>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MLB 02.05.2007

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
wlasnie chcialem napisac podobnego posta, nie lepiej dzielic sie wiedzą i pewnymi typami przed meczem?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ja nie mam obowiazku pisac tu typow.

A wklejam( raptem 2 raz) by udowodnic, ze nic nie przychodzi fartem czy pechem.

Oba zespoly czyli TB i Twins mialy wczoraj serie:

TB WL WL dzis W
MIN WLW dzis L


I jak w maslo :]

Ostatnio takze podalem, co gram, weszlo 5 z 7 ;-)

A moje typy mozna znalezc na najwikszym polskim portalu bukmcherskim i na amerykanskich forach.

pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
aaa swietnie, wzorujesz sie tylko na seriach?? zreszta po pierwsze to podobno gra sie zazwyczaj przeciwko serii czyli jak jest np WWW to grasz L a nie W bo seria musi sie skonczyc a po drugie to te serie co podales to sa tak fest dlugie ze nawet trudno ich zauwazyc :]

P.S. i chyba mi nie powiesz ze byles pewny ze TB w ostatnim inningu zdobedzie 2 wyrownujace punkty a potem w dogrywce wygra bo wedlug mnie to jest pech!! przynajmniej dla MInnesoty...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
A ile Twoim zdaniem musi trwac seria, 20 spotkan? :-?

Jesli Cie to interesuje to na dzis narazie mam zagrane LAA (typ podany na 2och forach).


Nie liczy sie tez to czy typ wchodzi juz 1 inningu czy dopiero w 17. Liczy sie to czy weszlo, a nie jak i w jakim stylu.
I tak masz we kazdej dyscyplinie, jak przegraja to sa slabsi, chocbym nie wiem jak pieknie grali i zachwycali widzow.
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
BigPapi wkręcaj dalej... Nigdy nie patrze na osoby które wklejają tylko screeny po meczu, bo to są zazwyczaj pionki. Obstawią np. 10kuponów za 2zł, potem dwa wejdą i się pochwałą screenami... i niby jesteś wielki, bo obstawiłeś Tampę. Jak już chcesz to podaj prędzej mecz a nie dopiero jak wejdzie. Co do systemu to ma on jakiś sens.. Pozdrawiam

P.S. Co do Milanu to ma rację, wczoraj to był pewny mecz.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ty podalem o 22:41 czyli grubo przed meczem jeszcze, ale tak jak mowie nie tu, bo nie mam takiego obowiazku dawac wszedzie ;]

A z wkrecaniem Ci sie chyba cos pomylilo, za stary jestem na takie pierdoly.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nie liczy sie tez to czy typ wchodzi juz 1 inningu czy dopiero w 17. Liczy sie to czy weszlo, a nie jak i w jakim stylu.
racja!! ale ty zabardzo schodzisz z tematu, ja tylko napisalem ze byl to pech i tyle a ty odrazu zaczeles sie madrzyc z tymi seriami itd. Wogole najlepiej skonczmy ten temat a co do LAA to moze napisz jakies uzasadnienie bo to ze podales ten typ na dwoch forach to mnie to g*** obchodzi. Jesli sie nie myle to w refulaminie pisze ze &quot;suche&quot; typy beda usuwane :] :jezora:


P.S. I przestan mowic ze nie masz obowiazku podawania b nikt ci nie karze tylko ze mowimy zebys sie nie chwalil po meczu screenami jakis to ty wielki typer :?
 
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Dobra panowie koniec dyskusij , jak sie ktoś zgłosi to mu podeśle stronke gdzie można zobaczeć typy BigPapi , dla szymonbee - przed meczem Boston - NYY ktoś zamiescil analize na 3 dni - lokknij może znajdziesz kto :]
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie liczy sie tez to czy typ wchodzi juz 1 inningu czy dopiero w 17. Liczy sie to czy weszlo, a nie jak i w jakim stylu.
racja!! ale ty zabardzo schodzisz z tematu, ja tylko napisalem ze byl to pech i tyle a ty odrazu zaczeles sie madrzyc z tymi seriami itd. Wogole najlepiej skonczmy ten temat a co do LAA to moze napisz jakies uzasadnienie bo to ze podales ten typ na dwoch forach to mnie to g*** obchodzi. Jesli sie nie myle to w refulaminie pisze ze &quot;suche&quot; typy beda usuwane :] :jezora:
To tylko przyklad byl z LAA.

A jak skomentujesz postawe Yankees w obecnym sezonie?
Tez pech? :roll:

NIe wazne jest to, czy punkty beda zdobywac zalozmy, po 1 pkcie na inning czy trzepna Grand Slam w 9 inningu, gdy na przeciw nich bedzie stał jeden z najlepszych closerow.
Tak czy siak jest po zawodach i to jest piekno tego sportu, zreszta jak kazdego ;)
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
Lupus pionkiem....Dawno się tak nie uśmiałem.....
bo to są zazwyczaj pionki.

Lupusa kojarze od dawna ale nie wiem po co nicka zmienił... Jeszcze za czasów jak dawno bywałem na mecz.pl to Cię pamiętam... a jeśli chodzi o ahandicap.com to podawałem przez jakiś czas mecze ale mi sie nie chce tam zabardzo wchodzic.... Dobra offtopic....
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Daj spokoj Fox, wtopy sie beda zdarzac, tak jak chyba teraz na LAA.

Tak samo w zeszlym roku, kazdy wie, jak pieknie zakonczyla moja progresja na over San Diego.
Dla nie wtajemniczonych, przelamali sie w momencie, gdy ja ich nie zagralem, gdyz, mecz zaczal sie wczesniej a ja nie spojrzalem o ktorej graj.
I kupa kasa poszla sie delikatnie mowiac pasc ;)

Ale bez jaj z tymi 2zlotowcami :]

Nick lupus tu jest zajety, kto by pomyslal :-?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mi dziś osłodził porażkę LAA, Vladimir Guerrero, zdobył HR...,a ja właśnie na niego HR zagrałem ,kursik 3,90.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom