Co do starterów bo trzeba ich przedstawić to w ogóle nie uginają mi się kolana przed pitcherem Filadelfii czyli Happem ERA 2.90 WL 6-0 tym lepiej bo w sezonie jeszcze nie przegrał kolejny już streak do kolekcji, a jest ich już sporo sami wiecie, u gospodarzy startuję Miller ERA 4.50 WL 3-4, co Ja tutaj jeszcze mogę dodać chyba raczej powiedzieć że Floryda gra żeby przełamać jakieś 4-5 streaków więc myślę że wreszcie to zrobią i wczoraj przez deszcz było to tylko odliczanie wsteczne, odroczenie dla Filadelfii.
@Ziuta.
Dzięki za życzenie powodzenia.
Pozdro.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Colorado Rockies vs San Diego Padres
Jason Marquis, RHP ( 11-6, ERA 3,65)

vs Mat Latos, RHP (-, -)

Jason Marquis - w 9 spotkaniach przeciwko Padres ma bardzo dobry wynik,
5 spotkań może zaliczyć na plus a 3 wtopy, bilans 3,38 ERA.
Na 3 ostatnie starty 2-1 z ERA 1,17.
W ostatnim spotkaniu które rozpoczynał przeciwko Padres
pozwolił na 6 wybić w 9 iningach, Rockies wygrało spotkanie 3-0
Mat Latos to młodzik z 1-go miejsca &quot;Prospect Hot Sheets&quot;
narzuca piłkę z prędkościa dochodząca do 160 km/h.
Grajac dla Broward z Community Colege osiagnął imponujacy wynik 10-3 z ERA 2.03.
na 75 inningów pozwolił na 58 odbić i 17 runów!.
Bezposrednio przed powołaniem do Padres grał w Double-A San Antonio
(wynik 8-1 z ERA 1.38).
Miał okazję pokazać się 23 maja przeciwko SFG gdzie rozegrał 4 inningi.
Colorado ma mardzo dobry wynik spotkań wyjazdowych na 20 ma wygrane 15.
Na 13 spotkań przeciwko San Diego 9 rozstrzygniętych na plus
z czego w 11 spotkanich rozpoczynanych przez Marquisa 8 zakończyło sie wygraną
w tym 5 z 7 spotkań wygranych na wyjeździe.
Pomimo bardzo dobrych perspektyw Mata Latosa, bardziej doświadczony Jason Marqius
wygra z Padres.

Colorado Rockies vs San Diego Padres 1.80 ✅
Colorado Rockies (-1.5) vs San Diego Padres 2.380 ✅
2 godziny temu linia była na 1,85 i -1,5 na 2,40

E: Wynik 6:1 :spokodfhgfh:
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Boston Red Sox vs Texas Rangers

John Smoltz RHP (1-2, ERA 5.40)
vs Kevin Millwood RHP (8-7, ERA 3.46)

Również Rangers wracają na swój stadion gdzie bardzo dobrze się czują.
Jeśli potrafią wygrać z Reds na wyjeździe 5:1 i 6:3 to i u siebie pierwszym meczem
może też warto podlizać się kibicom.
Weteran Smolz ma na swoim koncie pierwszą wygraną przeciwko Kansas City (15-9) 11 lipca na 5 iningów
pozwolił na wykonanie 1 runa. Po za tym to taki średniak.
Natomiast Kevin Millwood w lipcu gra narazie jakąś padakę na trzy starty 0-2 z ERA 8.83 pora
już podciągnąć &quot;batki&quot; i wrócić do wyników z czerwca, gdzie na 5 startów bzyknął 4-1 z ERA 1.30 !
Ogólnie u siebie w domu ma w tym sezonie 6-1 z ERA 2.49.
Nawet menager Ron Washington już daje mu ostatnią szansę w tym tygodniu,
i myślę że Kevin dziś to wykorzysta.
Boston Red Sox vs Texas Rangers 1.952 ✅
Boston Red Sox vs Texas Rangers (-1.5) 2.830 ✅
E: Ooo yees takie wyniki lubimy - 3:6
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Cleveland Indians vs Toronto Blue Jays

Cliff Lee LHP (5-9, ERA 3.31)
vs. Brett Cecil LHP (3-1, ERA 5.40)

Przyglądając się wynikom ogólnym starterów mogło by się wydawać trochę dziwny jest mój typ, ale rozbierzmy ich wyniki na bezpośrednie spotkania.
ClifF Lee - bardzo dobra gra w pełnym czasie w dwóch spotkaniach,
ostatnio przeciwko Seattle pozwolił na 4 uderzenia i 1 run, Indians wygrało 4-1,
14 czerwca w wygranym spotkaniu (3:0) , przeciwko St. Louis nie pozwolił na odbicie aż w 8 iningach !.
No to teraz trochę soli w oczy: miał okazję wystapić już ostatnio przeciwko Blue Jays
i &quot;lose&quot; przeciwko Roy&#39;owi Halladay 5:4 (11 kwietnia). Wystapił w 8 spotkaniach przeciwko Blue Jays
i wynik jest mierny 1-4, z ERA 4.37.
Brett Cecil - ostatnio bardzo udany występ przeciw Baltimore w piątkowym spotkaniu,
na 6 iningów pozwolił tylko na 4 uderzenia i zaliczył kolejne zwycięstwo od pięciu spotkań.
Miał okazję również wystąpić przeciwko Indians gdzie wraz z zespołem wygrał 10:6, pozwolił w
6 iningach na 2 biegi. Ostatnio przeciwko Oakland piekny występ na całe 8 iningów oddał 5 odbić (1-0, ERA 0.65)
(spotkanie wygrane 5:0). 15 maja rozgromione Chicago White Sox 8:3 (2-0, ERA 1.08).
Nie miał okazji jeszcze rozpoczynać przeciw Indians.
Kiedyś Indians bardzo dobre w spotkaniach w tym sezonie może o tym tylko pomarzyć.
Przegrane 9 spotkań wyjazdowych na 12 ostatnio rozegranych. ogólnie
Blue Jays z ostatnich 5 spotkań przeciw Indians ma wygrane 3 z czego tylko jedno spotkanie u siebie w domu.

Cleveland Indians vs Toronto Blue Jays 2.020 ⛔
Cleveland Indians vs Toronto Blue Jays (-1.5) 3.060 ⛔
Blue Jays welcome to Rogers Centre &amp; waiting for win with Hot Dogs in our hands !
E: 2:1 No i Toxic Gratulacje, spotkanie nuda, że aż bolało (wzrosło spożycie Hot Dogów)
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Dla mnie ten typ to taki no-bet ale fakt faktem nie dawałbym wiekszych szans Indianom. Tu nawet nie chodzi o to jak gra w tym sezonie Lee ale jak słabo prezentuje się ich ofensywa. Sam gram to spotkanie na under 8.5.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Toxic właśnie bardziej upatruję porażkę ze strony Indianerów (brak pomocy od reszty zespołu) , bo jeśli dziś obaj
pitcherzy zepną pośladki i będą chcieli pokazać na co ich stać to masz rację z Underem
też jest wart gry. ale jeśli tylko jednemu zadrży ręka to może się okazać że trzeba będzie równać od nowa plac zabaw bo tak sobie pobiegają, że bedą rowki.:-D
Ja tam zawsze idę pod prąd. Nie będę się wywalać na kursach np:
LAD 1.52, Detroit 1,62 kiedy to Seattle ma wieksze dziś szanse, to samo NYY dziś może wtopić z O&#39;s,
Tofinek może coś na ten temat powiedzieć, odkąd mu wybiłam z głowy grę takimi kursami to praktycznie co miesiąc kosi buków na 2-4 tyś zł. i gra progresją.
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
No ja nie mówię, że popieram grę na kursy 1.50 ;) W MLB to po prostu nie popłaca. Tak jak mówiłaś DET mogło równie dobrze to spotkanie przegrać gdyby nie Olsen, który praktycznie oddał im ten mecz. Co do Indian to ich zwycięstwo w niesamowicie marnym stylu. Fakt, że Cecil mial 9K o czymś świadczy.
Czy mi sie wydaje czy Lee zmienił swój styl rzucania od poprzedniego sezonu?
A tak btw to gracz coś za $$ bo w Twoim temacie cicho sza ????
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Cleveland Indians
vs Toronto Blue Jays

Carl Pavano, RHP (8-7, ERA 5.13) vs Ricky Romero, LHP (7-4, ERA 3.25)
Carl Pavano wraca po chwilowym &quot;zawieszeniu na odpoczynek&quot; po All-star na 11 dni przez menagera Erica Wedge .
Na 7 startów przeciwko Blue Jays 2-3 z ERA 5.45. W czerwcu kiepściutko 0-3 z ERA 8.85 w 4 startach.
Ale w lipcu już całkiem całkiem 2-0 z ERA 2.45, zaliczył bardzo dobry występ przeciwko Detroit (win 5:4) gdzie w 8 iningach jego piłka miała 7 razy kontakt z pałką, a przeciwnicy wybiegali 2 runy, przy okazji wyaoutował 6 baterów.
Ricky Romero, leworęczny, niezbyt udany występ w przegranym spotkaniu z Boston, na 4 1/3 ininga pozwolił
na 5 odbić z których zamieniono na 4 runy i Toronto wtopiło spotkanie 4-1.
Ale trzeba pamietać, że jeszcze niedawno zaliczył serię 6 wygranych spotkań pod rząd (4-0, z ERA 2.28 ) zakończoną wtopą z Texas 11 czerwca.
Myślę, że po wczorajszej bardzo dobrej grze zakończonej minimalną przegraną Blue Jays nie powtórzy wczorajszego wyniku i wygra spotkanie. (Bilans w poście wyżej)
Mój typ:
Cleveland Indians vs Toronto Blue Jays (-1,5) - 2.410 ✅
E: wynik 6:10 :spokodfhgfh: no i tak ma być
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
No ja nie mówię, że popieram grę na kursy 1.50 ;) W MLB to po prostu nie popłaca. Tak jak mówiłaś DET mogło równie dobrze to spotkanie przegrać gdyby nie Olsen, który praktycznie oddał im ten mecz. Co do Indian to ich zwycięstwo w niesamowicie marnym stylu. Fakt, że Cecil mial 9K o czymś świadczy.
Czy mi sie wydaje czy Lee zmienił swój styl rzucania od poprzedniego sezonu?
A tak btw to gracz coś za $$ bo w Twoim temacie cicho sza ????
Tak mi się też wydawało, że Lee inaczej narzuca. Przedtem bardziej od góry i prostsze piłki, a teraz bardziej po łuku i tak trochę bardziej podkręcone, tak mi się coś wydaje. W temacie nie piszę bo nie ma za bardzo czasu, trzeba wykorzystać miesiąc wakacji, poodwiedzać znajomych, zaliczyć bajorko,trochę na rowerze, ogólnie odpocząć od skwaru Hiszpanii.
Miałeś nosa wczoraj z Underem :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom