>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 11.05.2007

Status
Zamknięty.
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten nie ma:

Oakland Athletics - Cleveland Indians 1 2,06 ✅ 8:2
Wybrani pitchers J. Blanton - C. Sabathia


Kolejne spotkania, dziś o godzinie 4:05 naszego czasu odbędzie się spotkanie między drużyną gospodarzy - Oakland Athletics, a ekipą gości - Cleveland Indians. Kurs bardzo ładny, a typ dość prawdopodobny. Obydwaj miotacze są bardzo do siebie podobni, chociaż więcej wygranych w tym sezonie ma CC. Dzisiaj licze na przerwanie dobrej passy Sabathi - 5 zwycięstw z rzędu - i złej Balnton&#39;a jeśli chodzi o gry z Cleveland - 2 przegrane. Szanse są spore, gdyż obaj miotacze mają podobne ERA&#39;e CC 3.45, a Blanton - 3.61. W zeszłym sezonie Oakland wygrało wszystkie mecze, które grali u siebie z Cleveland Indians. Ten sezon zaczeli gorzej niż Cleveland, jednak Indians najmocniejsi są u siebie - bilans 11 wygranych i 3 przegranych, a na wyjazdach już w kratke 9-9. I choć Oakland najlepsze u siebie też nie jest - 6 wygranych na 13 meczy - to dzisiaj licze na ich zwycięstwo.

Pozdrawiam

:spokodfhgfh: :gool: ???? :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.


Spotkanie: Colorado Rockies - San Francisco Giants
Typ:Colorado Rockies -1.5 pkt
Kurs: 2.60
Bukmacher:Expekt

Data i godzina: 11-05-07, 0:05 PM ET

Start pitczer Rockies Josh Fogg ERA 5.67,REC 1-3

Start pitczer Giants Tim Lincecum ERA 10.38 ,REC 0-0

Tim to rookie, narzucał w tym sezonie tylko w jednym meczu z Philadelphia Phillies 6 maja.Podczas 4.1 inninga pozwolił przeciwnikom na 5 H,zdobyli oni 5 R i 2 HR.Dziś też sądzę,że będzie miał ciężką przeprawę z batterami Rockies,mam tu na myśli Matta Hollidaya (6 HR,21 R,53 H ) oraz Todda Heltona (3 HR,18 R,46 H ). Po cichu liczę na HR Barrego Bondsa z Gianta ,na którego postawiłem...

Ostatnie mecze Rockies

2007-05-11 Colorado Rockies - San Francisco Giants 5 - 3
2007-05-09 St. Louis Cardinals - Colorado Rockies 9 - 2
2007-05-09 St. Louis Cardinals - Colorado Rockies 4 - 1
2007-05-08 St. Louis Cardinals - Colorado Rockies 2 - 3
2007-05-06 Cincinnati Reds - Colorado Rockies 9 - 3

Ostatnie mecze Giants

2007-05-11 Colorado Rockies - San Francisco Giants 5 - 3
2007-05-09 San Francisco Giants - New York Mets 3 - 5
2007-05-09 San Francisco Giants - New York Mets 1 - 4
2007-05-08 San Francisco Giants - New York Mets 9 - 4
2007-05-07 San Francisco Giants - Philadelphia Phillies 5 - 8
 
W 2

wislak

Forum VIP
:baseball: Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds

Typ: 1 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 2.74
Betfair


U mnie jak zwykle o wyborze typów decyduje prawo serii ;) Myslalem na graniu na Cleveland, ale zdecydowałem się do gry na graczy z Miasta Aniołów ;) Przed wszystkim grają u siebie. Są na prowadzeniu w West i na 4. pozycji w NL. Jest to niewątpliwie bardzo mocny zespół. Aktualny bilans to 20-15, 8-7 home. Rywale, Czerwoni z Cincinnati to jeden ze słabszych teamow w lidze. W NL są poza Washingtonem najsłabszą ekipą... Swoim bilansem 15-20, 7-8 away okupują ostatnią pozycję w Centralu. Mimo tak zroznicowanych pozycji zespołów, oba mają odwrotne serie 1W i 1L. Ale jak sie okazuje, są to serie na przekór: korzystna gości, a niekorzystna gospodarzy... Więc dzisiaj musi być odwrót ;) Bedzie to pierwszy pojedynek tych zespołów w tym sezonie i mysle ze na początek to Dodgers wygrają u siebie. Sądze ze LAD wygra 2, a moze uda sie i 3 spotkania tej serii.
I na koniec, co do pitcherów:
CIN: Arroyo (2-2, 2.85 ERA)
LAD: Wolf (3-3, 4.61 ERA)
Bilansy takie same, ERA lepsza po stronie gracza Reds, ale głównie liczy się bilans... Wydaje mi sie ze typ siądzie, ale pewny to on na pewno nie jest.

PZDR!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom