>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 19.05.07

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
[center:dcc9bab2e6] Dzisiejsze mecze :

Atlanta Braves - Boston Red Sox
Chicago Cubs - Chicago White Sox
New York Mets - New York Yankees
Cleveland Indians - Cincinnati Reds
Detroit Tigers - St. Louis Cardinals
Houston Astros - Texas Rangers
Milwaukee Brewers - Minnesota Twins
Philadelphia Phillies - Toronto Blue Jays
Pittsburgh Pirates - Arizona Diamondbacks
Washington Nationals - Baltimore Orioles
Tampa Bay Devil Rays - Florida Marlins
Colorado Rockies - Kansas City Royals
Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers
Oakland Athletics - San Francisco Giants
Seattle Mariners - San Diego Padres [/center:dcc9bab2e6]

Prawdopodobni piczerzy : http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070519
 
konrado 215

konrado

Użytkownik
:baseball: spotkanie: Milwaukee Brewers vs. Minnesota Twins
typ: Milwaukee Brewers
kurs: 1.59 Bwin

Analiza:po pierwsze uwazam, iz w tym sezonie Twins&#39;i zawodzą w ostatnim czasie maja po kilka przegranych z rzedu przeplecione z wygrana, za to brewers jest druzyna która spisuje sie w tym sezonie o wiele lepiej:
Minnesota (19-22, 9-9 away)
Milwaukee (26-16, 16-6 home)
Jesli chodzi o pitcher&#39;ow wudaje mi sie ze sa to wyrownani zawodnicy:
MIN: Baker (0-0, 0.00 ERA)-statystyka z tego sezonu wczesniej spisywal sie podbnie co Bush
MIL: Bush (3-3, 5.47 ERA)
Cos co moze martwic to statystyki z zeszlych lat, ktore faworyzuja Minnesote jednak teraz mamy inny sezon i oblicze dwoch roznych druzyn. Mam nadzieje ze gospodarze zrewanzuja sie za wczorajsza porazke i wygraj dzisiejsze spotkanie.
:spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
:baseball: Houston Astros - Texas Rangers

Typ: 1 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 2.40
Betfair


Gracze Houston to drugi zespół w tabeli Central w NL. Texas okupuje ostatnią pozycję na zachodzie w AL. Niezły bilanse Astors (20-21, 10-11 home) wypadają swietnie przy kiepskich Rangers: (16-26, 6-16 away). No i punkt kulminacyjny mojej analizy... ci co czytają je czesto juz wiedzą ze chodzi o........ PRAWO SERII :jezora: Gospodarze wygrali ostatnio 5 meczy z rzędu, last ten to 6-4 w ich wykonaniu. A teraz seria 2L... Muszą sie przełamac. PRzy fatalnej grze zespolu z Texasu i bilansie 3-7 last ten seria 1W jest nie na miejscu. wczoraj własnie przerwali serię bodajze 5L. I mysle ze dzisiaj nie mająprawa wygrac. Typ wydaje mi się dosyc pewny.
Pitcherzy:
MIN: Baker (0-0, 0.00 ERA)
MIL: Bush (3-3, 5.47 ERA)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wislak wszystko fajnie, typek wszedl ale czemu podales statystyki pitcherow Minnesoty i Millwaukee?? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wislak wszystko fajnie, typek wszedl ale czemu podales statystyki pitcherow Minnesoty i Millwaukee?? ????
hmmm sam nei wiem :p jakos tak wyszło :p stawiałem tez na jedynm konkursie na Milwaukee -2.5 moze dlatego ???? Ale weszlo Houston -2.5 to jest niezły ✅
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Wislak wszystko fajnie, typek wszedl ale czemu podales statystyki pitcherow Minnesoty i Millwaukee?? ????
hmmm sam nei wiem :p jakos tak wyszło :p stawiałem tez na jedynm konkursie na Milwaukee -2.5 moze dlatego ???? Ale weszlo Houston -2.5 to jest niezły ✅
Chyba -1.5 , z -2.5 się jeszce nigdy niespotkałem
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wislak wszystko fajnie, typek wszedl ale czemu podales statystyki pitcherow Minnesoty i Millwaukee?? ????
hmmm sam nei wiem :p jakos tak wyszło :p stawiałem tez na jedynm konkursie na Milwaukee -2.5 moze dlatego ???? Ale weszlo Houston -2.5 to jest niezły ✅
Chyba -1.5 , z -2.5 się jeszce nigdy niespotkałem
Na konkursie puscilem -2.5 z bukmachera 5Dimes ;) juz mi 3 dzien z rzędu na tym piękny kurs wszedl ;) ale koniec Ot&#39;a ;) Wazne ze siadl pewnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom