>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MLB 02.05.2007

Status
Zamknięty.
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no na pierwszy rzut oka to tak ale wiadomo jak to jest z tym MLB...
ja mysle ze Minesota dosc pewna a moze nawet overek bo w ekipie Tampy bedzie rzucal dzis znowu ten beznadziejny koreanczyk, a w MIN raczej dosc dobry pitcher wiec raczej Win Twinsow
Ja jeszcze czekam az Minesota wystawi znowu mojego ulubionego miotacza Santane, w tym sezonie wprawdzie nie idzie mu tak rozowo ale w zeszlym to on tam wymiatal, wiec licze ze sie poprawi :]
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten nie ma ;-) :

New York Mets - Florida Marlins 2 2,42 ⛔ 3-6



Dzisiaj o godzinie 19:10 naszego czasu odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną gospodarzy - New York Mets, a gości - Florida Marlins. Zaskoczył mnie tak wysoki kurs na Florydę, mimo, że jest ona słabsza jako drużyna niż Metsi to wystawia znacznie lepszego miotacza - Anibal&#39;a Sanchez&#39;a. FLO na wyjazdach gra w kratkę 6 wygranych i 6 porażek. Jednak myśle, że dzisiaj Anibal podtrzyma dwie swoje passy i co za tym idzie wygra Floryda. Sanchez grał z Metsami dwukrotnie i 2 razy wygrał z ERA 2.57, w tym sezonie zaliczył 2 wygrane. Oliverowi Perezowi - miotaczowi gospodarzy - znacznie gorzej idzie gra z Florydą - 1 wygrana, 2 przegrane ERA 5.46. Perez w tym sezonie zanotował 2 wygrane i 2 przegrane przy ERA 3.86, to i tak dobrze jak na tego miotacza, ponieważ w zeszłym zaliczył 3 wygrane i 13 przegranych przy ERA 6.55 !. Bardzo ładny kurs i chyba warto zagrać, mimo, że FLO wczoraj i przedwczoraj wygrała z Metsami, a wygrać 3 razy z rzędu z lepszą drużyną to nie lada wyczyn.

Pozdrawiam


No niestety ktoś tu miał racje: szacunek panowie Wiślak i hitman44, chociaż trochę się zawiodłem na Florydzie
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kompletnie sie nie zgadzam z tym typem, sam postawilem 10 dolców na Metsów, mysle ze to pewniak dzisiejszego dnia. Ale jak bedzie przekonamy sie wieczorem ;)
 
J 0

j.j.

Użytkownik
Dla mnie pewniejszy w spotkaniu Metsów i Marlinów byłby over :mrgreen:

Co do reszty to upatrzyłam sobie na dziś mecz Colorado Rockies - San Francisco Giants.
Sądzę, że dziś San Francisco wygra. Wczoraj przegrali z Colorado 7-9. Przedwczoraj z kolei wygrali 5-9. Mam więc nadzieję że ich to trochę zmotywuje.
Pitcherem Gigantów będzie Barry Zito (ERA 3,73) po stronie Kamieni będzie rzucał słabszy Jeff Frances (ERA 6,52). Nie doszukałam się też jakiś kontuzji w zespole z Zachodniego Wybrzeża.
Mój typ na dziś: Colorado Rockies - San Francisco Giants +1,5/-1,5 2 2,2 (BAH)

Liczę też na kolejny over między tymi zespołami.
OK. To była moja pierwsza analiza w MLB :spokodfhgfh:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: San Francisco Giants - Colorado Rockies
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,30
BUK: BetGun
Analiza: MLB trochę ostatnio wkurza, i nie wchodzą mecze np. gdzie u gospodarzy gra pitcher z ERA poniżej 2 a u gości powyżej 6 a i tak przegrywają. Tak więc teraz na pitcherów nie patrze, zobaczymy ile to da. Nie zważajac na pitcherów tylko napiszę: u &quot;Olbrzymów&quot; będzie miotał Zito (2-3 ERA 3,73) a u gości Francis(1-3 6,52). Giants po wygranej w pierwszym meczu, dziś dostali baty, wiec jutro raczej wygrają z o wiele słabszym rywalem. Jest dopiero początek sezonu ale zespół ma aspirację na PO więc nie powinni tracić okzaji ze słabszymi zespołami i wygrywać pewnie, co też myślę dziś uczynią.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
grzesio 62K

grzesio

Forum VIP
Rada na przyszłość do wszytkich - prosze w analizach pisać kto jest piczerem w danej drużynie - jest to dla wielu osób spore ułatwienie.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Kompletnie sie nie zgadzam z tym typem, sam postawilem 10 dolców na Metsów, mysle ze to pewniak dzisiejszego dnia. Ale jak bedzie przekonamy sie wieczorem ;)
Sorry Wiślak, może i ten typ nie wejdzie bo napisałem ,że ryzykowny, ale czego piszesz, że Metsi to pewniak. Wczoraj i przedwczoraj wygrała FLO, u siebie Metsi nie grają najlepiej, 6 wygranych 7 przegranych i wystawiają znacznie gorszego miotacza, więc jaki w tym pewniak :?:
 
W 2

wislak

Forum VIP
No i wlasnie dlatego ;) ze przegrali ???? kieruje sie tym, ze dobry zespol rzadko przegrywa 2, a 3 to juz wogole bardzo rzadko razy z rzędu/ uwazam ze u siebie na 3 mecze jeden wygrać MUSZĄ
ale jak wiadomo ja jestem poczatkujacy w MLB takze nie bierz sobie tego do serca ;)
 
H 0

hitman44

Użytkownik
kapa91 zwróc uwagę, że przedwczoraj nastapiła zmiana pitchera u Metsów i zamiast Hernandeza wszedł nie bardzo przygotowany Park
a co do dzisiejszych pitcherów to w aktualnym sezonie Perez z NYM jest dużo lepszy od Sancheza - przy podobnej liczbie zagranych inningów Perez ma 2 razy mniej H, BB i 2 razy więcej SO, co już dużo znaczy, ERA też ma lepsze
Biorąc pod uwagę 2 ostatnie przegrane metsów na pewną będą chcieli mocno wygrać, dłuższy ciąg przegranych dość rzadko się im zdarza
tak więc poleciłbym nawet handi (-1,5) na Metów kurs na Sportinbet 2,20
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
kapa91 ma racje ze to nie pewniak bo np optymistyczny kibic Metsow powie: przegrali juz 2 razy wiec za 3 razem musza wygrac, a pesymista powie: przegrali juz 2 razy wiec za 3 razem napewno tez przegraja ???? wiec zalezy z ktorej strony patrzec na ten mecz, Jak dla mnie to trudno tu wytypowac zwyciezce ale za to proponuje tu zagrac underka! Metsi ostanio mieli sporo underkow (6/10 meczy) mysle ze jest to spowodowane tym ze jest duzo kontuzji i nie ma kto odbijac! We Florydzie tak samo jest sporo kontuzji wiec jezeli u jednych i u drugich nie bedzie mial kto zdobywac punktow to bedzie underek, tak wiec ja dzis zagram chyba dubelka MIN+Mets under 9.5 :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Metsi to typ na dzis, a wiec na jutro:

San Francisco Giants - Colorado Rockies

Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.42
Betfair


SF jest bardzo mocne. Bilans 13-12, 7-6 home to trzeci bilans West w NL. Rockies - najgorszy team tej dywizji. Kiepski bilans 11-16. A wczoraj byla duza niespodzianka: zaspol z fatlanym bilansem 5-9 na awayu, wygral nieoczekiwanie wyjazdowe spotkanie 9:7!
H2H tego sezonu:
Mon 4/16 SF 8, @COL 0
Tue 4/17 @COL 5, SF 3
Mon 4/30 @SF 9, COL 5
Tue 5/1 COL 9, @SF 7
jak widac temay wygrywają na zmiane i zgodnie z tą metodą dzisiaj gracze Frisco to wygrają ;) Poza tym moja glowna zasada: PRAWO SERII! Praktycznie w kazdej analizie podkreslam, ze to najwazniejsze! NIe moze przeciez zespol z 25 miejsca w MLB wygrac pod rząd kilku spotkan, moze jedno to malo, ale przy tym, ze Giants po ostatniej fantastycznej serii 8W są aktualnie jednymi z mocniejszych w lidze to ich porazka tez musi byc przelamana. I to do teog własne boisko... Wg mnie dzis nie bedzie niespodzianki, mysle tez ze bedzie Over.

PZDR!
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Tampa Bay Devil Rays - Minnesota Twins 1,81
Ako.1,81
- Tampa Bay Devil Rays - Minnesota Twins (1,5/-1,5) 2,28
Ako.2,28


