>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 13.08.2007

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Seattle Mariners - Minnesota Twins
Typ : Minnesota Twins
kurs : 1.85
BAH


Analiza : Jutro na Safeco Field zmierza sie dwie bardzo rownie druzyny . Obecnie Minesota zajmuje trzecie miejsce w Central American League natomaist Seattle 2 miejsce w West American League.Start pitcherem w druzynie Minesoty bedzie jeden z moich ulubionow nazucajacych Johan Santana naprzeciw niemu stanie takze doswiadczony Felix Hernandez . Bukmacherzy delikatnie faworyzuja gosci dajc troszke wieksze szanse Minesocie . W ostatnim meczu z LKansas Santana nazucal 6 inningow. W ostatnim meczu przeciwko Seattle Santana 1.29 przy czym Felix Hernandez 81.00. BArdzo ciekawy pojedynek lecz sadze ze gora beda zawodnicy Minesoty.W ostatnich 3 meczach Santana ERA rowe 3.32. Natomiast Felix rowne 3.74.

Start pitcherzy :

 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik




Dzisiaj płasko bo ostatnio wypłaty poszły trzeba trzeba ugrać coś na Betssonie żeby mocniej stawkować

Singiel troche na przełamanie 3 L Chada Billingsleya i 3 W Roya Oswalta

Pare słów o pitcherach

SP Dogersów Chad Billingsley 7-3 ERA 3.34 (last 0-3 ERA 3.18),pozwolił na 76 H, 35 R, 11
HR,zaliczył 85 SO zagał 91 IN, w ostatnich dwóch meczach dobrze sie spisał i pozwolił tylko na 1 R ale to wystarczyło do porażke Dogersów 0-1.Dzisiaj licze na przełamanie jego pecha.

SP Houston Roy Oswalt 12-5 ERA 3.42 (last 3-0 ERA 0.42),pozwolił na 172 H ,66 R,13 HR,zaliczył 123 SO,zagrał w 165 IN.Ostatnio imponuje Erą ,wygrał 4 mecze pod rząd ale w Hitach podobnie jak Chad.Dzisaij myśle że ta passa sie skończy i stawiam na pewne zwyciestwo Dogersów
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Tampa Bay Devil Rays u Boston Red Sox
Boston Red Sox -1.5
2.05
Bwin
Przez ostatnie dwa dni nie miałem internetu więc nie mogłem dodawać typów. W koncu wszystko chodzi i mozna nadal typować. Na dziś wybrałem jedno ze spotkań amerykańskiego baseballu. Do walki o punkty stana Boston Red Sox i Tampa Bay. Na dzień dzisiejszy Bostaon zajmuje pierwsze miejsce w American League East Standings zaś Tampa Bay ostatnie. Tabelka przedstawia się nastepująco: 1.Boston 2.NY Yankees 3.Toronto 4.Baltimore 5.Tampa Bay. Bilans Tampa Bay to (45-72, 19-39 away) zaś Bostonu (70-47, 36-20 home). Widzimy jak świetnie prezentuje sie ekipa z Bostonu. Są oni jedną z lajlepszych i utytułowanych ekip z MLB. Grają naprawde dobrze, czego nie mozemy powiedzieć o Tampa Bay. Nie idzie im tak dobrze jakby tego chcieli. Ostatni mecze to większoć poraze. Bostaon równiez ostatnio forma ne zachwyca. Razprzegrywa a raz wygrywa. Juz dawno nie miał serii kilku zwyciestw. Jak na tak utytułowana druzyne to naprawde słabo. Jeśli chcą powalczyć o jakieś laury to takie mecze ,musza wygrywać. Start Picherami w druzynach są: TAM: Shields (9-7, 4.32 ERA) BOS: Wakefield (13-10, 4.81 ERA). Obaj pitcherzy są niexli, lecz wydaje mi sie ze traka druzyna jak Bostaon nie przegrywa z &quot;byle kim&quot;.

✅ ✅ ✅
 
mateusz209 0

mateusz209

Użytkownik
Seattle Mariners - Minnesota Twins
Typ: Run Line- Minnesota Twins
Kurs: 2.43
Betsson
Analiza: Dziwny typ, na takie pojedynki zwykle nie stawiam ale dziś wyjątek :mrgreen: ... Sytuacja jest taka że marynarze wygrywają mecz za meczem i to na wyjeździe gdzie powinni grać raczej słabo a tu zwycięstwa choć przeciwnicy nie byli w ostatnich meczach porażający ale i tak widać w jakiej formie są gracze z Seattle, zaś ekipa Minnesoty przegrała swoje ostatnie 4 mecze dostając sweepa od Aniołów(niby nie takie dziwne bo Anioły u siebie są jedną z najlepszych drużyn a Bliźniaki na wyjazdach słabe ale jednak dziwi ) Ktoś sobie pomyśli no to skoro marynarze wygrywają mecz za meczem a Minnesota przegrywa to dlaczego dziś ma być inaczej tym bardziej że mecz w Seattle? Ano powód ma imię i nazwisko: Johan Santana.
Jak już mówiłem Bliźniaki mają serię 4L a kiedy przerwać taką serię jak nie przy liderze swojej drużyny?No właśnie bo dziś miotaczem bliźniaków będzie leworęczny J. Santana (12-9, 2.98) który od kilku sezonów jest czołowym pitcherem w MLB i najlepszym pitcherem swojej drużyny! Więc przełamanie powinno przyjść! Ostatnio Santana nie gra aż tak dobrze ale dziś powinien pokazać swój potencjał i pozwolić na maks 2 biegi a koledzy z drużyny muszą wreszcie pokazać że skład mają bardzo dobry i odbić kilka piłek( może trochę Home Run`ów) bo ostatnio im nie idzie...więc kiedyś muszą się przełamać.
Dla gospodarzy będzie rzucał F. Hernandez (8-6, 3.97) średni w tym sezonie ostatnio słaby mecz z Baltimore i też nie najlepszy z Aniołami więc bliźniaki mogą mu trochę &quot;powybijać&quot;
Handicap? Będzie o niego ciężko ale kurs zachęcający bo za większą stawkę nie ma sensu grać tego meczu bo tu może być wszystko-dosłownie!
 
S 0

siepek

Użytkownik
Ja sam postawiłem na Seattle, Santana jest wyśmienity pithcerem ale nie zapominijmy ze seattel jest maszynką do robienie pięniędzy ogólnie w tym sezonie i zwłaszcza przeciwko leworęcznym i w dodatku Hernandez rzuca coraz lepiej co pokazuje jego WHIP i ERA, I w dodatku Mini przeciwko praworęcznym miotaczą L10 mają zaledwie .200% a Seattle przeciwko leworęcznym .350 więc bardzo dobry pojedynek się zapowiada i miejmy nadzieje wygrana Seattel
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom