>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Europy U-19 2024 (15.07-28.07.2024)

RBR1one 518,2K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U-19 2024

1721224864028.jpeg

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +581
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Mistrzostwa Europy U-19
Godzina 16:30
Spotkanie : Norwegia U-19 : Ukraina U-19
Typ : Ukraina over 1.5 gola
Kurs : 2.44
Bukmacher : betters


Faza grupowa i mecz nr 2 , w grupie mamy jeszcze Włochów i Iralndię Północną , Ukraińcy w pierwszym meczu z Irlandią byli faworytem a osobiście liczę że powinni przejśc do dalszej fazy ale w tym meczu niestety bezbramkowo zremisowli chociaż w/g statystyki to powinni wygrać ( sytuacje bramkowe 18 / 4, strzały na bramkę 10 / 2 , rzuty rożne 9 / 2 ) Norwegowie z kolei polegli z Włochami chociaż to oni strzelili pierwszą bramkę już w 35 min , osobiście liczę że dziś Ukraińcy powinni dopisać do swojego konta 3 pkt , ostatnie wyniki Ukraińców pokusiły mnie właśnie na bramki z ich strony bo ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i w az 3 meczach najmniej 3 bramki i jeden mecz wygrany 2:0 z Macedończykami stąd też liczę że dziś strzelą dwie bramki no i kurs wydaje mi się bardzo wysoki jak na dwie bramki !
 
Otrzymane punkty reputacji: +928
stanley-63 1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Mistrzostwa Europy U-19
Godzina 16:30
Spotkanie : Dania U-19 : Francja U-19
Typ : Dania U-19
Kurs : 4.20
Bukmacher : betters


Przenoszę się dziś do grupy B ME -U-19 , wczoraj mocno liczyłem na młdych Ukraińców ale cóż nie wyszło , dziś tak samo mocno liczę na Duńczyków którzy po pierwszej kolejce są z zerowym dorobkiem punktów i jak wazny to dla nich i Francji mecz to chyba obie druzyny zdja sobie z tego sprawę , w dużo gorszej sytuacji są oczywiście Duńczycy bo ci no niestety muszą wygrać ale po kolei , Duńczycy są po przegranym meczu z Hiszpanami i pozostanie im jeszcze mecz z chyba najsłabsza ekipą Turcji , jak dziś uda się wygrać z Francuzami to oni będą w końcowej tabeli przed nimi bowiem o kolejności miejsc decyduje bezpośredni mecz , Francji z kolei pozostanie mecz z Hiszpanami a to już jest wyższa półka i zapewne lekko łątwo i przyjemnie nie będą mieli piłkarze Francji , ostatnie dwa mecze pomiędzy Danią a Francją kończyły się zwycięstwem Duńczyków bo wcześniej to Francja przewaznie była górą ale jak wspomniałem obie wiedzą o co grają i liczę na 100% determinację z ich strony , miałem na początku podeprzeć się remisem i kurs też nie zły bo 2.01 ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana to biorę czysta jedynkę !
 
Do góry Bottom