>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet 2015, Holandia i Belgia (26.09-04.10.2015)

Status
Zamknięty.
P 87

plmati

Użytkownik
Rosja : Włochy -9,5 1 1,8 bet365
Alwex przewiduje wyrównany mecz... No to chyba nie widział w akcji reprezentacji Włoch, która gra totalne dno... W meczu z Chorwacją 70% piłek było grane na Valentine Diouf... 40% skutecznosci to nie tak źle, ale... Zaraz stanie na przeciw niej blok Rosyjski i będzie duży problem, bo połowa z tych wystaw była karygodnie słaba!!!
Meczu Rosjanek z Chorwacją nie ma co opisywac, bo miałem przyjemnosc oglądac to spotkanie i Rosjanki odpuściły.. Bardziej podeszły do tego jako treningu.
Po 2 secie wczorajszego wyczynu Włoszek chciałem już odpuscic i nie ogladac, ale jakos wytrwałem.. Wygląda to bardzo słabo, problemy w przyjęciu, niedokładne wystawy... Nie jestem wstanie sobie wyobrazic, ze nagle zobaczymy zupełnie inną reprezentacje Włocha... Brak pomysłu na gre... Tak można opisac to co prezentuje reprezentacja Włoch.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
No to krótko... Sądzę, że dzisiejsze spotkania (oprócz meczu Polek) będą dość zacięte i dlatego też gram na swoje ulubione małe punkty. Uważam, ze to najbezpieczniejsza opcja, bo według mnie te 3 spotkania nie mają aż tak zdecydowanych faworytów jak widzą to bukmacherzy i we wszystkich jest duża szansa na przynajmniej 4 sety.
Rosja-Włochy over 181,5 @1.85 Expekt
Turcja-Niemcy over 180.5 @1.85 Expekt
Serbia-Belgia over 175.5 @1.85 Expekt
Jeśli dla Ciebie Rosjanki, czy Serbki to nie są zdecydowane faworytki tych spotkań, to nie mam pytań. Dzisiaj nie ma co kombinować, tylko iść w stronę gładkich zwycięstw faworytów. To już są ćwierćfinały, trzeba oszczędzać siły przed półfinałem i na pewno żaden z faworytów nie odpuści nawet na moment, żeby nie tracić niepotrzebnie sił na 4 czy 5 setów.
Włoszki grają tragedie tragedii..to co robiły wczoraj z przeciętną Chorwacją to jest komedia, dzisiaj nie mają czego szukać z Rosjankami.
Niemki to bardzo młody zespół, który ma dobre momenty, ale także tracą punkty seriami, więc nawet jesli będą 4 sety to i tak nie jest pewne, że ten over wejdzie, bo Niemki potrafią przegrywać sety 10 punktami, bądź nawet więcej.
A odnośnie ostatniego meczu, wystarczy popatrzeć, co robiły Belgijki grając z mocniejszym przeciwnikiem jakim były turczynki. Chyba, że za wyznacznik ich potęgi bierzesz mecze z takimi tuzami jak Węgierki, czy Czeszki.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ktoś ogląda Rosja-Wlochy? Co Rosjanli odstawiają za maniane? Pierwszego seta ledwo co wygraly, bo odrobily 5 pkt. W drugim z 7-10 zrobiły 8-19. Swoja drogą moglo byc juz 0-2. Warto kontrowac na Włoszki? Nie ogladam meczu!
 
P 87

plmati

Użytkownik
Ja dałem kontre, bo Rosjanki wyglądają jak dzieci we mgle... Tam nic nie funkcjonuje... Zagrywka na poziomie rozgrywek gimnazjalnych, przyjęcie takie, że rozgrywająca lata po całym parkiecie
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W meczu Holednerek z Polkami ide w dwa typy:
Holandia -2.5 1.61 ⛔
Polska under 61,5 pkt 1.83 ⛔
bet365
Jak graja Holenderki wszyscy widzimy, jak graja Polki równiez, powinny juz wczoraj odpasc z Bialorusia.
Polki ciagnie troche podstarzała Dolata, ale bez przyjęcia nie ma zwyciestw.
Holandia wlasna hala, publicznosc, znakomite przyjecie i atak. Licze na pogrom podobny do dwóch setów w pierwszym meczu z Polkami.
Holenderki daly ciala w drugim secie, za to mozna bylo dobre kursy na nie na live zlapac
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Rosja - Serbia 3-1
Rozpoczynamy półfinały.
Rosjanek na dobrą sprawę nie powinno już być w turnieju. Grają źle aby nie napisać tutaj cyt. znanego piłkarza Legii &#39;fatalnie&#39;.
Brak Scherban bardzo źle wpłynął na drużynę. Zastępujące ją Pasynkova ewentualnie Ilchenko na ataku prezentują się marnie. Sypa nie rozgrywa tylko wystawia piłki bo przyjęcie też nie jest najlepsze. Gra Rosjanek ciągnie jedynie Obmochaeva oraz Kosheleva. Ewentualnie jak jest przyjęcie to środkowe pomagają.
Serbki natomiast idą jak burza. Szybkie zwycięstwa w grupie. Ćwierćfinał z lekkimi kłopotami ale ostatecznie bardzo przekonywujące zwycięstwo z gospodyniami i teraz półfinał.
Rewelacyjnie na tych mistrzostwach spisuje się atakująca Boskovic. Przyjmujące na bardzo dobrym procencie i do tego skuteczne w ataku. Środek też jest bardzo dobrze wykorzystywany, Stevanovic i Rasic dokładają swoje.
Dwie rosyjskie bombardierki to może być za mało na zespół Serbek, gdzie atak rozkłada się w miare rowno. Do tego trener Terzic ma do dyspozycji praktycznie na każdą pozycje wartościowe zmienniczki w przeciwieństwie do trenera zespolu rosyjskiego Maricheva. Więcej atutów po stronie Serbek.
Serbia @1.83 Bet365⛔⛔
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Holandia - Turcja over 183,5 pkt (MarathonBet) @1.95 minus
Raczej Holenderki wygrają ten mecz, ale Turczynki na pewno łatwo nie odpuszczą szansy finału. Mam nadzieję że obie ekipy będą chciały wyrwać szansę na złoto i żadna nie złoży broni. Liczę na zacięty mecz, wymianę ciosów i obejrzenie w meczu więcej niż 183,5 pkt. ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Bukmacherzy troszke poszaleli z kursami na wynik meczu Holandia - Turcja.
Owszem Holenderki u siebie. Pewnie przeszły grupe. Pewnie pokonały Polske w CF.
Na przeciwko Turcja. Rownie pewnie grupa. W CF masakra w przyjęciu z Niemkami wymęczone 3-2 w TB.
Nie mówie ze Turcja powinna byc bitym faworytem, ale wg mnie kursy powinny być wyrównane.
Wobec tego
Turcja 2.37 3/10 ⛔
Turcja +1,5 1.66 8/10 ⛔
Turcja over 90,5 pkt 1.83 7/10⛔

Ozsoy i Aydemir zrobia różnice byle w przyjeciu bylo ok.
Rozliczam juz bo nic z tego nie bedzie
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Ekspertem nie jestem, tym bardziej w kwestii damskiej siatkowki, ale... Holandia dla mnie jest faworytem. Swietnie sie zaprezentowala z Turcja. Mimo nie najlepszych % w ataku widac bylo ich zgranie, szczegolnie do stanu 16:10 w 3 secie. Po prostu bawily sie siatkowka. Graja u siebie, graja o zloto, publicznosc bedzie szalec na pewno. Faworytem wedlug bukow jest Rosja, ale moim zdaniem nie prezentuje sie tutaj genialnie i na pewno Holenderki zrobily fajniejsze wrazenie do tej pory. Mecz Rosji z Serbkami mogl pojsc w dwie strony. Ale wiadomo, ze Rosjanki to nie sa dzieci czy dziewczyny do bicia, najwazniejszy mecz w sezonie i MUSZA sie spiac.
Powyzej 3.5 seta @1.39 - Pinnacle ⛔
Powyzej 180,5 punktow @1.50 - Unibet ⛔
Holandia +1,5 seta @1.58 - Pinnacle ⛔
^Jesli 500 zl to dla Ciebie duzo pieniedzy to nie ryzykowalbym, bo w finale duzo graja emocje - mniej umiejetnosci. Szczegolnie w koncowkach setow, uwazaj. Jesli to dla Ciebie malo, to mozna pograc Holandie, bede im kibicowac, ale wole zagrac overek setow niz wygrana.
EDIT: Holandia ma podobna skutecznosc w ataku jak Polska.
EDIT2: Obmochaeva 3:0 Holandia. Niesamowita gra Rosjanek. Brawo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom