>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Narodów Afryki 16.01-7.02.2021

Status
Zamknięty.
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Mali BF u [email protected] 0.5j
X@3 0.5j

Myślę, że pre tylko takie zdarzenia mają jakąś wartość do gry.
W poprzednim meczu kto oglądał z obrazu mógł skontrować sobie z zyskiem Kamerun lub ov 0.5.
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Uganda - Togo stan 1-2 -4j all

Togo 3way handi -1@7 1j, Uganda stawia się w sytuacji bardzo trudnej przegrywajac dzis, od stanu po 0 mozna było już zarobić kilkukrotnie w overze, więc teraz warto lekko juz tylko dac to... moze fart do konca
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Congo - Libia ov [email protected] 4j

Impotencja strzelecka na tym turnieju była do przewidzenia i dała coś tam zarobić jak i utopić :), ale w tym spotkaniu mam nadzieję coś wpadnie. Congo nie ma czego bronić, Libia teraz już tak, jednak z tyłu głowy będzie siedziała myśl, że jak Niger wsadzi na po 1 to i oni się pożegnają z dalszą grą na turnieju.
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Togo - Rwanda ov 5.5 stan (2-3) live @2.2 1j -6.17

Szalony mecz od stanu 0-0 przy ov 1 chłopaki dają zarobić konsekwentnie. Czasu brak, żeby się podzielić, ale może jeszcze ktoś skorzysta za mniejszą stawkę, choć myślę, że jeszcze się postarają o jednego gola. W trakcie pisania padł gol więc zmieniam linię... było 2-2. Do tego dołożę na Rwandę lekko ah [email protected] 1j , lepiej się prezentuje od Togo w tym turnieju. W dodatku , jeśli nie utrzymuje się prowadzenia dwukrotnie to może traci się w imię siatkarskiej zasady nie wygrywasz 3-0 to przegrywasz 2-3, tutaj ją trochę nagniemy... :)
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Tanzania vs Guinea

[email protected] 6j

Dziś troszkę wcześniej bo kurs już na ten czas wygląda opłacalnie. Tanzania dziś myślę, że pakuje się do domu z moich notatek wynika. Mecz o 20.
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Namibia - Zambia ov [email protected] 1j -13.17j all

Dam jeszcze to w tym czasie value.

Niestety to co podaję tutaj na forum nie wchodzi zbyt często...postaram się skoro wybiórczo z braku czasu wrzucać specjalnie wyselekcjonowane typy tutaj w innych tematach.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom