>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 19.04.2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dzisjesze mecze:

Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates
New York Yankees - Cleveland Indians
Washington Nationals - Philadelphia Phillies
San Diego Padres - Arizona Diamondbacks
San Francisco Giants - St. Louis Cardinals
Seattle Mariners - Minnesota Twins
Florida Marlins - New York Mets
Cincinnati Reds - Houston Astros
Atlanta Braves - Chicago Cubs
Chicago White Sox - Texas Rangers
Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers

Prawdopodobni piczerzy : http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070419
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Chicago White Sox - Texas Rangers ✅ No. no mój pierwszy typ i odrazu plus. A na Typach Dnia z handicapem weszło :jupi:
Typ: 1
Kurs: 1,65
BUK: BAH
Analiza: Mamy trzydniową przerwe w NBA, w Sobotę ruszają Play Offs, więc w tym czasie zacznę obstawiać Baseball, mianowicie Major League Baseball. Najlepsza liga Baseball&#39;a na świecie ruszyła pełną parą w tym roku przed kilkoma tygodniami. Kompletnie się na tym nie znam ale i tak było z NBA więc za kilka miesięcy będę &quot;expertem&quot; MLB. Narazie moje analizy będa narwane, bo dopiero to mój pierwszy raz z tym sportem. Póki co, będę się opierał na statystyce, bo nie znam czołowych graczy. Na wszystko przyjdzie czas. No więc widze, że mecze miedzy drużynami są rozgrywany po dwa, po trzy. Dziś po raz trzeci &quot;Białe Skarpety&quot; podejmą u siebie &quot;Obieżyświatów&quot;. Oba zespoły są blisko siebie w tabeli i mają oba ujemny bilans. White Sox miały słaby początek sezonu ale ostatnio grają coraz lepiej. W zespole gospodarzy sa tylko dwaj gracze kontuzjowani więc wystąpią w niemal optymalnym składzie.

19/04/07 Chicago White Sox vs. Texas Rangers 6:0
18/04-07 Chicago White Sox vs. Texas Rangers 1:8

Jak widze po porażce szybko się zrehabilitowali dnia następnego więc dziś tez liczę na ich wygraną.

:baseball: :baseball: :baseball:

Co o tym sądzicie, experci? Doradźcie coś młodemu typerowi MLB :jezora:
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Oba zespoły są blisko siebie w tabeli i mają oba ujemny bilans.
:] , razcej dodatni bilans , powyzej 0.500 bilans jest pozytywny dla danej drużyny.

Jak dal mnie mecz Yankessy wygrają , ale na dziś wole coś innego postawić
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Cincinnati Reds - Houston Astros 1,65 6-8 ⛔
Ako.1,65
- Cincinnati Reds - Houston Astros (-1.5/+1.5) 2,45 6-8 ⛔
Ako.2,45


Mecz dość pewny, po wczorajszej przegranej Cincinnati liczę na dobrą grę i zwycięstwo dzisiaj. Wczoraj goście wygrali 7-2 ale dopiero w dwóch ostatnich in. zdobyli aż 6punktów (można to nazwać pechem dla Redsów) Po stronie gospodarzy rzucać dzisiaj będzie miotacz Bronson Arroyo. Jak narazie w tym sezonie gra tak sobie, jego ERA wynosi 3.48. Słabo rzuca przeciwko graczą z Houston ale myślę, że to się dzisiaj zmieni. Po drugiej stronie rzucać będzie Woody William. Doświadczony miotacz, ma on bowiem w tym roku 41lat, ale to jest normalne w MLB. Sezon zaczoł słabo, bowiem na 16in. ma aż 22odbicia a jego ERA wynosi 5.63. Przeciwko rywalon rzuca średnio z różnym skutkiem. Wydaje mi się, że gościom zakończy się dzisiaj passa 3zwycięstw. Na pewno lepszego pitchera mają gospodarze, po wczorajszej przegranej dzisiaj będą bojowo nastawieni i powinni spokojnie wygrać. Na pewno lepszą drużyną jest Houston ale dzisiaj myślę, że przegrają. Typ w miarę pewny, kurs nie jest najwyższy ale ja stawiam Cincinnati (-1,5) przy kursie 2,45

:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Washington Nationals - Philadelphia Phillies 1,70 2-4 ✅
Ako.1,70
- Washington Nationals - Philadelphia Phillies (+1.5/-1.5) 2,35 2-4 ✅
Ako.2,35


Nie lubie grać drużyn na wyjeździe, ale akurat Philadelphia mnie skusiła. Wczoraj wyrównany mecz do końca. Dopiero w 13in. gospodarze okazali się lepsi. Dzisiaj po stornie Washingtonu wystąpi słaby John Patterson. On z reguły traci punkty w jednym in. Jest to zawodnik słaby psychicznie jak już zacznie gorzej rzucać to od razu traci dużo punktów. Po stronie gości rzucać będzie doświadczony 45letni Jamie Moyer. Leworęczny miotacz jak narazie radzi sobie bardzo dobrze jego ERA wynosi 3,55 a w ciągu 12.2 in. zrobił 9SO. Ten zawodnik ma już swój wiek, gra coraz gorzej, ale myślę, że dzisiaj pokaże się z dobrej strony. Zawodnicy z Washingtonu słabo odbijają gdy rzuca Moyer, natomiast rywale średnio gdy miotaczem jest Patteren. Dzisiaj pitcherzy są podobnej klasy i nie to nie od nich zalerzeć będzie przebieg spotkania. Zmotywowani goście dzisiaj pokażą na co ich stać a jeszcze dodać słabą psychikę Patersona to wydaje się, że lekko dzisiaj wygrają. Ale nie można przeceniać umijętności Moyera, może on dzisiaj zagra poniżej swoich możliwości i będzie po meczu. Ja jednak wierze, że sobie poradzi i dzisiaj akurat przyda mu się duże doświadczenie. Spadają kursy na gości co też jest plusem. Ja stawiam na Philadelphia Phillies (-1,5) po kursie 2,35.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh a wziąłem sobie Panowie od Was po 1 typie :p W sumie też uważam , że Cincinati oraz CWS powinno wygrać . Ci ostatni ostatnio doznali kompromitacji na swoim stadionie i pewnie wciąż mają ją w pamięci . Poza tym tak jak napisał Włochu Reds mają lepszego pitchera .

Oby jutro na $$$
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
Heh a wziąłem sobie Panowie od Was po 1 typie :p W sumie też uważam , że Cincinati oraz CWS powinno wygrać . Ci ostatni ostatnio doznali kompromitacji na swoim stadionie i pewnie wciąż mają ją w pamięci . Poza tym tak jak napisał Włochu Reds mają lepszego pitchera .

Oby jutro na $$$

Powiem tak, to co zrobił bulpen Cincinnati to się w głowie nie mieści. Nie wie po co trener Cincinnati sciągnoł Arroyo... Brandon przez 7in. pozwolił rywalom tylko na dwa runy a te pionki jak Saarloos, Stanton czy Weathers przez jeden in. 5...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom