>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 200PLN

F 0

festence

Użytkownik
Zakładam konto, wpłacam 100zł. Wówczas przysługuje mi bonus 100% od wpłaty (z forum) i bonus darmowego zakładu 100zł.
Jeśli puszczę kupon i wygram, mogę pieniądze od razu wypłacić, jeśli przegram dostaję reload, do obrócenia 6x po kursie min 1,50?
Czyli po przegraniu pierwszego zakładu za kwotę 100zł mam 100zł za reload i 100zł za bonus z forum, łącznie 200zł, do obrotu 6x1,50.
Wszystko się zgadza?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Zakładam konto, wpłacam 100zł. Wówczas przysługuje mi bonus 100% od wpłaty (z forum) i bonus darmowego zakładu 100zł.

Jeśli puszczę kupon i wygram, mogę pieniądze od razu wypłacić, jeśli przegram dostaję reload, do obrócenia 6x po kursie min 1,50?

Czyli po przegraniu pierwszego zakładu za kwotę 100zł mam 100zł za reload i 100zł za bonus z forum, łącznie 200zł, do obrotu 6x1,50.

Wszystko się zgadza?
Warto pamiętać, że wpłatą przez skrill nie jest uwzględniany bonus dotyczący darmowego zakładu.

Jeśli wpłacisz 100PLN za pomocą np. banku/karty etc. to obowiązują dwa bonusy. W razie wygranej przy pierwszym zakładzie możesz środki od razu wypłacić. I po odpowiednim zgłoszeniu zostanie przyznany bonus 100% reload. Natomiast w przypadku przegranej otrzymasz łącznie 200PLN. Obrót wynosi 5x 1.50.
 
F 0

festence

Użytkownik
Zarejestrowałem się o 0:05 dzisiaj, aby zgodnie z regulaminem postawić tego samego dnia zakład bez ryzyka.
Okazało się, że jednak ta godzina nie jest w Polsce, a liczy się czas CET (brytyjski) o czym nie wspomniano w regulaminie i zakład bez ryzyka mi nie przysługuje...

Pytanie jeszcze jedno: Czy mogę teraz starać się jeszcze o bonus 100% od wpłaty, czy też przepadło?
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Nie jest nigdzie napisane ze jeśli chce tylko bonus 100% w wysokości 100 zl to musze pierwszy zakład postawić za 100 zl. Dlatego pytam czy żeby otrzymać tylko bonus 100% od pierwszej wpłaty to pierwszy kupon może być za obojętnie jaka stawkę?
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Czyli powiedzmy wpłacam 100 zł, stawiam pierwszy kupon za 10 zł, pisze maila o przyznanie 100 zl i otrzymuje 100 zł we wtorek/czwartek a w tym czasie mogę grać za te wpłacone 100 zł? Obrót przyznanymi pieniędzmi jest mi znany ale pieniądze które wpłacam ile razu musze obrócić skoro nie korzystam z zakładu bez ryzyka?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Czyli powiedzmy wpłacam 100 zł, stawiam pierwszy kupon za 10 zł, pisze maila o przyznanie 100 zl i otrzymuje 100 zł we wtorek/czwartek a w tym czasie mogę grać za te wpłacone 100 zł? Obrót przyznanymi pieniędzmi jest mi znany ale pieniądze które wpłacam ile razu musze obrócić skoro nie korzystam z zakładu bez ryzyka?
Zgadza się. Depozyt 100PLN, stawka np. 10PLN. Następnie wystarczy wysłać zgłoszenie, a we wtorek/czwartek bonus zostanie dopisany do konta - w tym przypadku 100PLN.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
UWAGA! UWAGA!
ACHTUNG! ACHTUNG!

Jeśli ktoś nie widzi nazw bukmachera, specjalnych linków to trzeba wyłączyć wtyczkę adblock! Tylko rejestracja ze promocyjnego linku daje możliwość otrzymania bonusu!
Pamiętajcie też, że przed wejściem na link należy usunąć ciasteczka!
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Ja jestem zniesmaczony tym bukmacherem, założyłem konto i chciałem zrobić wpłatę przez przelewy24 z SBG, od kilku dni bank był nieaktywny a gdy dzisiaj napisałem na czacie to okazało się ze jakiś problem techniczny jest który nie został do nich zgłoszony przez bank. Zapytałem wiec czy z racji tego mam szanse otrzymać bonus startowy gdyż nie mogłem zrobić wpłaty pierwszego dnia to mialem czekać na maila co zadecyduje dyrekcja. Po chwili otrzymałem maila ze nie da rady przyznać mi bonusa gdyż wplata musi być tego samego dnia co założenie konta. Pytanie się nasuwa jak to mialem zrobić skoro dopiero po założeniu konta miałem dostęp do opcji wpłaty gdzie mój bank był nieaktywny.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Wysłałem login i ID na PW ale nie wiem czy doszła wiadomość, daj znać Marcin czy dostałeś wiadomość.
 
H 0

hehsa

Użytkownik
przepraszam może za &#39;pospieszalskie&#39; pytanie, ale o której godzinie można się spodziewać bonusów? ponieważ mam już kilka zakładów upatrzonych którym chciałbym zacząć obracać bonus ????
pozdrawiam
 
Do góry Bottom