>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mix Plus - umowa

kosmall 20

kosmall

Użytkownik
powiedzcie mi jakie dokumenty sa wymagana by podpisac umowe w plusie w mixie ??? to prawda, ze wymagany jest jedynie dowod osobisty bez zadnych gwarancji dochodu ???? prosze poinformowanych o pomoc
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
powiedzcie mi jakie dokumenty sa wymagana by podpisac umowe w plusie w mixie ??? to prawda, ze wymagany jest jedynie dowod osobisty bez zadnych gwarancji dochodu ???? prosze poinformowanych o pomoc
Nie wiem jak jest w Plusie, ale za pewne tak samo jak w Play czyli dowód i zaświadczenie o zatrudnieniu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
W erze do podpisania umowy w mixie potrzeba dowodu oraz zaświadczenia o zatrudnieniu/dochodach lub legitymacji studenckiej. Więc prawdopodobniej tak samo jest w Plusie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
no sam dowód Ci nie wystarczy, musisz mieć papier o zatrudnieniu lub dochodach, no chyba że jesteś studentem to z legitymacją możesz dostać
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
W razie przedłużenia umowy tylko dowód. Jeśli chcesz dopiero podpisać nową umowę, to jakiekolwiek zaświadczenie o zatrudnieniu. Ja akurat niedawno przedłużałem ;)
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Heh, zabawię się w archeologa. Wykopuję temat, ponieważ poszukiwałem odpowiedzi na te pytanie i akurat trafiłem na właśnie nasze forum bukmacherskie ???? Może ktoś potwierdzić czy to nadal aktualne: dowód + zaświadczenie o dochodach/zatrudnieniu lub legitymacja studencka?
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
28 września podpisywałem umowe z Play ale przeniosłem numer z Plusa i chcieli tylko dowód osobisty. Gdy jednak podpisujesz umowe z jakimś operatorem bez przenoszenia numeru z innej sieći to chcą też zaswiadczenie o zarobkach.
 
Do góry Bottom