>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 04.05.2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:73460c2633] Dzisiejsze mecze: [/center:73460c2633]

[center:73460c2633]Chicago Cubs - Washington Nationals
Baltimore Orioles - Cleveland Indians
Florida Marlins - San Diego Padres
New York Yankees - Seattle Mariners
Cincinnati Reds - Colorado Rockies
Tampa Bay Devil Rays - Oakland Athletics
Atlanta Braves - Los Angeles Dodgers
Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates
Texas Rangers - Toronto Blue Jays
Kansas City Royals - Detroit Tigers
Minnesota Twins - Boston Red Sox
St. Louis Cardinals - Houston Astros
Arizona Diamondbacks - New York Mets
Los Angeles Angels - Chicago White Sox
San Francisco Giants - Philadelphia Phillies [/center:73460c2633]

Probable Pitchers: http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070504
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates ✅ ????
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,35
BUK: BetGun
Analiza: To co się ostatnio dzieje w MLB to jest urwanie głowy, pewniaki nie wchodza itd. Dzis zagram progresjęna Brewers, któzy w oststnim meczu u siebie ulegli Piratom 2:4 więc dziś nic podobnego się nie zdarzy. Są zespołem lepszym w tym sezonie i powinni odprawić gości z kwitkiem. Pitcher gospodarzy, Claudio Vargas, gra oststnio wspaniale mimo ERA 3,68,w oststnich 22 in. zaliczył 29 SO i tylko 8 BB. Paul Maholm nie może się tym poszczycić a oststnio gra słabo. Tak wiec Brewers jako zespół lepszy nie powinni dzis mieć problemów z gośćmi.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Texas Rangers - Toronto Bluejays 2 1.93 ⛔

Na dzisiaj niezbyt ciekawa oferta, ten typ też jest dość ryzykowny, ale nie bez szans. Bukmacherzy oceniają szanse obu ekip tak samo, dwaj niezbyt dobrzy miotacze i dwie drużyny, które sezon zaczeły nie najlepiej choć z lekką przewagą lepiej zaczeli goście. Obydwaj panowie niedawno się spotkali, wtedy na własnym boisku lepsi okazali się dzisiejsi goście wygrywając 7-3. Obydwie ekipy mają serie kilku przegranych, Texas - 5 z rzędu, Toronto - 3 z rzędu. Dzisiaj licze na Toronto, gdyż ich miotacz Tomo Okha wydaje się minimalnie lepszy od swojego rywala Brandon&#39;a McCarthy&#39;ego. Brandonowi w tym sezonie najlepiej nie idzie, jego ostatni mecz to właśnie gra z Okha i przegrana, w sezonie statystka wygranych do przegranych to 1-4, lepiej radzi sobie miotacz gości jego statystyka to 2-2, przy czym ostatnie 2 mecze udało mu się wygrać. Spotkanie powinno byż zacięte jednak ja dzisiaj licze na Toronto.

Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
To co się ostatnio dzieje w MLB to jest urwanie głowy, pewniaki nie wchodza itd.
moze i są niespodzianki, ale bez przesady. Jestes początkującym podobnie jak ja i praktycznie te typy są poki co kierowane tylko statystykami i malą wiedza. Fakt moze czesto pewniaki zawodzą, ale da sie tez dobrac ciekawe typy. Mi tam ostatnio powchodzilo duzo, na bukach real (nie TD itp.) powchodzily mi najpewniejsze typy i to najwazniejsze. jesli taka forma sie utrzyma i dalej bedą takie &quot;niespodzianki&quot; to bede bogaty za jakis czas
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
To co się ostatnio dzieje w MLB to jest urwanie głowy, pewniaki nie wchodza itd.
moze i są niespodzianki, ale bez przesady. Jestes początkującym podobnie jak ja i praktycznie te typy są poki co kierowane tylko statystykami i malą wiedza. Fakt moze czesto pewniaki zawodzą, ale da sie tez dobrac ciekawe typy. Mi tam ostatnio powchodzilo duzo, na bukach real (nie TD itp.) powchodzily mi najpewniejsze typy i to najwazniejsze. jesli taka forma sie utrzyma i dalej bedą takie &quot;niespodzianki&quot; to bede bogaty za jakis czas
MLB ostatnio jest mocno nieprzewidywalne nie zgodze sie ze zdaniem Wiślaka .Jestem poczatkującym ale na początku ze samych statsów z covers dało sie bez problemu wyczaić jakiś ładniutki handi i bez problemu wchodziło.Teraz passa jest przeciw mnie.Jezeli masz dobrą forme to spoko ale nie łudź sie z czasem cos zawali bo amerykanskie sporty żądzą sie dziwnymi prawami
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Tampa Bay Devil Rays - Oakland Athletics 1,79 2-5 ✅
Ako.1,79
- Tampa Bay Devil Rays - Oakland Athletics (1,5/-1,5) 2,24 2-5 ✅
Ako.2,24 Stake: 5/10


Mecz wydaje się dosyć pewny. Po stronie gości rzuca dzisiaj świetny w Dan Haren. Według mnie jest to jeden z lepszych pitcherow MLB. ERA ładna, ale przedewszystkim świetnie rzuca, jeszcze w tym sezonie nie mial wiekszej ilosci odbic od IP... to według mnie robi wrazenie. Po drugiej stronie miotaczem jest Casey Fossum. Dobry miotacz, ale ostatnio nie jest w najlepszej formie. Tampa po dwóch wygranych na pewno nie będzie grac na 100% możliwości. Trochę sobie odpuszczą. Za to Oakland po dwóch porażkach będzie zmotywowane. Grają naprawdę dobrze, duża ilość odbić i wogóle, myślę, że na Tampę to wystarczy. Kurs nieza wysoki, ale mecz w miarę pewny.

Co do MLB, ono zawsze będzie zaskakiwać. Według mnie są głupie wtopy i zawsze będą, ale dlateog ten sport jest ciekawy. Nie warto obstawiac z całej kolejki jeden mecz na dzień, ja gram np. 3 z czego 2wchodzą.. Pozdrawiam
 
P 0

protech

Użytkownik
Hmmm przeciez amerykanskie sporty to najlepsza rzecz na profity, MLB w szczegolnosci moim zdaniem ale panowie.. polecam tylko single i trzeba naprawde dobierac dobrze stawki za jakie gramy bo to jest bardzo wazne w ogolnym rozliczeniu +/-.
Nie ma pewniakow raczej.. zalezy kto startuje i przeciez nie tylko pitcher sie liczy. Oczywiscie nikogo nie pouczam tylko wyrazam swoja opinie.
Na dzis proponuje.

NY Mets - Arizona 1 @1.81 betfair :jupi: ✅

Metsi graja na wyjezdzie zeby byla jasnosc. Maja naprawde bardzo dobry, chyba najlepszy bilans meczy na obcym terenie w MLB (10-3). Czym sie sugeruje podajac ten typ?
Spojrzmy na starterow, w Metsach pitcher miesiaca kwiecien - Maine 1.35 ERA, naprawde bardzo dobry zawodnik sadze ze dzis ladnie bedzie outowal swoich rywali, statystyki ma dobre i tylko jakas niespodziewany dyskomfort/niedyspozycja danego dnia moze zepsuc jego wystep, na to sie jednak nie zanosi. Z drugiej strony mamy leworecznego Randy Johnsona, ktory niczym nie blyszczy 6.55 ERA w 2007. Jednak warto spojrzec na jego gre pzreciwko batterom z Mets:

BATTER VS. PITCHER (Career)
vs Randy Johnson
Player AB H HR BB SO AVG
Alou 14 8 1 1 5 .571
Wright 13 6 0 2 4 .462
Reyes 16 6 0 1 1 .375
Beltran 17 6 1 0 3 .353
Castro 9 3 0 1 2 .333

Hm? co Wy na to?
Statystyka wedlug mnie bardzo imponujaca i sadze ze dzis powinno obejsc sie bez niespodzianki, jednak to jest sport i wszystko jest mozliwe, jesli przegram na pewno sie nie zalame, nastepny wejdzie ????

8 UNITS
 
W 2

wislak

Forum VIP
Los Angeles Angels - Chicago White Sox

Typ: 1 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 2.47
Expekt


Dzis uwazam ze wygrają Anioły ;) Są zespolem niewątpliwie lepszym od rywali z Chicago. Bilans 16-13 daje im prowadzenie w west, podczas gdy dzisiejsi goscie mają bilans 12-13 i plasują sie na drugim, ale od konca miesjcu w centralu. Jedyne co mowi mi: &quot;nie graj&quot; to seria 4L White Sox. Ja jednak mysle, ze wieksze znaczenie bedzie miec tu seria LAA: 2L. Są bardzzo dobrym zespolem i nie mogą tyle przegrywac. U siebie mają swietny bilans 11-3 (wraz z Cleveland najlepszy w MLB). Typ wydaje mi sie w miare pewny, ale gram go tylko na TD. I jeszcze + dla gospodarzy:
Pitchers:
LAA: Escobar (2-1, 3.28 ERA)
ChWS: Contreras (2-2, 5.68 ERA)
Escobar jest lepszym pitcherem i mysle ze dzisiaj poprawi jeszcze swoj bilans ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom