>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 24.04.2007

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Dzisiejsze mecze :

[center:68f9e1d3c9] American League

Texas Rangers - Seattle Mariners
Baltimore Orioles - Oakland Athletics
Los Angeles Angels - Detroit Tigers
Boston Red Sox - Toronto Blue Jays
Florida Marlins - Atlanta Braves
Kansas City Royals - Chicago White Sox
Minnesota Twins - Cleveland Indians

National League

Florida Marlins - Atlanta Braves
Philadelphia Phillies - Washington Nationals
Pittsburgh Pirates - Houston Astros
New York Mets - Colorado Rockies
Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
St. Louis Cardinals - Cincinnati Reds
Arizona Diamondbacks - San Diego Padres
Los Angeles Dodgers - San Francisco Giants [/center:68f9e1d3c9]

Prawdopodobni piczerzy : http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070424
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Minnesota Twins-Cleveland Indians 1 1,43 ⛔
Minnesota Twins-Cleveland Indians - handicap : 0-1.5 1 1,85 ⛔


Zaczne inaczej, bo zawsze jak pisałem, że najpewniejsze z oferty to nie wchodziło :x , a więc: jedno z chyba &quot;lepszych&quot; spotkań na dziś. Zespół gospodarzy - Minnesota Twins podejmie drużyne gości - Cleveland Indians. W tamtym sezonie zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze, gorzej Cleveland, jak na razie w tym obie drużyny grają bardzo wyrównanie, jednak ja postawię na gospodarzy, którzy wystawiają znacznie lepszego pitcher&#39;a Johan&#39;a Santana&#39;e. Bardzo dobrze zaczął Johan ten sezon 3 wygrane i 1 przegrana to jego bilans, z ekipą Cleveland grał 9 razy, z czego wygrał 7 spotkań ERA 3.09. Miotacz gości - Fausto Carmona - zaczął sezon słabiej jedną przegraną, a ostatniego sezonu napewno nie mógł zaliczyć do udanych 1 wygrana i aż 10 porażek, choć ERA nie aż taka zła 5.42, póki co w tym sezonie ERA 6.97. Handi wydaje się możliwe, chociaż w MLB nic mnie już chyba nie zdziwi. Może przerwe tym typem wkońcu złą passe.

Pozdrawiam
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: NY Mets - Colorado Rockies ⛔ 2:1 :zy3ou:
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,95
BUK: BetGun
Analiza: Dziś pora na drugi mecz między Mets a Rockies. Wczoraj po jednostronnym meczu wygrali gospodarze 6:1. Mets zaczną z Orlando Hernandez&#39;em. W tym sezonie gra dobrze, ERA 3,24 i dwa wygrane mecze z trzech. Aaron Cook, pitcher gości nie powinien sprawić zbyt wielu problemów. Dziś licze tez na dobrą postawę Carlos&#39;a Beltran&#39;a, jednego z lepszych pałkarzy ligi. Jak narazie ma w swoim dorobku 26 Hits, 4 Home Runs, 14 Runs i 19 RBI. A więc dobrze gra w tym sezonie. Jesli dziś zagra tak dobrze jak wczoraj i na swoim poziomie to wraz z dobrą grą Hernandez&#39;a powinni być dwoma aktorami dzisiejszego meczu.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Chicago Cubs - Milwaukee Brewers 1,65 1-4 ⛔
Ako.1,65
- Chicago Cubs - Milwaukee Brewers (-1,5/1,5) 2,40 1-4 ⛔
Ako.2,40


Według mnie w miare pewny mecz. Chicago po wczorajszej przegranej na pewno dzisiaj będzie chciało wygrać. Wczoraj zawodnicy z Chicaga dobrze odbijali przy niezłym Vargasie.. Za to rywale również dobrze przy Carlosie Zambrano. Ale ten drugi jest totalnie bez formy. Dzisiaj po stronie gospodarzy wystąpi świetny Rich Hill. Ten miotacz już w tym sezonie grał przeciwko Milwaukee i pozwolił im tylko na jeden run w ciągu 7in. Po drugiej stronei rzucać będzie Jeff Suppan. Jak można stwierdzić po ERA widać, że rzuca średnio. Ale wedłum mnie jest to naprawdę dobry pitcher tylko, że on występuje w ciężkich meczach. Rzuca on stale, na swoim dobrym poziomie. Ale jest jeden plus dla Cubsów. Słabo rzuca gdy zawodnik odbija z prawej strony, a przecież gospodarze składają się prawie tylko z takich zawodnikow. Lee, Barrett, Ramirez zawodnicy praworeczni, więc dzisiaj powinno być dobrze. W historii słąbo Suppan rzuca przeciwko gospodarzom, natomiast Hill dobrze przeciwko Milwaukee. Zmotywowani wczorajszą przegraną Cubsi, myślę, że spokojnie wygrają. Mecz underowy, ale i tak stawiam na gospodarzy (-1,5), kurs na Sportingbet nie jest zły, więc ja gram za w miare dużą stawkę.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Minnesota Twins - Cleveland Indians

Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 1.97
Betfair


Wczoraj ładnie siadli nowojorscy baseballisci. Oby dzisiaj tez ładnie weszlo. Twins są na 2 pozycji w Centralu, z bilansem 11-8. U siebie mają bilans 6-5. Indianie są pozycje nizej w tej samej dywizji. Wczorajsza wygrana 7:3 z graczami Minnesoty to wielkie nieporozumienie. Dzisiaj na pozycji Pitcherow staną: JOHAN SANTANA i FAUSTO CARMONA. Pierwszy ma dobre ERA w porownaniu do drugiego: w tym sezonie 3.00, a 2.14 w ostatnich 3 grach. Bilans 3-1 w jego grze takze niezły jak na początek sezonu chyba ???? A rywal: jeden mecz, porazka, ERA 6.97. Poza tym ostatnia gra Santany wygrana z ERA 1.29! W karierze bilans 7-2 z Cleveland... mysle ze typ pewny, ale pamietajcie - w baseballu jestem laikiem ;)

:baseball: :baseball: :baseball:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom