>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 01.05.2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:ce0b8e9e49] Dzisiejsze mecze: [/center:ce0b8e9e49]

[center:ce0b8e9e49]
Boston Red Sox - Oakland Athletics
Cleveland Indians - Toronto Blue Jays
Detroit Tigers - Baltimore Orioles
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs
New York Mets - Florida Marlins
Tampa Bay Devil Rays - Minnesota Twins
Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
Houston Astros - Cincinnati Reds
Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals
Texas Rangers - New York Yankees
Kansas City Royals - Los Angeles Angels
San Diego Padres - Washington Nationals
Seattle Mariners - Chicago White Sox
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks
San Francisco Giants - Colorado Rockies [/center:ce0b8e9e49]

Probalbe pitchers: http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070501
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: San Francisco Giants - Colorado Rockies ⛔ JUż nie wiem, co obstawiać
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,55
BUK: BetGun
Analiza: Ostatnio takie niespodzianki, że nawet &quot;pewniaki&quot; nie wchodzą. Patrzenie na ststystyki pitcherów straciło sens (patrz moja oststnia anliza) wiec jedynie powiem, że u Giants wystąpi lepszy miotacz. &quot;Olbrzymi&quot; mają jednak dobrych pałkarzy, któzy czesto zalicząją HR i zespół zdobywa dużo punktów. Są drużyną lepszą i mają aspirację na awans z dywizji do PO, po porażkach z Arizona się podnieśli i pokonali Rockies wczoraj 9:5 i dzis liczę na równie dobrą gre i powtórzenie wyniku, bylyby wygrali conajmniej dwoma punktami.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik

Expekt
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks 1 1,57 ✅ 2:1



Dzisiaj o godzinie 4:10 naszego czasu, w Dodger Stadium odbędzie się spotkanie pomiędzy ekipą Los Angeles Dodgers, a gośćmi zespołem Arizona Diamondbacks. Arizona bardzo dobrze zaczeła sezon, a obecnie mają passe 6 zwycięstw z rzędu, troche za dużo :p . Wczoraj gospodarze przegrali z drużyną Arizony bardzo dotkliwie 1:9, a ich ostatnia forma do najlepszych nie należy. Jednak dzisiaj powinni zanotować zwycięstwo, wystawiają Brad&#39;a Penny&#39;ego, który w tym sezonie spisuje się znakomicie. Zanotował 3 wygrane ERA 1.95, z Arizoną radzi sobie bardzo dobrze 6 wygranych 2 przegrane i ERA bardzo ładna: 2.03. Miotacz gości - Livan Hernandez - radzi sobie troche gorzej z Dodgersami 7 wygranych 12 porażek ERA 4.52. W tym sezonie zanotował 2 wygrane i 1 porażke ERA 3.94. Arizona i tak już dużo nawygrywała i dzisiaj licze na koniec tej dobrej passy.

Pozdrawiam

????
 
W 2

wislak

Forum VIP
elo, jakbym mogl zasugerowac: zaszkins jak juz chcesz zalozyc temat to wklejaj screena tak jak fox itp... bo to o wiele lepiej wygląda i mozna z leksza przyjrzec sie spotkaniom dnia

Po co ??? , tak też może być np. ja tak wklejam i jest OK. // Grzesio
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals 2,12 12-2 ⛔
Ako.2,12
- Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals (1,5/-1,5) 3,00 12-2 ⛔
Ako.3,00


Od rana wydawał mi się ten mecz pewny. Goście 3przegrane z rzędu za to gospodarze 2wygrane. Wczoraj obie drużyny zagrały słabe spotkanie, chociaż Milwaukee i tak wygrało pewnei. Przy 7odbiciach w meczu zrobić 7runów to już jest fart. Ale wczoraj lepszego pitchera mieli gospodarze. Jeff Suppan pokazał się z dobrej strony. Za to Wells zagrał słąbo. Dzisiaj po stronie gospodarzy rzucał będzie Ben Sheets. Jest to gwiazda Milwaukee, ale według mnie niczym nie zaskakuje on w tym sezonie. Rzuca przeciętnie i przy dobrej grze St.Louise powinien dzisiaj pozwolić na dużą ilośś runów. Po drugiej stronie miotaczem dzisiaj jest dobry Branden Looper. Dobra ERA mała liczba odbić przy jego narzutach. Jego ostani mecz można zaliczyć do bardzo udanych. Przeciwko dobremu Cincinnati pozwolił tylko na 2runy w ciągu 7IP. Według mnie jest to lepszy pitcher. Przy jego dobrych narzutach i motywacji zawodników goście powinni wygrać. Kurs bardzo ładny, stawka średnia mecz dosyć pewny. Coraz bardziej mi się wydaje, że goście mogą przegrać pechem... Ale oprocz tego mecz pewny. W tym spotkaniu myślę, że również będzie under.



Takiej gry gospodarzy się niespodziewałem... O żałobie nie słyszałem jak napisał Zamora ale wątpie, że to było przyczyną przegranej St.Lousie... Dobrze, że niepewne mecze powchodziły, bo tak bym liczył wczoraj minus...
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals 2,12
Ako.2,12
- Milwaukee Brewers - St. Louis Cardinals (1,5/-1,5) 3,00
Ako.3,00


Od rana wydawał mi się ten mecz pewny. Goście 3przegrane z rzędu za to gospodarze 2wygrane. Wczoraj obie drużyny zagrały słabe spotkanie, chociaż Milwaukee i tak wygrało pewnei. Przy 7odbiciach w meczu zrobić 7runów to już jest fart. Ale wczoraj lepszego pitchera mieli gospodarze. Jeff Suppan pokazał się z dobrej strony. Za to Wells zagrał słąbo. Dzisiaj po stronie gospodarzy rzucał będzie Ben Sheets. Jest to gwiazda Milwaukee, ale według mnie niczym nie zaskakuje on w tym sezonie. Rzuca przeciętnie i przy dobrej grze St.Louise powinien dzisiaj pozwolić na dużą ilośś runów. Po drugiej stronie miotaczem dzisiaj jest dobry Branden Looper. Dobra ERA mała liczba odbić przy jego narzutach. Jego ostani mecz można zaliczyć do bardzo udanych. Przeciwko dobremu Cincinnati pozwolił tylko na 2runy w ciągu 7IP. Według mnie jest to lepszy pitcher. Przy jego dobrych narzutach i motywacji zawodników goście powinni wygrać. Kurs bardzo ładny, stawka średnia mecz dosyć pewny. Coraz bardziej mi się wydaje, że goście mogą przegrać pechem... Ale oprocz tego mecz pewny. W tym spotkaniu myślę, że również będzie under.
Ale trzeba zauwazyć, że STL jest pewnie jeszcze w żałobie, i nie wiadomo jak wejda w mecz.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
LAD WLWL dzis W
philly WL WL WL dzis W
TB LW LW dzis L
LAA LWWW LWWW LWWW dzis W
Seattle WLW dzis L
Astros LWL dzis W
Boston ma serie WLW a OAK LWL, dzis graja ze soba
Ciekawa serie ma Floryda WL WL WL W dzis L (albo W na przelamanie dlugiego ciagu )

To co pisze po dzis, to akurat co ja gram wiec sie nie sugerowac ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
New York Mets - Florida Marlins

Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.31
Expekt


Zastanawialem sie czy typowac Metsów czy Padres. Zdecydowalem sie jednak zawierzyc typ nowojorczykom ;) 12-13, i 5-6 na wyjazdach - to niezbyt imponujący dorobek gości w tym sezonie. Znacznie lepszy mają Mets: 15-9, i 6-6 at home. Mysle ze dzis u siebie stworzą dodatni bilans. Będą chcieli sie zrownac bilansem z Atlantą. NYM wczoraj przegrali - u siebie ze słabszym teamem. Muszą wiec wygrac, wkoncu prawo serii ;P Poza tym w ostatnich 3 seriach nie dali ani razu rywalom wygrac wiecej niz raz.. Swidczy to o nich dobrze, sądze ze po wczorajszej porazca beda chcieli sie zrehabilitowac publicznosci.

PZDR!
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ale trzeba zauwazyć, że STL jest pewnie jeszcze w żałobie, i nie wiadomo jak wejda w mecz.
Przepraszam, ale zaloba tu gowno ma do rzeczy.
A wlasciwie to wlasnie powinni wygrac, z powodu tej zaloby.

Wystarczy zobaczyc co sie dzieje, gdy ktos zasluzony dla historii klubu wykonuje first pitch, albo jest uhonorowywany w inny sposob (hall of fame), druzyna wygrywa.

Cardinals sa slabi, sa bardzo slabi ich rotacja to jakas kpina, w dodatku Carpenter po 1 meczu wyladowal na DL.
 
W 2

wislak

Forum VIP
New York Mets - Florida Marlins

Typ: 1 (-1.5) ⛔
Kurs: 2.31
Expekt


Przeliczylem sie co do Metsów, ale dzisiaj w takim razie to bedzie pewny typek ;) Moglem grac SD na Typach Dnia :p Postawilem 10 EURo na nich a na TD zagralem Metsow :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom