>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2023 - Włochy, Bułgaria, Izrael, Macedonia Północna

S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No niestety z korverem się nie mogę zgodzić .
Serbia +2.5 seta handi 1.77 betclic
Serbia to ewidentnie 3/4 siła tych mistrzostw Europy . Personalnie chyba jednak czwarta za Polską Włochami i Francja ale biorąc pod uwagę obecna dyspozycję to ja bym ich dawał nawet na równi z Francją. Polacy wtopili seta nawet z Belgia a trzeba powiedziec uczciwie że dzisiaj poziom przeciwników rośnie o dwie klasy. Serbia wygrała wszystkie spotkania prócz meczu z Włochami i moim zdaniem granie po tych kursach czegokolwiek w stronę Polaków to strzał w stope
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Wow usuwasz post gościa, który jak mało kto się zna na tym sporcie na forum, tylko dlatego, że nie miał czasu napisać analizy? Jesteś adminem, który dba o kulturę na forum, czy może działasz w interesie buków, żeby przypadkiem nikt nie mógł skorzystać z dobrych typów?
nic mu nie usunąłem tylko zwróciłem uwagę, jak ktoś chce podawać "suche typy" to może sobie założyć temat w dziale Kupony czy w KzS i tam podawać, działy tematyczne jak sama nazwa wskazuje są od typów z analizami, nikt nikomu nie karze pisać tu wypracowań na kilka stron, ale kilka zdań na temat typu jest wymagana, choćby z tego względu, żeby ktoś inny mógł się odnieść do typu, podać swoje argumenty itd po to są działy na forum, żeby wszystko było w swoim miejscu. Koniec tematu.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Dziś pierwszy poważny rywal na tych mistrzostwach. Ciężko tak naprawdę stwierdzić jaka jest forma naszych siatkarzy, bo dotychczas nie było rywali choćby trochę zbliżonych poziomem. Dania, Macedonia, Czarnogóra to zespoły pół amatorskie, Czechy, Holandia i Belgia już wyższy poziom ale zaliczają się do europejskich średniaków. Z Holandią i Belgią tracimy seta. W dzisiejszym meczu szedłbym właśnie w tym kierunku. Strata seta a może nawet dwóch. Kursy fajne, według mnie nieco za wysokie jak na takiego rywala.

Serbia handicap +2.5 seta @1.83 fortuna
Serbia handicap +1.5 seta @3.95
 
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
nic mu nie usunąłem tylko zwróciłem uwagę, jak ktoś chce podawać "suche typy" to może sobie założyć temat w dziale Kupony czy w KzS i tam podawać, działy tematyczne jak sama nazwa wskazuje są od typów z analizami, nikt nikomu nie karze pisać tu wypracowań na kilka stron, ale kilka zdań na temat typu jest wymagana, choćby z tego względu, żeby ktoś inny mógł się odnieść do typu, podać swoje argumenty itd po to są działy na forum, żeby wszystko było w swoim miejscu. Koniec tematu.
Ja to rozumiem i dlatego sam usunąłem te typy. Półfinały i potem kwalifikacje Kobiet postaram się opisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1618
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Polska - Serbia
A. Atanasijevic poniżej 15,5pkt
1,75


No i dotarliśmy do ćwierćfinału.
Czego się dziś możemy spodziewać?......Cóż myślę, że dość łatwej wygranej naszej drużyny, o ile nasz trener nie będzie bawił się w bezsensowne zmiany, jak w ostatnim spotkaniu z Belgią.
Oczywiście Serbia to dużo lepsza drużyna od Belgów, lecz moim zdaniem to trochę już melodia przeszłości. Na tym turnieju prawdziwym wykładnikiem ich siły był gładko przegrany mecz z Włochami.
Naszą reprezentację stawiam na równi z potencjałem Italii, dlatego też spodziewam się dziś maksymalnie 4 setów i wygraną Polski w ogólnym rozrachunku minimum -10pkt.
Teraz co do mojego typu.....Cóż Atan to nadal świetny zawodnik, ale nie jest to już top światowy. Lata robią swoje i jego dyspozycja z roku na rok niestety spada. Tutaj jest typowany na lidera reprezentacji, lecz w moim mniemaniu nie błyszczy i nie spełnia swojej funkcji. Gra strasznie nierówno i jego statystyki nie porywają. Do tego dziś przyjdzie mu się zmierzyć z najlepszym blokiem na tym turnieju i dodatkowo zawodnikami którzy znają go dobrze z parkietów PLS. Do tej pory Atan raz osiągnął linię 15pkt w czterosetowym meczu z Belgią, oraz w meczu z Czechami 14pkt. Reszta spotkań z mniejszymi zdobyczami pkt, a w meczu z Italią 9pkt. Nie wiem skąd się wzięła tak wysoka linia pkt dla tego zawodnika, tym bardziej że dziś będzie musiał się zmagać z doskonale blokującymi podopiecznymi Grbicia?
Dla mnie to duże niedopatrzenia buka i zamierzam to wykorzystać!!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +958
korver 121,3K

korver

Użytkownik
IGOR KOLAKOVIĆ NA ŁAMACH ARTYKUŁU PRZEGLĄDU SPORTOWEGO: " (...) Byłbym szczęśliwy, gdyby Uros Kovacević zagrał z Polską. Ma problem z mięśniem czworogłowym. Nie jest gotowy na taki mecz".

Ciekawe czy nie skończy się tak samo, jak Ngapethem :D
 
K 57,7K

kossma

Użytkownik
Dziś pierwszy poważny rywal na tych mistrzostwach. Ciężko tak naprawdę stwierdzić jaka jest forma naszych siatkarzy, bo dotychczas nie było rywali choćby trochę zbliżonych poziomem. Dania, Macedonia, Czarnogóra to zespoły pół amatorskie, Czechy, Holandia i Belgia już wyższy poziom ale zaliczają się do europejskich średniaków. Z Holandią i Belgią tracimy seta. W dzisiejszym meczu szedłbym właśnie w tym kierunku. Strata seta a może nawet dwóch. Kursy fajne, według mnie nieco za wysokie jak na takiego rywala.

Serbia handicap +2.5 seta @1.83 fortuna
Serbia handicap +1.5 seta @3.95
Przyłączam się do tej tezy. Buki, zauważyłem po macoszemu póki co traktują Serbów w tej nadchodzącej konfronacji z Polską. A ostatnio to nawet z nami wygrali. Można tu co nieco ugrać. Dla tych co chcą sobie dorzucić fajny, ostrożny typ do kuponu ako, to z tego zdarzenia proponuję handi pkt. Na przykład taki Forbet ma na zwycięstwo Serbów przy + 16.5 pkt w meczu kurs 1.39. A szesnastoma pkt to zdaje się w przreciągu ostatnich lat ani razu nie zdystansowaliśmy rywala. Było owszem 15 w walce o 3 miejsce w ME dwa lata temu ale atmosfera w naszej ekipie gdzieś jakoś tak była lepsza. Przede wszystkim Semeniuk zwyżkował wówczas w formie. Wtedy Serbowie po prostu zepsuli drugiego seta. Polacy w tych występach z Holandią i Belgią niedawno, tracili seta. To może być że są niedociągnięcia. Z Belgami po pierwszych dwóch odsłonach, jakże zdecydowanych, oczekiwałem że nastąpi trzecia łatwa partia, a mieliśmy dwie kolejne bardziej wyrównane. Nie sądzę aby dzisiaj nasi się gdzieś nie potknęli. Pozdrawiam.
 
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Mam chwilę, to napiszę. Serbia nie ma z Nami żadnych szans. Faktycznie straciliśmy z Belgią seta ale, to wszystko przez rotację ogólne składem w całym turnieju. Potem zrobiło się gorąco ale na szczęście w końcówce udało się wygrać w czwartym secie. Serbia coś tam gra ale w meczu z lepszym zespołem czyli Włochami dostali porządne lanie. Jeśli wyjdziemy swoją pierwszą szóstka, to o wynik jestem spokojny. Typuje, to co już wczoraj pisałem czyli Polska -11.5 punktu gdzie myślę, że powinniśmy ogarnąć nawet -13.5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +663
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mam chwilę, to napiszę. Serbia nie ma z Nami żadnych szans. Faktycznie straciliśmy z Belgią seta ale, to wszystko przez rotację ogólne składem w całym turnieju. Potem zrobiło się gorąco ale na szczęście w końcówce udało się wygrać w czwartym secie. Serbia coś tam gra ale w meczu z lepszym zespołem czyli Włochami dostali porządne lanie. Jeśli wyjdziemy swoją pierwszą szóstka, to o wynik jestem spokojny. Typuje, to co już wczoraj pisałem czyli Polska -11.5 punktu gdzie myślę, że powinniśmy ogarnąć nawet -13.5.
to my mamy coś takiego jak pierwsza szóstka?
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik

Mamy😃. W sumie zależy, jak kto patrzy. Janusz, Kurek, Leon, Bednorz, Kochanowski,Hubert plus Zatorski. Reszta powinna być zmiennikami tylko.
Nie no żartujesz? Kurek????? Przecież chłop jest totalnie bez formy na tym turnieju!!! Kaczmarek jest zdecydowanym nr1 w tej chwili. Bednorz? Również nie sądzę, zdecydowanie równiejszy jest Śliwka i myślę że to Olek wyjdzie w pierwszej szóstce.
W tej chwili widzę to tak : Janusz, Zator, Kaczmarek, Huber, Kochanowski, Śliwka, no i tu widzę dwóch zawodników na równi, czyli Leon i Semen. Myślę że któryś z nich wyjdzie w pierwszym składzie, a co do reszty jestem praktycznie pewien że tak to będzie wyglądało.
 
A 3,1K

Antongno

Użytkownik
Ciekawa dyskusja się utworzyła. Uważam, że teraz dopiero zaczyna się tak naprawdę poważne granie. Myślę, że zarówno Polska, jak i Włochy wygrają pewnie swoje spotkania. Moim zdaniem są to zdecydowanie obecnie najlepsze drużyny i to nawet na świecie, a nie tylko w Europie. Holandia jest 2 poziomy niżej niż Włochy. Serbia jest co najmniej 1 poziom niżej niż Polska. Dzisiaj pograłem wygrane z handi Polaków i Włochów. Dodatkowo dorzuciłem kupon, że będzie 2 razy po 3-0 :)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Serbia 3:1

Widzę, że sporo typów jest w stronę Serbii czy to handicap setowy czy to handicap punktowy ale...
Pytanie brzmi czy typujemy tylko i wyłącznie przez pryzmat nazwy Serbia? Ta drużyna jest cieniem samego siebie z przed lat - do czołówki już nie należą bo dawno Włochy, Polska i Francja ich zdominowały. Kiedy Serbia wygrała coś ważnego? Teraz już nawet Słowenia jest albo od nich lepsza albo jest bliziutko.
Serbia przed turniejem straciła Lisinaca - najlepszego środkowego zespołu. Uros zmaga się z kontuzją i nie będzie w 100% gotowy - najlepszy przyjmujący czyli to już jest 2 zawodników bardzo ważnych. Atanasijević już lata świetności ma dawno za sobą - okey potrafi zagrać dobry mecz ale czy on wygrał Serbii jakiś mecz ostatnio? Dalej, Ivović również swoje problemy ma. Dawno na rozegraniu u Serbów nie było tak źle.
Oczywiście Polska nie jest tutaj ale nie pokazuje swojej 100% formy i teraz pytanie zostawili ją na ostatnie i najważniejsze mecze czy jednak czegoś brakuje.
Przyjmujących mamy 5 na bardzo dobrym i na świetnym poziomie, żadna drużyna nie może się pochwalić takim czymś.
Szkoda, że Kurek przed turniejem kontuzja i widać brak formy - również szkoda Bieńka bo był by podstawowym środkowym ale widać, że Huber trzyma poziom.
Oczywiście nie mówię, że rozbijemy Serbów 3:0 i do 15 w każdym secie ale patrząc na skład Serbii... hmm... Kujundzić, Perić na przyjęciu. Dawniej na przyjęciu u Serbów byli zawodnicy z najlepszych klubów a teraz... Cisterna i Galatasaray (wcześniej Slepsk Suwałki) to jednak sporo mówi.

Max co powinniśmy stracić w tym meczu to 1 seta. Oczywiście mecz meczowi nie jest równy ale nie wyszukiwał bym tutaj żadnej sensacji.
To jest tylko i wyłącznie moje zdanie :)

Polska -12,5 1,80

Spróbuję jeszcze tak:

poniżej 137,5 2,75
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik


Nie no żartujesz? Kurek????? Przecież chłop jest totalnie bez formy na tym turnieju!!! Kaczmarek jest zdecydowanym nr1 w tej chwili. Bednorz? Również nie sądzę, zdecydowanie równiejszy jest Śliwka i myślę że to Olek wyjdzie w pierwszej szóstce.
W tej chwili widzę to tak : Janusz, Zator, Kaczmarek, Huber, Kochanowski, Śliwka, no i tu widzę dwóch zawodników na równi, czyli Leon i Semen. Myślę że któryś z nich wyjdzie w pierwszym składzie, a co do reszty jestem praktycznie pewien że tak to będzie wyglądało.
Bardziej mi chodziło o taką żelazną naszą szóstkę. Nie mówiłem konkretnie o tym turnieju.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
No niestety z korverem się nie mogę zgodzić .
Serbia +2.5 seta handi 1.77 betclic
Serbia to ewidentnie 3/4 siła tych mistrzostw Europy . Personalnie chyba jednak czwarta za Polską Włochami i Francja ale biorąc pod uwagę obecna dyspozycję to ja bym ich dawał nawet na równi z Francją. Polacy wtopili seta nawet z Belgia a trzeba powiedziec uczciwie że dzisiaj poziom przeciwników rośnie o dwie klasy. Serbia wygrała wszystkie spotkania prócz meczu z Włochami i moim zdaniem granie po tych kursach czegokolwiek w stronę Polaków to strzał w stope
„wilk syty i owca cała” - zarobiłeś Ty i ja. Ale
Z tym określeniem „Serbia to 3/4 siła tych mistrzostw”, to Cię chyba troszkę poniosło. ;)
 
Do góry Bottom