>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ML plus + progresja

S 0

spajk_tczew

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Na fotrum wyczytałem o systemach na gry liczbow typu więcej licz parzystych/nieparzystych. Otóż chciałbym przetestować system gry na Multilotek plus parzysty/nieparzysty w totomix połączony z progresją. Wrazie przegranej podnosze stawkę odpowiednio do kursu, w razie wygranej zaczynam od stawki początkowej :p Kursy z reguły są w granicah 1,7-2,1. Jeśli trafiłem w zły dział z testowaniem systemu to prosiłbym o nieusuwanie tematu lecz przeniesienie go ;)

To zaczynam od dziś.

Stan konta 250 zł
Cel 400 zł

Zobaczymy czy uda mi sie ;) System wydaje się dosyć pewny, bo mam na trafienie 50% :spokodfhgfh:

Kupon 1:

Typ: parzysty
Kurs:1,75
Stawka: 5zł
wygrana: 7,87
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie uda się. Progresja zawsze doprowadzi cię do bankructwa. Poczytaj na forum o progresji na zdarzenia losowe.
 
S 0

spajk_tczew

Użytkownik
Wiem, że progresja jest zgubna, ale z tego co zauważyłem, to nie ma zbyt długich ciągów ML plus parzystych lub nieparzystych, średnio co 3 losowanie uda sie trafić. Jeśli nie progresję to co można zastosować by nie byc w plecy z poprzednich losowań ? Bo nie uśmiecha mi sie 2 razy wtopić, za 3 razem trafic bez podbijania stawki, bo oznacza to stan konta na minusie. Konto skromne, to nie moge sobie pozwolić na grę dużymi stawkami. A taka metoda gry na ML plus parz/nieparz wydaje mi sie dosyć pewna.
 
P 0

pablos150

Użytkownik
Koelgo bierzesz się za progresję bez dokładnej analizy...
Najdłuższa przerwa pomiędzy parzystymi wynosiła: 7 losowań, a pomiędzy nieparzystymi 11. Wniosek wyciągnij sam...

Powodzenia w wymyślaniu kolejnych systemów ????
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Myślę, że większa skuteczność będzie grając tak:
1 dzień parzysty
2 dzień parzysty
3 dzień nieparzysty
4 dzień nieparzysty
5 dzień parzysty
6 dzień parzysty
...
n-ty dzień
m-ty dzień
 
simons 646

simons

Forum VIP
No w tym wypadku wybor parzyste czy nie parzyste jest totalnie bez znaczenia ... chociaz na chlopski rozum jest mniejsze prawdopobienstwo ze wypadnie po raz powiedzmy setny pod rzad parzyste (przelamanie serii) ale tak na prawde prawdopodobienstwo wynosi zawsze i wlacznie 50-50 taze niewazne co i kiedy i co wybierzemy bedzie zasze 50-50
Najwazniejsze IMO jest zeby grac progresje... przy takich szansach w koncu sie trafi i sie wyjdzie na prosta ... ale straty moga byc spore ....
Moim zdaniem jak to w progresji ... fajna rzecz ale mocnosciaga i mozna stracic wiecej niz sie przewidywalo.
 
killme 3

killme

Użytkownik
Czy jest jakiś program albo strona w internecie gdzie możnaby sprawdzić historię wypadanięcia parzysty/nieparzysty multi multi plus od początku istnienia tej gry? Nie chodzi o statystykę ilości wypadnięć tylko coś takiego np: wpisuje okres i pokazuje mi sie wynik w postaci np: NPNPPPPPNNNNNPPNPNPNPNP.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W necie bez trudu znajdziesz pliki ze wszystkimi wynikami Multi Multi ( są choćby na stronie multipasko: w formacie csv ) więc pozostaje tylko je ściągnąć i opracować pod potrzebnym Ci kątem serii P/N dla Plusa.

EDIT: wg statystyk zamieszczonych na
http://lotto-centrum.com/betgun-statystyki.php5?nr=1
najdłuższa seria występowania Plusa parzystego to 11 losowań a nieparzystego to 10 losowań

.
 
Do góry Bottom