To spotkanie wydaje mi się dosyć pewne. Wczoraj goście nie dali szans na wygraną Tampie. 17odbić ze strony gości, jak na MLB to bardzo dużo. Wczoraj lepszego miotacza miała zwycięska drużyna, ale dzisiaj równiej lepszy jest po iich stronie. Boof Bonser w tym sezonie grał raz na wyjeżdzie i nie poradził sobie za dobrze. Z Tampą równiez grał jeden raz, było to jego średnie spotkanie. Ten pitcher nic nie pokazuje w tym sezonie, rzyca dosyć słabo, ale myślę, że na Tampę bez formy powinno to wystarczyć. Po stronie gospodarzy rzuca dziś koreańczyk Jae Seo. W tym sezonie gra żałośnie. W ciągu 23.2 IP zawodnicy przy jego narzutach zdołali odbić aż 43razy... To chyba o czymś świadczy. Jedynie jego plusem jest mała liczba BB, ale oprócz tego spisuje się beznadziejnie. Odziwo grał już przeciwk Minnesocie i nawet dobrze sobie poradził, ale myślę, że teraz to się zmieni. Martwi mnie tylko śłabiutki Boonser mam nadzieję, że nie popisze się jak wczoraj Looper. We wczorajszym meczu zawodnicy z Minnesoty odbijali dobrze przy wszyskich pitcherach i mam nadzieję, że dzisiaj przy Soe też. Kurs w pinnacle mały, ale przy (-1,5) można obstawić za średnią stawkę.
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Spotkanie: Yankess - Texas
Typ: Over 10.0
Kurs: 1.90
Buk:Expekt
Analiza: Yankess zdecydowanie jest ekipą overową. W tym sezonie zespoły te grały ze sobą 1 raz i Yankesi wygrali 10-1. W 2006roku na 10 meczy over padał w 5 przypadkach. Sezon 2005 to wynik 8/9 overów!. OStatnie 10 meczy Yankesów to 7 overów, Texasu natomiast w tym samym czasie zanotował trochę mniej bo 4 overki. Pitcherzy startujący to średni gracze (Pettitte-ERA 3.00, Tejeda-ERA 3.82) więc szanse na over są spore i myślę że 10 to za niska linia w tym meczu.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No i under na Metsow wszedl idealnie :] bo bylo 9 punktow

Ja chcialem podac typ na Minnesote ale ze kolega juz mnie uprzedzil to podam na cos innego:

San Diego Padres - Washington Nationals [1] 1.57 ✅ 7-3
San Diego Padres(-1.5) - Washington Nationals [1] 2.16
✅ 7-3

Ten mecz wydaje sie byc raczej dosc pewny choc nie powiem pewniak bo wtedy by napewno nie wszedl ???? SD nieoczekiwanie przegrali pierwszy mecz 2-3 lecz wczoraj juz zrewanzowali sie Washingtonowi i wygrali 3-0, dzis wystawiaja wprawdzie nie zaciekawego pitchera Claya Hensleya ktory ma bilans 1-3 i ERA: 7.86 no i np ilosc &quot;Hitow&quot; i &quot;Runow&quot; wzgledem rozegranych inningow tez jest dosc duza, no ale licze ze w koncu sie poprawi. Goscie wystawiaja troche lepszego (wedlug statystyk) Matta Chico z bilansem 2-2 i ERA: 5.70, H i R troche lepsze wzgledem IP ale i tak nie sa fantastyczne! Wogole ten zawodnik jest debiutantem w MLB wiec jeszcze nie ograny. WAS ogolnie rzadko zwycieza z Padres (tylko 4 razy na 20 ostatnich meczy) Srednio robia to co 6 mecz ???? a wygrali przedwczoraj wiec dzis Win San Diego! :twisted:
Padres bilans maja nastepujacy: 14-13 (7-6 home) a Washington 9-18 (5-8 away). SD sa 4 w silnej zachodniej dywizji NL a Washington na ostatnim miejscu we wschodniej dywizji

oprocz tego typuje jeszcze:

Tampa Bay Devil Rays - Minnesota Twins(-1.5) [2] 2.20 ⛔ 4-3 ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
noo San Diego izi siadlo ale Minnesota znow miala strasznego pecha!! prowdzili 3-1 i w ostatnim inningu dali se walnac 2 Runy i w dogrywce przegrali :] ech to sie nazywa pech...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
noo San Diego izi siadlo ale Minnesota znow miala strasznego pecha!! prowdzili 3-1 i w ostatnim inningu dali se walnac 2 Runy i w dogrywce przegrali :] ech to sie nazywa pech...
A tam gadanie.
To masz tak samo jak z tym twoim remisem man utd wczoraj, mowilem, Ci, ze bedzie Milan 1. I co tez pech? :]

Z tampa identycznie


 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
taaa Papi ty zawsze jestes madry i sie chwalisz po spotkaniu screenami, a nigdy nie widzialem zadnej twojej analizy, moze skoro jestes taki wspanialy to zacznij podawac swoje typy na ktorych wszyscy zarobimy miliony! a co do Milanu no to sie mylilem no i tyle, zreszta nie tylko ja myslalem ze ManU awansuje :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom